NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Breesnél kifogy a tank teljesen a szezon felére, a panthers terített betlit tol ami rivera állásába kerül szezon közben, a surranó pályán viszont a tampa komoly kihívója lesz a falconsnak a csoport győzelemért.
A chicago szezonja elmegy trubiskyn, rodgers mélyebbre nyomja a packerst (lebron 2.0) a vikes-kuzin frigy zátonyra fut és a lions viszi a csoportot.
A dallas sb contender formát fut, haskins viszont jobb szezont hoz mint wentz. Nyújorkban meg megy a cirkusz egész évben.
Shanahhan és lynch bukik gerappával, a rams visszább esik viszont wilson megmutatja a hawks miért lett az ó csapata, a cards pedig asszisztál ehhez egy 8-8al.

A browns lesz az első(?) dream team amelyik hozza is az elvárást, mayfield mvp contender lesz. A steelerst betemeti a bell-brown-rösztli cirkusz, indulhat az építkezés jövőre. A dalton éra véget ér, a baltimore meg keresi még lamar stílusát.
A colts odabasz, bob-nak végre vége lesz, akárcsak a mariota érának. a jags szétesik ezért iktriad inni fog alkoholt. sűrűn sokat.
A denver meglep mindenkit, főleg a kansast és viszik a csopit egy elit te játékkal, vipera pedig meghasonul. A chargers betlizik, a raiders pedig a költözésre koncentrál.
A nyú englandről fog szólni a szezon, brady kiég, belicsek is, agyba főbe fogja verni őket az egész csoport, amit a bills köszöni szépen és behúz, josh allen pedig bebizonyítja, hogy új baszdszájba van keleten. A jets építkezik, a miami meg mindenki elképedésére fut a szabad kártyáért.

Mvp: stafford
Coach: arians
Dpoy: denzel ward
Opoy: flacco
Droy: williams
Oroy: haskins
Comeback: burfict

Kis bosa bust szagú szezont hoz.
peach
Kicsit túltoltad a cuccozást! ✌
steelwolf
Dehogy, most kerult az idealis szintbe. 8)

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Breesnél kifogy a tank teljesen a szezon felére, a panthers terített betlit tol ami rivera állásába kerül szezon közben, a surranó pályán viszont a tampa komoly kihívója lesz a falconsnak a csoport győzelemért.
A chicago szezonja elmegy trubiskyn, rodgers mélyebbre nyomja a packerst (lebron 2.0) a vikes-kuzin frigy zátonyra fut és a lions viszi a csoportot.
A dallas sb contender formát fut, haskins viszont jobb szezont hoz mint wentz. Nyújorkban meg megy a cirkusz egész évben.
Shanahhan és lynch bukik gerappával, a rams visszább esik viszont wilson megmutatja a hawks miért lett az ó csapata, a cards pedig asszisztál ehhez egy 8-8al.

A browns lesz az első(?) dream team amelyik hozza is az elvárást, mayfield mvp contender lesz. A steelerst betemeti a bell-brown-rösztli cirkusz, indulhat az építkezés jövőre. A dalton éra véget ér, a baltimore meg keresi még lamar stílusát.
A colts odabasz, bob-nak végre vége lesz, akárcsak a mariota érának. a jags szétesik ezért iktriad inni fog alkoholt. sűrűn sokat.
A denver meglep mindenkit, főleg a kansast és viszik a csopit egy elit te játékkal, vipera pedig meghasonul. A chargers betlizik, a raiders pedig a költözésre koncentrál.
A nyú englandről fog szólni a szezon, brady kiég, belicsek is, agyba főbe fogja verni őket az egész csoport, amit a bills köszöni szépen és behúz, josh allen pedig bebizonyítja, hogy új baszdszájba van keleten. A jets építkezik, a miami meg mindenki elképedésére fut a szabad kártyáért.

