NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Egy hasonló NCAA -football magazinon nem gondolkodtok? (pl.: legfontosabb csapatok történelme, legjobb profivá vált játékosai, edzőlegendák, stadionok/szurkolótáborok, rivalizálások, szezonfelvezetés, recruit rendszer etc, esetleg különleges szisztémákat játszó programok bemutatása). Sztem lenne kereslet!😁
Fast Willie
 bowl.hu/ncaa-csapatok
azért óriási kereslet a draftra sincs, az ncaa-nél pedig ennél egy még szűkebb réteget érdekel

amúgy volt már, aki kinyomtatta a magazint, én is megteszem majd, megírom, mennyibe fáj


r.baggio
Köszi, a linket ismerem, olvastam százszor!😁

Nyilván nem printre gondoltam, hanem egy, a mostanival egyezően szerkesztett és illusztrált magazinra.

Szerintem a hardcore fanek s az itteni arcok ( ami nyilván részben azonos halmaz😁) körében népszerű lenne, akár picivel több pénzért is, mint 900 ft...
Fast Willie
Én speciel alig várom, hogy olvashassam, az sem érdekelne, ha háromszor ennyibe kerülne ha a kezembe foghatnám. Sajnos lakás felújítás kellős közepén vagyok szóval még átutalni nem jutott eszembe a storyt, de elő fogok fizetni. Ha érdekel valakit 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
Egy hasonló NCAA -football magazinon nem gondolkodtok? (pl.: legfontosabb csapatok történelme, legjobb profivá vált játékosai, edzőlegendák, stadionok/szurkolótáborok, rivalizálások, szezonfelvezetés, recruit rendszer etc, esetleg különleges szisztémákat játszó programok bemutatása). Sztem lenne kereslet!😁
Fast Willie
 bowl.hu/ncaa-csapatok
azért óriási kereslet a draftra sincs, az ncaa-nél pedig ennél egy még szűkebb réteget érdekel

amúgy volt már, aki kinyomtatta a magazint, én is megteszem majd, megírom, mennyibe fáj


r.baggio
Köszi, a linket ismerem, olvastam százszor!😁

Nyilván nem printre gondoltam, hanem egy, a mostanival egyezően szerkesztett és illusztrált magazinra.

Szerintem a hardcore fanek s az itteni arcok ( ami nyilván részben azonos halmaz😁) körében népszerű lenne, akár picivel több pénzért is, mint 900 ft...
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Egy hasonló NCAA -football magazinon nem gondolkodtok? (pl.: legfontosabb csapatok történelme, legjobb profivá vált játékosai, edzőlegendák, stadionok/szurkolótáborok, rivalizálások, szezonfelvezetés, recruit rendszer etc, esetleg különleges szisztémákat játszó programok bemutatása). Sztem lenne kereslet!😁
Fast Willie
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA csapatok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

azért óriási kereslet a draftra sincs, az ncaa-nél pedig ennél egy még szűkebb réteget érdekel

amúgy volt már, aki kinyomtatta a magazint, én is megteszem majd, megírom, mennyibe fáj



Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Megjelent az online magazinunk!

 fuzovelkifele.com/2019/04/megjelent-az-fk-magazin-2019/
katonadani
Szép, összeszedett kiadvány lett. Még nem olvastam végig és a beltartalomba nem is okoskodnék bele. Én inkább a dizájn részhez tennék egy kis megjegyzést, ami első "végiglapozásra" is feltűnt. A következő számnál figyeljetek oda a borítóképre (az első amit meglát az ember és nekem itt a 3 ember élességben, minőségben, színben is nagyon elüt) illetve azokra a képekre amiket ti vágtok ki. Életlenek, csúnyán vannak körbevágva (labda a 2. oldalon, Draft logo a 4. oldalon, 32-33. oldalon a játékos és a 64-65. oldalon a playa).


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
Megjelent az online magazinunk!

 fuzovelkifele.com/2019/04/megjelent-az-fk-magazin-2019/
katonadani
Nagyon szépen köszönjük az áldozatos, igényes és megalkuvást nem tűrő munkátokat!

