NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem azért nincs nehéz dolga a Coltsnak és a Patsnek, mert a csoport szar, hanem mert kurva jó csapat mindkettő, olyan QB-kkal akik által simán megvan a különbség a középcsapatokkal szemben. És ezek a QB-k top5-ös játékosok, az NFL történelmének legjobbjai között vannak. Nem mindegy. A Jaguars is csoportot nyerne Manninggel, a Jets is Bradyvel. Ennyit ér egy ilyen játékos.

baggio: a Ravenst is ide lehet venni, de itt a Steelersszel és a Bengalsszal való viaskodás változatossá teszi a dolgokat. De az NFC-ben ugyanúgy megvoltak ezek a kiemelkedő csapatok, ahol a QB is top volt.Lehet, hogy ligaszinten az idei AFC South például fos volt a Titans extrém faszkodása miatt, de igazából az NFC-ben is kialakult az utóbbi években egy standard. Tehát nagy különbség nincs.
A QB-kérdésre fölösleges reagálnom, mert egyetértek.Stez
Értem én, hogy geci jó a Colts meg a Pats, de az sem jön nekik rosszul, hogy a csoportellenfeleknél mondjuk cirka 10 éve nincs átlag feletti irányító. Érdekes módon pl. a Saints Brees-szel nem volt képes arra, hogy kétszer egymás után megnyerje a csoportot, míg a Pats vagy a Colts az elmúlt 10 évben kb nyolcszor simán hozta a divet. De a Packers sem tudott Favreval uralkodni olyan szinten, mint a két AFC-s csapat.gabokocka
Tehát Brady és Manning elit, Brees és Favre nem 😀

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Persze, nem jön rosszul, csak mondjuk a Titans-Bills-Jets oda lett emelve a Jax szintjére, ami azért baromira nem igaz. Qb-juk nincs, és a háromból kettő siralmas volt idén, de az utóbbi mondjuk 5-6 évet tekintve abszolút középcsapat mezőnyben vannak a Jaxen kívül.
Na most akkor ez így nagyon nem igaz.
Ha nekem azt mondja valaki, hogy a Raiders és a Jax igazságtalan csoportellenfélként, annyira szarok, akkor még azt is mondom, oké. De én nálam egy középcsapat abszolút nem számít szarnak, és nem sorolom abba a kategóriába már a szezon előtt, hogy tuti két W. Maximum mi vagyunk az esélyesek, és nyerni kellene.

Egyébként pedig a bottom csapatoknak megvolt az esélyük a top QB-ra, Wilson csúszott köröket, Rodgers ha nem is köröket, de csúszott például.
Szóval nem, ez nem igazságtalan. Nem igazságtalan az, hogy egy GM-nek megvan a lehetősége arra, hogy draftoljon valakit, de inkább mást visz el. Mindegyik szarban lévő csapatnak megvolt az esélye arra, hogy feljavuljon. És most a Titansnek és a Bucsnak is meglesz az esélye arra, hogy elvigye valamelyik top QB-t, és javuljon. Nem vélem igazságtalannak azt, hogy valaki akkora hülye, hogy Gabbertet elviszi a top10-ben, és vele szenved évekig. 😊
Mindenki a saját sikerének a kovácsa.

több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 423
biztos hogy jó csapatok,bármelyik csoportban ott lennének, de évek óta 'csak'egy 10, max 12 hetes szezont kell pozitívra hozniuk és tuti a PO, ez azért nem nehezíti meg a folyamatos csapatépítést sem
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nem azért nincs nehéz dolga a Coltsnak és a Patsnek, mert a csoport szar, hanem mert kurva jó csapat mindkettő, olyan QB-kkal akik által simán megvan a különbség a középcsapatokkal szemben. És ezek a QB-k top5-ös játékosok, az NFL történelmének legjobbjai között vannak. Nem mindegy. A Jaguars is csoportot nyerne Manninggel, a Jets is Bradyvel. Ennyit ér egy ilyen játékos.