Mvp: stafford
Coach: arians
Dpoy: denzel ward
Opoy: flacco
Droy: williams
Oroy: haskins
Comeback: burfict

Kis bosa bust szagú szezont hoz.
peach
Kicsit túltoltad a cuccozást! ✌
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
En csak abbol kernek, amit az iment felszolalo kollega fogyasztott. Legalabb ilyen mennyisegben
Wyatt
Szárnyalt az elmém tegnap 😉 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
En csak abbol kernek, amit az iment felszolalo kollega fogyasztott. Legalabb ilyen mennyisegben

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Breesnél kifogy a tank teljesen a szezon felére, a panthers terített betlit tol ami rivera állásába kerül szezon közben, a surranó pályán viszont a tampa komoly kihívója lesz a falconsnak a csoport győzelemért.
A chicago szezonja elmegy trubiskyn, rodgers mélyebbre nyomja a packerst (lebron 2.0) a vikes-kuzin frigy zátonyra fut és a lions viszi a csoportot.
A dallas sb contender formát fut, haskins viszont jobb szezont hoz mint wentz. Nyújorkban meg megy a cirkusz egész évben.
Shanahhan és lynch bukik gerappával, a rams visszább esik viszont wilson megmutatja a hawks miért lett az ó csapata, a cards pedig asszisztál ehhez egy 8-8al.

A browns lesz az első(?) dream team amelyik hozza is az elvárást, mayfield mvp contender lesz. A steelerst betemeti a bell-brown-rösztli cirkusz, indulhat az építkezés jövőre. A dalton éra véget ér, a baltimore meg keresi még lamar stílusát.
A colts odabasz, bob-nak végre vége lesz, akárcsak a mariota érának. a jags szétesik ezért iktriad inni fog alkoholt. sűrűn sokat.
A denver meglep mindenkit, főleg a kansast és viszik a csopit egy elit te játékkal, vipera pedig meghasonul. A chargers betlizik, a raiders pedig a költözésre koncentrál.
A nyú englandről fog szólni a szezon, brady kiég, belicsek is, agyba főbe fogja verni őket az egész csoport, amit a bills köszöni szépen és behúz, josh allen pedig bebizonyítja, hogy új baszdszájba van keleten. A jets építkezik, a miami meg mindenki elképedésére fut a szabad kártyáért.

Mvp: stafford
Coach: arians
Dpoy: denzel ward
Opoy: flacco
Droy: williams
Oroy: haskins
Comeback: burfict

Kis bosa bust szagú szezont hoz.

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Sokminden elhangzott mar az offseasoban de Kíváncsi lennék ki az akinek van konkrét tippje a szezonra...
Mondjuk po csapatokra, egyéni vagy csapat sikerekre meglepetsekre bukasokra bustokra vagy bármi egyébre ami érdekes lehet!

Pl:a Jags újra ott lesz , a Packers rosszabbat hoz Mccarty nélkül ,a Rams nem jut a Po-ba...Bell nem lesz a top futók között!szóval ilyesmik😀
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Oriasi tanar ez a csavo.

Ex-49ers LB Aldon Smith was arrested early Tuesday morning on suspicion of drunk driving. It's at least Smith's fourth DUI arrest since 2012.
Stez
Csak nem tud dönteni.
Szeret inni is meg vezetni is.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Oriasi tanar ez a csavo.

Ex-49ers LB Aldon Smith was arrested early Tuesday morning on suspicion of drunk driving. It's at least Smith's fourth DUI arrest since 2012.

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
ja és elkezdtek közben felkerülni fk-ra a draft magazinba írt cikkek, itt van az egyik, amit én írtam
 fuzovelkifele.com/2019/05/gil-brandt-a-jatekosmegfigyeles-reformere/
r.baggio
itt a másik
 fuzovelkifele.com/2019/06/war-room-avagy-hogyan-telik-egy-csapat-napja-a-draft-alatt/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Emiatt sem feltétlenül érdemes egy ZB-t futtató csapatnak (márpedig az NFL többsége ezt játssza, a college meg ha jól tudom szinte teljesen), egy power play-el próbálkoznia.

peterk2005
Azért vannak bőven PBS-csapatok a ligában: Ravens, Lions, Jaguars, Redskins, Patriots.
No meg azért sok a hibrid is: Bucs, Steelers, Eagles, Giants, Saints, Texans, Browns, Panthers...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
ja és elkezdtek közben felkerülni fk-ra a draft magazinba írt cikkek, itt van az egyik, amit én írtam
 fuzovelkifele.com/2019/05/gil-brandt-a-jatekosmegfigyeles-reformere/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Androidosoknak itt a soundcloudos link:



Ha már belejöttünk a szakmázgatásba, itt a jelenlegi legjobb stratégiával foglalkozó podcast
 twitter.com/CoachVass/status/1133851707711008768
r.baggio


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Ha már belejöttünk a szakmázgatásba, itt a jelenlegi legjobb stratégiával foglalkozó podcast

 twitter.com/CoachVass/status/1133851707711008768


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amennyire tudom ma már nem használják, legalábbis látványosan nem. Ehhez nyilván hozzá tartozik, hogy passzorientáltabb lett a liga, de szerintem a Packers sweep tökéletesen olyan játék volt, amit csak egy csapat, és csak egy edző tudott jól alkalmazni. Első ránézésre egyszerűnek tűnik, de egy rendkívül bonyolult play, amit csak Lombardi tudott betanítani. John Madden például azt nyilatkozta, hogy Lombardi egyszer 8 órán keresztül beszélt csak erről az egy playről. Szerintem ez kicsit túlzás, de azért ebből is lehet látni, hogy mennyire nem lehetett egyszerű ezt végrehajtani. Szóval ha engem kérdezel, akkor az „ellenszer” az volt, hogy az egyetlen ember, aki jól tudta használni az visszavonult, és nem sokkal később a játékosok is.
Jarred
Hát azért, ha így lenne - mármint, hogy azóta senki nem tudja hatékonyan használni, azért "halt ki" -, az elég szegényes bizonyítványt állítana ki az NFL-ről. 😊

Egyszerűen az idő meghaladta. Ez nem azt jelenti, hogy nem látni időnként akár ugyanezt, vagy ehhez hasonlót a pályán. Látni, van millió variációja is. De erre ma már támadó filozófiát alapozni nem lehet. A Packers annak idején képes volt bajnokságok(at) nyerni, erre alapozva (no meg persze Bart Star-ra, akiről manapság csak a sajnálatos halála miatt esik szó, egyébként alig, pedig ő szerintem legalább akkora alakja a sportnak, mint Lombardi edzőként). Lényeg a lényeg, hogy ma a harmadik meccs után megfogná egy átlagos védelem is, ha valaki Lombardi sweepre alapozva próbálkozna. Színesíteni lehet, 1-1 playt el lehet adni, de annyira tisztán, mint annak idején játszották, nem lehet ma már eredményesen használni. Ahogy a wild cat, korábbi generációs read option ellen is tudnak védekezni. Vagy, hogy egy védelmi sémát mondja, a klasszikus tampa2-t ma a liga 32. irányítóval is úgy átjátszanák mint a huzat. Pedig az se volt kisebb revolúció a védekezésben, mint Lombardi dolgai (nem csak a power sweep). Másrészt akkoriban még nem specializálódott/vált el annyira (időnként semennyire) a power running és ZB. A Lombardi sweep alapvetően egy power sweep (power running play), miközben a Packers sok zone blocking elemet is használt. Ma is van mix, de módjával, manapság az edzők jobban a sémához válogatják a falembereket. Emiatt sem feltétlenül érdemes egy ZB-t futtató csapatnak (márpedig az NFL többsége ezt játssza, a college meg ha jól tudom szinte teljesen), egy power play-el próbálkoznia.

