NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Köszönöm BlackAdder, hogy összeszedted, imádom az alapos embereket, én csak böktem, az én emlékeimben más minták égetődtek bele, mint egy vérbeli bronkónál, s mindenbizonnyal ezek alapján történő tájékozódásom tett ily benyomásokat, persze minden topicban felpörgetődnek a nagy változásoknál a látogatottságok, a Cutler/Tibó/Manning ügyletek tüzénél füstölődött az arcom. Hiba volt, de a két kópét összekevertem, mármint biztos JC akart lenni, de ahun az egyik, ott a másik. Semmikép nem volt szándékomban bármely tisztaszívű broncosdrukkert megbántani, éjjen a haza!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante


az Arizona kicsit felülreprezentált ebből kiindulva (de sokat számít az SB), a San Diego meg alul (ott meg épp annak a hiánya)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Egyébként láthatóan azoknak a csapatoknak van a legtöbb szurkolója, akik nyertek azóta Super Bowlt, amióta a sportTV adja, vagy legalább voltak ott...Black_Adder
Az Eagles pedig bepofátlankodott közéjük 😊Shawn84
ti is játszottatok sport tv-s super bowltjjncaa
Igaz, de az első 9 csapatból 7 meg is nyerte. Én inkább erre koncentráltam. Egyébként amikor mi ott voltunk akkor magyarországon még nagyon gyerekcipőben járt ez a sport. Nem hiszem, hogy emiatt lennénk annyian amennyien. A legtöbben pl. még nem is néztek akkor footballt közölünk.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
Egyébként láthatóan azoknak a csapatoknak van a legtöbb szurkolója, akik nyertek azóta Super Bowlt, amióta a sportTV adja, vagy legalább voltak ott...Black_Adder
Az Eagles pedig bepofátlankodott közéjük 😊Shawn84
ti is játszottatok sport tv-s super bowlt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Egyébként láthatóan azoknak a csapatoknak van a legtöbb szurkolója, akik nyertek azóta Super Bowlt, amióta a sportTV adja, vagy legalább voltak ott...Black_Adder
Az Eagles pedig bepofátlankodott közéjük 😊
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Egyébként láthatóan azoknak a csapatoknak van a legtöbb szurkolója, akik nyertek azóta Super Bowlt, amióta a sportTV adja, vagy legalább voltak ott...

A Browns és Bills meg két nagyon szimpatikus csapat. ha nem ellenünk játszanak, még szurkolok is nekik, de akiknek első számú csapatuk lenne, azok már rég öngyilkosok lettek, vagy legalábbis tervezgetik 😊 De ha egyszer bejutnak, az összes semleges szurkoló melléjük áll majd...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
szerintem meg pörgött a denver-topic, de úgy hogy nem elsődleges denverdrukkerek nyomták ott, csakígy fejbűl - Toca, Amadé, Sobri, Peterk. Viszon oljan szellemiségű sziporka ment amiben tutter első a denver, az onnan ban-oltak számában 😀sutianap
Nos, Bronco drukkerek közül hozzászólások száma a Broncos topicban
Stormnak 1670
BlackAdder 1643
Elnézést az összes többi Broncos fantól, akik több száz nagyon értékes hozzászólással növelték a topic színvonalát, itt most a mennyiség számított, nem a minőség...

akiket te mondtál:
Toca, nincs fent a 10 legnépszerűbb topicja között tehát biztos kevesebb, mint 139 (annyival 10. az NBA)
Amadeus (ő az Amadé?) Nincs a 10 legnépszerűbb topicja között a Broncos, szóval biztos, h kevesebb mint 134 (ennyivel a 10. az érettségi felvételi)
Peterk: 415
Sobri 200

Csak annyit akartam kihozni belóle, h mi Bronos fanok azért talán többet írunk a "saját" topicunkba mint mások. De ezek szerint az ő hozzászólásaik mélyebb nyomot hagytak, mint a mieink...

Egyébként a 8. legírottabb topic a miénk, és a 4. legolvasottabb.

szerk.: Emellett, nagyon vendégszeretők vagyunk, de attól h valaki - csak hasamra ütök - összekeverte a vadlovat meg a csikót véletlenül csapatválasztáskor, de minden héten szurkol a Broncosnak, arra félpontot kaphatnánk. Úgy máris nem is állnánk rosszul szvsz, nem mintha csalódott lennék a Broncos drukkerek számával...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát Bronco GM ként muszáj, mondjuk PM óta felannyira se szerethető a csapat 😕Toca
meg ne sajnáljalak, hogy van egy elit QB-tek 😀dugo1993
de a rossz qb-s csapatok mint pl a Browns, Jags, vagy a Bills szerethetőek, mert lehet rajtuk nevetni (nem sértés Brownszosok 😀 )BigBen7
Ponder melyik világban elit QB?Wyatt
mindig azt hiszem Toca-ra hogy Broncos drukker..talán az avatarja miatt 😀

végül is ha már Bronco GM majdnem jól mondtam 😀dugo1993
mimikri, kívül ló belül ragnarök


