NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Na ez érdekes lesz:
 www.nfl.com/videos/rapoport-on-salary-cap-negotiations-for-2021

40 millió dollárral csökkenhet a salary cap 2021-ben...
Solymi
És akkor a Saints, Eagles, Falcons és társaik csődöt jelentenek, vagy kirakják a fél keretet és tolnak egy teljes rebuildet 35 udfa-val?
Nem nagyon hiszek ebben (főleg egy olyan ligában, ahol dollár milliárdos minden tulaj). Max kapnak vmi segélyt Trumpéktól. De már szó van extrém reklámdíjakról is az idei szezonra, több megoldás is adja magát (akár pl eladnak majd a Mixernek v más oldalnak pár meccset kurva drágán, mint a Facebooknak, hasonlók).

Jövőre lejár az ESPN deal, 2022-ben meg a CBS, FOX, NBC trió is, és az ezekből származó évi 7-8 milliárd dolláros bevételek a duplájára fognak nőni várhatóan. Azzal lehet majd pótolni az idén kieső ~5.5 milliárdot (bár május elején még csapatonkénti ~100M-t jósoltak, mint kiesés, azóta nem tudom miért nőtt 170%-ra....)
Borbinho
Igen, ezen gondolkodtam én is, hogy csak nem fogják hagyni, hogy a csapatok bedőljenek, biztos kitalálnak valami módit, bár az NFL pénzügyeivel nem vagyok tisztában.
A szerződésekkel is mókolhatnak akár, ez is benne van gondolom.
Meg valszeg a következő évekről csoportosítanának át lóvét, kvázi hitelt adva saját maguknak vagy hitelt vesznek fel...

Mindenesetre érdekes lesz és kérdés, hogy ez csökkentheti-e a növekvő fizetéseket és visszavetheti-e a garantált tartalom növekedését.
Solymi
Azért az NFL csapattulajoknak maga a csapat egy a sok vállalkozásuk közül. Nem dőlnek be ha kicsit kevesebb della folyik be. Attól, hogy kevesebb lesz a cap, csak a fizetésekre megy kevesebb lóvé aminek a tulajok talán örülnek is. Nyilván lesz ennek hozadéka, csapatok elengednek sztárokat mert nem lehet nagy fizut adni kevesebb mezeladás stb. De a csődtől messze lesznek.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Na ez érdekes lesz:
 www.nfl.com/videos/rapoport-on-salary-cap-negotiations-for-2021

40 millió dollárral csökkenhet a salary cap 2021-ben...
Solymi
És akkor a Saints, Eagles, Falcons és társaik csődöt jelentenek, vagy kirakják a fél keretet és tolnak egy teljes rebuildet 35 udfa-val?
Nem nagyon hiszek ebben (főleg egy olyan ligában, ahol dollár milliárdos minden tulaj). Max kapnak vmi segélyt Trumpéktól. De már szó van extrém reklámdíjakról is az idei szezonra, több megoldás is adja magát (akár pl eladnak majd a Mixernek v más oldalnak pár meccset kurva drágán, mint a Facebooknak, hasonlók).

Jövőre lejár az ESPN deal, 2022-ben meg a CBS, FOX, NBC trió is, és az ezekből származó évi 7-8 milliárd dolláros bevételek a duplájára fognak nőni várhatóan. Azzal lehet majd pótolni az idén kieső ~5.5 milliárdot (bár május elején még csapatonkénti ~100M-t jósoltak, mint kiesés, azóta nem tudom miért nőtt 170%-ra....)
Borbinho
Igen, ezen gondolkodtam én is, hogy csak nem fogják hagyni, hogy a csapatok bedőljenek, biztos kitalálnak valami módit, bár az NFL pénzügyeivel nem vagyok tisztában.
A szerződésekkel is mókolhatnak akár, ez is benne van gondolom.
Meg valszeg a következő évekről csoportosítanának át lóvét, kvázi hitelt adva saját maguknak vagy hitelt vesznek fel...

Mindenesetre érdekes lesz és kérdés, hogy ez csökkentheti-e a növekvő fizetéseket és visszavetheti-e a garantált tartalom növekedését.

