NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kicsit off, de egy kis remény a legtöbb fórumtársnak


tenorx
Sőt, lehet Tampánál is hozni még, ha nem lesz PO, akkor Brady csak BB miatt volt jó, ha pedig a Patsnél, akkor BB csak Bradyvel tud PO-t hozni | (ami nem igaz, mert volt egy éve a Brownsnál PO-val, de ilyen apróságokon most nem akadunk fenn) |

Azt nem tudom, akkor mi lesz, ha egyik sem lesz PO-s | (külön-külön már csalni sem tudnak?) |

több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 143 — Tyrone Creek
Amúgy az az elképesztő ebben az egész NFL csatorna váltásban, hogy a SportTV-t (AMC) váratlanul érte és most azt se tudják mi van...
Mert ugye az volt, hogy ők a Covid19 miatt kivártak, nem hosszabbítottak, lévén lesz-e szezon, vagy a jobb ár reményében, ki tudja?! És állítólag álmukban nem gondolták, hogy más lecsaphatja a kezükről.
Erre tessék...jött a Network4 és bumm.
Ilyet én még nem hallottam, szürreális, ha tényleg így van. Ricsi is nyilatkozott, hogy váratlanul érte és nem tudja mi lesz...
Egyrészt óriási hiba az AMC-től...elbeszélgetnék a felelősökkel, ha én lennék a főni, az tuti.
Másrészt az NFL részéről ekkora faszságot...15 éve egy kézben volt minden, erre meg se kérdezik, versenyeztetik őket? Nem értem.
Chargers LT
Elvileg adott ajánlatot az amc, csak n4 magasabbat
peach
és emberek ebből jutottak el odáig, hogy Maka hibája igazából, ő az aki személyesen bement az amcbe ellopni az NFL-t 😀
pedig ez egy olyan üzleti lépés volt a csatornától, amit.. hát csak közöltek velünk is.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Amúgy az az elképesztő ebben az egész NFL csatorna váltásban, hogy a SportTV-t (AMC) váratlanul érte és most azt se tudják mi van...
Mert ugye az volt, hogy ők a Covid19 miatt kivártak, nem hosszabbítottak, lévén lesz-e szezon, vagy a jobb ár reményében, ki tudja?! És állítólag álmukban nem gondolták, hogy más lecsaphatja a kezükről.
Erre tessék...jött a Network4 és bumm.
Ilyet én még nem hallottam, szürreális, ha tényleg így van. Ricsi is nyilatkozott, hogy váratlanul érte és nem tudja mi lesz...
Egyrészt óriási hiba az AMC-től...elbeszélgetnék a felelősökkel, ha én lennék a főni, az tuti.
Másrészt az NFL részéről ekkora faszságot...15 éve egy kézben volt minden, erre meg se kérdezik, versenyeztetik őket? Nem értem.
Chargers LT
Elvileg adott ajánlatot az amc, csak n4 magasabbat



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Amúgy az az elképesztő ebben az egész NFL csatorna váltásban, hogy a SportTV-t (AMC) váratlanul érte és most azt se tudják mi van...
Mert ugye az volt, hogy ők a Covid19 miatt kivártak, nem hosszabbítottak, lévén lesz-e szezon, vagy a jobb ár reményében, ki tudja?! És állítólag álmukban nem gondolták, hogy más lecsaphatja a kezükről.
Erre tessék...jött a Network4 és bumm.
Ilyet én még nem hallottam, szürreális, ha tényleg így van. Ricsi is nyilatkozott, hogy váratlanul érte és nem tudja mi lesz...
Egyrészt óriási hiba az AMC-től...elbeszélgetnék a felelősökkel, ha én lennék a főni, az tuti.
Másrészt az NFL részéről ekkora faszságot...15 éve egy kézben volt minden, erre meg se kérdezik, versenyeztetik őket? Nem értem.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
2020.07.06:
Pontos összeget nem mondhatok, mert köt a titoktartás, de millió dolláros nagyságrendről van szóArena4
2020.07.07:
10-year extension worth up to $503 million.Schefter
Véletlen?
rokaur
Csak az Arena TV utalására vártak 😊

több mint 3 éve
rokaur 864
2020.07.06:
Pontos összeget nem mondhatok, mert köt a titoktartás, de millió dolláros nagyságrendről van szóArena4
2020.07.07:
10-year extension worth up to $503 million.Schefter
Véletlen?
több mint 3 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
De a lényegről nem beszéltünk..azzal hogy új csatornára költözik az NFL. Több vagy kevesebb Pats meccset fognak adni? 😀
Nomac
Ha nem nyeritek a csoportot a szurkolotaborotok megfelezodik
Az emberek gyoztes csapatnak szeretnek szurkolni
Kepzeld ha a real vagy a barca nem lenne az elmezonyben
De orulnek neki ha leadnak a tieiteket az 2 meccs nekunk is

