NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Továbbra se tudok leakadni erről, hogy mi lesz ha teljes sorok fertőződnek majd meg az idényben? Komolytalanná teheti az egészet, ha több csapatnál is előfordul.

Nekem már az is eszembe jutott, hogy nem lenne "egyszerűbb" direkt megfertőzni a játékosokat? Úgy értem hogy persze nem nem hatalmi szóval, hanem önkéntes alapon. Aki akarja, áteshet a betegségen még az idény előtt. Ilyen fiatal és ennyire erős szervezettel bíró embereknél szinte nulla az esélye, hogy komoly baja lenne bárkinek. Háromnegyedük észre se vennék, negyedük meg legfeljebb köhögne egy hetet. Szerintem sok játékos bevállalná, ennél jóval nagyobb rizikókat is bevállalnak a sikerért.

Persze tudom, PR szempontból kb. eladhatatlan a megoldás, de egyébként nem nagyobb rizikó, mint 5 hónapon keresztül nap mint nap egy légtérben öltözni, zuhanyozni, izzadni ötvenvalahány másik emberrel.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Így nézne ki a csapatod kezdő QB-ja, ha nő lenne.
iktriad
Most őszintén: Kinek melyik arc az, akire 6 feles után a legnagyobb eséllyel "ráfutna" egy thai klubban? 😀
akdestroyer
Jenny, esetleg Deb 😊
A többi rusnya
warr_b
Szerintem a Trubisky csaj is jó. Legalábbis sokkal jobb mint amilyen irányító. 😀 Amúgy ügyes a grafikus, nagyon sok arcon felfedezni az eredetije vonásait. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Itt vannak a RB csajok is:
 mobile.twitter.com/PFF/status/1273981854371196929
Matthew99
Ez már sokkal ijesztőbb 😳
warr_b
A Mixon-csaj úgy lenne autentikus, ha lenne monoklija
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/pff_seth/status/1274165030053961730

that's the spirit! 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 901 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Itt vannak a RB csajok is:
 mobile.twitter.com/PFF/status/1273981854371196929
Matthew99
Ez már sokkal ijesztőbb 😳


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 332 — Invisible man
Itt vannak a RB csajok is:
 mobile.twitter.com/PFF/status/1273981854371196929


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 415
Következő playoff eredménykövetőben már transzik lesznek, ha így haladunk
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 978 — nabege2@yahoo.com
Így nézne ki a csapatod kezdő QB-ja, ha nő lenne.
iktriad
Most őszintén: Kinek melyik arc az, akire 6 feles után a legnagyobb eséllyel "ráfutna" egy thai klubban? 😀
akdestroyer
Garoppolo szerintem jól néz ki
NB2
Meg a noi verzioja se rossz amit Ik linkelt 😊
Borbinho
dumb és dumber jut eszembe...
hmmm micsoda fenék
jah, de a csajé se gyenge 😊
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Így nézne ki a csapatod kezdő QB-ja, ha nő lenne.
iktriad
Most őszintén: Kinek melyik arc az, akire 6 feles után a legnagyobb eséllyel "ráfutna" egy thai klubban? 😀
akdestroyer
Garoppolo szerintem jól néz ki
NB2
Meg a noi verzioja se rossz amit Ik linkelt 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Így nézne ki a csapatod kezdő QB-ja, ha nő lenne.


iktriad
Baszki, túl sok ideje van egyeseknek XD
Meg Ryan, sírok 😀
warr_b
Én csak a neveket találtam ki (a képeket egy twitter threadben találtam). Ryané adta magát, de párral megszenvedtem rendesen (Haskins, Carr, vagy Csodabajusz női Mása), de így is 30 perc alatt megvoltam az egész hsszel.
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 867 — Deion Sanders for president!
Megszavazták a veszélyhelyzet végét, most már még egy kicsit tartsatok ki!
Black_Adder
Hol volt veszélyhelyzet?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Megszavazták a veszélyhelyzet végét, most már még egy kicsit tartsatok ki!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 901 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Így nézne ki a csapatod kezdő QB-ja, ha nő lenne.
iktriad
Most őszintén: Kinek melyik arc az, akire 6 feles után a legnagyobb eséllyel "ráfutna" egy thai klubban? 😀
akdestroyer
Jenny, esetleg Deb 😊
A többi rusnya