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na ez érdekes lesz:
 www.nfl.com/videos/rapoport-on-salary-cap-negotiations-for-2021

40 millió dollárral csökkenhet a salary cap 2021-ben...
Solymi
És akkor a Saints, Eagles, Falcons és társaik csődöt jelentenek, vagy kirakják a fél keretet és tolnak egy teljes rebuildet 35 udfa-val?
Nem nagyon hiszek ebben (főleg egy olyan ligában, ahol dollár milliárdos minden tulaj). Max kapnak vmi segélyt Trumpéktól. De már szó van extrém reklámdíjakról is az idei szezonra, több megoldás is adja magát (akár pl eladnak majd a Mixernek v más oldalnak pár meccset kurva drágán, mint a Facebooknak, hasonlók).

Jövőre lejár az ESPN deal, 2022-ben meg a CBS, FOX, NBC trió is, és az ezekből származó évi 7-8 milliárd dolláros bevételek a duplájára fognak nőni várhatóan. Azzal lehet majd pótolni az idén kieső ~5.5 milliárdot (bár május elején még csapatonkénti ~100M-t jósoltak, mint kiesés, azóta nem tudom miért nőtt 170%-ra....)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Na ez érdekes lesz:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/bssjagnszp55qhqlrjhd
Rapoport: Salary cap negotiations loom for NFL, NFLPA
NFL Network Insider Ian Rapoport discusses what negotiations will be occurring with implications for the 2021 NFL season.


40 millió dollárral csökkenhet a salary cap 2021-ben...

több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
 twitter.com/saquon/status/1268709246683799553?s=19
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/slmandel/status/1268646620477845504?s=19

Komoly, az Arizona State puntere visszaterhet az egyetemre, miutan nem kelt el a drafton. Azert, mert a virushelyzet miatt nem talalkozhatott csapatokkal es amiatt nem kelt el. 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Van bizony, hőbörgés nélkül is.

 profootballtalk.nbcsports.com/2020/06/04/report-five-alabama-players-test-positive-for-covid-19-after-workouts/

Egy edzés, 5 covidos. Mi lesz veled NFL?
peterk2005
Na jo ilyen a vilagon nincs.
"The workout included nearly 50 players. They were tested Tuesday, practiced together Wednesday, and received the test results today."

Remelem ma is csinalnak tesztet, holnap edzenek, szombaton meg megjon a fel keret pozitiv eredmenye...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Van bizony, hőbörgés nélkül is.

 profootballtalk.nbcsports.com/2020/06/04/report-five-alabama-players-test-positive-for-covid-19-after-workouts/

Egy edzés, 5 covidos. Mi lesz veled NFL?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha fehér ember térdelne (és nem egy ilyen feltűnőségi viszketegségben szenvedő ex-focista) akkor persze lehetne ellent mondani neki.
🤘gaben🤘
Van baj...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azt tudod ugye, hogy most kb. lecigányoztad az NFL játékosok úgy kétharmadát, és azt mondtad többek között Anthony Lynn és Brian Flores NFL főedzőkre, hogy csak hőbörögnek. Tudniillik ezek is megszólaltak, ezek is kint vannak az utcán, stb. Meg a fehér edzők egy részére is, akik szintén. Már, ha az egyetértő vélemény hőbörgés. (Ha nem, akkor meg mi is a baj?)

Szerintem rossz irány. Szerintem a liga inkább csak próbálja legközelebbi "térdelős" történetet - akármi is lesz az - a legutóbbinál jobban megoldani majd. Az is elég nehéz lesz...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 867 — Deion Sanders for president!
Breesnek meg úgy tűnik sikerült a szobrának felét ledöntenie.....

Ha jól értettem megkérdezték a Colin féle térdeléssel kapcsolatban, és ő azt találta mondani, hogy nem tudja elfogadni, ha vki nem tiszteli az USA zászlóját.

Ez persze mindjárt úgy értelmezni mindenki hogy egyetért a rasszizmussal, és ejnye bejnye, meg határolódnak el tőle....

Lesz mit rendbe rakni....
dande
Mint a hazai cigányok. Ők a kisebbség, őket mindenki bántja (nem alaptalanul), őket segíteni kell (alanyi jogon persze), őket cigányozzák (tekintve, hogy azok és 100 éve ez még inkább pozitív jelző volt).
Ha fehér ember térdelne (és nem egy ilyen feltűnőségi viszketegségben szenvedő ex-focista) akkor persze lehetne ellent mondani neki.
Túl sok a kettős probléma ebben a szituban.