Szerkesztette: Adirotor
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
De a lényegről nem beszéltünk..azzal hogy új csatornára költözik az NFL. Több vagy kevesebb Pats meccset fognak adni? 😀
Nomac
Most majd a Chiefst nézhetjük orrvérzésig.
warr_b
Shawnka már jelezte a Falcons topikban, hogy az összes Atlanta meccset is adni fogják.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
De a lényegről nem beszéltünk..azzal hogy új csatornára költözik az NFL. Több vagy kevesebb Pats meccset fognak adni? 😀
Nomac
Most majd a Chiefst nézhetjük orrvérzésig.
warr_b
Tampát 😊

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
De a lényegről nem beszéltünk..azzal hogy új csatornára költözik az NFL. Több vagy kevesebb Pats meccset fognak adni? 😀
Nomac
Most majd a Chiefst nézhetjük orrvérzésig.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Nomac New England Patriots 2 670 — balazs.t85@gmail.com
De a lényegről nem beszéltünk..azzal hogy új csatornára költözik az NFL. Több vagy kevesebb Pats meccset fognak adni? 😀
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
No srácok, úgy tűnik ma is felkelt a nap (bár épp szakad az eső 😊) az apokalipszis egyelőre elmaradt 😉 😛
dande
De már soha semmi nem lesz ugyanolyan, hát nem érted?!
😊
bcsarli
A változás rossz. Értem?
Matthew99
régen minden jobbvót, még Sobriis....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
No srácok, úgy tűnik ma is felkelt a nap (bár épp szakad az eső 😊) az apokalipszis egyelőre elmaradt 😉 😛
dande
De már soha semmi nem lesz ugyanolyan, hát nem érted?!
😊
bcsarli
A változás rossz. Értem?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
No srácok, úgy tűnik ma is felkelt a nap (bár épp szakad az eső 😊) az apokalipszis egyelőre elmaradt 😉 😛
dande
De már soha semmi nem lesz ugyanolyan, hát nem érted?!
😊

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
No srácok, úgy tűnik ma is felkelt a nap (bár épp szakad az eső 😊) az apokalipszis egyelőre elmaradt 😉 😛
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 977
Olyan ez a topik most mint a meccsek elotti felvezetok.kb senki nem tud semmit de megmondjuk a tuttit.
Mit tudunk:maka, nfl, arena4.
Aztan meglatjuk h hol lehet majd fogni es milyen minosegben.
Es osszedol a vilag ha veletlen nem tudjuk majd nezni az arenan?
En meg elek pedig parszor mar kellett alkalmazkodni ilyen tvs dologhoz.

Szemlye szerint sajnalnam h ha nem tudnam magyarul nezni.en tobbszor leirtam mar h az usa kozvetiteseket nem kedvelem mert amint van szunet egybol reklam.
A sport 1-es brigadbol vkit sajnalnek vkit nem, de barki is lesz/ marad a magyar nfl mellett a legjobbakat kivanom neki(k)
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát, nem tudom.... Kicsi volt (sokáig rétegműsor), savanyú (valóban nem nagyon volt fejlődés) volt, de a miénk (rajta keresztül ismertük meg az NFL-t)!
Azért ne nagyon csodálkozzon senki, ha esetleg nézőszám visszaesés lesz. Szakmailag magasabb színvonalú műsor kell, ez nem vitás, de a nézők jelentős részének nem az itteni fórum szaktudása,hozzáértése volt/van, hanem egyszerűen csak szórakozni akarnak. Nekik Sanyi a kedvencük, a játékosok jelentős részét nem ismerik (max a fantasy miatt), ők csak meccset akarnak nézni. Azt gondolom, ha za új műsor túlságosan elemzős, esetleg szárazabb lesz, sokan elpártolnak, újra rétegsport lesz, aztán ide-oda pakolgatják majd.... Ne így legyen.

A lényeg, hogy az NFl hazai közvetítése megérett egy ráncfelvarrásra, de azért most kissé szomorú vagyok 😕
csi77
Nagyon sok olyan volt aki odakapcsolt a Sport TVre és mivel NFL ment ottragadt. Nem látom magam előtt amikor valaki odakapcsol az Aréna4re, hogy nézzük már meg mi megy ott.
Nálunk a haveri körben leginkább az "akkor marad a stream" volt a válasz.
Bazzani
Mondjuk ezzel előre lemondasz egy olyan újításról amiről most kb az ég világot semmit se tudnunk.
Annyi ismert csak, hogy:
- Ugyan úgy heti 5 meccs lesz mint tavaly.
- Ugyan úgy teljes PO és SB lesz a csatornán.
Bár nem az index cikkből, de itt is shawnka és aki benne van pár csoportba láthatta Maka által is, hogy a csatorna dolgozik rajta és célja, hogy minden szolgáltató kínálatába bekerüljön. Persze aki nem Vodás és csak feldobta neki a FB a hírt morcos egy kicsit, de nyugi THome és Digi előfizetők, nem gondolnám, hogy egy nem szolgáltató függő sportcsatorna ne akarná eladni a befektetését a nagy szolgáltatók mindegyikének (nem DigiTV - Digisport kapcsolat van). Továbbá ígéret van HD adásra is.

