NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vehetek akkor majd megint GamePass azért, hogy HD-ban nézhessem a meccseket mert hát Arena 4 meg ilyenek nincsenek HD-ban a tv-ben és még a DigiOnlineban nem elérhetőek ahol meg mindig néztem gépen, nagyon jó....
mcm4a1
Ugyan, minden meccset 150 streamen lehet nezni, nehol 4K-ban is.
Borbinho
Tudom, hogy lehet mindent streamen nézni de azért sokkal kényelmesebb TV-ben és magyarul még ha néha jobb is eredeti közvetítés.
mcm4a1
gamepasst is ki lehet tenni tv-re, főleg okostévével nem bonyolult
Löfli
Van Chromecastem azzal sokszor szoktam kirakni, de a Gamepass meg majdnem annyiba kerül mostmár majdnem mint az egész éves TV+Internet előfizetésem és akkor még az NCAA-ről ne is beszéljünk..
mcm4a1
Na látod ezentúl csak vodafone kell és az nfl+ncaa, net, telefon egyben letudva 😊 ja és először fog 16 év után előfordulni itthon, hogy a kinti tv-társaságok cfb-s cross promojánál nem síri csend vagy offolás megy, hanem beszélnek is róla 8)


 index.hu/kultur/media/2020/07/06/breaking_az_arena4_elvitte_az_nfl-t_a_sport1_elol/
shawnka
Fogalmam sincs hogy ez jó e.
Majd ha kiderül kik szakértenek akkor megmondom.
Bazzani
Ricsi legalább a csúcson hagyhatná abba 😊
de mivel Maka kommentált ott is (vagyis a galaxy4-en, a testvércsatornán), óriási szerepcserére gondolom nem kell számítani
r.baggio
Jól gondolom, hogy Szaniszló Csabi a felelős ott a jogokért?
Bazzani
A linkedIn profilja alapján nem, ő a sport tv-nél volt, hollai váltotta 2017-ben
r.baggio
De most visszatért az AMC-hez.
A Karanténcastban volt róla szó.

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Vehetek akkor majd megint GamePass azért, hogy HD-ban nézhessem a meccseket mert hát Arena 4 meg ilyenek nincsenek HD-ban a tv-ben és még a DigiOnlineban nem elérhetőek ahol meg mindig néztem gépen, nagyon jó....
mcm4a1
Ugyan, minden meccset 150 streamen lehet nezni, nehol 4K-ban is.
Borbinho
Tudom, hogy lehet mindent streamen nézni de azért sokkal kényelmesebb TV-ben és magyarul még ha néha jobb is eredeti közvetítés.
mcm4a1
gamepasst is ki lehet tenni tv-re, főleg okostévével nem bonyolult
Löfli
Van Chromecastem azzal sokszor szoktam kirakni, de a Gamepass meg majdnem annyiba kerül mostmár majdnem mint az egész éves TV+Internet előfizetésem és akkor még az NCAA-ről ne is beszéljünk..
mcm4a1
Na látod ezentúl csak vodafone kell és az nfl+ncaa, net, telefon egyben letudva 😊 ja és először fog 16 év után előfordulni itthon, hogy a kinti tv-társaságok cfb-s cross promojánál nem síri csend vagy offolás megy, hanem beszélnek is róla 8)


 index.hu/kultur/media/2020/07/06/breaking_az_arena4_elvitte_az_nfl-t_a_sport1_elol/
shawnka
Fogalmam sincs hogy ez jó e.
Majd ha kiderül kik szakértenek akkor megmondom.
Bazzani
Ricsi legalább a csúcson hagyhatná abba 😊
de mivel Maka kommentált ott is (vagyis a galaxy4-en, a testvércsatornán), óriási szerepcserére gondolom nem kell számítani
r.baggio
Jól gondolom, hogy Szaniszló Csabi a felelős ott a jogokért?
Bazzani
A linkedIn profilja alapján nem, ő a sport tv-nél volt, hollai váltotta 2017-ben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Mert az jobb lesz, hogy átkerül egy másik adóra, ami gondolom nagyon sok szolgáltatótól fog hiányozni?

Amúgy se volt sok baj a sport tv-s közvetítésekkel. Ja, Márk és Ricsi nekem kifejezetten hiányozni fog, ha nem lesznek.
dugo93
De az eredménykövetőben azért stabilan ment Ricsi fikázása. Most meg hogy lesz valami változás 16 év után, egyből megy a sajnálkozás. Gondolom ha marad a sporttvn, akkor meg az lenne a baj, a magyaroknak valahogy éppen pont az nem jó sosem, ami van.

