NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
A Chiefs azért nagyon jól nyomta az utóbbi másfél évtizedben. Ők az egyetlenek a top10-ben, akiknek nem volt igazi sztár irányítójuk ebben a periódusban, kivéve a tavalyit. És nevetünk a Bengalson, de csak összehoztak 6 szezont Daltonokkal, miközben a Saints Brees-el, Bolts Rivers-el, Giants Eli-al 5-öt kapart össze. A Lions meg Stafforddal kemény 2-t.

De a leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy miért pont az elmúlt 16 évet vizsgálja ez a statisztika? Miért nem 15, vagy 17? 😊
peterk2005
Gondolom a 16/16 jobban néz ki, mint a 17/16. (2002-ben 9-7 volt a Nyúlinglend)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Chiefs azért nagyon jól nyomta az utóbbi másfél évtizedben. Ők az egyetlenek a top10-ben, akiknek nem volt igazi sztár irányítójuk ebben a periódusban, kivéve a tavalyit. És nevetünk a Bengalson, de csak összehoztak 6 szezont Daltonokkal, miközben a Saints Brees-el, Bolts Rivers-el, Giants Eli-al 5-öt kapart össze. A Lions meg Stafforddal kemény 2-t.

De a leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy miért pont az elmúlt 16 évet vizsgálja ez a statisztika? Miért nem 15, vagy 17? 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért az durva, hogy az elmúlt 16 évben csak egy csapatnak nem volt 10 győzelmes idénye


több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk engem.

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
Valakit gyorsan törölni kéne, mert szemetel😊
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/JShocks7_/status/1132334990618968071?s=19

Tele a twitter a kulonbozo QB rangsorokkal de ez messze a legjobb 😀
Matty Ice az elso kategoriaban 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
way too early power rankings:
 fuzovelkifele.com/2019/05/nagyon-korai-nfl-power-ranking/
katonadani
Tökéletes kezdés, innen már csak hibátlan lehet a PR, szép munka!

több mint 4 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
way too early power rankings:
 fuzovelkifele.com/2019/05/nagyon-korai-nfl-power-ranking/

Szerkesztette: katonadani
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
 twitter.com/thecheckdown/status/1128372325064175616
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 869 — Deion Sanders for president!
Ha tippjátékot játszottunk volna, hogy rakjam sorba ezeket a játékosokat, biztos nem erre a sorrendre tippeltem volna.

 twitter.com/spotrac/status/1126853931412357122
peterk2005
Ha a pont/dolcsi arányt nézzük azért van rosszabb.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 m.facebook.com/photo.php?fbid=609155716255959&id=100014846081495&set=gm.578297049326899&source=48
steelwolf
Így nem lehet rendesen meccset nézni 😀
Egon bá
Á, kit érdekel amúgy is egy Baltimore-Buffalo meccs 😊
warr_b
Ravens + Bills fanokat? 😊
több mint 4 éve
Egon bá New England Patriots 1 110 — Saints GM
 m.facebook.com/photo.php?fbid=609155716255959&id=100014846081495&set=gm.578297049326899&source=48
steelwolf
Így nem lehet rendesen meccset nézni 😀
Egon bá
Á, kit érdekel amúgy is egy Baltimore-Buffalo meccs 😊
warr_b
Odáig már el sem jutottam 😀

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 m.facebook.com/photo.php?fbid=609155716255959&id=100014846081495&set=gm.578297049326899&source=48
steelwolf
Így nem lehet rendesen meccset nézni 😀
Egon bá
Á, kit érdekel amúgy is egy Baltimore-Buffalo meccs 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Egon bá New England Patriots 1 110 — Saints GM
 m.facebook.com/photo.php?fbid=609155716255959&id=100014846081495&set=gm.578297049326899&source=48
steelwolf
Így nem lehet rendesen meccset nézni 😀

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 m.facebook.com/photo.php?fbid=609155716255959&id=100014846081495&set=gm.578297049326899&source=48
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha tippjátékot játszottunk volna, hogy rakjam sorba ezeket a játékosokat, biztos nem erre a sorrendre tippeltem volna.

 twitter.com/spotrac/status/1126853931412357122
peterk2005
kihagytad a királyt

130 miska

bezsebel

da

wineriz

Sam, Bradford, a indiánkaszinó mindig nyer....