Egyelőre tehát ott tartunk, hogy ami biztos az semmilyen változást nem fog hozni az életünkben. Akkor miért is megy a hiszti?

Írták például, hogy Faragó Ricsi már most ki van tiltva a csatornától?

Az a forgatókönyv senki fejében nem fordult meg, hogy pl az ismert arcokból nem csak Maka lesz aki átmegy, hanem akár Ricsi (aki persze kommentál meg stúdiózik másba is, de főleg NFL-t nyom).
Továbbá: Sanyi - Gyula - Márk - Höri - Zoli csak az NFL miatt voltak ott, simán lehet, hogy páran átmennek. Senki se mondta még az ellenkezőjét.
alatriste
Nem haver.
Egyelőre ott tartunk, hogy:
- nincs HD
- nincs minden szolgáltatónál
- fogalma sincs senkinek, hogy egy esetleges gyengébb nézettségű szezon után mi lesz a közvetítések sorsa (bár az ilyen állami TVknél kb mindegy, úgyis öntik bele a pénzt ha pocsék az egész lásd TV2)
- a szakértői stáb ízlés kérdése, nekem például (a kezdeti botladozások után) nagyon fog hiányozni Zoli, Márk, meg Höri
- nincs telepakolva Ricsi posztereivel a falam, de azért amilyen mondatok itt elhangzanak róla azt nem érdemli meg
- alapból azt feltételezik páran/sokan , hogy azért mert valami új helyre kerül az biztos jobb lesz, én azért várnék ezzel

Szóval engedtessék meg az is, hogy ne mindenki rohanjon örömében ki a világból, hogy van ez a változás (a netes reakciókat nézve a szketptikus / szomorú / haragos a több). Én is azt mondom, hogy kellett a minőségi ráncfelvarrás az NFL közvetítéseknek. De azért ott egy olyan háttérstáb dolgozott aki kitanulta a dolog minden csínját-bínját. Tudom, majd a háttéremberek is átmennek.

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Kicsit off, de egy kis remény a legtöbb fórumtársnak
tenorx
Kivéve persze, ha összejön a Tampa - New England döntő, mert akkor TB és BB olyan pszichocsatát fognak vívni, mint Cartmanék a South Park egyik részében


Kampman
Mindjárt jön Sobri "Úgyse lesz szezon" hsz-e.
iktriad
Ahogy visszaolvastam, az se mindegy, hogy hol nem lesz.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/AndrewBrandt/status/1280254753000357888
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kicsit off, de egy kis remény a legtöbb fórumtársnak
tenorx
Kivéve persze, ha összejön a Tampa - New England döntő, mert akkor TB és BB olyan pszichocsatát fognak vívni, mint Cartmanék a South Park egyik részében


Kampman
Mindjárt jön Sobri "Úgyse lesz szezon" hsz-e.
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nekem előző szezonban volt először GP-em, és nagyon tetszett, ráadásul bőven tudott nekem hozni olyan funkciót, amit egy stream nem (pl a negyven perces meccs kompressziók még asszonynak is tetszenek). Viszont nálam a tv-vel hasznos egyensúlyban működtek. GPn néztem a Hawks vagy hajnali meccseket, tvben pedig "zizergett a háttérben" a 19órás, vagy a későbbi is akár, ami fél szemmel érdekelt. Természetesen a magyar kommentáláson lehetett sokat élcelődni és morogni, de bárhogy is alakul a lineup a jövőben, örüljünk, hogy legalább lesz közvetítés és szurkoljunk annak, hogy mindenhol elérhető legyen a csatorna... és hangolhassam újra a tvt és a csatorna sorrendet... 😃
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
Kicsit off, de egy kis remény a legtöbb fórumtársnak
tenorx
Kivéve persze, ha összejön a Tampa - New England döntő, mert akkor TB és BB olyan pszichocsatát fognak vívni, mint Cartmanék a South Park egyik részében

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én leszarom, hogy melyik tévé adja, meg milyen kommentátorokkal, de gyerekszüléses meg vizsgázós sms mindenképpen legyen!!!!!!!!!!
Kampman
Meg mehetnének csöcsös képek és gifek az tv-ben is ,nem csak a fórumon.
Sixo
Azok más tematikájú csatornákon mennek éjszakánként.
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
Mondjuk úgy, hogy viszonylag közel állok a csatornához. Szóval nem olyan info, mint anno Pest lezárása még a kijárási tilalom.
shawnka
vízműves vagy? Nem is tudtam
briareos
Hallod MarioAna, kolléga !

Szerkesztette: Sixo

több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kicsit off, de egy kis remény a legtöbb fórumtársnak