Nagyon szép a kivitelezés, átgondolt szerkesztés, igényes tartalom, sok érdekesség! Ízléses a formátum is és könnyű "hozzájutni".
A Pay Pal-os vásárlás kb 30 mp volt, szóval elismerésem!😁

Nagyon odatettétek, gratulálok!

Komolyan egy hibája van, hogy nem vehetem a kezembe (kinyomtathatom😂?). Simán fizetnék érte 3-4ezret is magazinként, annyira hiánypótló cucc!!!

Egy hasonló NCAA -football magazinon nem gondolkodtok? (pl.: legfontosabb csapatok történelme, legjobb profivá vált játékosai, edzőlegendák, stadionok/szurkolótáborok, rivalizálások, szezonfelvezetés, recruit rendszer etc, esetleg különleges szisztémákat játszó programok bemutatása). Sztem lenne kereslet!😁
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Egy kis bulvár..

3 év után lejár Tony Romo 4M dollár per éves amerikai foci szakkommentátori szerződése a CBS-szel, és sajtóhírek szerint 10M dolláros évi gázsiért hosszabbíthat az egykori irányító. Kérdés, hogy a CBS megadja-e ezt neki.-sorozatjunkie
steelwolf
Rábasszák a franchise tag-et. Ha gecik, akkor kétszer is
Fast Willie
Van olyan jó elemző, hogy az espn vagy fox rámenjen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Megjelent az online magazinunk!

 fuzovelkifele.com/2019/04/megjelent-az-fk-magazin-2019/
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
Egy kis bulvár..

3 év után lejár Tony Romo 4M dollár per éves amerikai foci szakkommentátori szerződése a CBS-szel, és sajtóhírek szerint 10M dolláros évi gázsiért hosszabbíthat az egykori irányító. Kérdés, hogy a CBS megadja-e ezt neki.-sorozatjunkie
steelwolf
Rábasszák a franchise tag-et. Ha gecik, akkor kétszer is
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Egy kis bulvár..

3 év után lejár Tony Romo 4M dollár per éves amerikai foci szakkommentátori szerződése a CBS-szel, és sajtóhírek szerint 10M dolláros évi gázsiért hosszabbíthat az egykori irányító. Kérdés, hogy a CBS megadja-e ezt neki.-sorozatjunkie
steelwolf
Csak nehogy lesérüljön.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Egy kis bulvár..

3 év után lejár Tony Romo 4M dollár per éves amerikai foci szakkommentátori szerződése a CBS-szel, és sajtóhírek szerint 10M dolláros évi gázsiért hosszabbíthat az egykori irányító. Kérdés, hogy a CBS megadja-e ezt neki.-sorozatjunkie
steelwolf
holdut!
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 914 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Egy kis bulvár..

3 év után lejár Tony Romo 4M dollár per éves amerikai foci szakkommentátori szerződése a CBS-szel, és sajtóhírek szerint 10M dolláros évi gázsiért hosszabbíthat az egykori irányító. Kérdés, hogy a CBS megadja-e ezt neki.-sorozatjunkie
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Sziasztok!

Egyik ismerosomnek kellene segitseg egy kerdoiv kitoltesevel kapcsolatban a szakdogajahoz. Amerikai focival kapcsolatos, kerlek ne trollkodjatok szet, es toltsetek ki minel tobben!

 docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdClB_xgYLmE4FxpYseYg7lvL2_0obG9UgRnFXWwK-7_wo0qw/viewform?vc=0&c=0&w=1&fbclid=IwAR14aaue1Qo16_FOnGSxjd12ZF9UU1UoKsgnOejNgdiGdiQ1GzE8GQDH0DY

Koszi a neveben is.
Borbinho
Mivel volt szerencsém itt-ott kérdőíves kutatásokkal dolgozni, 1-2 módszertani fail, ami szembejött a kitöltés alatt:
- A lakhelynél a külföldöt feltétlen hiányolom
- A milyen platformon nézi az NFL közvetítéseket/Trash Talkot klasszikusan olyan kérdés ahol hagyni kéne h több választ is bepipálhasson a válaszadó.
empty taxi
Nekem az volt fura, hogy milyen nyelven nézem a közvetítést, de aztán mintha csak a magyar nyelvű SportTV-s közvetítésekre vonatkoztak volna a részletesebb kérdések, legalábbis a CBS-esre mondjuk nehezebben voltak értelmezhetők.