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha tippjátékot játszottunk volna, hogy rakjam sorba ezeket a játékosokat, biztos nem erre a sorrendre tippeltem volna.

 twitter.com/spotrac/status/1126853931412357122


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Mr. Olympia.
Én is oda készültem még a 90-es években, csak nem jött össze.
40 kiloval fekvenyomni nagyon durva, inkább nem erőltettem.
Sobri Jóska
Én is erre gyanakodtam, nem semmi hogy milyen magasan képzett szaktekintélyekkel fut itt össze az ember.

40 pedig nem rossz, női amatőr mezőnyben indulnak ennyivel. Annyit hadd kérdezzek már hogy egy kézzel vagy kéz nélkül sikerült? Nekem most 50 az álom súly, természetesen kokszal. (naturálon durva lenne)
Hendrix
két kézzel és nyelvvel, minden profi így csinálja...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Mr. Olympia.
Én is oda készültem még a 90-es években, csak nem jött össze.
40 kiloval fekvenyomni nagyon durva, inkább nem erőltettem.
Sobri Jóska
Én is erre gyanakodtam, nem semmi hogy milyen magasan képzett szaktekintélyekkel fut itt össze az ember.

40 pedig nem rossz, női amatőr mezőnyben indulnak ennyivel. Annyit hadd kérdezzek már hogy egy kézzel vagy kéz nélkül sikerült? Nekem most 50 az álom súly, természetesen kokszal. (naturálon durva lenne)

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Sea topicban láttam egy a "kokszos" felvetést.Kiváncsi vagyok nektek mi az álláspontotok róla??Ha megengeditek én pár sorban megosztánám a saját vélleményemet.

Igaz NFL-ben most lesz a 2. szezonom,de mivel 15 éve rendszeressen járok konditerembe és testépitő versenyekre +plusz én is kokszoltam nem is keveset(teszto,stanazolol,növekedési hormon inzulinnal, kis túlzással ránézésre megtudom mondani egy formárol ,hogy tiszta e vagy sem !? (Ezzel minden testepitéssel kicsit is jobban foglakozó így van) AZ NFL JÁTÉKOSOK 70 % VAGY KOKSZOL VAGY KOKSZOLT ÉS AZT A MEGSZERZETT FORMÁT AMI A SZEREK HATÁSÁRA FELJÖTT TARTJA FENN KEMÉNY EDZÉSSEL ÉS EGY ZSÁK TÁPLÁLÉK KIEGÉSZITŐVEL én ezt így látom. (bcaa ,komplex aminosavak, glutamin,kreatin,tesztoszteron fokozok,feherjék külön fajtáji étkezéseknek megfelelően ,Vitaminok hatalmas dózisban,Ásványi anyagok stb.És ezek csak az átlag ember számára is elérhető táp.kiegek.) De vissza kanyarodva ilyen száraz és ekkora tömeget tisztán szinte lehetetlenség felpakolni magadra!!!Mint ami a játékosok nagytöbségének van.Nem is beszélve az óriási érő szintről.Szóval bárki bármit mond akkor is tartom ,hogy itt turpisság van kérem szépen.Miért nem buknak le???
Ez egy nagyon jó kérdés.
Szerintem 1.:A liga nem akar mindenkit lebuktatni mert óriási presztízs vesteség lenne nekik.+plusz enékül nem is birnák azt a hihetetlen terhelést amit kapnak ezek a galdiátorok minden héten (edzések+mérkőzések)
2.:Mint az élet minden területén a Szteroid gyártók is a top kategoriás termékeikkel mindig egy lépéssel előrébb járnak mint az ellenőrök.
Szerintem ez a 2 pont az oka.
Rózsa Sándor (betyár)
Dollármilliárdos üzletről beszélünk, ha a profi sportban mindenkit eltiltanának aki használ/használt valamit, kb. nem maradna induló. Tesztoszteron származékok mehetnek regeneráció/erő miatt, elsősorban Teszto Propionát ha tippelni kéne, relatív gyorsan ürül és nem kell belőle sok. Kiegészítésnek Anavar (Oxandrolone), Trenbolone, Winstrol bár ez már ritka szerintem. Tápkiegnek semmi köze a formához, nulla jelentősége van.

