NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ilyen sok pénzünk van? Mibű????
dande
Biztos a kicsi Anthony Rosano nagyon jól bűvészkedik a könyveléssel. Csak ne döngesse Howie Roseman lányát. Azt, amelyik nem Liza. 😊
iktriad
Persze, hogy tudtam
Csak nem sejtettem...

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ilyen sok pénzünk van? Mibű????
dande
Biztos a kicsi Anthony Rosano nagyon jól bűvészkedik a könyveléssel. Csak ne döngesse Howie Roseman lányát. Azt, amelyik nem Liza. 😊
iktriad
-Honnan van neked 50 lepedőd?
-Elloptam magától. 😆
warr_b
Sly legjobb filmje, már a vígjáték kategóriában...
nagir
Sly legjobb filmje evör 😛
dande
Hogy mondhat ilyet egy Philadelphia drukker? 😊
iktriad
Kivancsi voltam meddig tart mire, rá ugrik vki s ki lesz az először. Egyikben sem csalódtam 😛 😉
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ilyen sok pénzünk van? Mibű????
dande
Biztos a kicsi Anthony Rosano nagyon jól bűvészkedik a könyveléssel. Csak ne döngesse Howie Roseman lányát. Azt, amelyik nem Liza. 😊
iktriad
-Honnan van neked 50 lepedőd?
-Elloptam magától. 😆
warr_b
Sly legjobb filmje, már a vígjáték kategóriában...
nagir
Sly legjobb filmje evör 😛
dande
Hogy mondhat ilyet egy Philadelphia drukker? 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ilyen sok pénzünk van? Mibű????
dande
Biztos a kicsi Anthony Rosano nagyon jól bűvészkedik a könyveléssel. Csak ne döngesse Howie Roseman lányát. Azt, amelyik nem Liza. 😊
iktriad
-Honnan van neked 50 lepedőd?
-Elloptam magától. 😆
warr_b
Sly legjobb filmje, már a vígjáték kategóriában...
nagir
Sly legjobb filmje evör 😛
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Ilyen sok pénzünk van? Mibű????
dande
Biztos a kicsi Anthony Rosano nagyon jól bűvészkedik a könyveléssel. Csak ne döngesse Howie Roseman lányát. Azt, amelyik nem Liza. 😊
iktriad
-Honnan van neked 50 lepedőd?
-Elloptam magától. 😆
warr_b
Sly legjobb filmje, már a vígjáték kategóriában...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 922 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ilyen sok pénzünk van? Mibű????
dande
Biztos a kicsi Anthony Rosano nagyon jól bűvészkedik a könyveléssel. Csak ne döngesse Howie Roseman lányát. Azt, amelyik nem Liza. 😊
iktriad
-Honnan van neked 50 lepedőd?
-Elloptam magától. 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ilyen sok pénzünk van? Mibű???? (Wyatt ne kezdjük előről ha lehet, hadd csodálkozzak ōszintén 😉)

Liga top5 alján voltunk pénzügyileg. Mondjuk az, hogy Jernigan s Bennnett pénze már nem terhel minket, sokat segít. 😊 tudom majd ha Wentz 😀
dande
Mert egy halom ilyen (meg ilyen, meg ilyen, meg ilyen) szerződést kötöttetek. Ez már egy új szintje a DM tologatásnak, amikor úgy adnak hozzá a szerződéshez még két évet, hogy eleve, az aláíráskor automatikusan void. 😀 Itt már nem is arról van szó, hogy ha nem fut ki a contract akkor marad utána DM, hanem akkor is marad, ha végig kifut. 😀 😀

Malik Jackson 3 év 30 millás szerződése első évben 2.8 cap hit, miközben 10 milla a tényleges kifizetés, lol. 😀 És ez csak egy a halomból. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ilyen sok pénzünk van? Mibű????
dande
Biztos a kicsi Anthony Rosano nagyon jól bűvészkedik a könyveléssel. Csak ne döngesse Howie Roseman lányát. Azt, amelyik nem Liza. 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ilyen sok pénzünk van? Mibű???? (Wyatt ne kezdjük előről ha lehet, hadd csodálkozzak ōszintén 😉)

Liga top5 alján voltunk pénzügyileg. Mondjuk az, hogy Jernigan s Bennnett pénze már nem terhel minket, sokat segít. 😊 tudom majd ha Wentz 😀
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 12 legtöbb cap spacecel rendelkező csapata jelenleg.
 twitter.com/FieldYates/status/1109118281678508034
És A többi 20 csapat.
 twitter.com/FieldYates/status/1109118493650309120
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem semmi Retro!
steelwolf
Főleg még ez milyen retro s egyben elérhetetlen álom, különösen a mai nap fényében 😛



Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nem semmi Retro!

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Nem tudom mennyire nézegettek SB nation youtube tartalmat, de a most beindított Collapse sorozat zseinális. Ugyanúgy, ahogy a Rewinder részek.

Az első rész a Tampa SB run utáni összeomlásáról szólt, a legutóbbi pedig a Giantsről ugyanebben a témakörben.

Ihunn


több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
és nincs a top 10 ban a caphell-ben évek óta úszó eagles ?
Janek
Majd jövőre, egyszercsak Wyattnak is igaza lesz 😛 😉
dande
Jövőre duplán jön majd a zivatar. 😊


peterk2005
Dehogy, mindenki tudja, hogy Rózsaember egy mágus mert a base-ből garantáltat tud csinálni..vagy majd jönnek az fk-s fiúk és elmagyarázzák, hogy a cap management túl van misztifikálva..
gordon
kb a dream team óta várják minden évben az összeomlást...

jövőre se lesz gond.

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
Kíváncsi lennék, itthon milyen hiszti lenne egy ilyenből 😀
Wyatt
Mikor Herbstreit és Francesa ugyanolyan kiemelést kap, annál a listánál azért vannak bajok... a top4 úgy is ott van külön képen, az utóbbi úriemberrel együtt ők teljesen más szintet képviselnek idegesítés terén, ők abból élnek, hogy alkalmatlanok a munkájukra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kíváncsi lennék, itthon milyen hiszti lenne egy ilyenből 😀

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 922 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szeretem, amikor annyira bele vagyunk buzulva a dolgokba, hogy minden másra cseszünk

Inkább iderakom ezt

Wyatt
Kemény mezőny 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szeretem, amikor annyira bele vagyunk buzulva a dolgokba, hogy minden másra cseszünk

Inkább iderakom ezt

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
és nincs a top 10 ban a caphell-ben évek óta úszó eagles ?
Janek
Majd jövőre, egyszercsak Wyattnak is igaza lesz 😛 😉
dande
Jövőre duplán jön majd a zivatar. 😊


peterk2005
Dehogy, mindenki tudja, hogy Rózsaember egy mágus mert a base-ből garantáltat tud csinálni..vagy majd jönnek az fk-s fiúk és elmagyarázzák, hogy a cap management túl van misztifikálva..
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
és nincs a top 10 ban a caphell-ben évek óta úszó eagles ?
Janek
Majd jövőre, egyszercsak Wyattnak is igaza lesz 😛 😉
dande
Jövőre duplán jön majd a zivatar. 😊

Nagyon rámentetek Wenzt utolsó rookie évére. A Philly esetében még meg is értem, Wentz-el és ilyen rosterrel nyitva van a SB window. De ennek durva ára lesz jövőre. Nem győzitek majd a fejeteket kapkodni. 😊 Teljesen újjá fog épülni a csapat.
peterk2005
S akkor mi van, ez az NFL rendje 😊
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
és nincs a top 10 ban a caphell-ben évek óta úszó eagles ?
Janek
Majd jövőre, egyszercsak Wyattnak is igaza lesz 😛 😉
dande
Jövőre duplán jön majd a zivatar. 😊

Nagyon rámentetek Wenzt utolsó rookie évére. A Philly esetében még meg is értem, Wentz-el és ilyen rosterrel nyitva van a SB window. De ennek durva ára lesz jövőre. Nem győzitek majd a fejeteket kapkodni. 😊 Teljesen újjá fog épülni a csapat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
és nincs a top 10 ban a caphell-ben évek óta úszó eagles ?
Janek
Majd jövőre, egyszercsak Wyattnak is igaza lesz 😛 😉
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
és nincs a top 10 ban a caphell-ben évek óta úszó eagles ?
Janek
 twitter.com/AlbertBreer/status/1107408753295532032

top11, csak a másik irányból 😊
amúgy csalókák ezek az adatok, mert vasárnap reggeliek és ki tudja, melyik szerződések, átstrukturálások, kivágások stb mentek már be hivatalosan a league office-ba és melyikek nem
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
és nincs a top 10 ban a caphell-ben évek óta úszó eagles ?

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.


nagir
a Bucsnál ki visz el ennyit?
Amadeus
A tamadofal, a vedofal, Evans, Winston 20 millioval, de Lavonte es Brate is elvisz 17 milliot. Azert a Bucs az elozo 2-3 holt szezonban koltekezett eleg rendesen.
Stez
Winston 20 millió? Az igen.
Amadeus
Otodik eves opcio.