Kérlek ne csak fröcsögjetek, hanem olvassátok is, amiket írunk. A többi szolgáltatónál is ott lesz szezonkezdetre a csati, lesz HD és a kommentárotok se random arcok lesznek a semmiből. Nyugi.
shawnka
Sorry én annyira nem ismerlek csak innen, akkor neked van közöd az Arena4-hez? Vagy infó, hogy tuti lesz HD és a többi szolgáltatónál vagy csak tárgyalások vannak aztán reménykednek az emberek?
NB2
shawnka maga az arena4.

több mint 3 éve
Cubehor Los Angeles Rams 310
Mert az jobb lesz, hogy átkerül egy másik adóra, ami gondolom nagyon sok szolgáltatótól fog hiányozni?
dugo93
A többi szolgáltatónál is ott lesz szezonkezdetre a csati, lesz HD és a kommentárotok se random arcok lesznek a semmiből. Nyugi.
shawnka
Maka féle vernyákolásnál lehet jobban járnának valami random arccal a nézők.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
Mert az jobb lesz, hogy átkerül egy másik adóra, ami gondolom nagyon sok szolgáltatótól fog hiányozni?

Amúgy se volt sok baj a sport tv-s közvetítésekkel. Ja, Márk és Ricsi nekem kifejezetten hiányozni fog, ha nem lesznek.
dugo93
De az eredménykövetőben azért stabilan ment Ricsi fikázása. Most meg hogy lesz valami változás 16 év után, egyből megy a sajnálkozás. Gondolom ha marad a sporttvn, akkor meg az lenne a baj, a magyaroknak valahogy éppen pont az nem jó sosem, ami van.

Kérlek ne csak fröcsögjetek, hanem olvassátok is, amiket írunk. A többi szolgáltatónál is ott lesz szezonkezdetre a csati, lesz HD és a kommentárotok se random arcok lesznek a semmiből. Nyugi.
shawnka
Sorry én annyira nem ismerlek csak innen, akkor neked van közöd az Arena4-hez? Vagy infó, hogy tuti lesz HD és a többi szolgáltatónál vagy csak tárgyalások vannak aztán reménykednek az emberek?
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Höri mèg a végén kénytelen lesz visszajönni kommentelni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mert az jobb lesz, hogy átkerül egy másik adóra, ami gondolom nagyon sok szolgáltatótól fog hiányozni?

Amúgy se volt sok baj a sport tv-s közvetítésekkel. Ja, Márk és Ricsi nekem kifejezetten hiányozni fog, ha nem lesznek.
dugo93
De az eredménykövetőben azért stabilan ment Ricsi fikázása. Most meg hogy lesz valami változás 16 év után, egyből megy a sajnálkozás. Gondolom ha marad a sporttvn, akkor meg az lenne a baj, a magyaroknak valahogy éppen pont az nem jó sosem, ami van.

Kérlek ne csak fröcsögjetek, hanem olvassátok is, amiket írunk. A többi szolgáltatónál is ott lesz szezonkezdetre a csati, lesz HD és a kommentárotok se random arcok lesznek a semmiből. Nyugi.
shawnka
Jé itt egy hunyó 😉 😛

Nekem csak annyi a bajom, hogy streammel kell e szenvedni vagy sem. Még angolul is elnézném, de magyrnál sem érdekelt kb, hogy ki közvetíti. S valóban ez a bosszantó, hogy semmi garancia nincs a szolgáltatás biztonságra lassan. Pont a sportnál megy ez az állandó jog háború, ki közvetít mit stb...és lassan évente változik valami....meglepődnék, ha a helyi szolgáltatónk pl berakná a csatornátokat a kínálatba..........mint ahogy spíler sincs......
dande
Már évek óta van HD stream a meccsekre. Még keresni sem kell, az eredménykövetőbe belinkelik. A TV kényelmes volt, de nem nélkülözhetetlen egyáltalán. Ha lesz a Diginél fogom nézni, ha nem akkor stream (vagy alvás, az se rossz 😊)

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mert az jobb lesz, hogy átkerül egy másik adóra, ami gondolom nagyon sok szolgáltatótól fog hiányozni?