Te milyen versenyre készültél amúgy hogy növekedésit meg inzulint nyomtál? Ez igencsak a nagyok játéka.
Hendrix
ő lehet m. richárd és mióta nagyon ráér, rákapott a fórumozásra
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Sea topicban láttam egy a "kokszos" felvetést.Kiváncsi vagyok nektek mi az álláspontotok róla??Ha megengeditek én pár sorban megosztánám a saját vélleményemet.

Igaz NFL-ben most lesz a 2. szezonom,de mivel 15 éve rendszeressen járok konditerembe és testépitő versenyekre +plusz én is kokszoltam nem is keveset(teszto,stanazolol,növekedési hormon inzulinnal, kis túlzással ránézésre megtudom mondani egy formárol ,hogy tiszta e vagy sem !? (Ezzel minden testepitéssel kicsit is jobban foglakozó így van) AZ NFL JÁTÉKOSOK 70 % VAGY KOKSZOL VAGY KOKSZOLT ÉS AZT A MEGSZERZETT FORMÁT AMI A SZEREK HATÁSÁRA FELJÖTT TARTJA FENN KEMÉNY EDZÉSSEL ÉS EGY ZSÁK TÁPLÁLÉK KIEGÉSZITŐVEL én ezt így látom. (bcaa ,komplex aminosavak, glutamin,kreatin,tesztoszteron fokozok,feherjék külön fajtáji étkezéseknek megfelelően ,Vitaminok hatalmas dózisban,Ásványi anyagok stb.És ezek csak az átlag ember számára is elérhető táp.kiegek.) De vissza kanyarodva ilyen száraz és ekkora tömeget tisztán szinte lehetetlenség felpakolni magadra!!!Mint ami a játékosok nagytöbségének van.Nem is beszélve az óriási érő szintről.Szóval bárki bármit mond akkor is tartom ,hogy itt turpisság van kérem szépen.Miért nem buknak le???
Ez egy nagyon jó kérdés.
Szerintem 1.:A liga nem akar mindenkit lebuktatni mert óriási presztízs vesteség lenne nekik.+plusz enékül nem is birnák azt a hihetetlen terhelést amit kapnak ezek a galdiátorok minden héten (edzések+mérkőzések)
2.:Mint az élet minden területén a Szteroid gyártók is a top kategoriás termékeikkel mindig egy lépéssel előrébb járnak mint az ellenőrök.
Szerintem ez a 2 pont az oka.
Rózsa Sándor (betyár)
Dollármilliárdos üzletről beszélünk, ha a profi sportban mindenkit eltiltanának aki használ/használt valamit, kb. nem maradna induló. Tesztoszteron származékok mehetnek regeneráció/erő miatt, elsősorban Teszto Propionát ha tippelni kéne, relatív gyorsan ürül és nem kell belőle sok. Kiegészítésnek Anavar (Oxandrolone), Trenbolone, Winstrol bár ez már ritka szerintem. Tápkiegnek semmi köze a formához, nulla jelentősége van.

