NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
a FOX egy meccs után levette kommentátorát, Mike Goldberget az NFL-ről, mindenki döntse el maga, hogy milyen (szintű) hibákat is vétett ő és társa, Brendan Ayanbadejo
 www.sportsgrid.com/nfl/foxs-new-play-by-play-announcer-mike-goldberg-had-a-rough-sunday-gets-benched/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
az előző hét nincs benne
Höri
Ez kizárólag csak azért lehet így, mert ennyit fejlődtek a játékvezetők tavalyhoz képest!!!44négy
Amit előző szezonban benéztek, azt most sasszemmel észreveszik! :cool: 🏈

(Ez most kicsit magaslabda gyanúsra sikeredett, na most már mindegy XD )

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
az előző hét nincs benne
Höri
Jövőre nevet is változtat a liga NFFL-re(National FLAG Football League).
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az előző hét nincs benne

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak mert felmerült ennek a kérdése nálunk, annak akit érdekel:

 www.nfl.com/standings/tiebreakingprocedures
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Összefoglalónk a forduló eddigi meccseiről:  hosszabbitas.hu/amerikai/nfl/heti-nfl-osszefoglalo-6
A Romo téma kapcsán kicsit ideges lettem


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Az lesz majd érdekes, ebből hogy áll fel a következő meccsen. Nem egy beszari gyerek, de megint egy igen komoly pass rusht fog a nyakába kapni.Toca
ezzel teljesen egyetértek

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 679 — Vikings fan
baggio
No JJ milyennek láttad Bridgewatert?sapka
és te milyennek láttad Staffordot? Megérte az 1/1-et? És Eli Manning? Másfél mérkőzés után írta azt peterk2005 egy 1/32-re választott QB-ről, aki épp remek játékkal nyert első kezdő meccsén, hogy nem ért volna top 5-ös picket, ezt kifogásoltam csupán akkor.
baggio
Szerintem nem érte meg Stafford az 1/1-et, de ez most nem tartozik ide 😊.
Én pedig azt kifogásoltam annó, hogy ne éljük meg a teljesítményét egy meccs alapján, mert ha az Atlanta ellen 5. picket ért, a Lions ellen meg 7. köröst...
Szóval sokkal inkább az dönti el a QB igazi teljesítményét, hogy kiélezett fontos szituációkban hogy dönt, nem egy washed-up meccsen, rossz formában lévő védelem ellen, hanem sokkal inkább a Lions ellen...
Amiben eléggé felsült, remélem ebben egyetértesz velem. Másrészt sok volt a nyomás, mély volt a víz, de hozott pár nagyon rossz döntést is ettől függetlenül.
Nyilván majd fejlődik, vagy kinövi. Vagy nem.sapka
Nyilván hozott, de ilyen szar pass prot mellett ki nem hozott volna? Ráadásul még az elkapói / futói is csak droppoltak / szar helyre ütötték a labdáit. 8 sack ami nem kevés és amellett is rohadt nagy nyomás alatt dolgozott. Lehet nem az Atlanta elleni meccsen kell megítélni, de nem is egy ilyen meccsen amiben 0 segítséget kapott a társaitól sőt...
Az lesz majd érdekes, ebből hogy áll fel a következő meccsen. Nem egy beszari gyerek, de megint egy igen komoly pass rusht fog a nyakába kapni.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Stafford nem érte meg az 1/1-et, mondjuk legyen úgy.
De ki lett volna jobb választás abban a szituban?Bazzani
Senki, mert az NFL irányítók szűk mezőnyében szerintem három kategóriát különböztethetünk meg:

- a "game changerek" (ilyet szerencsével találsz vagy évtizedenként talán egyszer foghatsz ki 1/1-re)
- akikkel van a csapatnak esélye a győzelemre
- az összes többi

Ha az első két halmazt összeadjuk se jön ki soha együtt 32 játékos, sőt mondhatni annyira vékony a mezőny, hogy ha valaki a második kalapba sorolható, az már önmagában megéri az első kört. A kereslet meg nyilván tovább növeli az értéküket (a Lions-nak 1/1-re kellett elvinnie akkor az új kezdő irányítót, nem tehettek mást), én inkább kifogásolom azt a pénzt, amit hozzá, Daltonhoz vagy Flacco-hoz dobtak, de erre sajnos ugyanaz a magyarázat.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Stafford nem érte meg az 1/1-et, mondjuk legyen úgy.
De ki lett volna jobb választás abban a szituban?Bazzani
Szvsz bőven megérte, kb. az egész draft classból azt mondom h jelenleg Claymaker és Shady az aki előrébb tart a saját posztján.empty taxi
a másik Matyó, nyilván adja 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Stafford nem érte meg az 1/1-et, mondjuk legyen úgy.
De ki lett volna jobb választás abban a szituban?Bazzani
Szvsz bőven megérte, kb. az egész draft classból azt mondom h jelenleg Claymaker és Shady az aki előrébb tart a saját posztján.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Stafford nem érte meg az 1/1-et, mondjuk legyen úgy.
De ki lett volna jobb választás abban a szituban?Bazzani
senki. el kellett volna tradelni azt az 1/1-et előre a 2012-ért és behúzni a 3. Robert Griffint 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stafford nem érte meg az 1/1-et, mondjuk legyen úgy.
De ki lett volna jobb választás abban a szituban?

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
baggio
No JJ milyennek láttad Bridgewatert?sapka
és te milyennek láttad Staffordot? Megérte az 1/1-et? És Eli Manning? Másfél mérkőzés után írta azt peterk2005 egy 1/32-re választott QB-ről, aki épp remek játékkal nyert első kezdő meccsén, hogy nem ért volna top 5-ös picket, ezt kifogásoltam csupán akkor.
baggio
Szerintem nem érte meg Stafford az 1/1-et, de ez most nem tartozik ide 😊.
Én pedig azt kifogásoltam annó, hogy ne éljük meg a teljesítményét egy meccs alapján, mert ha az Atlanta ellen 5. picket ért, a Lions ellen meg 7. köröst...
Szóval sokkal inkább az dönti el a QB igazi teljesítményét, hogy kiélezett fontos szituációkban hogy dönt, nem egy washed-up meccsen, rossz formában lévő védelem ellen, hanem sokkal inkább a Lions ellen...
Amiben eléggé felsült, remélem ebben egyetértesz velem. Másrészt sok volt a nyomás, mély volt a víz, de hozott pár nagyon rossz döntést is ettől függetlenül.
Nyilván majd fejlődik, vagy kinövi. Vagy nem.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
baggio
No JJ milyennek láttad Bridgewatert?sapka
és te milyennek láttad Staffordot? Megérte az 1/1-et? És Eli Manning? Másfél mérkőzés után írta azt peterk2005 egy 1/32-re választott QB-ről, aki épp remek játékkal nyert első kezdő meccsén, hogy nem ért volna top 5-ös picket, ezt kifogásoltam csupán akkor.

Egy félidőt láttam csak amúgy, mert ebből a szenvedésből bőven elég volt annyi (szerencsére a TCF Bank Stadium közönsége legalább szombaton élvezhető produkciót kapott a pénzéért), de ez meg az érem másik oldala, ilyen passzprotekcióval lehetetlen korrekt módon értékelni az irányító teljesítményét.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
baggio
No JJ milyennek láttad Bridgewatert?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Úgy tűnik az idei Half Time show fellépője Katty Perry lesz...Lucifer
Pistának jó leszatapapa
😀

GO JETS!!!
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Úgy tűnik az idei Half Time show fellépője Katty Perry lesz...Lucifer
Pistának jó lesz

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 867 — Deion Sanders for president!
Úgy tűnik az idei Half Time show fellépője Katty Perry lesz...Lucifer
remélem lesz Arizónában California GurlsHöri

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Úgy tűnik az idei Half Time show fellépője Katty Perry lesz...Lucifer
remélem lesz Arizónában California Gurls

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 867 — Deion Sanders for president!
Szünetben a Lions SB meccseinek összefoglalóját nézem.Bazzani
Miután bevitetted a második adag sült csirkét meg a karton sört magadnak? 😀😀😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szünetben a Lions SB meccseinek összefoglalóját nézem.

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Aki a hetvenes évek kőkemény fociját sírja vissza, arról nem tudok a jó ízlésen belül nyilatkozni, valószínűleg nekik továbbra is Hammurapi törvénykönyve lenne a mérvadó szabályozás a mindennapokban.baggio
Pedig én visszasírom.
1. Abban az időben a maihoz képest aprópénzért törették össze magukat.
2. A mostani felszerelések önmagukban több védelmet nyújtanak, nem beszélve az orvosok lehetőségeiről.
3. A való életben sem ártana pár emberkét az utca közepén, hátra kötött kézzel, gatya nélkül jól elnáspángolni.gaben
Én pedig az ókori gladiátorokat sírom vissza.
1. Abban az időben a maihoz képest aprópénzért törették össze magukat.
2. A mostani felszerelések önmagukban több védelmet nyújtanak, nem beszélve az orvosok lehetőségeiről.
3. A való életben sem ártana pár emberkét az utca közepén, hátra kötött kézzel, gatya nélkül jól elnáspángolni.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Jajj most megint elkezdődik a "Miért Katy Perry miért nem az én kedvencem?" vita?
Nekem full mindegy, hogy ki a félidei fellépő én a meccset nézem.Bazzani
A félidőben? Melyiket?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Jajj most megint elkezdődik a "Miért Katy Perry miért nem az én kedvencem?" vita?
Nekem full mindegy, hogy ki a félidei fellépő én a meccset nézem.Bazzani
Nem ezért írtam, csak mivel "NFL csevegő" a topic neve, gondoltam bedobom a témát. Tiszta sor, h mindenki a meccsre vár, de azért az egész csak egy nagy show lesz.

GO JETS!!!