NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez nem volt kérdés eddig sem Toca.
A kérdés az, hogy miért nem kapták azt a büntit mint mi?

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Áll a játék egy perce, már nézik vissza a szitut és McCarthy dühösen bedobja a pirosat. Nekem nem életszerű.
Láttam a meccset de nem kaptam rá egyértelmű ismétlést.Bazzani
De könyörgöm pontosan tudnia kell hogy visszafogják nézni mért nem tud ülni a seggén mint pl. Frazier ?
több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Áll a játék egy perce, már nézik vissza a szitut és McCarthy dühösen bedobja a pirosat. Nekem nem életszerű.
Láttam a meccset de nem kaptam rá egyértelmű ismétlést.Bazzani
Én se láttam konkrétan mikor dobta be, csak abból volt gyanús h Nelsonnak már üdítős palack van a kezében.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Áll a játék egy perce, már nézik vissza a szitut és McCarthy dühösen bedobja a pirosat. Nekem nem életszerű.
Láttam a meccset de nem kaptam rá egyértelmű ismétlést.

több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
GB meccsen McCarthy ugyanúgy bedobta a pirosat automatikus review előtt mint Schwartz. Nem találnátok ki, de nekik volt review.

Ezt így most hogy?MacPhisto
azt mondták, hogy azért, mert már csak a booth review megkezdése után dobta beKampman
Mi, várt vele egy percet? Dehogy. Ez nevetséges. Tudom, bírózok. MacPhisto
Tényleg várt vele, Nelson amikor felkapta a pirosat már üdítős palack volt a kezében.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Volt már rookie QB SB győztes?patriksteelers
persze csak nem kezdőként 😀

több mint 11 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
Volt már rookie QB SB győztes?

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
GB meccsen McCarthy ugyanúgy bedobta a pirosat automatikus review előtt mint Schwartz. Nem találnátok ki, de nekik volt review.

Ezt így most hogy?MacPhisto
azt mondták, hogy azért, mert már csak a booth review megkezdése után dobta beKampman
Mi, várt vele egy percet? Dehogy. Ez nevetséges. Tudom, bírózok. MacPhisto
Bazzeg már a kissrác is tudja hogy visszanézik flag nélkül is. Nelson is tudta hogy felesleges a flag, ha ennyire hülye az edző akkor mi a rákot kezdjenek vele a bírók?
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
GB meccsen McCarthy ugyanúgy bedobta a pirosat automatikus review előtt mint Schwartz. Nem találnátok ki, de nekik volt review.

Ezt így most hogy?MacPhisto
azt mondták, hogy azért, mert már csak a booth review megkezdése után dobta beKampman
Mi, várt vele egy percet? Dehogy. Ez nevetséges. Tudom, bírózok.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 343
GB meccsen McCarthy ugyanúgy bedobta a pirosat automatikus review előtt mint Schwartz. Nem találnátok ki, de nekik volt review.

Ezt így most hogy?MacPhisto
azt mondták, hogy azért, mert már csak a booth review megkezdése után dobta be
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
GB meccsen McCarthy ugyanúgy bedobta a pirosat automatikus review előtt mint Schwartz. Nem találnátok ki, de nekik volt review.

Ezt így most hogy?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
csak engem zavar ez a fajta kifejezés: "AFC road to Super Bowl goes through Denver. Broncos are AFC's No. 1 seed." ?
mármint értem mire céloz, de egyszerűen nem igaz.

több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Mivel IFL topicot nem találtam, ezért ide teszem. 😊
 href.hu/x/j2b5
 href.hu/x/j2b6Sanco
ehh-nek biztos tetszik 😊Robilluma
Tényleg! 😀
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Mivel IFL topicot nem találtam, ezért ide teszem. 😊
 href.hu/x/j2b5
 href.hu/x/j2b6Sanco
ehh-nek biztos tetszik 😊


