NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
van itt szellemi szint kéremszépen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
| Az igazi köcsög csapat a 49ers, hogy a 4. negyedben is a kezdő D-vel álltak fel 27 pontos előnynél is, sőt, 7–30-nál még challengeltek is egyet, hogy meglegyen a safety, mocskos eredményfuttatók, pfej. A legnagyobb köcsög persze Aldon Smith, aki az ellenfél megalázásával hajt rá mindenféle sackrekordra. 5.5-szer levinni a csere QB-t, ekkora egy ordas nagy parasztot, így sokkal kevesebb értéke lesz a rekordnak, ha meglesz |

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Just yesterday, both Drew Brees and Robert Griffin were still in the game late in the fourth quarter. Brees was still passing the ball with a 28-point lead and six minutes left. Griffin was still passing the ball with a 25-point lead and five minutes left.
DoM
Brees azért passzolt, mert ő tartja a rekordot a "legalább 20 sikeres passz egymást követő meccseken" kategóriában valami 45-tel, és vasárnap az utolsó negyed közepén kezdődő drive-nál még csak 19 volt neki 😊

Tavaly a Falcons ellen hasonló okból (Marino-rekord) maradt fent kiütéses győzelem idején a pályán, ám a Vikings, a Panthers vagy a Colts elleni KO esetén a még 3. negyed végén kezdődő, negyedik negyed elejébe lógó drive-okban volt pályán csak, utána már nem.

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Footballoutsiders cikk:

But is he the only coach who would dare risk his quarterback's health just so he could "run up the score" that late in the game, with such a big lead? Or is he just the only coach who gets criticized for such things?

Tom Brady threw his final pass with 5:32 left in the game, hitting Wes Welker for a first down at the Indianapolis 12-yard line.

In Week 4, John Fox still had Peyton Manning on the field in the fourth quarter with a 28-point lead, and Manning was still throwing from a shotgun set with 5:58 left in the game.

In Week 6, Mike McCarthy still had Aaron Rodgers on the field in the fourth quarter with a 25-point lead, and Rodgers was still throwing from a shotgun set with 5:39 left in the game.

In Week 10, Pete Carroll still had Russell Wilson on the field in the fourth quarter with a 21-point lead. That's smaller than the 28-point lead the Patriots had, but Wilson was still in the game in the last two minutes, in the shotgun and passing the ball on fourth-and-3.

Just yesterday, both Drew Brees and Robert Griffin were still in the game late in the fourth quarter. Brees was still passing the ball with a 28-point lead and six minutes left. Griffin was still passing the ball with a 25-point lead and five minutes left.

 deadspin.com/5961892/dear-insane-patriots-haters-its-not-bill-belichicks-fault-that-rob-gronkowski-broke-his-arm
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ide írom mert nem akarom a csapat topicokat szét offolni újra ehhez a Pats alázás sztorihoz csak egy adalék jutott eszembe, ami probléma szerintem elő sem jött volna ha nem pont Gronk sérül bele amire nyilván felkapta mindenki a fejét:

Édesapám még látta Puskást a Madridban játszani illetve hallotta rádióban talán akkor még ugy úgy közvetítés nem volt mint manapság. S azt hallotta, hogy kb 6-1s Madrid vezetésnél Puskás! rohan gyorsan bedobni a labdát. Aztán mikor jó pár évvel később találkozott Öcsi bácsival és megkérdezte ugyan miért rohant ennyire, akkor Öcsi bá csak ennyit válaszolt: "akartam, hogy még egy gólt rúgjunk"
szerintem ez ennyi nem több. Én is marha mérges vagyok a Barcára mikor leállnak ahelyett, hogy játszhatnának szebbnél szebb támadásokat vezetve. Az első évében Guardiola-nak még éppen az volt a jellemző, hogy mentek amennyire csak tudtak azért is szerették őket az ellendrukkerek is nézni, aztán köv években már elkezdtek spórolni és sztem ezért is lett kevésbé nézhető jó néhány meccs amellett, hogy az ellenfelek is megtanultak védekezni. Tudom Soccer NFL két külön világ de a mentalitás szempontjából hasonlítható a kettő.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Megvan a heti QB csevej:  notbillwalton.lockerdome.com/articles/102530909