Ezen kívül nincs közvetítés minősége, attól függ, ki a szakkommentátor-kommentátor páros. Witten borzalmas, Romo kva jó, Simms szerencsére már nincs. SportTV-n is vannak különbségek.

A szöveges válaszú kérdésekből nem tudom hogy fog bármilyen KPI kiesni, ha csak 200-an kitöltik, már lehetetlen.

Egyébként ilyen felmérést csinálhatna akár a SportTV is, de biztos megmagyarázzátok majd nekem, hogy nem érdekeltek a színvonal növelésében, mert így is nézik elegen, meg senkit se érdekel se a sport maga se a közvetítés.
Black_Adder
Hát ja, értékeljem a kommentátorokat. Oké de melyiket? Van akit bírok, van akitől falnak megyek. Így bejelöltem ezeknél a kérdéseknél végig a 3-ast, nem tudom ez mit fog segíteni bárkinek is. Mindegy, kitöltöttem végig, mai jócselekedet pipa 😊
több mint 5 éve
batyu New England Patriots 630
 twitter.com/21stCenturyTim/status/1115720374732435459?s=19

😀 na jo aki ezt kitalalta annak is elmentek otthonrol
Borbinho
Izgi lesz. Várom már ezt a ligát ennyi agymenéssel fűszerezve 😀
Lucifer
oszt majd jól nem lesz döntetlen a 4. negyed végén😏

több mint 5 éve
Lucifer New York Jets 1 209
 twitter.com/21stCenturyTim/status/1115720374732435459?s=19

😀 na jo aki ezt kitalalta annak is elmentek otthonrol
Borbinho
Izgi lesz. Várom már ezt a ligát ennyi agymenéssel fűszerezve 😀

GO JETS!!!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/21stCenturyTim/status/1115720374732435459?s=19

😀 na jo aki ezt kitalalta annak is elmentek otthonrol

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Sziasztok!

Egyik ismerosomnek kellene segitseg egy kerdoiv kitoltesevel kapcsolatban a szakdogajahoz. Amerikai focival kapcsolatos, kerlek ne trollkodjatok szet, es toltsetek ki minel tobben!

 docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdClB_xgYLmE4FxpYseYg7lvL2_0obG9UgRnFXWwK-7_wo0qw/viewform?vc=0&c=0&w=1&fbclid=IwAR14aaue1Qo16_FOnGSxjd12ZF9UU1UoKsgnOejNgdiGdiQ1GzE8GQDH0DY

Koszi a neveben is.
Borbinho
Mivel volt szerencsém itt-ott kérdőíves kutatásokkal dolgozni, 1-2 módszertani fail, ami szembejött a kitöltés alatt:
- A lakhelynél a külföldöt feltétlen hiányolom
- A milyen platformon nézi az NFL közvetítéseket/Trash Talkot klasszikusan olyan kérdés ahol hagyni kéne h több választ is bepipálhasson a válaszadó.
empty taxi
Nekem az volt fura, hogy milyen nyelven nézem a közvetítést, de aztán mintha csak a magyar nyelvű SportTV-s közvetítésekre vonatkoztak volna a részletesebb kérdések, legalábbis a CBS-esre mondjuk nehezebben voltak értelmezhetők.

Ezen kívül nincs közvetítés minősége, attól függ, ki a szakkommentátor-kommentátor páros. Witten borzalmas, Romo kva jó, Simms szerencsére már nincs. SportTV-n is vannak különbségek.