Amúgy se volt sok baj a sport tv-s közvetítésekkel. Ja, Márk és Ricsi nekem kifejezetten hiányozni fog, ha nem lesznek.
dugo93
De az eredménykövetőben azért stabilan ment Ricsi fikázása. Most meg hogy lesz valami változás 16 év után, egyből megy a sajnálkozás. Gondolom ha marad a sporttvn, akkor meg az lenne a baj, a magyaroknak valahogy éppen pont az nem jó sosem, ami van.

Kérlek ne csak fröcsögjetek, hanem olvassátok is, amiket írunk. A többi szolgáltatónál is ott lesz szezonkezdetre a csati, lesz HD és a kommentárotok se random arcok lesznek a semmiből. Nyugi.
shawnka
Jé itt egy hunyó 😉 😛

Nekem csak annyi a bajom, hogy streammel kell e szenvedni vagy sem. Még angolul is elnézném, de magyrnál sem érdekelt kb, hogy ki közvetíti. S valóban ez a bosszantó, hogy semmi garancia nincs a szolgáltatás biztonságra lassan. Pont a sportnál megy ez az állandó jog háború, ki közvetít mit stb...és lassan évente változik valami....meglepődnék, ha a helyi szolgáltatónk pl berakná a csatornátokat a kínálatba..........mint ahogy spíler sincs......
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Gondolom komoly összegeket áldoztak rá, nyilván nem akarják, hogy csak a lakosság 20%-a által legyen elérhető. Nem hinném, hogy rosszabb lesz, mint a sporttv-n, ahol néha mute üzemmódban kellett menjen a háttérben, miközben streamen néztem másik meccset.

Szóval én pozitívan várom 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 287 — Rider
Imádom az indexes cikkek alatt a commentelőket:

"Ennek most örülni kéne? Mi lesz Faragó Ricsivel, Sankóval, Márkkal?"
"Az NFL közvetítéseket nem csak a meccsek, hanem a Sport1 műsorvezetői miatt is nézik a szurkolók..."
"Lehet még ennél is rosszabb 2020? Persze... Megoldjuk... És íme!... Ricsi nélkül nem lenne ugyanaz... 😭😭😭"
"Mi lesz ìgy Ricsivel,Màrkkal,Sanyival? 😕 😯 Mennyi meccset làthatunk majd ? 😬😔"
tenorx
Ha valakik nem fognak hiányozni.....
zekeffron
Én Ricsit és Márkot sajnálnám, ha nem közvetítenének.
bergerdani
Márk, Höri, Zoli

De azt adom, hogy borzasztóan elkényelmesedett a sporttv, lehet ez egy picit felébreszti őket.
NB2
Höri mondjuk igen, de ő meg azért nem volt túl sokat tolva. Ráadásul nem hiszem, hogy ne lehetne bevetni a másikon is.

Az Arénán ott van Maka, sztem színvonalban nem kérdés, hogy köröket ver Ricsire. Az meg, hogy a Gyula szintű "szakértelem" nem lesz többet az meg számomra felbecsülhetetlen. NCAA-nél Bálint azért minden volt csak rossz nem, sőt. Nagyon remélem ő (is) csatlakozik a stábhoz.

Ahogy előttem is írtak, hamarosan minden nagy szolgáltatónál fogható lesz a csatorna 😉
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Mert az jobb lesz, hogy átkerül egy másik adóra, ami gondolom nagyon sok szolgáltatótól fog hiányozni?

Amúgy se volt sok baj a sport tv-s közvetítésekkel. Ja, Márk és Ricsi nekem kifejezetten hiányozni fog, ha nem lesznek.
dugo93
De az eredménykövetőben azért stabilan ment Ricsi fikázása. Most meg hogy lesz valami változás 16 év után, egyből megy a sajnálkozás. Gondolom ha marad a sporttvn, akkor meg az lenne a baj, a magyaroknak valahogy éppen pont az nem jó sosem, ami van.

Kérlek ne csak fröcsögjetek, hanem olvassátok is, amiket írunk. A többi szolgáltatónál is ott lesz szezonkezdetre a csati, lesz HD és a kommentárotok se random arcok lesznek a semmiből. Nyugi.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Imádom az indexes cikkek alatt a commentelőket:

"Ennek most örülni kéne? Mi lesz Faragó Ricsivel, Sankóval, Márkkal?"
"Az NFL közvetítéseket nem csak a meccsek, hanem a Sport1 műsorvezetői miatt is nézik a szurkolók..."
"Lehet még ennél is rosszabb 2020? Persze... Megoldjuk... És íme!... Ricsi nélkül nem lenne ugyanaz... 😭😭😭"
"Mi lesz ìgy Ricsivel,Màrkkal,Sanyival? 😕 😯 Mennyi meccset làthatunk majd ? 😬😔"
tenorx
Ha valakik nem fognak hiányozni.....
zekeffron
Én Ricsit és Márkot sajnálnám, ha nem közvetítenének.
bergerdani
Mi lesz Gyulával, az érdekel a legjobban!😊
zavi27
alszik tovább mi lenne

több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 685 — Amerikai sportok rajongója
Imádom az indexes cikkek alatt a commentelőket:

"Ennek most örülni kéne? Mi lesz Faragó Ricsivel, Sankóval, Márkkal?"
"Az NFL közvetítéseket nem csak a meccsek, hanem a Sport1 műsorvezetői miatt is nézik a szurkolók..."
"Lehet még ennél is rosszabb 2020? Persze... Megoldjuk... És íme!... Ricsi nélkül nem lenne ugyanaz... 😭😭😭"
"Mi lesz ìgy Ricsivel,Màrkkal,Sanyival? 😕 😯 Mennyi meccset làthatunk majd ? 😬😔"
tenorx
Ha valakik nem fognak hiányozni.....
zekeffron
Én Ricsit és Márkot sajnálnám, ha nem közvetítenének.
bergerdani
Mi lesz Gyulával, az érdekel a legjobban!😊
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
Imádom az indexes cikkek alatt a commentelőket:

"Ennek most örülni kéne? Mi lesz Faragó Ricsivel, Sankóval, Márkkal?"
"Az NFL közvetítéseket nem csak a meccsek, hanem a Sport1 műsorvezetői miatt is nézik a szurkolók..."
"Lehet még ennél is rosszabb 2020? Persze... Megoldjuk... És íme!... Ricsi nélkül nem lenne ugyanaz... 😭😭😭"
"Mi lesz ìgy Ricsivel,Màrkkal,Sanyival? 😕 😯 Mennyi meccset làthatunk majd ? 😬😔"
tenorx
Ha valakik nem fognak hiányozni.....
zekeffron
Én Ricsit és Márkot sajnálnám, ha nem közvetítenének.
bergerdani
Márk, Höri, Zoli

De azt adom, hogy borzasztóan elkényelmesedett a sporttv, lehet ez egy picit felébreszti őket.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Van még idő addig. Meg fognak egyezni. Az Arena nem a Voda sajátja. Engem is az érdekel, hogy milyen szakértő/kommentátor csapat lesz. A tavalyi NCAA csapat amúgy fiatal és új volt az nem volt rossz Maka vezetésével.
Nekem se Vodám van de nem aggódik. Ha a csatorna áldozott nem keveset az NFL jogaira akkor nekik is erdekük hogy minden szolgáltatatóval leszerződjenek, hisz így tudnak ők is egy befektetésből profitot csinálni.

A kövi karanténcastot mindenesetre várom, kíváncsi vagyok Csabi, Galuska, Moncz mit mond, hogy csúszott ez ki a kezükből.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Mert az jobb lesz, hogy átkerül egy másik adóra, ami gondolom nagyon sok szolgáltatótól fog hiányozni?

Amúgy se volt sok baj a sport tv-s közvetítésekkel. Ja, Márk és Ricsi nekem kifejezetten hiányozni fog, ha nem lesznek.

több mint 3 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Imádom az indexes cikkek alatt a commentelőket:

"Ennek most örülni kéne? Mi lesz Faragó Ricsivel, Sankóval, Márkkal?"
"Az NFL közvetítéseket nem csak a meccsek, hanem a Sport1 műsorvezetői miatt is nézik a szurkolók..."
"Lehet még ennél is rosszabb 2020? Persze... Megoldjuk... És íme!... Ricsi nélkül nem lenne ugyanaz... 😭😭😭"
"Mi lesz ìgy Ricsivel,Màrkkal,Sanyival? 😕 😯 Mennyi meccset làthatunk majd ? 😬😔"
tenorx
Ha valakik nem fognak hiányozni.....
zekeffron
Én Ricsit és Márkot sajnálnám, ha nem közvetítenének.