Ez már közel sem a George Floyd féle, “emlékezés”, erre nem lehet mondani azt. Főleg nem, miközben meggyújtja valaki az adott épületet, vagy éppen viszi a sok cuccot kifele a boltból..”Hé te mit csinálsz haver?..Ja, csak megemlékezek Floydról!”
Most elégelte meg a fekete társadalom az elnyomást, ami szerintem azért nem volt már akkora mint az elődjeinknél, de lehet nincs igazam!

Ugyanakkor meg a Trump is, meg a bagázsa is egy hatalmas dildo ahogyan kezelik ezt az egészet. Abszolút nem gerinces, gyerekes az a faszi, rengetegen mondják hogy neki befellegzett, vége.
Jól is csinálja a főnök pozit, meg nem is.

Hogy ez az NFL-t mint szervezetet mennyire fogja bekalibrálni?. Szerintem semennyire.
Breesnél meg valaki kifogja magyarázni úgy is, de az hogy hatalmas szankciója legyen, mind magára mind a csapattársaira, csapatra nézve, az egyenesen lehetetlen. Max egy kis pénzbünti.
Lehet tolni Májkölnek továbbra is a hányós emojit, ha már más nem megy.
Coolearie
Ez az egész ügy megint csak egy kurva jó indok, hogy lehessen hőbörögni, fosztogatni, kedvezményeket kiharcolni, ismertséget szerezni.
Ez egy tragédia (mellesleg gondatlanságból elkövetett emberölés), a szerint kellene kezelni.
Vannak olyan körzetek ahol a néger rendőr szívatja a vidéki, fehér tahót!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Túl sok a kettős probléma ebben a szituban.

Ez már közel sem a George Floyd féle, “emlékezés”, erre nem lehet mondani azt. Főleg nem, miközben meggyújtja valaki az adott épületet, vagy éppen viszi a sok cuccot kifele a boltból..”Hé te mit csinálsz haver?..Ja, csak megemlékezek Floydról!”
Most elégelte meg a fekete társadalom az elnyomást, ami szerintem azért nem volt már akkora mint az elődjeinknél, de lehet nincs igazam!

Ugyanakkor meg a Trump is, meg a bagázsa is egy hatalmas dildo ahogyan kezelik ezt az egészet. Abszolút nem gerinces, gyerekes az a faszi, rengetegen mondják hogy neki befellegzett, vége.
Jól is csinálja a főnök pozit, meg nem is.

Hogy ez az NFL-t mint szervezetet mennyire fogja bekalibrálni?. Szerintem semennyire.
Breesnél meg valaki kifogja magyarázni úgy is, de az hogy hatalmas szankciója legyen, mind magára mind a csapattársaira, csapatra nézve, az egyenesen lehetetlen. Max egy kis pénzbünti.
Lehet tolni Májkölnek továbbra is a hányós emojit, ha már más nem megy.

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/patrickfinley/status/1268280177773207552?s=19

 twitter.com/_MarcusD3_/status/1268282512649916416?s=09
😀😀😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Breesnek meg úgy tűnik sikerült a szobrának felét ledöntenie.....

Ha jól értettem megkérdezték a Colin féle térdeléssel kapcsolatban, és ő azt találta mondani, hogy nem tudja elfogadni, ha vki nem tiszteli az USA zászlóját.

Ez persze mindjárt úgy értelmezni mindenki hogy egyetért a rasszizmussal, és ejnye bejnye, meg határolódnak el tőle....

Lesz mit rendbe rakni....
dande
Brees ugyanezt vallotta amikor CK még aktív játékosként térdelgetett. Csak most forróbb lett a téma.

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Breesnek meg úgy tűnik sikerült a szobrának felét ledöntenie.....

Ha jól értettem megkérdezték a Colin féle térdeléssel kapcsolatban, és ő azt találta mondani, hogy nem tudja elfogadni, ha vki nem tiszteli az USA zászlóját.

Ez persze mindjárt úgy értelmezni mindenki hogy egyetért a rasszizmussal, és ejnye bejnye, meg határolódnak el tőle....

