NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tudok megszólalni.
Ebben minden benne van amit gondolok én is.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lájkrekordot szimatolok

több mint 9 éve
Gyuri34 Chicago Bears 101
Na , Lesz Meglepetés Hétvégén? Vagy továbbjut mind 4 Kiemelt?
Nekem csalodás idei szezon. Minden csapat gyengébb lett. uj irányitok kukák.

Seattlebol element jopár játékos, és most sztem még simábban behuzzák.
Tavalyi Denver pont rekordokat döntögetett, most meg remegős.
Patriots aki egydül erősebb , egy egészséges Growlowskyval.
Colts uaz , sztem mint tavaly. futás nélkuli passzjáték.
Ravens feketelo, de tul fiatalok sztem még superbowlhoz. Mint amikor behuzták.
Packers jo csapat, de sztem nem jobbak mint tavaly.(mezöny gyengébb)
Dallas idén sikerültt😀 , de sztem még mindig Clutch. (jövöre is bejutnak akkor igen,kihivok)
Carolina (tavaly vhogy pörögtek,nem?,) , brutál védőfal volt ha jol emlékszem.


No csöd
Atlanta rebuild
Chicago szeméttelep
Washington csöd
Najocsődőt még odairhatnám még 15 csapathoz. Akik semmit se fejlödtek. Pldul Tavalyi Arizona is megkurt volna mindenkit idén, Palmerral meg 1évvel fiatalabb Fitzgeraldal.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Cunningham most is a Lions stáb tagja. Ha jól emlékszem akkor a scoutingban segédkezik.

több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ezek közül Trgovac és Gibbs a tapasztalatok alapján nem jó DC, Emmitt Thomas is ink már csak DB-coach (annak viszont a liga egyik legjobbja), az ő rendszere mára azért idejét múlt, Cunningham meg sztem már ink nyugdíjas mint edző.empty taxi
Na most én nem voltam nagy Trgo fan, de azért simán le nem jó DC-zni kicsit erősnek tűnik, azért az eredményei nem voltak rosszak, GB-ben is jó munkát végzett DL coachként (meg előtte is akárhol volt), viszont azt nem tudom, hogy hat év szünet nem túl sok-e két nekifutás között.

Perception is reality.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ezek közül Trgovac és Gibbs a tapasztalatok alapján nem jó DC, Emmitt Thomas is ink már csak DB-coach (annak viszont a liga egyik legjobbja), az ő rendszere mára azért idejét múlt, Cunningham meg sztem már ink nyugdíjas mint edző.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Hard Knocks hírek:  profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/06/nine-teams-possible-to-be-drafted-into-hard-knocks/empty taxi
Ebbe a listába igazán beleférnénk! 😀😀😀
Szerintem Jets lesz abból.gaben
Edzocsere utan?Höri
Ez kiment a fejemből. :-/
Akkor Giants.gaben
az rohadt nagy kisz@bás lenne, mert idáig sikeresen kibekkelte az öreg hogy megússza a 'gyűlölt tévéseket', erre 1 utolsó most vagy soha év felkészülését tehetik 'zavarossá'...😕
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Lehetséges DC jelöltek (fontossági és "jó-nem jó" erősorrend nélkül):

Candidate Current job Experience
Eric Mangini (SF TE coach) Former N.E. DC, former Cleveland and NYJ head coach.
Ed Donatell (SF assistant) Former Atlanta, G.B. DC. 22 years NFL experience.
Jim Leavitt (SF assistant) Former S. Florida HC, former DC at Kansas State (No. 1 D in nation).
Mike Trgovac (GB assistant) Former Carolina DC (2003-2008), NFL Top 10 in pts. allowed 3 of 6 yrs.
Winston Moss (GB asst HC) Miamian, 16 seasons NFL assistant.
Steve Spanuolo (Balt. asst.) Former DC NYG (2007-08), Saints DC (2012), Former HC Rams (2009-11).
Gary Gibbs (KC asst.) Former N.O. DC (2006-08), former Oklahoma DC.
Emmitt Thomas (KC asst.) Former DC in Philadelphia, G.B., Minnesota.
*Jim Schwartz (Buff. DC) Former HC Lions (2009-13), former DC Tennessee (2001-08).
Gunther Cunningham (Sr. coach asst.) Former HC KC, former DC KC twice, former DC Lions, former DC Raiders.
Mike Smith (Unemployed) Former HC Atlanta (2008-14), former DC Jacksonville (2003-07), former Baltimore defensive assistant (1999-2002).
Mike Nolan (Status unknown) Former HC San Fran. (2005-08), DC NYG (1993-96), DC Wash. (1997-99), DC NYJ (2000), DC Baltimore (2002-04), DC Miami (2010-11), DC Atlanta (2012-14).