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Hát Bronco GM ként muszáj, mondjuk PM óta felannyira se szerethető a csapat 😕Toca
meg ne sajnáljalak, hogy van egy elit QB-tek 😀dugo1993
de a rossz qb-s csapatok mint pl a Browns, Jags, vagy a Bills szerethetőek, mert lehet rajtuk nevetni (nem sértés Brownszosok 😀 )BigBen7
Ponder melyik világban elit QB?Wyatt
mindig azt hiszem Toca-ra hogy Broncos drukker..talán az avatarja miatt 😀

végül is ha már Bronco GM majdnem jól mondtam 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát Bronco GM ként muszáj, mondjuk PM óta felannyira se szerethető a csapat 😕Toca
meg ne sajnáljalak, hogy van egy elit QB-tek 😀dugo1993
de a rossz qb-s csapatok mint pl a Browns, Jags, vagy a Bills szerethetőek, mert lehet rajtuk nevetni (nem sértés Brownszosok 😀 )BigBen7
Ponder melyik világban elit QB?Wyatt
Talán Narnia?
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát Bronco GM ként muszáj, mondjuk PM óta felannyira se szerethető a csapat 😕Toca
meg ne sajnáljalak, hogy van egy elit QB-tek 😀dugo1993
de a rossz qb-s csapatok mint pl a Browns, Jags, vagy a Bills szerethetőek, mert lehet rajtuk nevetni (nem sértés Brownszosok 😀 )BigBen7
Ponder melyik világban elit QB?

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
egy kis emlékeztetőt küldött szét az NFLPA:
 images.nflplayers.com/mediaResources/lyris/pdfs/SCAA%20Signals/Training%20Camp%20guide%20final%20agents.pdf


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
QB rangsor Jaworskitól, indoklással:
 espnmediazone.com/us/press-releases/2013/07/2013-jaws-qb-countdown/

Legjobb a 29. helyezett. 😊ulpianus
Jó látni, hogy ő is annyira tájékozott velünk kapcsolatban, mint a mainstream media. nagy része...
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Hát Bronco GM ként muszáj, mondjuk PM óta felannyira se szerethető a csapat 😕Toca
meg ne sajnáljalak, hogy van egy elit QB-tek 😀dugo1993
de a rossz qb-s csapatok mint pl a Browns, Jags, vagy a Bills szerethetőek, mert lehet rajtuk nevetni (nem sértés Brownszosok 😀 )
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Hát Bronco GM ként muszáj, mondjuk PM óta felannyira se szerethető a csapat 😕Toca
meg ne sajnáljalak, hogy van egy elit QB-tek 😀

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
QB rangsor Jaworskitól, indoklással:
 espnmediazone.com/us/press-releases/2013/07/2013-jaws-qb-countdown/

Legjobb a 29. helyezett. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
szerintem meg pörgött a denver-topic, de úgy hogy nem elsődleges denverdrukkerek nyomták ott, csakígy fejbűl - Toca, Amadé, Sobri, Peterk. Viszon oljan szellemiségű sziporka ment amiben tutter első a denver, az onnan ban-oltak számában 😀sutianap
Hát Bronco GM ként muszáj, mondjuk PM óta felannyira se szerethető a csapat 😕
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Erre azt tudom mondani, hogy amióta átjöttünk a bowl.hura, a Jags topic Top 10ben van hszben és Top15 olvasottságban. Ehhez képest vagyunk 9en Jags fanok (ami így is több, mint akikről tudok, hogy azok 😀) ....

Az aktivitás és fanbase itteni valós mérete néha csalóka.iktriad
Mire jó ha van itt egy beatwritere az adott csapatnak 😊empty taxi
Mondjuk épp kiszámoltam, az én agymenéseim nélkül is 20. lenne a Jags topik hozzáaszólások alapján! Én mindössze csak +10 helyet jelentek.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Erre azt tudom mondani, hogy amióta átjöttünk a bowl.hura, a Jags topic Top 10ben van hszben és Top15 olvasottságban. Ehhez képest vagyunk 9en Jags fanok (ami így is több, mint akikről tudok, hogy azok 😀) ....

Az aktivitás és fanbase itteni valós mérete néha csalóka.iktriad
Mire jó ha van itt egy beatwritere az adott csapatnak 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Valójában a Pats az a csapat, amelyik alul van reprezentálva ezzel a 15%-al.
Csak a 750 ember kb. hatoda, hetede, miközben a valóságban ez a szám Magyarországon (egyéb játékokból, szavazásokból, stb.) 35-50% között lehet reálisan.
Vagyis a bowl.hu-n kb feleannyi Pats drukker van csak, mint a magyar átlag.

Egyébként ha top3 kedvenc csapatot lehetne megadni, és abból lenne kikalkulálva egy csapatnépszerűségi sorrend, abban a Denver sokkal előrébb végezne.Sobri Jóska
Hála az égnek...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
momentán senki nincs banolvajjncaa
Egyrészt ez gondolom könnyen megoldható 😛, de szánsájnbuoj nem erre gondolt, hanem historikusan. A podcast magyar hangja és JC6 is visszaesők az tuti.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
momentán senki nincs banolva


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
szerintem meg pörgött a denver-topic, de úgy hogy nem elsődleges denverdrukkerek nyomták ott, csakígy fejbűl - Toca, Amadé, Sobri, Peterk. Viszon oljan szellemiségű sziporka ment amiben tutter első a denver, az onnan ban-oltak számában 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Haromt kb 2 (?) éve nincs a fórumon azóta gondolom elég sokan regeltek akiket már nem tudott megterìteni 😀peach
Ja, kb 2 éve inaktív. Hörivel próbáltunk visszaemlékezni Fórumfoci előtt, hogy mióta nincs itt közöttünk. A 2011es draftközvetítésen(Original Seahawks sapka - Jonas Mouton 😂 ) még ott volt, aztán asszem a preseasonben feltűnt egy nagyon rövid ideig, azóta viszont (sajnos) M. I. A. státuszban van.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Haromt kb 2 (?) éve nincs a fórumon azóta gondolom elég sokan regeltek akiket már nem tudott megterìteni 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...