Lesz mit rendbe rakni....
dande
Kezdje majd Malcolm Jenkinsszel rendbe rakni ezeket a bizonyos dolgokat.
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1268297106663575552

Mindeközben Bill O'Brien meg gyűjti a jó pontokat hasonló témakörben!
 twitter.com/NFLOnTexans/status/1268259265027936270.
Látszik, hogy offszezon van: Brees magyarázkodhat, míg BoB-t (n)agyon dicsérik. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Breesnek meg úgy tűnik sikerült a szobrának felét ledöntenie.....

Ha jól értettem megkérdezték a Colin féle térdeléssel kapcsolatban, és ő azt találta mondani, hogy nem tudja elfogadni, ha vki nem tiszteli az USA zászlóját.

Ez persze mindjárt úgy értelmezni mindenki hogy egyetért a rasszizmussal, és ejnye bejnye, meg határolódnak el tőle....

Lesz mit rendbe rakni....
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 419
Sziasztok! Egy új témát felvetve szerintetek Antonio Brownt látjuk még pályán vagy az ő karrierjének vége?
Vass49ers
Szűk egy év alatt 3 csapatnál égetett fel maga mögött minden hidat.
Szerintem vége van.
több mint 3 éve
Vass49ers San Francisco 49ers Clemson Tigers 37
Sziasztok! Egy új témát felvetve szerintetek Antonio Brownt látjuk még pályán vagy az ő karrierjének vége?
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2020%2F0601%2Fr704210_1296x729_16-9.jpg
Will the NFL season start on time? Here's everything we know, 100 days out
What we know right now about the NFL's plans for the 2020 season amid the coronavirus pandemic and what still needs to be figured out.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Cubehor Los Angeles Rams 310
 twitter.com/itsjazmarie/status/1266860310717181953?s=21
ZERO_L
nincs sok összefüggés a "párhuzamod" között
Adirotor
Ilyenkor furcsa módon senki le sem szarja az NFL ilyen súlyos képmutatását.
ZERO_L
Attól még a példád elég szar.
Én azért nézem az NFL-t mert kikapcsolódás. Ha elcsalják a Vikings meccset akkor felháborodok. Nyilván nem küldöm el az NFLt a faszba csak ha mondjuk azt látom már zsinórban tolják.
Toca
Ha egy ilyen horderejű ügyben is csak egy utolsó szar szemét pénzközpontú szemléletet tudnak folytatni, akkor mégis mit várunk olyan piszlicsáré ügyekben mint egy meccs kimenetele, bírói tévedések kezelése, játékos/csapatok büntetésének mértéke.

Utóbbiak kiverik a biztosítékot és a bojkottra sarkalja a szurkolót előbbit meg le se szarja senki, ez a kettőség zavar.
ZERO_L
Goodell inkább azzal foglalkozzon a pincéjében, hogy olyan uniform policy-t vezessen be, hogy kötelező legyen minden meccsen markánsan eltérő színű felszerelést viselni a csapatoknak, meg ne lehessen mindkét csapat ugyanolyan színű nadrágban.

Például a Cowboys-Ramst se csak a mutatott játék miatt volt kínszenvedés nézni.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Remélem ilyenkor is felfordul 1-2 szurkoló gyomra és nem csak akkor mikor kedvenc csapatát szánalmasan nevetséges bírói csalások hibák sújtják, esetleg bizonyos csapatok túlságosan dominálnak...

 twitter.com/itsjazmarie/status/1266860310717181953?s=21
ZERO_L
nincs sok összefüggés a "párhuzamod" között
Adirotor
Mikor vélt vagy valós sérelmek érik egyes szurkolókat (a saját vagy más csapatok eredményei miatt), akkor hirtelen szinte mindenkinek az az első reakciója, hogy bojkottálni akarja az NFL-t stb.
Most pedig, mikor ténylegesen kézzelfoghatóan !!! nem kicsit nagyobb horderejű ügyben!!! beigazolódik mennyire egy utolsó képmutató suttyó banda az NFL vezetése (tulajokat beleértve), akkor valahogy nem látom azon embereket, akik mindenáron az igazságosság és helyes cselekedett felkent papjaiként szoktak megszólalni más ügyek esetén.

Ilyenkor furcsa módon senki le sem szarja az NFL ilyen súlyos képmutatását.


