NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mit nem tudsz "hova rakni" Wyatt?

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Értem én, hogy örülne a nép, ha csak NFL lenne, olyan időben lenne, amikor jó az embernek, meg úgy egyébként minden
De az ilyen írásokat sose tudom hova rakni...Wyatt
Én is max a gyülölködőbe tudnám rakni 😊
Ráaádsul másnap fent van nmagon mindig az S1-es meccs aztán azt akkor ismétled magadnak amikor akarod és még reklám sincs, micsoda világ 😊
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Értem én, hogy örülne a nép, ha csak NFL lenne, olyan időben lenne, amikor jó az embernek, meg úgy egyébként minden
De az ilyen írásokat sose tudom hova rakni...

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ja valóban. Ezek nélkül nem igazi az év utolsó napja.
Ez itt off de elképesztő mennyiségű hülye lehet az országban ha ezek a televíziós vásárlós baromságok megérik a reklámozóknak.
Most valamennyire jól jártam, hogy pont a WSH-DAL meccset ismétlik amit a meló miatt nem látok. 10re meg pont hazaérek.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Köszi Höri.
Nevetséges, hogy nem tudják szépen egymás után megismételni a két meccset 31.én. Főleg, hogy semmi más fontos dolog nincs aznap.Bazzani
S1-en nincs helye hiszen az El-Classico marathon nélkül hogy a rákba tudnál az új évbe menni ?
S2-n meg a reggeli TV-s vásár nem maradhat el, utána a Lóverseny majd az esti K1 miatt már csak 1 fér bele ami teljesen érthető.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszi Höri.
Nevetséges, hogy nem tudják szépen egymás után megismételni a két meccset 31.én. Főleg, hogy semmi más fontos dolog nincs aznap.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha lesz valami infó az ismétlésekről akkor tegyétek már be ide légyszi.
Dolgozok 31.én délig sajnos, így az éjszakázás kimarad.
Köszi.Bazzani
a Cowboys-Redskins ismétlése december 31. sport2, 10:00 és január 1., sport1, 14:30
a Vikings-Packers ismétlése január 1. sport2, 19:00 és január 2., sport1, 12:00.

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
 espn.go.com/nfl/story/_/id/8744377/being-chad-kardashian

Chad story

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Karácsonyi FB-csevej:  notbillwalton.lockerdome.com/articles/104120168


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
No,akkor adjunk a bulvárnak..😊

 120yard.blog.hu/9999/12/31/elokerult_ochocinco_szexvideoja?utm_source=cimlap&utm_medium=link&utm_content=2012_12_26&utm_campaign=index
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
most nem azért, de törölve lett hozzászólás, hogy nem értem, hogy ez itt miért releváns?Szobi22
szobi, en toroltem a hszem. nem jott at a poen, nem fogom otthagyni h kesobb mas is tudjon ra reagalni. ha szar a poen es provokalo hatasa van, akkor nem fogom otthagyni, mert nem az volt a celom vele.MMMS
azt láttam még, inkább a hsz-nek erre felére kérdeztem, amit kiemeltem (a "történelmeteket" nem ismerem)

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
most nem azért, de törölve lett hozzászólás, hogy nem értem, hogy ez itt miért releváns?Szobi22
szobi, en toroltem a hszem. nem jott at a poen, nem fogom otthagyni h kesobb mas is tudjon ra reagalni. ha szar a poen es provokalo hatasa van, akkor nem fogom otthagyni, mert nem az volt a celom vele.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
aruld mar el hol zsidoztam vagy buziztam ? ezt mar akkor is elohoztatok, amikor telelett a hocipom. idezz, vagy ha az sem megy, csak mondd el h kb mikor milyen vitaban kezdtem el zsidozni, ciganyozni, homokosozni eletmodszeruen. tenyleg erdekel, foleg h egyuttal kideruljon sokadjara, hogy micsoda kis majom vagy, mert ezt tenyekkel alatamasztva az eletben nem fogod tudni bebizonyitani, mert csak te akarod belemmagyarazni.MMMS
most nem azért, de törölve lett hozzászólás, hogy nem értem, hogy ez itt miért releváns?

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
mvp: tebow
opoy: sok hozzaszolo
dpoy: sobri joska
oroy: sok frissen regelt hozzaszolo
droy: nincs
comeback: sobri joska

parancsolj.MMMS
Most ebben nem értem mi provokáló volt, hogy így kellett visszaszólni...Asbee
lájkolom megint, ha nem hagyja abba. 😀 😂 Amadeus91
erre most csak azert nem mondok semmi igazan karcosat, mert tisztelettel vagyok a karacsonyodra 😊 egyebkent pedig te meg annal is egyszerubb gyerek vagy mint gondoltam, ha frankon azt hiszed h a te szaros like-gombnyomogatasod barmiben is befolyasol a vilagon barmit is, nemhogy en mikor huzom be az xet es mikor nem. pedig tenyleg az a kemeny, h nem voltak tulzottan magas elgondolasaim veled kapcsolatban, de ha ezt gondolod vagy csak ilyen szarul tudsz provokalni, akkor duplan is a mintapeldanya vagy annak a szolasnak miszerint "mindig van lejjebb." es tenyleg.
aruld mar el hol zsidoztam vagy buziztam ? ezt mar akkor is elohoztatok, amikor telelett a hocipom. idezz, vagy ha az sem megy, csak mondd el h kb mikor milyen vitaban kezdtem el zsidozni, ciganyozni, homokosozni eletmodszeruen. tenyleg erdekel, foleg h egyuttal kideruljon sokadjara, hogy micsoda kis majom vagy, mert ezt tenyekkel alatamasztva az eletben nem fogod tudni bebizonyitani, mert csak te akarod belemmagyarazni.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
mvp: tebow
opoy: sok hozzaszolo
dpoy: sobri joska
oroy: sok frissen regelt hozzaszolo
droy: nincs
comeback: sobri joska