(Azok az idők egyébként nagyon mások voltak. Néhány dolog a mai fülnek furcsán is hangzik. Például akkoriban Starr maga hívta a playeket. Értsd, a drive előtt Lombardi és Starr megbeszélték, hogy mit játszanak, aztán felmentek a pályára és onnantól Starr dolga volt a játékhívás addig, amíg le nem jöttek. Ma is lehetetlenség egy egész meccset lescriptelni - nincs is értelme -, régen se volt ez másként, úgyhogy Starrnak a drive-ok közepétől rögtönöznie kellett, A futball nyelvezete is nagyon más volt. Nem volt még west coast, nem volt E-P, nem volt spread és a többi. Illetve volt, hiszen minden újat a régiekre építve találtak ki, így a gyökerek megvoltak a régi fociban is, Például ha megnézel egy Lombardi playbookot, abban az elkapói route-tree megszólalásig hasonlóan nézett ki (lerajzolva), mint egy mai modern playbookban. Persze más volt az elnevezés, más conceptek, de magát a route tree-t ma is felismernéd, ha ránéznél. De ezzel együtt is, az a foci azért nagyon más volt, mint manapság, a nyelvezet is még nem, vagy csak darabkáiban volt meg.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Amennyire tudom ma már nem használják, legalábbis látványosan nem. Ehhez nyilván hozzá tartozik, hogy passzorientáltabb lett a liga, de szerintem a Packers sweep tökéletesen olyan játék volt, amit csak egy csapat, és csak egy edző tudott jól alkalmazni. Első ránézésre egyszerűnek tűnik, de egy rendkívül bonyolult play, amit csak Lombardi tudott betanítani. John Madden például azt nyilatkozta, hogy Lombardi egyszer 8 órán keresztül beszélt csak erről az egy playről. Szerintem ez kicsit túlzás, de azért ebből is lehet látni, hogy mennyire nem lehetett egyszerű ezt végrehajtani. Szóval ha engem kérdezel, akkor az „ellenszer” az volt, hogy az egyetlen ember, aki jól tudta használni az visszavonult, és nem sokkal később a játékosok is.
Jarred
Köszönöm a választ.
több mint 4 éve
Jarred 1
Amennyire tudom ma már nem használják, legalábbis látványosan nem. Ehhez nyilván hozzá tartozik, hogy passzorientáltabb lett a liga, de szerintem a Packers sweep tökéletesen olyan játék volt, amit csak egy csapat, és csak egy edző tudott jól alkalmazni. Első ránézésre egyszerűnek tűnik, de egy rendkívül bonyolult play, amit csak Lombardi tudott betanítani. John Madden például azt nyilatkozta, hogy Lombardi egyszer 8 órán keresztül beszélt csak erről az egy playről. Szerintem ez kicsit túlzás, de azért ebből is lehet látni, hogy mennyire nem lehetett egyszerű ezt végrehajtani. Szóval ha engem kérdezel, akkor az „ellenszer” az volt, hogy az egyetlen ember, aki jól tudta használni az visszavonult, és nem sokkal később a játékosok is.

Szerkesztette: Jarred
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Packer sweep !!!

Skacok èn erről a taktikàrol most olvastam először.Az lenne a kèrdèsem ezt mèg alkalmazzàk az NFL-ben ? Ès ha nem akkor mièrt nem? Mi az "ellenszer" rà ?
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Én támogatom!

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Linkelek három hosszabb cikket. Nem újak, már fél éves irományok, én valamikor január környékén olvastam őket. De most újra a kezem ügyébe került az egyik, és gondoltam beteszem, hátha van akit érdekel az ilyesmi és még nem olvasta. Egy három részes cikksorozatról van szó, ami a passz elleni védekezést elemzi. Milyen kihívásokkal szembesültek/szembesülnek az utóbbi 20-25 évben az NFL védelmek, hogyan reagáltak, reagálnak a kihívásokra, mi lehet a védelmek jövője az egyre kifinomultabb, gazdagabb repertoárral és egyre több jó irányítóval kiálló támadósorok ellen. Az első rész a problémákat mutatja be néhány konkrét játékon át, a második a reakciókat (milyen koncepcionális változásokat hoz, hozott mindez), a harmadik pedig egyfajta összefoglaló és lezárás, mert konklúziónak kevés, mégis felvet néhány lehetséges utat. Érdemes sorrendben elolvasni a hármat. Mindegyik külön-külön is több oldalas, a cikkek alján lapozni kell!

 touchdownwire.usatoday.com/2018/11/06/the-match-game-part-1-how-nfl-defenses-lost-their-way/

 touchdownwire.usatoday.com/2018/11/08/the-match-game-part-2-how-nick-saban-re-imagined-defensive-coverage/

 touchdownwire.usatoday.com/2018/11/09/the-match-game-part-3-the-mahomes-conundrum/

Millió gondolat jut eszembe, ezeket olvasva. Egyrészt nyilván az ember végigmászik az NFL védelemeken, a saját kedvenc csapattól indulva az összes valamiért "érdekesebb" védelmen (mert jók, mert a koordinátor miatt érdemes tanulmányozni, stb.), és próbálja megtalálni, hogy hogyan, miként reagál egyik vagy másik koncepció. Mit csinál Wade, Fangio, Belichick, Carroll, Marinelli, stb.