baggio: a Ravenst is ide lehet venni, de itt a Steelersszel és a Bengalsszal való viaskodás változatossá teszi a dolgokat. De az NFC-ben ugyanúgy megvoltak ezek a kiemelkedő csapatok, ahol a QB is top volt.Lehet, hogy ligaszinten az idei AFC South például fos volt a Titans extrém faszkodása miatt, de igazából az NFC-ben is kialakult az utóbbi években egy standard. Tehát nagy különbség nincs.
A QB-kérdésre fölösleges reagálnom, mert egyetértek.Stez
Értem én, hogy geci jó a Colts meg a Pats, de az sem jön nekik rosszul, hogy a csoportellenfeleknél mondjuk cirka 10 éve nincs átlag feletti irányító. Érdekes módon pl. a Saints Brees-szel nem volt képes arra, hogy kétszer egymás után megnyerje a csoportot, míg a Pats vagy a Colts az elmúlt 10 évben kb nyolcszor simán hozta a divet. De a Packers sem tudott Favreval uralkodni olyan szinten, mint a két AFC-s csapat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Packers - Cowboys de jó meccs lesz, a bírókat előre sajnálom, náluk ez a melyik ujjadat harapd le tipikus esete lesz!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem azért nincs nehéz dolga a Coltsnak és a Patsnek, mert a csoport szar, hanem mert kurva jó csapat mindkettő, olyan QB-kkal akik által simán megvan a különbség a középcsapatokkal szemben. És ezek a QB-k top5-ös játékosok, az NFL történelmének legjobbjai között vannak. Nem mindegy. A Jaguars is csoportot nyerne Manninggel, a Jets is Bradyvel. Ennyit ér egy ilyen játékos.

baggio: a Ravenst is ide lehet venni, de itt a Steelersszel és a Bengalsszal való viaskodás változatossá teszi a dolgokat. De az NFC-ben ugyanúgy megvoltak ezek a kiemelkedő csapatok, ahol a QB is top volt.Lehet, hogy ligaszinten az idei AFC South például fos volt a Titans extrém faszkodása miatt, de igazából az NFC-ben is kialakult az utóbbi években egy standard. Tehát nagy különbség nincs.
A QB-kérdésre fölösleges reagálnom, mert egyetértek.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
Pedig a Ravens-t is nyugodtan idevehetnéd 7 idény alatt 1 SB + 2 AFCCG + 2 DP kombóval, a Steelers mondjuk hullámzóbb, de 2005 óta három SB szereplés se rossz (a Denver tényleg más történet).

Amit kissé röhejesnek gondolok, hogy majdnem mindenki a Baltimore-t akarja leutánozni, csapatot építeni egy látszólag teljesen átlagos qb köré (mert nyilván Brady-t, Manninget, Luck-ot és BB-t nem találsz minden bokorban), aki a playoff meccseken pont a különbséget tudja jelenteni győzelem és vereség között. Aztán ebből születnek az olyan zsákutcák, mint a Cincinnatié vagy a Kansas City-é, ahol a remény ugyan mindig megvan, hogy "ez lesz az az év", melyet csak megerősít a PO-szereplés, de eléggé nyilvánvalónak tűnik, hogy a one and done-nál több így sose lesz bennük.

Utoljára idézem ígérem:

NFL war room:
"He's just a system QB, he had wide-open WRs everywhere."
"OK, what if we just ran that system?"
"Get out."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Szép volt stez, sikerült felhoznod az elmúlt 5-6 évből kb a legrégebbi éveket amikor még a jags és/vagy a titans is értékelhető teljesítményre volt képes ezzel bizonyítandó, hogy akár a coltsnak akár a peccnek hú de nagyon meg kellett szakadnia a po-ért folyamatosan az elmúlt években...arról szó sem volt, hogy mindez kinek a hibája vagy hogy ezzel a fentebb említett csapatoknak foglalkoznia kéne, ezt csak te adtad hozzá, én ilyet nem mondtam. Továbbá olyan javaslatokat sem tettem a csoportok átrendezésére amiket te kitaláltál és úgy állítod be mintha ilyet mondtam volna. Csupán azt mondtam, reagálva a hú micsoda igazságtalanság, hogy a rothadó nfc s-ből az szar panthers hazai pályn játszhatott, hogy az is az, hogy néhány csapat év elején kapásból bevéshet 4 Wt a szezon előtt a neve mellé. Szóval mielőtt reagálsz jó volna ha olvasnál, után gondolkoznál mit olvástál és utána reagálnál ahelyett, hogy magas lóról fröcsögő nyállal elkezded osztani az észt...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Itt nem a csoportgyőztesekről volt szó, hanem arról, hogy páran milyen fos csapatokkal vannak. Nem ugyanaz.
A Raidersre, a Jaxre és a Brownsra lehet ráfogni, hogy folyamatosan bottomban vannak, a többiek hullámzóak. A Broncosnál sem nevezném bebetonozásnak, PM előtt középcsapat volt, az egyértelmű volt, hogy ahová aláír, ott a hátralévő 3-4 évében PO-csapat lesz.
De most ha azt nézem, hogy hol van az, ahol konstansan 2-3 éve kiemelkedik egy csapat, akkor kurva unalmas a Seahawks menetelése, a Saintsé is az volt, a Packersé is az, tehát rakjuk őket új csoportba. És ez NFC.
Az AFC-ben a Pats-Colts duó az, amire én azt mondom, hogy fix, mert mondjuk ők nem 1-2-3 éve nyerik a csoportot folyamatosan. Csak szvsz ez mondjuk 1X évükből nem azért volt, mert a csoportjuk gyenge volt, hanem azért, mert egyszerűen kurva jó csapatokat raktak össze a két franchise-nál, ennyi, és mondjuk azért, mert future HOF csókák irányítanak.
Nem véletlen, hogy konstansan kiemelkedő csapatként azokat tudod felhozni, ahol top QB van, a többiek meg hullámzóak, olykor bottom, olykor középmezőny, meg wild card.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
Nagyon fos liga ez, és egyáltalán nem változatos. Nincs olyan, hogy az évekig SB-contender Saints egyik évről a másikra visszaesik, hogy az évekig szenvedő Panthers mondjuk 12-4-es szezont tol és bemegy a PO-ba... Hogy az évekig haldokló, és liga vicctárgyát képező NFC West Jim Harbaugh és Pete Carroll kinevezése után több szezonon át tönkreveri a ligát...
Nem, ez mondjuk nekem sem ismerős, példátlan lenne.Stez
Ez mind NFC, a peach által felhozott csapatok pedig AFC-sek :p ahol viszont mintha tényleg bebetonozódtak volna az erőviszonyok, Patriots, Colts, Broncos, Steelers/Ravens, a többieknek max egy Wild Card hely jut (a Jets veszélyeztette csak két évig a Pats helyét míg Brady ki volt égve)