A szöveges válaszú kérdésekből nem tudom hogy fog bármilyen KPI kiesni, ha csak 200-an kitöltik, már lehetetlen.

Egyébként ilyen felmérést csinálhatna akár a SportTV is, de biztos megmagyarázzátok majd nekem, hogy nem érdekeltek a színvonal növelésében, mert így is nézik elegen, meg senkit se érdekel se a sport maga se a közvetítés.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 twitter.com/AdamSchefter/status/1115680455590916096
ZERO_L
Az hogy jött össze, hogy a 2. heti Foles Bowl (Eagles @ Jaguars) nem országosan közvetített meccs, de a "'rendkívül érdekfeszítőnek" ígérkező 3. heti Jaguars @ Dolphins meg igen?
iktriad
se Foles se Wentz nem fog játszani 😀
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
 twitter.com/AdamSchefter/status/1115680455590916096
ZERO_L
Az hogy jött össze, hogy a 2. heti Foles Bowl (Eagles @ Jaguars) nem országosan közvetített meccs, de a "'rendkívül érdekfeszítőnek" ígérkező 3. heti Jaguars @ Dolphins meg igen?
iktriad
Mák.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/AdamSchefter/status/1115680455590916096
ZERO_L
Az hogy jött össze, hogy a 2. heti Foles Bowl (Eagles @ Jaguars) nem országosan közvetített meccs, de a "'rendkívül érdekfeszítőnek" ígérkező 3. heti Jaguars @ Dolphins meg igen?
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/AdamSchefter/status/1115680455590916096
A sportTV-n nem lesz pecc meccs az előszezonban...


ZERO_L
Nem kell ezt ennyire felfújni.
Tactful Cactus
Tiszteletet a bajnoknak!%!

több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
 twitter.com/AdamSchefter/status/1115680455590916096
A sportTV-n nem lesz pecc meccs az előszezonban...


ZERO_L
Nem kell ezt ennyire felfújni.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/AdamSchefter/status/1115680455590916096
A sportTV-n nem lesz pecc meccs az előszezonban...


ZERO_L
De csak mert a Pecct addig kizárják vagy elköltöztetik Mechikoba 😊
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
Sziasztok!

Egyik ismerosomnek kellene segitseg egy kerdoiv kitoltesevel kapcsolatban a szakdogajahoz. Amerikai focival kapcsolatos, kerlek ne trollkodjatok szet, es toltsetek ki minel tobben!

 docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdClB_xgYLmE4FxpYseYg7lvL2_0obG9UgRnFXWwK-7_wo0qw/viewform?vc=0&c=0&w=1&fbclid=IwAR14aaue1Qo16_FOnGSxjd12ZF9UU1UoKsgnOejNgdiGdiQ1GzE8GQDH0DY

Koszi a neveben is.
Borbinho
a másik coltsos én voltam 😉
peterk2005
én is kolcot írtam azt képzeltem stez vagyok és úgy töltöttem ki
sutianap
A kiértékelésnél derül ki, hogy Stez többen van😂
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
 twitter.com/AdamSchefter/status/1115680455590916096
A sportTV-n nem lesz pecc meccs az előszezonban...




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Sziasztok!

Egyik ismerosomnek kellene segitseg egy kerdoiv kitoltesevel kapcsolatban a szakdogajahoz. Amerikai focival kapcsolatos, kerlek ne trollkodjatok szet, es toltsetek ki minel tobben!

 docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdClB_xgYLmE4FxpYseYg7lvL2_0obG9UgRnFXWwK-7_wo0qw/viewform?vc=0&c=0&w=1&fbclid=IwAR14aaue1Qo16_FOnGSxjd12ZF9UU1UoKsgnOejNgdiGdiQ1GzE8GQDH0DY

Koszi a neveben is.
Borbinho
a másik coltsos én voltam 😉
peterk2005
én is kolcot írtam azt képzeltem stez vagyok és úgy töltöttem ki


Aki nem hiszi, annak utánajárnak