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
itt a választék  www.rotoworld.com/articles/nfl/41331/74/best-available-nfl-free-agents

több mint 11 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Rakjunk össze egy bowl.hu free agent csapatot, csináltam egy alapot, lehet módosítani 😀 (tekintsünk el a sérülésektől, hiszen ezek fele sérült kb,)

Offense

QB: Vince Young (29)
RB: Joseph Addai (29)
FB: Jacob Hester (27)
WR: Mike Sims-Walker (27)
WR: Plaxico Burress (35)
TE: Kellen Winslow (29)
RG: Vince Manuwai (32)
RT: Kareem McKenzie (33)
C: Andre Gurode (33)
LT: Chad Clifton (36)
LG: Montrae Holland (32)


Defense

LE: Jonathan Fanene (30)
DT: Antonio Dixon (27)
DT: Albert Haynesworth (30)
RE: Everette Brown (25)
LOLB: Brian Rolle (23)
MLB: E.J. Henderson (30)
ROLB: Brady Poppinga (33)
CB: Stanford Routt (29)
CB: Lito Sheppard (31)
SS: Nick Collins (29)
FS: Jaiquawn Jarrett (23)

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem irányítós, de fájdalmas 😀
 jukeleft.com/jukeleft-exclusive-facebook-updates-on-rob-gronkowskis-arm-surgery/

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
ilyen ez a badge:

szerintem is gagyi amúgy
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Különben a Nike-nak nem ciki, hogy pár mosás után az elvileg legdrágább mezükön is kopik a C patch? atapapa
Csak kicsit militarys, elvégre ilyen hónap van most.empty taxi
Ez az akar lenni? Akkor jó gagyi lett 😊

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Különben a Nike-nak nem ciki, hogy pár mosás után az elvileg legdrágább mezükön is kopik a C patch? atapapa
Csak kicsit militarys, elvégre ilyen hónap van most.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A hét képe 😊

Úgy lett volna az igazi, ha a pinkes kiegészítőkben vannak a lányok.


Különben a Nike-nak nem ciki, hogy pár mosás után az elvileg legdrágább mezükön is kopik a C patch?

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ezt is túlmisztifikálják sokan. Ez egy örömjáték a szezon végén. Levezetés.
Az meg egyértelmű, hogy a többség szimpátia alapján dönt. Nem hinném, hogy sok olyan elvetemült van, aki pusztán szakmai alon szavaz. Az átlag user beszavazza a kedvenc csapata játékosait illetve egyéb kedvenceit. A maradék helyekre meg ugyanúgy szimpátia/ismertség alapján szavaz.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Akit annyira zavar, az ne nézze. De valamiért még most is ez a legnézettebb all star-meccs a nagy ligákban.
Furcsa hogy az NFL el akarja törölni (és lemondani az ebből származó bevételről), miközben a bírókat meg milliódolláros viták miatt nem alkalmazta. atapapa
A játékosok 1/3-át egyszerűen kioltja az edzők és a nézők 2/3. Az All-Pro listát se lehet objektív alapon összeállítani. Eredményesség és ismertség, népszerűség azt is befolyásolni fogja, de ezzel nincs is baj.

Ami a Pro Bowlt illeti, engem nem érdekel és nem is szoktam nézni. De pont azért amit te is említesz, ideális lehetne például Európában vagy a többi kontinensen turnézni vele és csinálni a látszat showt a népnek a SB után. Ezt az időjárás pont nem támogatja és nehéz elképzelni, hogy a játékosok rávehetők lennének az európai, ázsiai turnéra a hawaii móka helyett.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 897 — No es importante
Azért akarják eltölni, mert a bohóckodás egyszerűen nem illik a No Fun League arculatába


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Azért ez enyhe túlzás. Itt azért nincs egy Yao Ming aki mindig nyert mert kínai volt. A legtöbben akik ottvannak azok letettek valamit. Tény nem mindig az adott évi teljesítmény alapján kerülnek be de azért a nagy többség megérdemli.Toca
Itt a cikk:  www.nationalfootballpost.com/Pro-Bowl-Politics.html

Each team has to elect 3 players from each position, none of which can be on their own team. This system can get a little spiteful at times. I had a former Redskins client tell me that there was a player rule that nobody was allowed to vote for a Cowboys player.

Another common practice, still in use, is to NOT give votes for the best, most deserving player in the conference but to a back up or a guy who doesn’t have a chance so that the player from your own team, on the other side of the ball has a better chance.