parancsolj.MMMS
Most ebben nem értem mi provokáló volt, hogy így kellett visszaszólni...Asbee
en sosem csinaltam a fesztivalt sobrival szemben semmilyen temaban, maximum nem ertettem vele egyet. ez csak egy vicc akart lenni. az h pont az tetszikelte, akinek nem szolt, es te pedig felreertetted az en hibam valoban. szipacs.
a cikk meg azert lesz megint vicces, mert beirja az ember h mi nem tetszik benne es az lesz az ellenerv h nem kell mindjart felhaborodni 😀 alig varom.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Idén nem lesz szavazás, hogy a fórum kit választana MVP-nek, OPOY-nak OROY-nak, stb?Sobri Jóska
majd csinálunk belőle cikket, annak apropóján majd lehet véleményt nyilvánítani a 17. hét után.

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
mvp: tebow
opoy: sok hozzaszolo
dpoy: sobri joska
oroy: sok frissen regelt hozzaszolo
droy: nincs
comeback: sobri joska

parancsolj.MMMS
Most ebben nem értem mi provokáló volt, hogy így kellett visszaszólni...Asbee
lájkolom megint, ha nem hagyja abba. 😀 😂

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
mvp: tebow
opoy: sok hozzaszolo
dpoy: sobri joska
oroy: sok frissen regelt hozzaszolo
droy: nincs
comeback: sobri joska

parancsolj.MMMS
Most ebben nem értem mi provokáló volt, hogy így kellett visszaszólni...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
vasárnap double-header a sport1-en:

22:00 Packers @ Vikings
2:00 Cowboys @ Redskins (Sunday Night Football)Höri
Egyiket te szakérted?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Idén nem lesz szavazás, hogy a fórum kit választana MVP-nek, OPOY-nak OROY-nak, stb?

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
JJ látott két Dolphins meccset idén, és egyből képben van a díjazottakat illetően 😀Höri
Mivel a sunday night football itt nem hajnali kettőkor van, így az utóbbi két hétben azokat is megnéztem :pjjncaa
de te utalod az nflt ...MMMS
A Seattle és a Redskins elég nézhető csapat lett idén, a Patriots meg évek óta az. Előbbi kettő különösen tetszik, élvezet nézni ahogy a pro sémát vegyítik a college-ban megszokottal, egy Dallas vagy egy Philly meccstől persze mentsen meg az ég...jjncaa
Ilyenkor azért tudlak sajnálni. Nem is, inkább megszánlak. 😛szaba
Ezt nem tudom mire írtad, de ami fos, az élőben is az. Nem lettem pl. NFL, sőt még Miami fan sem attól, mert láttam őket személyesen játszani, a Louisville-Syracuse meccsen sokkal jobban szórakoztam. Ha meg valaki nem egy csapat die-hard szurkolója, akkor evidensnek veszem, hogy az illető az eredményességen túl szép játékot is szeretne, de aki megelégszik pl. a Garrett-féle szenvedéssel Dallas-ban vagy a Ryan-félével a Jets-nél, lelke rajta...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
JJ látott két Dolphins meccset idén, és egyből képben van a díjazottakat illetően 😀Höri
Mivel a sunday night football itt nem hajnali kettőkor van, így az utóbbi két hétben azokat is megnéztem :pjjncaa
de te utalod az nflt ...MMMS
A Seattle és a Redskins elég nézhető csapat lett idén, a Patriots meg évek óta az. Előbbi kettő különösen tetszik, élvezet nézni ahogy a pro sémát vegyítik a college-ban megszokottal, egy Dallas vagy egy Philly meccstől persze mentsen meg az ég...jjncaa
Ilyenkor azért tudlak sajnálni. Nem is, inkább megszánlak. 😛
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
JJ látott két Dolphins meccset idén, és egyből képben van a díjazottakat illetően 😀Höri
Mivel a sunday night football itt nem hajnali kettőkor van, így az utóbbi két hétben azokat is megnéztem :pjjncaa
de te utalod az nflt ...MMMS
A Seattle és a Redskins elég nézhető csapat lett idén, a Patriots meg évek óta az. Előbbi kettő különösen tetszik, élvezet nézni ahogy a pro sémát vegyítik a college-ban megszokottal, egy Dallas vagy egy Philly meccstől persze mentsen meg az ég...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
JJ látott két Dolphins meccset idén, és egyből képben van a díjazottakat illetően 😀Höri
Mivel a sunday night football itt nem hajnali kettőkor van, így az utóbbi két hétben azokat is megnéztem :pjjncaa
de te utalod az nflt ...

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
JJ látott két Dolphins meccset idén, és egyből képben van a díjazottakat illetően 😀Höri
Mivel a sunday night football itt nem hajnali kettőkor van, így az utóbbi két hétben azokat is megnéztem :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal