NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 32 p32 perccel ezelőtt Fordítás megtekintése
NFL notified teams today that it expects this year's salary cap to be between $140 and $143 million, at least $1.5M higher than projected.

GO JETS!!!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Ugye a tagelni lehet már,de a salary cap hivatalosan még nincs meg.
Mikorra várható? hogy várható el hogy úgymond így döntsenek csapatok?Kroos
február végén szoktak jönni mindig az új számok, március 2-re meglesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ugye a tagelni lehet már,de a salary cap hivatalosan még nincs meg.
Mikorra várható? hogy várható el hogy úgymond így döntsenek csapatok?

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
hamarosan tényleg jöhet a 14 csapatos PO
 espn.go.com/nfl/playoffs/2014/story/_/page/hotread141231/nfl-playoffs-expanded-postseason-include-14-16-teams-various-seeding-strategies

és a módosított XP
 espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/161534/inside-slant-organic-should-be-key-word-in-nfl-kicking-changes-and-elsewhere

mindkettőt ezen a héten beszéli át a competition comittee


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Tiszteletem!

Elnézést hogy ide írok ezzel kapcsolatban, de a Játékok között nem találtam ezt a témát, így ez tűnt a második legmegfelelőbb topicnak a témában...

Az NFL Showdown nevű játékkal (applikáció) játszik valaki már régebb óta, mert én még csak két hete találtam rá és kíváncsi lennék tapasztaltabb játékosok véleményére is, amennyiben van ilyen...
(Egyébként tudom ajánlani mindenkinek aki szereti az NFL-t, aranyos kis játéknak tűnik már ha nem zavar hogy a pénzesek ellen nincsen sok esélyed...) 😀

Esetleg ha valamelyik Fórummoderátor nyitna neki egy topicot a Játékok között, azt megköszönném és nem is szemetelnék ide többet ezzel a témával kapcsolatban...

További szép napot... 😊Castleai01
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NFL Showdown - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Tiszteletem!

Elnézést hogy ide írok ezzel kapcsolatban, de a Játékok között nem találtam ezt a témát, így ez tűnt a második legmegfelelőbb topicnak a témában...

Az NFL Showdown nevű játékkal (applikáció) játszik valaki már régebb óta, mert én még csak két hete találtam rá és kíváncsi lennék tapasztaltabb játékosok véleményére is, amennyiben van ilyen...
(Egyébként tudom ajánlani mindenkinek aki szereti az NFL-t, aranyos kis játéknak tűnik már ha nem zavar hogy a pénzesek ellen nincsen sok esélyed...) 😀

Esetleg ha valamelyik Fórummoderátor nyitna neki egy topicot a Játékok között, azt megköszönném és nem is szemetelnék ide többet ezzel a témával kapcsolatban...

További szép napot... 😊

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Íme az idei strength of schedule a tavalyi eredményeket figyelembe véve(remélem még nem volt): iktriad
Az NFL három legerősebb csoportjának (NFC West, AFC North, AFC West) csapatai uralják a mezőny elejét, a két leggyengébb a lista végét, középen meg a többi. Nem látok kimondottan peches és szerencsés csapatot sem. (A divízió-besorolást adottnak tekintve.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sziasztok!

Eléggé off, ezért bocsánat, de valaki, akinek van PFF premium előfizetése rám tudna írni PM-ben?
NFL-es, adatbányász önlabon gondolkozok, ehhez kellene segítség 😊
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme az idei strength of schedule a tavalyi eredményeket figyelembe véve(remélem még nem volt):

1. Pittsburgh Steelers: 147-107-2, .579
2. Cincinnati Bengals: 144-112, .563
3. San Francisco 49ers: 143-112-1, .561
4. Seattle Seahawks: 142-112-2, .559
5. Arizona Cardinals:142-113-1, .557
6. St. Louis Rams: 141-114-1, .553
T-7. Oakland Raiders: 139-116-1, .545
T-7. Kansas City Chiefs: 139-116-1, .545
9. Cleveland Browns: 138-116-2, .543
10. Denver Broncos: 138-117-1, .541
11. Baltimore Ravens: 137-117-2, .539
12. Minnesota Vikings: 138-118, .539
13. Chicago Bears: 136-120, .531
14. Green Bay Packers: 135-120-1, .529
15. Detroit Lions: 135-121, .527
16. San Diego Chargers: 132-123-1, .518
17. Miami Dolphins: 126-130, .492
18. New York Jets: 125-131, .488
19. Buffalo Bills: 124-131-1, .486
T-20. Washington Redskins: 122-133-1, .478
T-20. New York Giants: 122-133-1, .478
22. New England Patriots: 122-134, .477
23. Philadelphia Eagles: 121-134-1, .475
24. Dallas Cowboys: 119-136-1, .467
25. Jacksonville Jaguars: 118-137-1, .463
26. Tennessee Titans: 111-144-1, .435
27. Carolina Panthers: 111-145, .434
28. New Orleans Saints: 109-145-2, .429
29. Tampa Bay Buccaneers: 108-146-2, .425
30. Houston Texans: 106-148-2, .417
31. Indianapolis Colts: 106-149-1, .417
32. Atlanta Falcons: 104-150-2, .409
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem leginkább a szórással van a problémám. A legrosszabb és legjobb statisztikájú csapat között nincs öt század százaléknyi különbség. Ez rendkívül kicsi, egy egész idényben ellenféltől, stílustól függően simán össze lehet 40-50-el kevesebb vagy több olyan playt összeszedni, ami "vonzza" a missed tackle-t (pl. az open field tackle-ben sokkal nagyobb a rizikó - és általában a hibaszázalék is -, mint egy gapet tömve megcsinálni a tackle-ket).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy stat arról, hogy melyik csapat mennyi mistackletelhibázott szerelést csinált tavaly.
 www.profootballfocus.com/blog/2015/02/10/sig-stats-tackling-efficiency-by-team/
Nem is értem, miért vágták ki Mel Tuckert(na jó de 😀), a Bears D hozta össze a 2. legkevesebbet. 😀😀iktriad
Poén, h. a legrosszabb futás elleni védelem hibázta el a legkevesebb szerelést. Ennyit ér ez a stat 😊Joey Tribbiani
3-4 elrontott szerelés/mérkőzésből össze lehet hozni 20-40+ futott yardos playeket. Nem kell ahhoz 10 elrontott szerelés meccsenként. 😀
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Egy stat arról, hogy melyik csapat mennyi mistackletelhibázott szerelést csinált tavaly.
 www.profootballfocus.com/blog/2015/02/10/sig-stats-tackling-efficiency-by-team/
Nem is értem, miért vágták ki Mel Tuckert(na jó de 😀), a Bears D hozta össze a 2. legkevesebbet. 😀😀iktriad
Poén, h. a legrosszabb futás elleni védelem hibázta el a legkevesebb szerelést. Ennyit ér ez a stat 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy stat arról, hogy melyik csapat mennyi mistacklet csinált tavaly.
 www.profootballfocus.com/blog/2015/02/10/sig-stats-tackling-efficiency-by-team/
Nem is értem, miért vágták ki Mel Tuckert(na jó de 😀), a Bears D hozta össze a 2. legkevesebbet. 😀😀iktriad
még a cikkben is ott van, hogy MISSED TACKLE...baggio
Mea maxima culpa. Mostantól csakis "elhibázott szerelés"ként fogok erről írni. Ha csak el nem felejtem. 😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Egy stat arról, hogy melyik csapat mennyi mistacklet csinált tavaly.
 www.profootballfocus.com/blog/2015/02/10/sig-stats-tackling-efficiency-by-team/
Nem is értem, miért vágták ki Mel Tuckert(na jó de 😀), a Bears D hozta össze a 2. legkevesebbet. 😀😀iktriad
még a cikkben is ott van, hogy MISSED TACKLE...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egy stat arról, hogy melyik csapat mennyi mistacklet csinált tavaly.
 www.profootballfocus.com/blog/2015/02/10/sig-stats-tackling-efficiency-by-team/
Nem is értem, miért vágták ki Mel Tuckert(na jó de 😀), a Bears D hozta össze a 2. legkevesebbet. 😀😀iktriad
Õk untouched TD futàsokkal javîtottàk ezt a statot.
Rutin.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy stat arról, hogy melyik csapat mennyi mistackletelhibázott szerelést csinált tavaly.
 www.profootballfocus.com/blog/2015/02/10/sig-stats-tackling-efficiency-by-team/
Nem is értem, miért vágták ki Mel Tuckert(na jó de 😀), a Bears D hozta össze a 2. legkevesebbet. 😀😀
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Ha ez a labda 60-70 cm-el jobbra megy, senki más nem kaphatta volna el, csak a 83-as. Volt reális esély arra hogy eredményes legyen a play, csak rosszul kivitelezték.
Más típusú playben kisebb a labdavesztés esélye... igen, ha jól csinálják meg. Ahogy ebből sem lehetett volna INT, ha jól csinálják meg.

Emlékezz csak vissza: Bettis a Colts 2y-osán, 1:18-al a vége előtt.Jan
Emlékszem. 😊 De itt esélyekről beszélünk, a futóplayben kisebb a kockázat. Ezt kár túlragozni, mert így van.