Te milyen versenyre készültél amúgy hogy növekedésit meg inzulint nyomtál? Ez igencsak a nagyok játéka.
Hendrix
Mr. Olympia.
Én is oda készültem még a 90-es években, csak nem jött össze.
40 kiloval fekvenyomni nagyon durva, inkább nem erőltettem.

több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Sea topicban láttam egy a "kokszos" felvetést.Kiváncsi vagyok nektek mi az álláspontotok róla??Ha megengeditek én pár sorban megosztánám a saját vélleményemet.

Igaz NFL-ben most lesz a 2. szezonom,de mivel 15 éve rendszeressen járok konditerembe és testépitő versenyekre +plusz én is kokszoltam nem is keveset(teszto,stanazolol,növekedési hormon inzulinnal, kis túlzással ránézésre megtudom mondani egy formárol ,hogy tiszta e vagy sem !? (Ezzel minden testepitéssel kicsit is jobban foglakozó így van) AZ NFL JÁTÉKOSOK 70 % VAGY KOKSZOL VAGY KOKSZOLT ÉS AZT A MEGSZERZETT FORMÁT AMI A SZEREK HATÁSÁRA FELJÖTT TARTJA FENN KEMÉNY EDZÉSSEL ÉS EGY ZSÁK TÁPLÁLÉK KIEGÉSZITŐVEL én ezt így látom. (bcaa ,komplex aminosavak, glutamin,kreatin,tesztoszteron fokozok,feherjék külön fajtáji étkezéseknek megfelelően ,Vitaminok hatalmas dózisban,Ásványi anyagok stb.És ezek csak az átlag ember számára is elérhető táp.kiegek.) De vissza kanyarodva ilyen száraz és ekkora tömeget tisztán szinte lehetetlenség felpakolni magadra!!!Mint ami a játékosok nagytöbségének van.Nem is beszélve az óriási érő szintről.Szóval bárki bármit mond akkor is tartom ,hogy itt turpisság van kérem szépen.Miért nem buknak le???
Ez egy nagyon jó kérdés.
Szerintem 1.:A liga nem akar mindenkit lebuktatni mert óriási presztízs vesteség lenne nekik.+plusz enékül nem is birnák azt a hihetetlen terhelést amit kapnak ezek a galdiátorok minden héten (edzések+mérkőzések)
2.:Mint az élet minden területén a Szteroid gyártók is a top kategoriás termékeikkel mindig egy lépéssel előrébb járnak mint az ellenőrök.
Szerintem ez a 2 pont az oka.
Rózsa Sándor (betyár)
Dollármilliárdos üzletről beszélünk, ha a profi sportban mindenkit eltiltanának aki használ/használt valamit, kb. nem maradna induló. Tesztoszteron származékok mehetnek regeneráció/erő miatt, elsősorban Teszto Propionát ha tippelni kéne, relatív gyorsan ürül és nem kell belőle sok. Kiegészítésnek Anavar (Oxandrolone), Trenbolone, Winstrol bár ez már ritka szerintem. Tápkiegnek semmi köze a formához, nulla jelentősége van.

Te milyen versenyre készültél amúgy hogy növekedésit meg inzulint nyomtál? Ez igencsak a nagyok játéka.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Annak idején kéziztem, ami Győrben mindig is komoly sport volt. peterk2005
Are you a girl?
Mert a győri férfi kézilabda sosem volt komoly 😊
vpi
Vagy nagyon fiatal vagy, vagy nem komolyan írtad!
NB2
Fiatal 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
All udfa team
 www.si.com/nfl/2019/05/08/nfl-all-undrafted-team-nick-mullens-phillip-lindsay-adam-thielen-chris-harris?utm_source=twitter.com&xid=socialflow_twitter_si&utm_medium=social&utm_campaign=sinow

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
Annak idején kéziztem, ami Győrben mindig is komoly sport volt. peterk2005
Are you a girl?
Mert a győri férfi kézilabda sosem volt komoly 😊
vpi
Vagy nagyon fiatal vagy, vagy nem komolyan írtad!