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 978 — nabege2@yahoo.com
Így nézne ki a csapatod kezdő QB-ja, ha nő lenne.
iktriad
Most őszintén: Kinek melyik arc az, akire 6 feles után a legnagyobb eséllyel "ráfutna" egy thai klubban? 😀
akdestroyer
Garoppolo szerintem jól néz ki
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Így nézne ki a csapatod kezdő QB-ja, ha nő lenne.
iktriad
Most őszintén: Kinek melyik arc az, akire 6 feles után a legnagyobb eséllyel "ráfutna" egy thai klubban? 😀

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 901 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Így nézne ki a csapatod kezdő QB-ja, ha nő lenne.


iktriad
Baszki, túl sok ideje van egyeseknek XD
Meg Ryan, sírok 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Így nézne ki a csapatod kezdő QB-ja, ha nő lenne.

NFC South
Tammy Brady - Bucs

Meg Ryan - Falcons

Drew Brees (a Drew lehet női név is lásd Barrymore😊 ) - Saints

Debbie Bridgewater (Panthers)


NFC East
Deb Prescott - Cowboys

Carly Wentz - Eagles

Daliah Haskins - Redskins

Daniela Jones - Giants


NFC North
Erin Rogers - Packers

Trash Trish Trubisky - Bears

Kim Cousins - Vikings

Meg Stafford - Lions


NFC West
Rosie Wilson - Seahawks

Jenny Garoppolo - 49ers

Janet Goff - Rams

Kylie Murray - Cardinals


AFC South
Philippa Rivers - Colts

DeShauna Watson - Texans

Gardenia Minshew - Jaguars

Ryann Tannahill - Titans


AFC East
Samantha Darnold - Jets

Janet Stidham - Pats

Joan Allen - Bills

Tula Tagovailoa - Dolphins


AFC North
Gwen Roethlisberger - Steelers

Layla Jackson - Ravens

Joan Burrow - Bengals

Becky Mayfield - Browns


AFC West
Patricia Mahomes - Chiefs

Drew Lock (lásd Brees) - Broncos

Justine Herbert - Chargers

Dereka Carr - Raiders


Bónusznak:
Cameron Newton - Patriots

Nicky Foles - Bears

Daenerys Winston - Saints

Margaret Mariota - Raiders


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez az feketebűnözés/PC terror ami most épp odaát megy, melyik topicban van kibeszélve? Mert itt nincs. Hova menjek?
akdestroyer
Politika.
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Ez az feketebűnözés/PC terror ami most épp odaát megy, melyik topicban van kibeszélve? Mert itt nincs. Hova menjek?

több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 867 — Deion Sanders for president!
 twitter.com/i/status/1255893560362221568

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Bennem az merült fel, hogy oké, ügyes PR-al el lehet adni üres stadionokkal is a sportot. És ilyen sportban pénz van bőven, nem gond hogy akár naponta teszteljenek mindenkit, az utolsó labdaszedőig is akár. De mi lesz, ha mondjuk a 4. héten kidől egy csapat irányítója, meg négy falember egyszerre? Ez a sport pont olyan, hogy az egyes csapatrészek játékosai vannak a legtöbbet egymással, legközelebb egymáshoz. Ha valahol elszabadul a vírus, az valószínűleg nem random fog egy RB-t meg egy LB-t meg egy WR-t kilőni néhány hétre, hanem egy teljes elkapó sort, secondary-t, falat fog ledönteni...
peterk2005
Szerintem se lesz szezon.
Sobri Jóska
Vannak aggályaim nekem is.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/WazNFL/status/1273602907422810112?s=19

😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
 mobile.twitter.com/MySportsUpdate/status/1273614322690928640
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lehet hogy nem 12, hanem 16 emberes practice squadok lesznek idén a COVID miatt.
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1273417264604332032
iktriad
Alapból 14-ről volt szó, most hogy ment ez vissza 12-re? Amúgy simán jó ötlet, több játékos kaphat esélyt/munkát
Wyatt
Nem ment vissza, idén nőtt 12-re, jövőre nőtt volna 14-re.
Borbinho
Ja vili, nekem már csak a 14 rémlett

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Lehet hogy nem 12, hanem 16 emberes practice squadok lesznek idén a COVID miatt.
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1273417264604332032
iktriad
Alapból 14-ről volt szó, most hogy ment ez vissza 12-re? Amúgy simán jó ötlet, több játékos kaphat esélyt/munkát
Wyatt
Nem ment vissza, idén nőtt 12-re, jövőre nőtt volna 14-re.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."