NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 010
A "videókivetítők" mérete az NFL-stadionokban
atapapa
Mekkora csórók vagyunk, nah majd az új stadionban 😀Toca
lehet, hogy Jerry Jones odaadná Romo-t és a kivetítőjét egy PO szereplésért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 689 — Vikings fan
A "videókivetítők" mérete az NFL-stadionokban
atapapa
Mekkora csórók vagyunk, nah majd az új stadionban 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
This year's AFC Final Four - Broncos, Pats, Texans, Ravens - is same as last year's AFC Final Four, first time this has happened, via Elias.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A "videókivetítők" mérete az NFL-stadionokban

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Quick-hit thoughts around NFL & Pats

Saturday's less-than-thrilling playoff games reinforced my thought that expanding the playoff field is a bad idea. The playoffs should represent the highest quality of football, but if they don't with 12 teams, why would they with 14? Still, this is something that owners are likely to discuss at the league's annual March meeting and one possibility is having a "play-in" type game to determine the final playoff teams in each conference.Mike Reiss
 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4737930/quick-hit-thoughts-around-nfl-pats-138
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
nem tudom hülye ötlet-e, de ha többen vagyunk akik ezzel mívelődnek és már összejött mindenkinek a leárazós kupon(ok) akkor lehetne közös rendelés a szállítás olcsóbbítása végett majd valamikor.Amadeus91
Ha meg lehet oldani, és lesz olyan amit esetleg megvennék, akkor persze. Ha esetleg aktuális, akkor vásárlás előtt mindenképpen szólok (szóljunk egymásnak).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ha végül AP lesz az MVP, nem szakad meg az a 2005 óta tartó folyamat, hogy az alapszakasz-MVP csapata vagy a rájátszás első meccsén (Tomlinson, Manning, Brady, Rodgers) vagy az SB-n (Alexander, Brady, Manning) szenved vereséget.

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 010
Játszik valaki az NFL.com rewards programban? Ha igen, akkor árulja már el, hogy hogyan lehet a "News Junkie" achievement-eket elérni? Annyit ír, hogy olvasni kell az NFL.com cikkeket. Namost, mást se csinálok, mint cikket olvasok, de még az első achievement sem unlockolódott (1 cikk elolvasása). 😊

Valami csinálni kell esetleg ahhoz, hogy elolvasottnak tekintse a cikket? Vagy speciális cikket kell elolvasni?peterk2005
nem tudom hülye ötlet-e, de ha többen vagyunk akik ezzel mívelődnek és már összejött mindenkinek a leárazós kupon(ok) akkor lehetne közös rendelés a szállítás olcsóbbítása végett majd valamikor.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 689 — Vikings fan
Érdekesség:

52 ex-NFL players are on coaching staffs of 12 playoff teams...Packers have most (11) ex-players while Pats have fewest (1).DoM
Packersnek meg játékos edzője is van 😀
BB úgy látszik nem szereti ha ex-játékosok okoskodnak 😊
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Érdekesség:

52 ex-NFL players are on coaching staffs of 12 playoff teams...Packers have most (11) ex-players while Pats have fewest (1).
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Játszik valaki az NFL.com rewards programban? Ha igen, akkor árulja már el, hogy hogyan lehet a "News Junkie" achievement-eket elérni? Annyit ír, hogy olvasni kell az NFL.com cikkeket. Namost, mást se csinálok, mint cikket olvasok, de még az első achievement sem unlockolódott (1 cikk elolvasása). 😊

Valami csinálni kell esetleg ahhoz, hogy elolvasottnak tekintse a cikket? Vagy speciális cikket kell elolvasni?peterk2005
Azt nálam sem számolja egyébként.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Játszik valaki az NFL.com rewards programban? Ha igen, akkor árulja már el, hogy hogyan lehet a "News Junkie" achievement-eket elérni? Annyit ír, hogy olvasni kell az NFL.com cikkeket. Namost, mást se csinálok, mint cikket olvasok, de még az első achievement sem unlockolódott (1 cikk elolvasása). 😊

Valami csinálni kell esetleg ahhoz, hogy elolvasottnak tekintse a cikket? Vagy speciális cikket kell elolvasni?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
NFL will reconsider the tuck rule this offseason:
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/01/04/nfl-will-reconsider-the-tuck-rule-this-offseason/
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Egy olyan kérdésem lenne, hogy szombat éjszaka GYŐRBEN merre felé lehet élőben nézni a Packers meccset? Lehetőleg közel a vasútállomáshoz. Tud ebben valaki segíteni?kisloszos
szerintem kérdezz rá a Győr Sharks facebook oldalán is, hátha ők szerveznek valamit.Höri
eseteleg teddy győrből.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egy olyan kérdésem lenne, hogy szombat éjszaka GYŐRBEN merre felé lehet élőben nézni a Packers meccset? Lehetőleg közel a vasútállomáshoz. Tud ebben valaki segíteni?kisloszos
szerintem kérdezz rá a Győr Sharks facebook oldalán is, hátha ők szerveznek valamit.