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
A kép taget nem lenne rossz, ha kivennéd, mert elég óriási a méretük.
Egyébként már volt szerintem, de zseniálisak még mindig. 😊Schleck
Így gondoltad? 😊
Ha volt már, akkor azért elnézést! Nekem új volt.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A kép taget nem lenne rossz, ha kivennéd, mert elég óriási a méretük.
Egyébként már volt szerintem, de zseniálisak még mindig. 😊

több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Mivel IFL topicot nem találtam, ezért ide teszem. 😊
 href.hu/x/j2b5
 href.hu/x/j2b6
több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
THE YEAR IN NATIONAL SPORTS MEDIA FOR 2012

Overkill award: ESPN’s unhealthy obsession with Tim Tebow, curtailed only when network president John Skipper intervened and told his producers to cool it. 😊
danyly
és ez megyarra lefordítva mit jelent? 😀
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
THE YEAR IN NATIONAL SPORTS MEDIA FOR 2012

Overkill award: ESPN’s unhealthy obsession with Tim Tebow, curtailed only when network president John Skipper intervened and told his producers to cool it. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Toca!
Letölthető minden valóban.
Csak nekem nincs meg a technikai feltételem hozzá.
Lásd: nincs számítógépem itthon.
De lépjünk tovább.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Juj de mókamiki ez a Toca, és majdnem igaza is van, leszámítva azt, hogy faszságokat beszél ezzel a patriotsos belemagyarázós rizsával 😊
Hiába szeretnénk, az NFL még mindig nem piacvezető Magyarországon
De valami brutálisan nem, ezt tessék elfogadni. Egy el Clásicót ismétlésről is többen néznek, nyilván azt erőlteti a csatorna, ami neki az érdeke
Sobri is elmondja minden alkalommal, ha lehetne, csak reklámot adnának a tv-k műsorok nélkül
És attól, hogy itt nevetségesezik a csatorna döntéshozatalát, mondva, hogy miért nem tudja úgy csinálni, ahogy neki jó, elég fura
A pöcs RTL a bánatért nem adja le megint a Dragon Ballt, amikor tök szívesen megnézném megint 😕Wyatt
Egyebkent azon felul hogy egyetertek sokmindenben , attol meg ez egy szabad forum es bar ki meg akar Bazza is emelhet szot nem tetszesenek.
En igazabol csak azt nem ertem, hogy manapsag mar minden letoltheto 1 napon belul , ki az aki TV elott gubasszt hogy ismetlesre var mikor reklammentesen akkor nezheti meg ha letolti amikor neki jo...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Juj de mókamiki ez a Toca, és majdnem igaza is van, leszámítva azt, hogy faszságokat beszél ezzel a patriotsos belemagyarázós rizsával 😊
Hiába szeretnénk, az NFL még mindig nem piacvezető Magyarországon
De valami brutálisan nem, ezt tessék elfogadni. Egy el Clásicót ismétlésről is többen néznek, nyilván azt erőlteti a csatorna, ami neki az érdeke
Sobri is elmondja minden alkalommal, ha lehetne, csak reklámot adnának a tv-k műsorok nélkül
És attól, hogy itt nevetségesezik a csatorna döntéshozatalát, mondva, hogy miért nem tudja úgy csinálni, ahogy neki jó, elég fura
A pöcs RTL a bánatért nem adja le megint a Dragon Ballt, amikor tök szívesen megnézném megint 😕

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Ez nem nyavajgás csak értetlenség.
Azt gondoltam egy ismétlés célja,hogy azok is meg tudják nézni akik az eredetit nem láthatták. De be is fejeztem, nehogy sérüljön valakinek a lelkivilága.Bazzani
Pats szurkoló sérülhet ennél jobban a lelkivilága ?😊
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez nem nyavajgás csak értetlenség.
Azt gondoltam egy ismétlés célja,hogy azok is meg tudják nézni akik az eredetit nem láthatták. De be is fejeztem, nehogy sérüljön valakinek a lelkivilága.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Mit nem tudsz "hova rakni" Wyatt?Bazzani
Hogy miért nyavajogsz 😀 Nem ért a Lions-osok lelkivilágához, mondjuk hogy ezen pont egy Pats-es akadjon fent ... 😀