Abban viszont nem értünk egyet, hogy ez a játék miként lett kivitelezve. Szerintem hibátlanul. De ilyen típusban kiváló olvasással, majd megvalósítással lehet labdát szerezni, a CB-nek meg kell előznie a WR-t. (emlékezz vissza Harrison INT-return TD-jére 😊) De egy hibátlanul kivitelezett sarokba fel passzból nem lehet INT. Vagy incomplete, vagy TD. A bootleg meg azért lett volna jó, mert miközben kifut oldalra, alaposabban szemrevételezhette volna a védelmet, így megalapozottan dönthetett volna, hogy bevállalja a paszt, vagy sem. Ez viszont egy hot read volt, ahol erre esély sincs, ha nem jammelték földbe a WR-t, már repül is a passz.

Tehát amit itt jó páran mondunk, hogy ez ebben a helyzetben vállalhatatlanul kockázatos játék volt. Passzplayt is lehetett volna olyat választani, amiben minimális kockázata van az INT-nek. Ez nem tartozott közéjük.Soldados
De ezt már csak nem gondolod komolyan, hogy egy passz playre amiből INT lett, azt mondod hogy hibátlanul lett kivitelezve?Jan
Pedig de. Wilson odadobta, ahova kellett, a Wr jól futotta a route-ot, de a védő jól olvasta a playt, így megelőzte a WR-t, de a támadójátékosok nem igazán hibáztathatóak. Leckette persze lehetett volna agresszívebb, de akkor sem biztos, hogy megakadályozza a picket.

Pont ezért jobb hívás lett volna a sarokba feldobott labda, mert ott tökéletesen kivitelezve a CB semmiképpen sem férhet a labdához., vagy TD, vagy incomplete. Itt viszont igenis van esélye a CB-nek jó dobás és jó route esetén is.Soldados
Lockette egyertelmuen lekeste a labdat vagy Wilson dobta minimalisan tul. Ezt sose tudjuk meg melyik de hogy ez egy tokeletes off play lett volna? Azt ketlem. Persze ettol Butler zsenialis olvasasa kellett az inthez,de egy normalis WR ebbol siman incompleteot csinal.
Ezert nem dobnak noname elkapora ilyen necces passzott ahol egy kis hiba se fer bele.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
mert nem lehet aztán belőle majd fordulónként egy? a terjeszkedési stratégia változása, ami fontos és nyilvánvaló


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha fordulónként 1 lenne mint a gamepass esetében, még érdekelne is a hír, de így...
mehh

The NFL is preparing to negotiate with digital companies (think Google, YouTube or Yahoo) to distribute one 2015 regular-season game via an “over-the-top” webcast.

részletek:  www.sportsbusinessdaily.com/Journal/Issues/2015/02/09/Events-and-Attractions/SuperBowl.aspxbaggio

több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 431
 tdmagazin.hu/hirek/a-vilag-ketotode-az-usa-ketharmada-nfl-rajongo??????????????
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Baggio!
Leírnád pár sorban (magyarul), hogy miről van szó? Telefonról valamiért szarakszik az oldal betöltése. Köszi!Bazzani
egy meccset a következő alapszakaszból - valószínűleg a londoni Bills-Jaguars lesz az - online streamel majd az nfl a youtube-on vagy valami hasonló oldalon és módon


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Baggio!
Leírnád pár sorban (magyarul), hogy miről van szó? Telefonról valamiért szarakszik az oldal betöltése. Köszi!

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
The NFL is preparing to negotiate with digital companies (think Google, YouTube or Yahoo) to distribute one 2015 regular-season game via an “over-the-top” webcast.

részletek:  www.sportsbusinessdaily.com/Journal/Issues/2015/02/09/Events-and-Attractions/SuperBowl.aspx


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 431
FK
"Ejtették a vádat (párkapcsolati erőszak) Greg Hardy ellen, mert úgy ítélték meg, hogy a sértett nem volt együttműködő az eljárás során. A korábbi hírek szerint a defensive endet nem akarja megtartani a Panthers, ha ezt még fenntartják, a Kraken becenevű játékos hamar el fog kelni a szabadügynökpiacon, vélhetően nagy pénzt kap majd.
Hardy majdnem egy teljes szezont kihagyott (1 meccsen játszott) olyan ügy miatt, amiből végül nem lett semmi."
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Mindkét vádpontban felmentették Greg Hardy-t, a Carolina Panthers nemi erőszakkal vádolt DE-jét. Szabadon mehet az FA-piacra
bowl.hu
Nemi erőszakkal???

Perception is reality.