Nem azt mondom, hogy az NFL tehet arról az egészről, ami most Amerikában történik, de lehetősége lett volna, hogy TEGYEN VALAMIT, legalább megpróbálni, ehelyett fogták az egészet és erővel(!) elsöpörték.

 twitter.com/AdamSchefter/status/1267137023003025409
ZERO_L
Attól még a példád elég szar.
Én azért nézem az NFL-t mert kikapcsolódás. Ha elcsalják a Vikings meccset akkor felháborodok. Nyilván nem küldöm el az NFLt a faszba csak ha mondjuk azt látom már zsinórban tolják.
Az, hogy a himnusz alatt törökülnek vagy integetnek vagy makukát köpködnek meg leszarom, mert nem az én hazám. Elkönyvelem őket sutyónak vagy élharcosnak egy ügy mellett és ennyi. Majd kint eldöntik mit csinálnak.
A kettőnek nincs semmi köze egymáshoz.
NFL meg egy pénzen alapuló szervezet amit mindkét oldal táplál, mindig próbál oylan lépést tenni ami neki jó vagy legalábbis legkevésbé rossz. Erre rácsodálkozni olyan, mint mikor 10 év után csodálkozol rá, hogy Vitya mennyit migránsozik és nem kéne.
Toca
Nem csodálkoztam rá semmire. Azok szemét szerettem volna felnyitni, akik állandón igazságosságot meg egyenlő fair elbánást várnak el a ligától vagy azzal hitegetik magukat, hogy ez bármilyen módon jelen van. (Akinek nem inge...)

Ha egy ilyen horderejű ügyben is csak egy utolsó szar szemét pénzközpontú szemléletet tudnak folytatni, akkor mégis mit várunk olyan piszlicsáré ügyekben mint egy meccs kimenetele, bírói tévedések kezelése, játékos/csapatok büntetésének mértéke.

Utóbbiak kiverik a biztosítékot és a bojkottra sarkalja a szurkolót előbbit meg le se szarja senki, ez a kettőség zavar.
ZERO_L
Továbbra se értem, hogy ha valaki bojkottra hívja fel az embereket mert a liga megint elcsalt valamit egy adott csapatnak vagy a saját csapata ellen.
Akkor miért kéne zavarja, az is, hogy egy USA-beli faji kérdésre, hogy reagál a liga.

Pl. Ha a Bayern ellen fújnának véletlenül a BL-ben mondjuk a Realt favorizalva, tuti évekig menni a hiszti rajta, hogy csaló UEFA és akar a bojkott.
Az, hogy az UEFA mennyire korrupt és képmutató mert mondjuk megbüntetnek valakit korrupcioért, ők meg az EB rendezést sikálják el. Senkit nem fog érdekelni és bojkottálni a BL nézést.
Pedig tudod melyik a durvább gondolom ( kivétel ha Bayern drukker vagy.)
Toca
Igazad van Toca. Emellett még kiemelném hogy én nem azért szeretem az NFL-t például, hogy Goodell miket nyilatkozik, milyen statementek jönnek ki a ligától. Mi köze van ahhoz hogy sokan nem szeretik a Patriots-ot, és ha csalnak (mert csalnak) akkor az ellen felháborodnak ahhoz, ami most történt. A kontextus elvesztette az értékét kb. És ha most ezt támadásnak vélnéd, hogy a Patriots ellen szól, Astros drukker vagyok (nem szeretem ha letépik a ruhát rólam 😀). A lényeg az hogy a sport részén felháborodok, mert a sportot nézem, a politikai részét meg szeretném teljesen máshogy megítélni és nem az NFL-től példát venni alapból.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 677 — Vikings fan
Remélem ilyenkor is felfordul 1-2 szurkoló gyomra és nem csak akkor mikor kedvenc csapatát szánalmasan nevetséges bírói csalások hibák sújtják, esetleg bizonyos csapatok túlságosan dominálnak...

 twitter.com/itsjazmarie/status/1266860310717181953?s=21
ZERO_L
nincs sok összefüggés a "párhuzamod" között
Adirotor
Mikor vélt vagy valós sérelmek érik egyes szurkolókat (a saját vagy más csapatok eredményei miatt), akkor hirtelen szinte mindenkinek az az első reakciója, hogy bojkottálni akarja az NFL-t stb.
Most pedig, mikor ténylegesen kézzelfoghatóan !!! nem kicsit nagyobb horderejű ügyben!!! beigazolódik mennyire egy utolsó képmutató suttyó banda az NFL vezetése (tulajokat beleértve), akkor valahogy nem látom azon embereket, akik mindenáron az igazságosság és helyes cselekedett felkent papjaiként szoktak megszólalni más ügyek esetén.