Mindig jövőre
több mint 3 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 287 — Rider
Imádom az indexes cikkek alatt a commentelőket:

"Ennek most örülni kéne? Mi lesz Faragó Ricsivel, Sankóval, Márkkal?"
"Az NFL közvetítéseket nem csak a meccsek, hanem a Sport1 műsorvezetői miatt is nézik a szurkolók..."
"Lehet még ennél is rosszabb 2020? Persze... Megoldjuk... És íme!... Ricsi nélkül nem lenne ugyanaz... 😭😭😭"
"Mi lesz ìgy Ricsivel,Màrkkal,Sanyival? 😕 😯 Mennyi meccset làthatunk majd ? 😬😔"
tenorx
Ha valakik nem fognak hiányozni.....
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Imádom az indexes cikkek alatt a commentelőket:

"Ennek most örülni kéne? Mi lesz Faragó Ricsivel, Sankóval, Márkkal?"
"Az NFL közvetítéseket nem csak a meccsek, hanem a Sport1 műsorvezetői miatt is nézik a szurkolók..."
"Lehet még ennél is rosszabb 2020? Persze... Megoldjuk... És íme!... Ricsi nélkül nem lenne ugyanaz... 😭😭😭"
"Mi lesz ìgy Ricsivel,Màrkkal,Sanyival? 😕 😯 Mennyi meccset làthatunk majd ? 😬😔"
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
kva anyjukat erre csak azt tudom mondani már tényleg............................nálunk nincs voda nem is lesz, miért nem lehet már a seggén csücsülni mindenkinek és normálisan szolgálatatni...........................nekem igenis fontosak voltak a magyar közvetítéses tvs meccsek kényelem szempontjából is még ha az Eaglesel nem is kényeztetek el, de akkor is...........................
dande
Nyugi még megegyeznek addig a többivel is.
zinedine5
Az a baj, hogy válthatnék esetleg tré mobilra, de róluk is hallok elég panaszt és ha gubanc van, nem sietnek rendezni a dolgokat, a helyi kábel meg itt van megtalálható, csak ők meg nem bővítenek csatornát, mert nincs meg a technikai feltételük. Az bosszant, hogy van sport tv, van digi, de mindig jön egy újabb okoska, aki keresztbe veri az egészet, mert miért ne..................

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
kva anyjukat erre csak azt tudom mondani már tényleg............................nálunk nincs voda nem is lesz, miért nem lehet már a seggén csücsülni mindenkinek és normálisan szolgálatatni...........................nekem igenis fontosak voltak a magyar közvetítéses tvs meccsek kényelem szempontjából is még ha az Eaglesel nem is kényeztetek el, de akkor is...........................
dande
Nyugi még megegyeznek addig a többivel is.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
kva anyjukat erre csak azt tudom mondani már tényleg............................nálunk nincs voda nem is lesz, (még mindig a helyi kábel a legnormálisabb szolgáltató.......) miért nem lehet már a seggén csücsülni mindenkinek és normálisan szolgálatatni...........................nekem igenis fontosak voltak a magyar közvetítéses tvs meccsek kényelem szempontjából is még ha az Eaglesel nem is kényeztetek el, de akkor is...........................

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Vehetek akkor majd megint GamePass azért, hogy HD-ban nézhessem a meccseket mert hát Arena 4 meg ilyenek nincsenek HD-ban a tv-ben és még a DigiOnlineban nem elérhetőek ahol meg mindig néztem gépen, nagyon jó....
mcm4a1
Ugyan, minden meccset 150 streamen lehet nezni, nehol 4K-ban is.
Borbinho
Tudom, hogy lehet mindent streamen nézni de azért sokkal kényelmesebb TV-ben és magyarul még ha néha jobb is eredeti közvetítés.
mcm4a1
még ha néha jobb is?

több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Amúgy én sajnálom a sporttvt, lassan nem marad náluk semmi..
tenorx
En orulok, hogy buktak. Klasszikus monopolium volt. Nem innovaltak semmit, nem fejlodott a kozvetites szinvonala, sot inkabb csak visszafele mozgott, mert azt hittek ok az alfa meg az omega, a nezoi igenyek idomuljanak hozzajuk.
undisputedly
Ok ebben nyilván van igazság, de most átkerül egy olyan csatornára, amit sokkal kevesebb ember ér el, így a hazai népszerűség növekedése nem tudom hogy lesz.
Igazság szerint egy kezemen meg tudom számolni hogy az utóbbi tíz évben hányszor néztem magyar közvetítést, szóval személy szerint azért túlélem majd.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Ide a rozsdás bökőt, hogy őszre az összes háztartásban elérhető lesz az arena.

Amúgy nem sajnálom a sport tv-t, teljesen belealudtak mindenbe, nulla innováció és megújulás évek óta. Többek között még mindig Hegyi Iván szakért náluk. Ezt így nem lehet...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...