Talán még felférne a listára Mike Vrabel (Houston LB coach) v. Patrick Graham (New England LB coach) is. De ők inkább a jövő reménységei DC poszton.

* HC állásban reménykedik leginkább.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
Hard Knocks hírek:  profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/06/nine-teams-possible-to-be-drafted-into-hard-knocks/empty taxi
Ebbe a listába igazán beleférnénk! 😀😀😀
Szerintem Jets lesz abból.gaben
Edzocsere utan?Höri
Ez kiment a fejemből. :-/
Akkor Giants.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
NYERTÜNK!

Cardinals-Panthers averaged 21.678 million viewers on ESPN yesterday. Rose Bowl had 28.164 million viewers; Sugar Bowl had 28.271 million.baggio
Fox: Lions-Cowboys game averaged 42.3 million viewers, making it the second most-watched NFC Wild Card game ever.
Hasonlítsd ehhez inkább. :pBazzani
A Super Bowlt pedig 100+ millióan fogják nézni, míg pl. a Winter Classic mélyponton van. Ha egy kiemelt NFL mérkőzést bármi más sportesemény nézettségben megver, az hatalmas hír (pláne ha ezzel új kábeltévés rekord születik), pláne egy amerikaifocis fórumon.baggio
Ejj hogy már viccelni sem lehet.
Erről is Suh tehet. 😊Bazzani
Én értem a viccet, de ha a "joke's on me", akkor annyira nem értékelem :p az amúgy ezerszer jobban zavar, hogy a Super Bowl vagy bármi más sorozat rekordnézettsége már itthon is hírértékű, de ha az college footballal kapcsolatos, az a szűrőn már sehol nem megy át, nem illik a narratívába... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
NYERTÜNK!

Cardinals-Panthers averaged 21.678 million viewers on ESPN yesterday. Rose Bowl had 28.164 million viewers; Sugar Bowl had 28.271 million.baggio
Fox: Lions-Cowboys game averaged 42.3 million viewers, making it the second most-watched NFC Wild Card game ever.
Hasonlítsd ehhez inkább. :pBazzani
A Super Bowlt pedig 100+ millióan fogják nézni, míg pl. a Winter Classic mélyponton van. Ha egy kiemelt NFL mérkőzést bármi más sportesemény nézettségben megver, az hatalmas hír (pláne ha ezzel új kábeltévés rekord születik), pláne egy amerikaifocis fórumon.baggio
Ejj hogy már viccelni sem lehet.
Erről is Suh tehet. 😊

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
NYERTÜNK!

Cardinals-Panthers averaged 21.678 million viewers on ESPN yesterday. Rose Bowl had 28.164 million viewers; Sugar Bowl had 28.271 million.baggio
Fox: Lions-Cowboys game averaged 42.3 million viewers, making it the second most-watched NFC Wild Card game ever.
Hasonlítsd ehhez inkább. :pBazzani
A Super Bowlt pedig 100+ millióan fogják nézni, míg pl. a Winter Classic mélyponton van. Ha egy kiemelt NFL mérkőzést bármi más sportesemény nézettségben megver, az hatalmas hír (pláne ha ezzel új kábeltévés rekord születik), pláne egy amerikaifocis fórumon.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
NYERTÜNK!

Cardinals-Panthers averaged 21.678 million viewers on ESPN yesterday. Rose Bowl had 28.164 million viewers; Sugar Bowl had 28.271 million.baggio
Fox: Lions-Cowboys game averaged 42.3 million viewers, making it the second most-watched NFC Wild Card game ever.
Hasonlítsd ehhez inkább. :p

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hard Knocks hírek:  profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/06/nine-teams-possible-to-be-drafted-into-hard-knocks/empty taxi
Ebbe a listába igazán beleférnénk! 😀😀😀
Szerintem Jets lesz abból.gaben
Edzocsere utan?