Ilyenkor furcsa módon senki le sem szarja az NFL ilyen súlyos képmutatását.


Nem azt mondom, hogy az NFL tehet arról az egészről, ami most Amerikában történik, de lehetősége lett volna, hogy TEGYEN VALAMIT, legalább megpróbálni, ehelyett fogták az egészet és erővel(!) elsöpörték.

 twitter.com/AdamSchefter/status/1267137023003025409
ZERO_L
Attól még a példád elég szar.
Én azért nézem az NFL-t mert kikapcsolódás. Ha elcsalják a Vikings meccset akkor felháborodok. Nyilván nem küldöm el az NFLt a faszba csak ha mondjuk azt látom már zsinórban tolják.
Az, hogy a himnusz alatt törökülnek vagy integetnek vagy makukát köpködnek meg leszarom, mert nem az én hazám. Elkönyvelem őket sutyónak vagy élharcosnak egy ügy mellett és ennyi. Majd kint eldöntik mit csinálnak.
A kettőnek nincs semmi köze egymáshoz.
NFL meg egy pénzen alapuló szervezet amit mindkét oldal táplál, mindig próbál oylan lépést tenni ami neki jó vagy legalábbis legkevésbé rossz. Erre rácsodálkozni olyan, mint mikor 10 év után csodálkozol rá, hogy Vitya mennyit migránsozik és nem kéne.
Toca
Nem csodálkoztam rá semmire. Azok szemét szerettem volna felnyitni, akik állandón igazságosságot meg egyenlő fair elbánást várnak el a ligától vagy azzal hitegetik magukat, hogy ez bármilyen módon jelen van. (Akinek nem inge...)

Ha egy ilyen horderejű ügyben is csak egy utolsó szar szemét pénzközpontú szemléletet tudnak folytatni, akkor mégis mit várunk olyan piszlicsáré ügyekben mint egy meccs kimenetele, bírói tévedések kezelése, játékos/csapatok büntetésének mértéke.

Utóbbiak kiverik a biztosítékot és a bojkottra sarkalja a szurkolót előbbit meg le se szarja senki, ez a kettőség zavar.
ZERO_L
Továbbra se értem, hogy ha valaki bojkottra hívja fel az embereket mert a liga megint elcsalt valamit egy adott csapatnak vagy a saját csapata ellen.
Akkor miért kéne zavarja, az is, hogy egy USA-beli faji kérdésre, hogy reagál a liga.

Pl. Ha a Bayern ellen fújnának véletlenül a BL-ben mondjuk a Realt favorizalva, tuti évekig menni a hiszti rajta, hogy csaló UEFA és akar a bojkott.
Az, hogy az UEFA mennyire korrupt és képmutató mert mondjuk megbüntetnek valakit korrupcioért, ők meg az EB rendezést sikálják el. Senkit nem fog érdekelni és bojkottálni a BL nézést.
Pedig tudod melyik a durvább gondolom ( kivétel ha Bayern drukker vagy.)
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man
 twitter.com/TLAartwork/status/1267486503665573888
 twitter.com/thepick6com/status/1266409948470280192
 twitter.com/thepick6com/status/1267582891632066561

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
Remélem ilyenkor is felfordul 1-2 szurkoló gyomra és nem csak akkor mikor kedvenc csapatát szánalmasan nevetséges bírói csalások hibák sújtják, esetleg bizonyos csapatok túlságosan dominálnak...

 twitter.com/itsjazmarie/status/1266860310717181953?s=21
ZERO_L
nincs sok összefüggés a "párhuzamod" között
Adirotor
Mikor vélt vagy valós sérelmek érik egyes szurkolókat (a saját vagy más csapatok eredményei miatt), akkor hirtelen szinte mindenkinek az az első reakciója, hogy bojkottálni akarja az NFL-t stb.
Most pedig, mikor ténylegesen kézzelfoghatóan !!! nem kicsit nagyobb horderejű ügyben!!! beigazolódik mennyire egy utolsó képmutató suttyó banda az NFL vezetése (tulajokat beleértve), akkor valahogy nem látom azon embereket, akik mindenáron az igazságosság és helyes cselekedett felkent papjaiként szoktak megszólalni más ügyek esetén.