Másrészt rendkívül kiváncsi vagyok, hogy ezek a szakemberek az elméletet hogyan ültetik át a gyakorlatba, az ismert korlátok között és miatt (a CBA miatti korlátozott edzés lehetőség, a hard cap miatti folytonos fiatalítási kényszer, amiből az adódik, hogy a játékosok tapasztalatlanok, nem tudnak eleget a szakmájuk apró csínja-bínjairól, stb.)

Picit hiányolom, hogy nem beszélgetünk ilyesmiről eleget. Pedig vannak, vagyunk már nem kevesen, akik 15-20 éve, vagy akár régebben is nézik ezt a sportot, és sokakról tudom, hogy a végeredményen és a szurkoláson kívül érdeklődnek a játék stratégiai, szakmai része iránt is. Oké, hogy az ember elovassa úgyis angolul, de engem érdekelne az is, hogy itt kinek mi a véleménye egy-egy ilyen cikkről, témáról. Tanulhatnánk egymástól, ha folyna ilyen beszélgetés.
peterk2005
Katona Dani nem akarjàtok ezt a 3 cikket àtvenni ès leforditva megjelentetni az FK ??(Mert forditoval nem teljessen lehet èrteni)Nekem mint laikus nagyon izgalmas olvasmány lenne meg szerintem sokan vagyunk így akik nem igazán beszélünk jól angolul.De èrdeklődünk a szakmai dolgok iránt is.

Peterk neked meg èn szemèlyszerint Köszönöm a 3 linket mèg így is hogy nem mindent èrtek sok tanulság van benne szàmomra.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Linkelek három hosszabb cikket. Nem újak, már fél éves irományok, én valamikor január környékén olvastam őket. De most újra a kezem ügyébe került az egyik, és gondoltam beteszem, hátha van akit érdekel az ilyesmi és még nem olvasta. Egy három részes cikksorozatról van szó, ami a passz elleni védekezést elemzi. Milyen kihívásokkal szembesültek/szembesülnek az utóbbi 20-25 évben az NFL védelmek, hogyan reagáltak, reagálnak a kihívásokra, mi lehet a védelmek jövője az egyre kifinomultabb, gazdagabb repertoárral és egyre több jó irányítóval kiálló támadósorok ellen. Az első rész a problémákat mutatja be néhány konkrét játékon át, a második a reakciókat (milyen koncepcionális változásokat hoz, hozott mindez), a harmadik pedig egyfajta összefoglaló és lezárás, mert konklúziónak kevés, mégis felvet néhány lehetséges utat. Érdemes sorrendben elolvasni a hármat. Mindegyik külön-külön is több oldalas, a cikkek alján lapozni kell!

 touchdownwire.usatoday.com/2018/11/06/the-match-game-part-1-how-nfl-defenses-lost-their-way/

 touchdownwire.usatoday.com/2018/11/08/the-match-game-part-2-how-nick-saban-re-imagined-defensive-coverage/

 touchdownwire.usatoday.com/2018/11/09/the-match-game-part-3-the-mahomes-conundrum/

Millió gondolat jut eszembe, ezeket olvasva. Egyrészt nyilván az ember végigmászik az NFL védelemeken, a saját kedvenc csapattól indulva az összes valamiért "érdekesebb" védelmen (mert jók, mert a koordinátor miatt érdemes tanulmányozni, stb.), és próbálja megtalálni, hogy hogyan, miként reagál egyik vagy másik koncepció. Mit csinál Wade, Fangio, Belichick, Carroll, Marinelli, stb.

