NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jajj most megint elkezdődik a "Miért Katy Perry miért nem az én kedvencem?" vita?
Nekem full mindegy, hogy ki a félidei fellépő én a meccset nézem.

több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Úgy tűnik az idei Half Time show fellépője Katty Perry lesz...

GO JETS!!!
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Remek cikk Robert Klemko tollából, arról, hogy miért van ennyire jó szezonja Philip Riversnek:  mmqb.si.com/2014/10/09/philip-rivers-2014-mvp-frontrunner/


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 861 — Deion Sanders for president!
Nagyszerű elemzés a Herschel Walker cseréről egy kis történelemmel!
 www.nfl.com/labs/rr/thetrade/desktop/index#/the-trade

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 861 — Deion Sanders for president!
Aki a hetvenes évek kőkemény fociját sírja vissza, arról nem tudok a jó ízlésen belül nyilatkozni, valószínűleg nekik továbbra is Hammurapi törvénykönyve lenne a mérvadó szabályozás a mindennapokban.baggio
Pedig én visszasírom.
1. Abban az időben a maihoz képest aprópénzért törették össze magukat.
2. A mostani felszerelések önmagukban több védelmet nyújtanak, nem beszélve az orvosok lehetőségeiről.
3. A való életben sem ártana pár emberkét az utca közepén, hátra kötött kézzel, gatya nélkül jól elnáspángolni.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 954 — nabege2@yahoo.com
De gondolom nem valami übertitkos oldal, illetve valszeg csak nem tudnak róla sokan, szóval valahová publikussá tehetnéd, hogy ne kapj kb 100 pm-et😊
Meccsnézések az interneten topik plNB2
Nem kapok annyit, de szívesen válaszolok bárkinek. 😊
Nem szupertitkos, könnyű is megtalálni, mivel már körülírtam korábban ruszki és letöltés, nem online, de nem tartozik a meccsnézések az interneten topichoz.Bruschi85
Alapvetően annyira nem szeressük ha torrentoldal direkt linkje kikerül a fórumba, úgyh a PM-es megoldás ink célravezető.empty taxi
mikor írtam elkezdtem pötyögni, hogy ha a modik nem szólnak érte, de kitöröltem, mert csak nem lesz belőle baj😊 ok, akkor tényleg maradjon a pm
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
ezt áthozom ide az autósportok topicból, mert ott már vaskos off lenne

Ennél sokkal biztonságosabbra már csak akkor tudják csinálni, hogy ha a légyfingnál is beküldik a safety cart.
Aztán amiatt jön majd a rinya, hogy unalmas az is. Az NFL-nél mi van az utóbbi években? Egész álló nap sírás, és mi a sport lényege? Nem a flagfoci, meg a rinyáskodás.Stez
Nem, épp itt jön, mikor a nézők összekeverik a sportban alapból benne levő kockázatot az életveszélyes helyzetekkel, amit viszont szűrni és ritkítani lehet. Vagy ezentúl direkt küldjenek be pár traktort a pályára, hogy végre izgalmas legyen az f1? A pályán kell meghalnia egy játékosnak ahhoz az NFL-ben is, hogy világos legyen, miről is szólnak az új szabályok?baggio
Igen, csak a kettő teljesen más.
Ezt az elképesztően kivédhetetlen, elmondhatatlan és hihetetlen veszélyforrást, mint ami Bianchi eseténél elhozta a jelenlegi állapotokat, pont ki lehet védeni annyival, hogy olyan traktort építenek, ami kialakításából kiindulva netalántán nem fejezi le a pilótákat. Például.
Mert a kockázat, amiről te is beszélsz, az benne van a F1-ben is, az NFL-ben is. De az F1-nél szó nélkül azt mondhatjuk, hogy az utóbbi években biztonságos sport lett belőle. Az NFL sosem lesz biztonságos sport, és mindig tele lesz kockázattal.Stez
Kezdjük ott, hogy az NFL sosem lesz sport, hanem csak egy sportliga, melyben minden ott hozott döntésnek hatványozott jelentősége van a sportág egészére nézve. Nézettségéből és ismertségéből adódóan elképesztő nagy a hatása minden szintre, így bár az NFL-ben speciális szabályokat használnak pár esetben, összességében a ligának különösen példamutatónak kell lennie a kardinális kérdéseknél, mint most pl. a targeting és társai. Szerintem nyugodtan kijelenthetjük, hogy ezek visszaszorítása Magyarországon is életeket menthet (és mondjuk ez a vezető szerep nincs meg abszolút a labdarúgásban sehol, a vb-n, a bl-ben ugyanúgy megy a színészkedés vagy a reklamálás, ahogy egy megyei bajnokin itthon).

A biztonság pedig relatív, mert sajnos egy sakktornán is meg lehet halni, ahogy az idén kiderült, de nem mindegy, hogy milyenek az arányok. Az első nagy lépés a modern futballban a veszélyek redukálásában egy 1976-os változtatás volt, mely megalkotta a "spearing" fogalmát, mert csak 1968-ban például 36-an haltak meg és 30-an bénultak le ennek "köszönhetően". Aki a hetvenes évek kőkemény fociját sírja vissza, arról nem tudok a jó ízlésen belül nyilatkozni, valószínűleg nekik továbbra is Hammurapi törvénykönyve lenne a mérvadó szabályozás a mindennapokban.

Azóta, de főleg ugye az agyrázkódásos perek és CTE-s kutatások miatt egyértelműen a fejet és nyak területét ért ütések kiszorítása lett a fő cél. Kockázat mindig lesz, de a számok azt mutatják, hogy már '76-tól jelentősen csökkent az áldozatok száma, míg a 2000-es években még jobban sikerült az átlagos leszorítani. Én ezt nevezem előrelépésnek és haladásnak, melybe szerintem bőven belefér pár kétes ítélet. A lényeg úgyis egy 2012-es tanulmány által megfogalmazott mantra: KEEP THE HEAD OUT OF FOOTBALL.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
De gondolom nem valami übertitkos oldal, illetve valszeg csak nem tudnak róla sokan, szóval valahová publikussá tehetnéd, hogy ne kapj kb 100 pm-et😊
Meccsnézések az interneten topik plNB2
Nem kapok annyit, de szívesen válaszolok bárkinek. 😊
Nem szupertitkos, könnyű is megtalálni, mivel már körülírtam korábban ruszki és letöltés, nem online, de nem tartozik a meccsnézések az interneten topichoz.Bruschi85
Alapvetően annyira nem szeressük ha torrentoldal direkt linkje kikerül a fórumba, úgyh a PM-es megoldás ink célravezető.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Összefoglaló videónk az 5. hétről és tippjeink a 6. hétre:  hosszabbitas.hu/amerikai/nfl/heti-nfl-osszefoglalo-5

(Beszéltünk benne kicsit a Broncos és a Patriots irányítójáról is)zolika26
Talán szerencsésebb lenne, ha nem a kamerának beszélnétek, hanem inkább egymáshoz.
De ettől függetlenül ügyesek vagytok, igényes videoblog, csak így tovább.

több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 703 — Patriots és Kaposvári KK fan
De gondolom nem valami übertitkos oldal, illetve valszeg csak nem tudnak róla sokan, szóval valahová publikussá tehetnéd, hogy ne kapj kb 100 pm-et😊
Meccsnézések az interneten topik plNB2
Nem kapok annyit, de szívesen válaszolok bárkinek. 😊
Nem szupertitkos, könnyű is megtalálni, mivel már körülírtam korábban ruszki és letöltés, nem online, de nem tartozik a meccsnézések az interneten topichoz.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 954 — nabege2@yahoo.com
De gondolom nem valami übertitkos oldal, illetve valszeg csak nem tudnak róla sokan, szóval valahová publikussá tehetnéd, hogy ne kapj kb 100 pm-et😊
Meccsnézések az interneten topik pl
több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 703 — Patriots és Kaposvári KK fan
jól látom, hogy még nem elérhetők a tegnapi meccsek condensed verziói?Höri
Ruszkiknál felkerült 720p-ben az eddigi összes meccs a fordulóból.Bruschi85
esetleg egy linket kaphatnánk, ahol el tudjuk érni ezeket a ruszkikat? 😊BigBen7
Persze, pm elküldve. 😊Bruschi85
Tudnál nekem is küldeni róla egy PM-et?Bondi
Persze, de mivel ez az NFL csevegő, így a továbbiakban, akiknek kell az oldal elérhetősége, keressen pm-ben.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
jól látom, hogy még nem elérhetők a tegnapi meccsek condensed verziói?Höri
Ruszkiknál felkerült 720p-ben az eddigi összes meccs a fordulóból.Bruschi85
esetleg egy linket kaphatnánk, ahol el tudjuk érni ezeket a ruszkikat? 😊BigBen7
Persze, pm elküldve. 😊Bruschi85
Tudnál nekem is küldeni róla egy PM-et?

több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 703 — Patriots és Kaposvári KK fan
erről a szovjet oldalról vki dobjon egy pm-t plz ide isAsbee
Elküldve az elérhetőség pm-ben, de ahogy néztem én is már a szokásos focis oldalakra felkerült több változatban is.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Trent Taktikus Dilfer megmondta a frankót, ezek után nem csoda, hogy pro bowler és SB győztes 😀
 twitter.com/TDESPN/status/519147316318834688

több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Összefoglaló videónk az 5. hétről és tippjeink a 6. hétre:  hosszabbitas.hu/amerikai/nfl/heti-nfl-osszefoglalo-5

(Beszéltünk benne kicsit a Broncos és a Patriots irányítójáról is)


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
erről a szovjet oldalról vki dobjon egy pm-t plz ide isAsbee
már az öbölben is fent vannak

több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
erről a szovjet oldalról vki dobjon egy pm-t plz ide is


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 703 — Patriots és Kaposvári KK fan
jól látom, hogy még nem elérhetők a tegnapi meccsek condensed verziói?Höri
Ruszkiknál felkerült 720p-ben az eddigi összes meccs a fordulóból.Bruschi85
esetleg egy linket kaphatnánk, ahol el tudjuk érni ezeket a ruszkikat? 😊BigBen7
Persze, pm elküldve. 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
jól látom, hogy még nem elérhetők a tegnapi meccsek condensed verziói?Höri
Ha valahol a csunya torrent nelkul elérhetőek es valaki tudja hogy hol annak könyörgöm hogy dobjon egy pm-et!Geeri
Gamepassen mindig elérhetőek, és nem is szedik le őket 😛

több mint 9 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
jól látom, hogy még nem elérhetők a tegnapi meccsek condensed verziói?Höri
Ruszkiknál felkerült 720p-ben az eddigi összes meccs a fordulóból.Bruschi85
esetleg egy linket kaphatnánk, ahol el tudjuk érni ezeket a ruszkikat? 😊
több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 703 — Patriots és Kaposvári KK fan
jól látom, hogy még nem elérhetők a tegnapi meccsek condensed verziói?Höri
Ruszkiknál felkerült 720p-ben az eddigi összes meccs a fordulóból.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
jól látom, hogy még nem elérhetők a tegnapi meccsek condensed verziói?Höri
Ha valahol a csunya torrent nelkul elérhetőek es valaki tudja hogy hol annak könyörgöm hogy dobjon egy pm-et!

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 505
Greatest Comebacks for Each Team

 www.pro-football-reference.com/teams/comebacks.htm

choose life
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jól látom, hogy még nem elérhetők a tegnapi meccsek condensed verziói?