több mint 11 éve
kisloszos 8
Egy olyan kérdésem lenne, hogy szombat éjszaka GYŐRBEN merre felé lehet élőben nézni a Packers meccset? Lehetőleg közel a vasútállomáshoz. Tud ebben valaki segíteni?
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
aki nek van ESPN Insider az bemásolná ide v PMbe azt a cikket:
 insider.espn.go.com/nfl/story/_/id/8802737/andrew-luck-matt-kalil-luke-kuechly-top-rookies-2012-nfl
köszi.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Nem gyenge mennyi HC repult a mai nap.
Izgalmas idok jonnek.Delonso_
Ami poén hogy Turnert nem dobták még ki. Vagy csak még mindig nem ért földet, hogy nem tudunk róla? 😀
Geeri
Hivatalosan még nem, de a nyugati parton később kezdődik a munka.
Szerk. voilá:  www.chargers.com/news/article-1/Smith-Turner-Will-Not-Return-in-13/b68adc3e-71e6-4a12-9882-1dcd989af733


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Nem gyenge mennyi HC repult a mai nap.
Izgalmas idok jonnek.Delonso_
Ami poén hogy Turnert nem dobták még ki. Vagy csak még mindig nem ért földet, hogy nem tudunk róla? 😀

Mindig jövőre!
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem gyenge mennyi HC repult a mai nap.
Izgalmas idok jonnek.
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Úgy van a szabály ha egy olyan dologra dobod a pirosat amit automatikusan visszanéznének akkor nem nézik vissza + 15yard bünti. Ezért lett TD Forsett futása pedig lenn volt a térde és a könyöke is.Bazzani
Hát akkor a sporik elcsalták a meccset majdnem . Passz
Bíróknak szerintem fingjuk sincs mikor mit kell főjni, újabb bizonyíték.Toca
Pereira elmondta, hogy annyi történt, hogy elkezdték nézni mire bedobta, és akkor már megnézhetik. (Bazza: úgy lehetséges életszerűen, hogy TO miatt elkezdték visszanézni, MM meg megvárta, míg videó alapján neki mondanak valamit fentről)
btw ez az egyik legostobább szabály szerintem, hogy nem nézik vissza, mert ugye az lenne a lényege, hogy igazságot szolgáltasson. ha hülye az edző, kapjon büntetést, de a review legyen meg. remélem, változtatnak ezen az offseasonban.
Mármint micsoda? Ha jól fordítom akkor az AFC útja az Sb-ig Denveren keresztül vezet. Ez szerintem igaz, kivétel abban az esetben, ha a Denver kiesik majd az afc döntő előtt. Double B
na hát ez az, hogy "kivéve". ez kicsit olyan, mintha mondjuk egy hete valaki azt mondja, hogy a GB a nr2 seed. ja, kivéve, ha GB kikap és SF nyerSzobi22
okés, így már értem 😊
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Úgy van a szabály ha egy olyan dologra dobod a pirosat amit automatikusan visszanéznének akkor nem nézik vissza + 15yard bünti. Ezért lett TD Forsett futása pedig lenn volt a térde és a könyöke is.Bazzani
Hát akkor a sporik elcsalták a meccset majdnem . Passz
Bíróknak szerintem fingjuk sincs mikor mit kell főjni, újabb bizonyíték.Toca
Pereira elmondta, hogy annyi történt, hogy elkezdték nézni mire bedobta, és akkor már megnézhetik. (Bazza: úgy lehetséges életszerűen, hogy TO miatt elkezdték visszanézni, MM meg megvárta, míg videó alapján neki mondanak valamit fentről)
btw ez az egyik legostobább szabály szerintem, hogy nem nézik vissza, mert ugye az lenne a lényege, hogy igazságot szolgáltasson. ha hülye az edző, kapjon büntetést, de a review legyen meg. remélem, változtatnak ezen az offseasonban.
Mármint micsoda? Ha jól fordítom akkor az AFC útja az Sb-ig Denveren keresztül vezet. Ez szerintem igaz, kivétel abban az esetben, ha a Denver kiesik majd az afc döntő előtt. Double B
na hát ez az, hogy "kivéve". ez kicsit olyan, mintha mondjuk egy hete valaki azt mondja, hogy a GB a nr2 seed. ja, kivéve, ha GB kikap és SF nyer

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Boldog Új Évet Mindenkinek! Jövőre ugyanitt! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 689 — Vikings fan
Úgy van a szabály ha egy olyan dologra dobod a pirosat amit automatikusan visszanéznének akkor nem nézik vissza + 15yard bünti. Ezért lett TD Forsett futása pedig lenn volt a térde és a könyöke is.Bazzani
Hát akkor a sporik elcsalták a meccset majdnem . Passz
Bíróknak szerintem fingjuk sincs mikor mit kell főjni, újabb bizonyíték.