Másrészt rendkívül kiváncsi vagyok, hogy ezek a szakemberek az elméletet hogyan ültetik át a gyakorlatba, az ismert korlátok között és miatt (a CBA miatti korlátozott edzés lehetőség, a hard cap miatti folytonos fiatalítási kényszer, amiből az adódik, hogy a játékosok tapasztalatlanok, nem tudnak eleget a szakmájuk apró csínja-bínjairól, stb.)

Picit hiányolom, hogy nem beszélgetünk ilyesmiről eleget. Pedig vannak, vagyunk már nem kevesen, akik 15-20 éve, vagy akár régebben is nézik ezt a sportot, és sokakról tudom, hogy a végeredményen és a szurkoláson kívül érdeklődnek a játék stratégiai, szakmai része iránt is. Oké, hogy az ember elovassa úgyis angolul, de engem érdekelne az is, hogy itt kinek mi a véleménye egy-egy ilyen cikkről, témáról. Tanulhatnánk egymástól, ha folyna ilyen beszélgetés.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
A Chiefs azért nagyon jól nyomta az utóbbi másfél évtizedben. Ők az egyetlenek a top10-ben, akiknek nem volt igazi sztár irányítójuk ebben a periódusban, kivéve a tavalyit. És nevetünk a Bengalson, de csak összehoztak 6 szezont Daltonokkal, miközben a Saints Brees-el, Bolts Rivers-el, Giants Eli-al 5-öt kapart össze. A Lions meg Stafforddal kemény 2-t.

De a leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy miért pont az elmúlt 16 évet vizsgálja ez a statisztika? Miért nem 15, vagy 17? 😊
peterk2005
Mer ezt az anomáliát épp a segge felől kell nézni.

A hogyan őrizzük meg a csoport dominanciát, az mint Belicsek is tuggya mindig azon a két győzelmen múlik amit stabilan szállítani kell a csapatnak. Igazából az a hüje aki ezt a plussz két ingyen menetet nem tudja behúzni a retekgyenge csoportellenféltől. Az AFC Nben mindenki okos megélnek a Browns bőrén, ahogy Nyugatban a KC meg a Broncos is a Raidersből, a kérdés, hogy a Billsből mér csak a Pecc tud profitálni, a Lionsból mért csak a GB, s a Jaxből csak a Kolc?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Chiefs azért nagyon jól nyomta az utóbbi másfél évtizedben. Ők az egyetlenek a top10-ben, akiknek nem volt igazi sztár irányítójuk ebben a periódusban, kivéve a tavalyit. És nevetünk a Bengalson, de csak összehoztak 6 szezont Daltonokkal, miközben a Saints Brees-el, Bolts Rivers-el, Giants Eli-al 5-öt kapart össze. A Lions meg Stafforddal kemény 2-t.

De a leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy miért pont az elmúlt 16 évet vizsgálja ez a statisztika? Miért nem 15, vagy 17? 😊
peterk2005
Hát egy patses oldal nyilván olyan részt vesz ki, ami a Pats számára a legkedvezőbb. De nem ez volt most a lényeg | (hiszen az már régóta nem kérdés, hogy a New Englandé az NFL történetének legjobb dinasztiája) | , hanem hogy 31 csapatnak is volt a 32-ből legalább 10–6-os idénye. Ami azért nem egy rossz mutató

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Ha jól látom, akkor szegény Bills nincs is a listán
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Gyenge AFC East meg gyenge AFC South 😛

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
A Chiefs azért nagyon jól nyomta az utóbbi másfél évtizedben. Ők az egyetlenek a top10-ben, akiknek nem volt igazi sztár irányítójuk ebben a periódusban, kivéve a tavalyit. És nevetünk a Bengalson, de csak összehoztak 6 szezont Daltonokkal, miközben a Saints Brees-el, Bolts Rivers-el, Giants Eli-al 5-öt kapart össze. A Lions meg Stafforddal kemény 2-t.

De a leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy miért pont az elmúlt 16 évet vizsgálja ez a statisztika? Miért nem 15, vagy 17? 😊
peterk2005
Gondolom a 16/16 jobban néz ki, mint a 17/16. (2002-ben 9-7 volt a Nyúlinglend)
Fast Willie
És abban a szezonban 9 csapatnak volt meg a min. 10 W. De minek rontanánk el ezt a szép statot? 😊