szerk.: mióta a sport tv közvetít, az AFC döntőben a Jets két vereségén kívül egyszer kapott még ki a Chargers a kiemelt csapatokon kívül, ennyi. A Panthers-Patriots SB tényleg egy új éra kezdete lett 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az bezzef nem igazságtalan ha vki stabilan a jagsel és titansal v a jetsel és a billsel van egy csoportban?!peach
LOL.
A Jaxet Gené vetette vissza tíz évvel, de volt középcsapat, emlékszem, amikor a Titans CJ1K-val csoportot nyert, és nem is egy évig volt jó, a Titans is kb. két éve esett nagyon vissza.
És valóban, a mocskos Patriots tehet arról, hogy a Billsnél is volt néhány hülye, aki nem tudott csapatot építeni, majd egy olyan év után, amikor pariban voltak a legjobbakkal is, és majdnem PO-ba mentek, te kijelented, hogy milyen igazságtalan a dolog. Gratulálok.
A Colts is nagyban tehet arról, hogy GM Gené egy fasz volt, meg arról is, hogy Whiznek és az új rezsimnek egy értelmes húzása sem volt a Titansnél, és konkrétan olyan siralmas játékot produkált a csapata, ami után még ki is kellett volna rúgni kb.


De csak hogy tiszta legyen, szerinted akkor az lenne igazságos, hogy ha az erős csapatok mennének egy csoportban, míg a gyenge csapatok szintén ugyanoda kerülnének. Hisz akkor elvileg szerinted ez az igazságos, hogy fair csoportküzdelem legyen. És akkor majd a Raiders-Jets-Jacksonville-Tennessee csoportból valaki bemegy a PO-ba, ráadásul hazai pályán játszhat, egy Patriots-Colts-Texans-Broncos/SD/KC etc. csoportból pedig kiesik 2-3.
Mert ez a reális. És mert ez az igazságos. Micsoda rájátszás lenne!

Nagyon fos liga ez, és egyáltalán nem változatos. Nincs olyan, hogy az évekig SB-contender Saints egyik évről a másikra visszaesik, hogy az évekig szenvedő Panthers mondjuk 12-4-es szezont tol és bemegy a PO-ba... Hogy az évekig haldokló, és liga vicctárgyát képező NFC West Jim Harbaugh és Pete Carroll kinevezése után több szezonon át tönkreveri a ligát...
Nem, ez mondjuk nekem sem ismerős, példátlan lenne.

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Mondjuk azt is megfontolnám, hogy PO előtt tarthatnának egy hét szünetet, mert sem a Cincy, sem tegnap az Arizona nem ütötte meg a PO szintjét a sok sérült miatt. Abban az egy hét szünetben lehetne NCAA döntő. Nagy hülyeség?😊NB2
Esélytelen, még ha a két liga együttműködne, akkor is ott van pl. a Rose Bowl, melyet mindig január 1-jén rendeznek (kivéve ha az vasárnapra esik), és annak van akkora súlya, hogy miatta nem változtatnák meg a teljes college PO-struktúrátbaggio
Jó az NCAA mellékvágány, azt csak azért írtam, hogy ne legyen a nép egy hétig ami foci nélkül😊 De továbbra is tartom, van egy csapat 2-3 meghatározó játékosa lesérül, 1 hét alatt kicsi az esély a gyógyulásra. Jóval kisebb eséllyel indul.
Még ami eszembe jutott, hogy a csoportgyőztes jusson be a PO-ba, de a mérlege alapján sorolják be. Vagyis ha 7-9 lett a mérlege, ne játsszon már otthon.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
A kábeltévé?
Na erre nem fogadnék azért.
Sokkal inkább az online tartalmak, alkalmazások, streamek.
Mint az NFL Game Pass, vagy MLB TV, stb.Sobri Jóska
Amelyek ugyanazok a kábelszolgáltatók alá tartoznak (Disney, Comcast, Time Warner, stb.) vagy legalább valamilyen arányban van benne részesésükbaggio
Úgy értettem, hogy effektíve a hagyományos tévécsatornáknak kezd leáldozni.
10 év múlva szépen mindenki összeállítja magának a tartalmat, amit nézni akar, fizet érte, és online (akár smartTV-n keresztül) nézi.Sobri Jóska
az élő sporttévés modell más tészta, ott ez nehezen elképzelhetőbaggio
Meglátjuk.
Még alszunk kb. 3500-at, és minden kiderül. 😊

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
A kábeltévé?
Na erre nem fogadnék azért.
Sokkal inkább az online tartalmak, alkalmazások, streamek.
Mint az NFL Game Pass, vagy MLB TV, stb.Sobri Jóska
Amelyek ugyanazok a kábelszolgáltatók alá tartoznak (Disney, Comcast, Time Warner, stb.) vagy legalább valamilyen arányban van benne részesésükbaggio
Úgy értettem, hogy effektíve a hagyományos tévécsatornáknak kezd leáldozni.
10 év múlva szépen mindenki összeállítja magának a tartalmat, amit nézni akar, fizet érte, és online (akár smartTV-n keresztül) nézi.Sobri Jóska
az élő sporttévés modell más tészta, ott ez nehezen elképzelhető


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
A kábeltévé?
Na erre nem fogadnék azért.
Sokkal inkább az online tartalmak, alkalmazások, streamek.
Mint az NFL Game Pass, vagy MLB TV, stb.Sobri Jóska
Amelyek ugyanazok a kábelszolgáltatók alá tartoznak (Disney, Comcast, Time Warner, stb.) vagy legalább valamilyen arányban van benne részesésükbaggio
Úgy értettem, hogy effektíve a hagyományos tévécsatornáknak kezd leáldozni.
10 év múlva szépen mindenki összeállítja magának a tartalmat, amit nézni akar, fizet érte, és online (akár smartTV-n keresztül) nézi.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
A kábeltévé?
Na erre nem fogadnék azért.
Sokkal inkább az online tartalmak, alkalmazások, streamek.
Mint az NFL Game Pass, vagy MLB TV, stb.Sobri Jóska
Amelyek ugyanazok a kábelszolgáltatók alá tartoznak (Disney, Comcast, Time Warner, stb.) vagy legalább valamilyen arányban van benne részesésük


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
magyar nézettségről van infod? amerikai kit izgatbraxa88
nfl: nem mérhető adat, a hibahatáron belül
ncaa: 0

itthon döntetlenbaggio
Nem lehet döntetlen, mert én néztem a Cards - Pantherst a Sporttv-n, szóval legalább egy nézőjük volt. Egyébként a Steelers - Ravenst mennyien nézték kint?Shilkor
28 millióan, ezt is épp megverte a két NCAA elődöntő, pedig országoson ment
 tvbythenumbers.zap2it.com/2015/01/04/ravens-steelers-on-nbc-is-2nd-most-watched-saturday-afc-wild-card-games-in-past-20-seasons/345721/baggio
Két elődöntőt (ami ráadásul először van a történelemben) két WC meccshez hasonlítani azért nem túl elegáns.
Hidd el, az NFL két elődöntője sokkal erősebb számokat fog hozni természetesen.Sobri Jóska
NFL-t az NCAA-hez hasonlítani nem túl elegáns (mégis mindig megteszik). Mindegyik playoff meccs volt, mindegyik most volt először az ESPN-en pár napon belül, így igenis egy lapon lehet emlegetni az adatokat, mert kábeltévés szempontból komoly jelentőségű, ami pedig nem mellesleg az amerikai sporttelevíziózás jövője is egyben.baggio
A kábeltévé?
Na erre nem fogadnék azért.
Sokkal inkább az online tartalmak, alkalmazások, streamek.
Mint az NFL Game Pass, vagy MLB TV, stb.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
magyar nézettségről van infod? amerikai kit izgatbraxa88
nfl: nem mérhető adat, a hibahatáron belül
ncaa: 0