Ilyenkor furcsa módon senki le sem szarja az NFL ilyen súlyos képmutatását.


Nem azt mondom, hogy az NFL tehet arról az egészről, ami most Amerikában történik, de lehetősége lett volna, hogy TEGYEN VALAMIT, legalább megpróbálni, ehelyett fogták az egészet és erővel(!) elsöpörték.

 twitter.com/AdamSchefter/status/1267137023003025409
ZERO_L
Attól még a példád elég szar.
Én azért nézem az NFL-t mert kikapcsolódás. Ha elcsalják a Vikings meccset akkor felháborodok. Nyilván nem küldöm el az NFLt a faszba csak ha mondjuk azt látom már zsinórban tolják.
Az, hogy a himnusz alatt törökülnek vagy integetnek vagy makukát köpködnek meg leszarom, mert nem az én hazám. Elkönyvelem őket sutyónak vagy élharcosnak egy ügy mellett és ennyi. Majd kint eldöntik mit csinálnak.
A kettőnek nincs semmi köze egymáshoz.
NFL meg egy pénzen alapuló szervezet amit mindkét oldal táplál, mindig próbál oylan lépést tenni ami neki jó vagy legalábbis legkevésbé rossz. Erre rácsodálkozni olyan, mint mikor 10 év után csodálkozol rá, hogy Vitya mennyit migránsozik és nem kéne.
Toca
Nem csodálkoztam rá semmire. Azok szemét szerettem volna felnyitni, akik állandón igazságosságot meg egyenlő fair elbánást várnak el a ligától vagy azzal hitegetik magukat, hogy ez bármilyen módon jelen van. (Akinek nem inge...)

Ha egy ilyen horderejű ügyben is csak egy utolsó szar szemét pénzközpontú szemléletet tudnak folytatni, akkor mégis mit várunk olyan piszlicsáré ügyekben mint egy meccs kimenetele, bírói tévedések kezelése, játékos/csapatok büntetésének mértéke.

Utóbbiak kiverik a biztosítékot és a bojkottra sarkalja a szurkolót előbbit meg le se szarja senki, ez a kettőség zavar.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Remélem ilyenkor is felfordul 1-2 szurkoló gyomra és nem csak akkor mikor kedvenc csapatát szánalmasan nevetséges bírói csalások hibák sújtják, esetleg bizonyos csapatok túlságosan dominálnak...

 twitter.com/itsjazmarie/status/1266860310717181953?s=21
ZERO_L
nincs sok összefüggés a "párhuzamod" között
Adirotor
Mikor vélt vagy valós sérelmek érik egyes szurkolókat (a saját vagy más csapatok eredményei miatt), akkor hirtelen szinte mindenkinek az az első reakciója, hogy bojkottálni akarja az NFL-t stb.
Most pedig, mikor ténylegesen kézzelfoghatóan !!! nem kicsit nagyobb horderejű ügyben!!! beigazolódik mennyire egy utolsó képmutató suttyó banda az NFL vezetése (tulajokat beleértve), akkor valahogy nem látom azon embereket, akik mindenáron az igazságosság és helyes cselekedett felkent papjaiként szoktak megszólalni más ügyek esetén.

Ilyenkor furcsa módon senki le sem szarja az NFL ilyen súlyos képmutatását.


Nem azt mondom, hogy az NFL tehet arról az egészről, ami most Amerikában történik, de lehetősége lett volna, hogy TEGYEN VALAMIT, legalább megpróbálni, ehelyett fogták az egészet és erővel(!) elsöpörték.

 twitter.com/AdamSchefter/status/1267137023003025409
ZERO_L
És ez mitől olyan óriási horderejű ügy? Aki eddig térdelni akart, ezután is fog, nem hinném hogy hogy pár ezer dollárnál nagyobb büntetést kapna valaki.
kapitnono
Nem lehet, hogy arra gondolt, hogy Kaepernicket ezt követően kigolyózták a ligából? Mondjuk arról most ne nyissunk vitát, ha jó irányító lenne, lenne-e még most is állása az NFL-ben vagy sem