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
Hard Knocks hírek:  profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/06/nine-teams-possible-to-be-drafted-into-hard-knocks/empty taxi
Ebbe a listába igazán beleférnénk! 😀😀😀
Szerintem Jets lesz abból.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Hard Knocks hírek:  profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/06/nine-teams-possible-to-be-drafted-into-hard-knocks/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
...gyeek
Van még vagy 200 topik a fórumon ahova elfelejtetted betenni 😊Rataxes
Győzött a lustaság...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
...gyeek
Van még vagy 200 topik a fórumon ahova elfelejtetted betenni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
Csak hogy minél nagyobb publicitást kapjon... Egy Cowboys drukker szűrője az eredménykövetőben. Elgondolkodtató és egyben szórakoztató kompilláció, BTB Trolling The Nation stílusú retrospekció (külön felhívnám figyelmeteket a szmájlik alakulására):
A fentiek mellett volt még 5-6 kommentje hősünknek. Egy off-topic, a többi egészséges rivalry. A Lions említése szépen keretbe foglalja a Cowboys gúnyolását/szidását.gyeek
Ennyire kiégtél a Boys meglepetés győzelmétől??? :p

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Final pre-trial hearing for Aaron Hernandez in 2013 murder
 sports.yahoo.com/news/final-pre-trial-hearing-aaron-hernandez-2013-murder-062504560--nfl.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Pedig igazat kell adni peachnek abban, hogy amióta én a Patsnek drukkolok, tizeniksz éve, azóta a csoportunkban egyszer sem kellett izgulni a PO miatt, egyszer sem volt olyan ellenfél, aki veszélyeztette volna a PO-ba jutásunkat, és nem Brady vagy BB zsenialitása miatt, hanem mert ezen időszak alatt egyszer se volt valóban veszélyes Bills illetve Dolphins, a Jetsnek meg volt kb 2 éve, amikor tényező volt.
Azért ezt összevetni egy az elmúlt 10 évben kiegyensúlyozott csoporttal felettébb mókás.
Szerintem amióta ez a fórum működik, nem volt olyan év, hogy Patsesként érdemben izgulni kelljen januárig.

Ettől függetlenül ez a fajta lebonyolítási rend, hogy nem csak a 4 csoportgyőztes jut a rájátszásba szerintem jó, tetszik a Wild Card kör rendszere, de meg kell érteni, hogy az alapvetés az az, hogy a csoportgyőztes prioritást élvez, mivel csoportgyőztes, az ötödik és a hatodik pedig örüljön, hogy nem a draftra kell készülnie.

És ha pár év múlva 8 csapatos PO lesz, és nem a 4 csoportgyőztes és 4 csoportmásodik alkotja majd a továbbjutókat, hanem a csoportgyőztesek mellett a 4 legjobb mérlegű csapat, akkor pláne jó lesz így, hogy a szabadkártyás utazik a bajnokhoz.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem azért nincs nehéz dolga a Coltsnak és a Patsnek, mert a csoport szar, hanem mert kurva jó csapat mindkettő, olyan QB-kkal akik által simán megvan a különbség a középcsapatokkal szemben. És ezek a QB-k top5-ös játékosok, az NFL történelmének legjobbjai között vannak. Nem mindegy. A Jaguars is csoportot nyerne Manninggel, a Jets is Bradyvel. Ennyit ér egy ilyen játékos.