itthon döntetlenbaggio
Nem lehet döntetlen, mert én néztem a Cards - Pantherst a Sporttv-n, szóval legalább egy nézőjük volt. Egyébként a Steelers - Ravenst mennyien nézték kint?Shilkor
28 millióan, ezt is épp megverte a két NCAA elődöntő, pedig országoson ment
 tvbythenumbers.zap2it.com/2015/01/04/ravens-steelers-on-nbc-is-2nd-most-watched-saturday-afc-wild-card-games-in-past-20-seasons/345721/baggio
Két elődöntőt (ami ráadásul először van a történelemben) két WC meccshez hasonlítani azért nem túl elegáns.
Hidd el, az NFL két elődöntője sokkal erősebb számokat fog hozni természetesen.Sobri Jóska
NFL-t az NCAA-hez hasonlítani nem túl elegáns (mégis mindig megteszik). Mindegyik playoff meccs volt, mindegyik most volt először az ESPN-en pár napon belül, így igenis egy lapon lehet emlegetni az adatokat, mert kábeltévés szempontból komoly jelentőségű, ami pedig nem mellesleg az amerikai sporttelevíziózás jövője is egyben.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
magyar nézettségről van infod? amerikai kit izgatbraxa88
nfl: nem mérhető adat, a hibahatáron belül
ncaa: 0

itthon döntetlenbaggio
Nem lehet döntetlen, mert én néztem a Cards - Pantherst a Sporttv-n, szóval legalább egy nézőjük volt. Egyébként a Steelers - Ravenst mennyien nézték kint?Shilkor
28 millióan, ezt is épp megverte a két NCAA elődöntő, pedig országoson ment
 tvbythenumbers.zap2it.com/2015/01/04/ravens-steelers-on-nbc-is-2nd-most-watched-saturday-afc-wild-card-games-in-past-20-seasons/345721/baggio
Két elődöntőt (ami ráadásul először van a történelemben) két WC meccshez hasonlítani azért nem túl elegáns.
Hidd el, az NFL két elődöntője sokkal erősebb számokat fog hozni természetesen.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
magyar nézettségről van infod? amerikai kit izgatbraxa88
nfl: nem mérhető adat, a hibahatáron belül
ncaa: 0

itthon döntetlenbaggio
Nem lehet döntetlen, mert én néztem a Cards - Pantherst a Sporttv-n, szóval legalább egy nézőjük volt. Egyébként a Steelers - Ravenst mennyien nézték kint?Shilkor
28 millióan, ezt is épp megverte a két NCAA elődöntő, pedig országoson ment
 tvbythenumbers.zap2it.com/2015/01/04/ravens-steelers-on-nbc-is-2nd-most-watched-saturday-afc-wild-card-games-in-past-20-seasons/345721/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
magyar nézettségről van infod? amerikai kit izgatbraxa88
nfl: nem mérhető adat, a hibahatáron belül
ncaa: 0

itthon döntetlenbaggio
Nem lehet döntetlen, mert én néztem a Cards - Pantherst a Sporttv-n, szóval legalább egy nézőjük volt. Egyébként a Steelers - Ravenst mennyien nézték kint?Shilkor
a házatok a hibahatár, te meg azon belül voltál 😊

több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
magyar nézettségről van infod? amerikai kit izgatbraxa88
nfl: nem mérhető adat, a hibahatáron belül
ncaa: 0

itthon döntetlenbaggio
Nem lehet döntetlen, mert én néztem a Cards - Pantherst a Sporttv-n, szóval legalább egy nézőjük volt. Egyébként a Steelers - Ravenst mennyien nézték kint?
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
magyar nézettségről van infod? amerikai kit izgatbraxa88
nfl: nem mérhető adat, a hibahatáron belül
ncaa: 0

itthon döntetlen

az új amerikai kábeltévés rekord azért csak hír itthon is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
magyar nézettségről van infod? amerikai kit izgat
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
NYERTÜNK!

Cardinals-Panthers averaged 21.678 million viewers on ESPN yesterday. Rose Bowl had 28.164 million viewers; Sugar Bowl had 28.271 million.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal