NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Erre azt tudom mondani, hogy amióta átjöttünk a bowl.hura, a Jags topic Top 10ben van hszben és Top15 olvasottságban. Ehhez képest vagyunk 9en Jags fanok (ami így is több, mint akikről tudok, hogy azok 😀) ....

Az aktivitás és fanbase itteni valós mérete néha csalóka.iktriad
Mire jó ha van itt egy beatwritere az adott csapatnak 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Valójában a Pats az a csapat, amelyik alul van reprezentálva ezzel a 15%-al.
Csak a 750 ember kb. hatoda, hetede, miközben a valóságban ez a szám Magyarországon (egyéb játékokból, szavazásokból, stb.) 35-50% között lehet reálisan.
Vagyis a bowl.hu-n kb feleannyi Pats drukker van csak, mint a magyar átlag.

Egyébként ha top3 kedvenc csapatot lehetne megadni, és abból lenne kikalkulálva egy csapatnépszerűségi sorrend, abban a Denver sokkal előrébb végezne.Sobri Jóska
Hála az égnek...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
momentán senki nincs banolvajjncaa
Egyrészt ez gondolom könnyen megoldható 😛, de szánsájnbuoj nem erre gondolt, hanem historikusan. A podcast magyar hangja és JC6 is visszaesők az tuti.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
momentán senki nincs banolva


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
szerintem meg pörgött a denver-topic, de úgy hogy nem elsődleges denverdrukkerek nyomták ott, csakígy fejbűl - Toca, Amadé, Sobri, Peterk. Viszon oljan szellemiségű sziporka ment amiben tutter első a denver, az onnan ban-oltak számában 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Haromt kb 2 (?) éve nincs a fórumon azóta gondolom elég sokan regeltek akiket már nem tudott megterìteni 😀peach
Ja, kb 2 éve inaktív. Hörivel próbáltunk visszaemlékezni Fórumfoci előtt, hogy mióta nincs itt közöttünk. A 2011es draftközvetítésen(Original Seahawks sapka - Jonas Mouton 😂 ) még ott volt, aztán asszem a preseasonben feltűnt egy nagyon rövid ideig, azóta viszont (sajnos) M. I. A. státuszban van.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Haromt kb 2 (?) éve nincs a fórumon azóta gondolom elég sokan regeltek akiket már nem tudott megterìteni 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Valójában a Pats az a csapat, amelyik alul van reprezentálva ezzel a 15%-al.
Csak a 750 ember kb. hatoda, hetede, miközben a valóságban ez a szám Magyarországon (egyéb játékokból, szavazásokból, stb.) 35-50% között lehet reálisan.
Vagyis a bowl.hu-n kb feleannyi Pats drukker van csak, mint a magyar átlag.

Egyébként ha top3 kedvenc csapatot lehetne megadni, és abból lenne kikalkulálva egy csapatnépszerűségi sorrend, abban a Denver sokkal előrébb végezne.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
engem az egész csapatválasztós történetben a Denver alulreprezentáltsága lep meg legjobban.
részben haromt, részben Tebow miatt de mióta az nfl.hu megalakult, a csapattopic mindig top10-es szinten pörgött a szezonokban, gyakran top5 is volt. itt meg sima középmezőny 😊Höri
Erre azt tudom mondani, hogy amióta átjöttünk a bowl.hura, a Jags topic Top 10ben van hszben és Top15 olvasottságban. Ehhez képest vagyunk 9en Jags fanok (ami így is több, mint akikről tudok, hogy azok 😀) ....

Az aktivitás és fanbase itteni valós mérete néha csalóka.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
engem az egész csapatválasztós történetben a Denver alulreprezentáltsága lep meg legjobban.
részben haromt, részben Tebow miatt de mióta az nfl.hu megalakult, a csapattopic mindig top10-es szinten pörgött a szezonokban, gyakran top5 is volt. itt meg sima középmezőny 😊

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante


töltse, akit érdekel (nyomtatott változatban 13 dollár)
 dl.dropboxusercontent.com/u/51335272/2013%2BNFL%2BRecord%2B%26%2BFact%2BBook.pdf


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Nade pont ezt?

Megnézzük mondjuk 3 év múlva ezt a listát,mikor már BB és Bredicsek nincs,nálunk nincs Pola és PO-ba se jutottunk azóta,ellenben a 49ers nyert 2 gyűrűt...😊
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
cselekednem kell!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
bár azt írtam ezernél lesz a következő helyzetjelentés, most tartunk 750-nél és csak nem bírom ki, hogy ne tegyem be, mert szerintem érdekes (és sokatmondó) 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Peter King kérdésekre válaszol körülbelül kilencig a Redditen:
 www.reddit.com/r/IAmA/comments/1itqoc/i_am_peter_king_sports_illustrateds_senior_nfl/

Mindig jövőre
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
 TheMMQB.com


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nem furcsa, hogy csak most kerülnek kiosztásra a playbookok? Az ember azt hinné, hogy ez már tavasszal megtörténik az OTA és minicampek előtt.DoM
Akkor tuti lenne minden csoporton belül játékosigazolás minden irányba, hogy a komplett playbookot megvegyék a szezonra. Ráérnek ezzel még. Ha pre seasonben van meg a végleges, az tökéletes. Az alapokat lehet gyakorolni, újoncokat lehet felmérni és képezni, a profik pedig tudják a dolgukat playbook nélkül is. Az alapkoncepció a lényeg a szóhasználat, az összeszokottság/csapatszellem kialakítása. Új vezetőségnél más dolgok is. Ezekhez nem kell a teljes playbook.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Nem furcsa, hogy csak most kerülnek kiosztásra a playbookok? Az ember azt hinné, hogy ez már tavasszal megtörténik az OTA és minicampek előtt.DoM
a dallasi képekből az jött le, hogy ilyenkor frissítik őket, tehát egy "light" változatot már a minicampek előtt is kapnak a játékosok



->



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nem furcsa, hogy csak most kerülnek kiosztásra a playbookok? Az ember azt hinné, hogy ez már tavasszal megtörténik az OTA és minicampek előtt.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Akkor fejléc for president! Remélem aki regel, majd regél is, ha már. Minden évben vannak új arcok szerencsére. Lesz podcast (vagy most nemtom mi a neve akkor) illetve a szokásos kiváló cikkek. Így egyre többen csodálhatják ahogy a Chiefs gyakorlatilag mindenben a legjobb lesz, mégis TOP 5-ben draftol szokás szerint, mert ebben is ők a legjobbak!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Nem értitök a viccet fijjuk.
Külön köszönöm braxa a kioktató hozzászólást, soha nem gondoltam volna amit írtál.Bazzani
nagyon sokan regisztráltak be már most, hogy egyedi fejlécek vannak, szerintem (és reményeim szerint) a szezonban legalább az eredménykövetőkben mindenhol fel fog tűnni pár új arc


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem értitök a viccet fijjuk.
Külön köszönöm braxa a kioktató hozzászólást, soha nem gondoltam volna amit írtál.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Nincs az az isten.
Az nfl.hu kezdete óta nem írt ide 7Lions drukker.
Névszerint?Bazzani
meglepődnél mekkora az aránykülönbség a törzsfórumozók < bowl.hu rendszeres olvasók < bowl.hu-n a PR-ekre kattintó emberek < bowl.hu facebook lájkolók < magyar nfl-nézők között...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nincs az az isten.
Az nfl.hu kezdete óta nem írt ide 7Lions drukker.
Névszerint?Bazzani
szted minden regisztrált tag fórumozik?
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nincs az az isten.
Az nfl.hu kezdete óta nem írt ide 7Lions drukker.
Névszerint?