baggio: a Ravenst is ide lehet venni, de itt a Steelersszel és a Bengalsszal való viaskodás változatossá teszi a dolgokat. De az NFC-ben ugyanúgy megvoltak ezek a kiemelkedő csapatok, ahol a QB is top volt.Lehet, hogy ligaszinten az idei AFC South például fos volt a Titans extrém faszkodása miatt, de igazából az NFC-ben is kialakult az utóbbi években egy standard. Tehát nagy különbség nincs.
A QB-kérdésre fölösleges reagálnom, mert egyetértek.Stez
Értem én, hogy geci jó a Colts meg a Pats, de az sem jön nekik rosszul, hogy a csoportellenfeleknél mondjuk cirka 10 éve nincs átlag feletti irányító. Érdekes módon pl. a Saints Brees-szel nem volt képes arra, hogy kétszer egymás után megnyerje a csoportot, míg a Pats vagy a Colts az elmúlt 10 évben kb nyolcszor simán hozta a divet. De a Packers sem tudott Favreval uralkodni olyan szinten, mint a két AFC-s csapat.gabokocka
Azért emeljük ki a támadófalat is, Manningnek és főleg Bradynek öléggé jó támadófala van évek (évtized) óta, Áronkának nem mindig volt az. A Brees előtt szereplő falról nem tudok nyilatkozni. Ez egy elég fontos tényező szerintem, főleg hosszútávon.
Ők pedig, mivel kiváló irányítók, remekül kihasználták ezt (is)..........csi77
Na most én Colts fanként azt tudom, hogy Manningnek minden volt itt, csak sokszor jó támadófala nem. Sok éve volt, ami szenvedős volt, egyszerűen annyira jól mozgott a zsebben, hogy nem tudták sackelni. Saturday király volt, az tény, de rajta kívül egyébként folyamatosan volt 1-2 teljesen lyukas posztunk a falban. Az utolsó jó pár évben nagy gondot okozott a gyenge fal és a nulla futójáték, emlékszem, micsoda anyázások voltak. 😊 Mondjuk a Colts próbálta javítani a falat, de szerintem úgy tízből nyolc első, vagy második körben húzott újoncunk szar volt évekig, nagyon nem tudtunk draftolni.
Bradyről nem nyilatkozom, én láttam jó falat is előtte, gyengébbet is, közepeset is, de egy Pats-fan biztos részletesebbet is tud mondani.

több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Nem azért nincs nehéz dolga a Coltsnak és a Patsnek, mert a csoport szar, hanem mert kurva jó csapat mindkettő, olyan QB-kkal akik által simán megvan a különbség a középcsapatokkal szemben. És ezek a QB-k top5-ös játékosok, az NFL történelmének legjobbjai között vannak. Nem mindegy. A Jaguars is csoportot nyerne Manninggel, a Jets is Bradyvel. Ennyit ér egy ilyen játékos.

baggio: a Ravenst is ide lehet venni, de itt a Steelersszel és a Bengalsszal való viaskodás változatossá teszi a dolgokat. De az NFC-ben ugyanúgy megvoltak ezek a kiemelkedő csapatok, ahol a QB is top volt.Lehet, hogy ligaszinten az idei AFC South például fos volt a Titans extrém faszkodása miatt, de igazából az NFC-ben is kialakult az utóbbi években egy standard. Tehát nagy különbség nincs.
A QB-kérdésre fölösleges reagálnom, mert egyetértek.Stez
Értem én, hogy geci jó a Colts meg a Pats, de az sem jön nekik rosszul, hogy a csoportellenfeleknél mondjuk cirka 10 éve nincs átlag feletti irányító. Érdekes módon pl. a Saints Brees-szel nem volt képes arra, hogy kétszer egymás után megnyerje a csoportot, míg a Pats vagy a Colts az elmúlt 10 évben kb nyolcszor simán hozta a divet. De a Packers sem tudott Favreval uralkodni olyan szinten, mint a két AFC-s csapat.gabokocka
Azért emeljük ki a támadófalat is, Manningnek és főleg Bradynek öléggé jó támadófala van évek (évtized) óta, Áronkának nem mindig volt az. A Brees előtt szereplő falról nem tudok nyilatkozni. Ez egy elég fontos tényező szerintem, főleg hosszútávon.
Ők pedig, mivel kiváló irányítók, remekül kihasználták ezt (is)..........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
A kábeltévé?
Na erre nem fogadnék azért.
Sokkal inkább az online tartalmak, alkalmazások, streamek.
Mint az NFL Game Pass, vagy MLB TV, stb.Sobri Jóska
Amelyek ugyanazok a kábelszolgáltatók alá tartoznak (Disney, Comcast, Time Warner, stb.) vagy legalább valamilyen arányban van benne részesésükbaggio
Úgy értettem, hogy effektíve a hagyományos tévécsatornáknak kezd leáldozni.
10 év múlva szépen mindenki összeállítja magának a tartalmat, amit nézni akar, fizet érte, és online (akár smartTV-n keresztül) nézi.Sobri Jóska
az élő sporttévés modell más tészta, ott ez nehezen elképzelhetőbaggio
Meglátjuk.
Még alszunk kb. 3500-at, és minden kiderül. 😊Sobri Jóska
lehet hogy kicsit kevesebb alvás is elég xD
 www.theverge.com/2015/1/5/7491071/dish-sling-tv-ott-internet-tv-announced-ces-2015


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Wilsont azert megneznem Jacksonvilleben vagy Oaklandben.. biztos nem itt tartana..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)