In most locker rooms, the vote gets done by position group. For example, O-lineman vote for D-lineman, defensive backs vote for receivers, and vice versa. In others, the votes are dictated by one or two Pro Bowl vets. In a lot of cases they want to make sure their buddies on other teams make the trip.

DoM
Nem tudom hogy ez mennyire általános jelenség, de ha összevetjük az all pro szavazatokat a pro bowlos keretekkel, akkor elmondható hogy nem sok all pro játékos marad ki a népszerűségi (kicseszési) verseny miatt a pro bowl keretből, vagyis vélhetően az általad idézett folyamatok valahogy kioltják egymást.

Megnéztem a tavalyi all pro csapatokat, 2 támadófalemberen és 2 LB-n (Urlacher és Lewis, a két nagy név kiverte Cushingot és Bowmant) kívül csak Cruz (aki lehet hogy a közönség miatt maradt ki, mert inkább a szezon második felében durrantott és ezt már a nép nem tudta a szavazáson értékelni) és 1-1 ST-játékos nem lett pro bowlos. A 2 ST-re is van magyarázat, All Pron külön választanak kick- és puntreturnert, viszont PR-ra csak egy returner megy, ezzel Hestert ki is szorította az NFC-keretből Peterson.
Az egyetlen special teamer meg szerintem a legmegítélhetetlenebb poszt laikusként.

Persze kerülnek be érdemtelenül is játékosok.


Én speciel "kedvelem" a pro bowlt, azzal cseszték el, hogy betették az SB elé. A nagy feszkók után, tudva hogy nem lesz meccs a nyár végéig, jó elnézni még egy sztárparádét ökörködéssel (bár néha engem is felháborít, hogy főleg a védők mennyire nem teszik oda magukat), az SB előtt tényleg csak egy betétprogram.
Akit annyira zavar, az ne nézze. De valamiért még most is ez a legnézettebb all star-meccs a nagy ligákban.
Furcsa hogy az NFL el akarja törölni (és lemondani az ebből származó bevételről), miközben a bírókat meg milliódolláros viták miatt nem alkalmazta.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az egész szart el kéne törölni úgy ahogy van...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ilyeneken ti meglepődtök, hogy nem szavazhat az örökellenségre ? Komolyan ennyire meglepő ez ? Meghogy próbálják a sajátjaikat tolni ?Toca
Nem lepődök meg rajta, de te az előbb azt válaszoltad erre a felvetésre, hogy enyhe túlzás. Gondoltam linkelem a forrást, hogy egy játékosügynök hogyan látja.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 715 — Vikings fan
Azért ez enyhe túlzás. Itt azért nincs egy Yao Ming aki mindig nyert mert kínai volt. A legtöbben akik ottvannak azok letettek valamit. Tény nem mindig az adott évi teljesítmény alapján kerülnek be de azért a nagy többség megérdemli.Toca
Itt a cikk:  www.nationalfootballpost.com/Pro-Bowl-Politics.html

Each team has to elect 3 players from each position, none of which can be on their own team. This system can get a little spiteful at times. I had a former Redskins client tell me that there was a player rule that nobody was allowed to vote for a Cowboys player.

Another common practice, still in use, is to NOT give votes for the best, most deserving player in the conference but to a back up or a guy who doesn’t have a chance so that the player from your own team, on the other side of the ball has a better chance.

In most locker rooms, the vote gets done by position group. For example, O-lineman vote for D-lineman, defensive backs vote for receivers, and vice versa. In others, the votes are dictated by one or two Pro Bowl vets. In a lot of cases they want to make sure their buddies on other teams make the trip.

DoM
Ilyeneken ti meglepődtök, hogy nem szavazhat az örökellenségre ? Komolyan ennyire meglepő ez ? Meghogy próbálják a sajátjaikat tolni ?
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 202 — Saturday Night Lights
A Pro Bowlról folyik a disputa? 😂

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Azért ez enyhe túlzás. Itt azért nincs egy Yao Ming aki mindig nyert mert kínai volt. A legtöbben akik ottvannak azok letettek valamit. Tény nem mindig az adott évi teljesítmény alapján kerülnek be de azért a nagy többség megérdemli.Toca
Itt a cikk:  www.nationalfootballpost.com/Pro-Bowl-Politics.html

Each team has to elect 3 players from each position, none of which can be on their own team. This system can get a little spiteful at times. I had a former Redskins client tell me that there was a player rule that nobody was allowed to vote for a Cowboys player.

Another common practice, still in use, is to NOT give votes for the best, most deserving player in the conference but to a back up or a guy who doesn’t have a chance so that the player from your own team, on the other side of the ball has a better chance.

In most locker rooms, the vote gets done by position group. For example, O-lineman vote for D-lineman, defensive backs vote for receivers, and vice versa. In others, the votes are dictated by one or two Pro Bowl vets. In a lot of cases they want to make sure their buddies on other teams make the trip.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 715 — Vikings fan
Mivel arról, hogy effektíve ki kerül a PB-ra úgy tudom szakmai stáb dönt, ez csak egyfajta jelzés, hogy ki népszerű, de ettől még nem kerül be egy 1-2 meccsen játszó játékos.
Sobri Jóska
Nem egészen. A szurkolók szavazatai 1/3 súllyal számítanak bele a végső sorrendbe. (1/3 a játékosoké, 1/3 az edzőké.)tomi-tomi
Ezt mondom én is, A kétharmada nem a szurkolói szavazat.
A kétharmad pedig kétharmad...

Meg gondolom vannak szakmai allpro csapatok, színtisztán szakemberek által válogatva annak, akinek fontos, hogy tudja mások szerint kik voltak az idény legjobbjai.Sobri Jóska
A játékosok és edzők szavazatai se érnek többet a szurkolókénál. Nationalfootballposton volt még egy-két éve cikkezés arról, hogy milyen mókázás megy a csapaton belül, amikor a pro bowlra kell szavazni: kiszúrásból szavaznak olyanokra, akiknek közük sincs még az átlagos játékoshoz sem stb.

A pro-bowl a játékosnak is csak azért fontos, mert ebből is pénzt tudnak csinálni az új szerződésnél. Valóban egy népszerűségi verseny. Semmi több.DoM
Azért ez enyhe túlzás. Itt azért nincs egy Yao Ming aki mindig nyert mert kínai volt. A legtöbben akik ottvannak azok letettek valamit. Tény nem mindig az adott évi teljesítmény alapján kerülnek be de azért a nagy többség megérdemli.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Mivel arról, hogy effektíve ki kerül a PB-ra úgy tudom szakmai stáb dönt, ez csak egyfajta jelzés, hogy ki népszerű, de ettől még nem kerül be egy 1-2 meccsen játszó játékos.
Sobri Jóska
Nem egészen. A szurkolók szavazatai 1/3 súllyal számítanak bele a végső sorrendbe. (1/3 a játékosoké, 1/3 az edzőké.)tomi-tomi
Ezt mondom én is, A kétharmada nem a szurkolói szavazat.
A kétharmad pedig kétharmad...

Meg gondolom vannak szakmai allpro csapatok, színtisztán szakemberek által válogatva annak, akinek fontos, hogy tudja mások szerint kik voltak az idény legjobbjai.Sobri Jóska
A játékosok és edzők szavazatai se érnek többet a szurkolókénál. Nationalfootballposton volt még egy-két éve cikkezés arról, hogy milyen mókázás megy a csapaton belül, amikor a pro bowlra kell szavazni: kiszúrásból szavaznak olyanokra, akiknek közük sincs még az átlagos játékoshoz sem stb.

A pro-bowl a játékosnak is csak azért fontos, mert ebből is pénzt tudnak csinálni az új szerződésnél. Valóban egy népszerűségi verseny. Semmi több.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 397 — #NoStress
Mivel arról, hogy effektíve ki kerül a PB-ra úgy tudom szakmai stáb dönt, ez csak egyfajta jelzés, hogy ki népszerű, de ettől még nem kerül be egy 1-2 meccsen játszó játékos.
Sobri Jóska
Nem egészen. A szurkolók szavazatai 1/3 súllyal számítanak bele a végső sorrendbe. (1/3 a játékosoké, 1/3 az edzőké.)tomi-tomi
Ezt mondom én is, A kétharmada nem a szurkolói szavazat.
A kétharmad pedig kétharmad...

Meg gondolom vannak szakmai allpro csapatok, színtisztán szakemberek által válogatva annak, akinek fontos, hogy tudja mások szerint kik voltak az idény legjobbjai.