NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mivel arról, hogy effektíve ki kerül a PB-ra úgy tudom szakmai stáb dönt, ez csak egyfajta jelzés, hogy ki népszerű, de ettől még nem kerül be egy 1-2 meccsen játszó játékos.
Sobri Jóska
Nem egészen. A szurkolók szavazatai 1/3 súllyal számítanak bele a végső sorrendbe. (1/3 a játékosoké, 1/3 az edzőké.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 392 — #NoStress
Idén is üt a Pro Bowl szavazás.
Eddig a posztján vezet Long és Polamalu, mindkettő kibaszott nagyot játszik idén, meg is érdemlik. Mondjuk Troy inkább playstationön zúz.
Már alig várom, amikor Foster mögött AFC-be bemegy MoJo is, elvégre idén is kurva jól nyomja. 😂
Elképesztően komolytalan az egész.Stez
Nincs igazad, mert a ProBowl szimpátiaszavazás.
Attól, hogy Polemalu nem játszik, a rajongóinak még ugyanolyan szimpatikus, ergo, fura lenne, ha csak azért mert sérült nem rá szavaznának.
Mivel arról, hogy effektíve ki kerül a PB-ra úgy tudom szakmai stáb dönt, ez csak egyfajta jelzés, hogy ki népszerű, de ettől még nem kerül be egy 1-2 meccsen játszó játékos.
Sobri Jóska
A Pro Bowl szimpátiaszavazás, de nem annak kellene lennie, pont ez a baj. Stez
Az élet rövid, de nem annak kellene lennie, pont ez a baj.
A kaviár drága, de nem annak kellene lennie, pont ez a baj.
satöbbi

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Idén is üt a Pro Bowl szavazás.
Eddig a posztján vezet Long és Polamalu, mindkettő kibaszott nagyot játszik idén, meg is érdemlik. Mondjuk Troy inkább playstationön zúz.
Már alig várom, amikor Foster mögött AFC-be bemegy MoJo is, elvégre idén is kurva jól nyomja. 😂
Elképesztően komolytalan az egész.Stez
Nincs igazad, mert a ProBowl szimpátiaszavazás.
Attól, hogy Polemalu nem játszik, a rajongóinak még ugyanolyan szimpatikus, ergo, fura lenne, ha csak azért mert sérült nem rá szavaznának.
Mivel arról, hogy effektíve ki kerül a PB-ra úgy tudom szakmai stáb dönt, ez csak egyfajta jelzés, hogy ki népszerű, de ettől még nem kerül be egy 1-2 meccsen játszó játékos.
Sobri Jóska
A Pro Bowl szimpátiaszavazás, de nem annak kellene lennie, pont ez a baj.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 392 — #NoStress
Idén is üt a Pro Bowl szavazás.
Eddig a posztján vezet Long és Polamalu, mindkettő kibaszott nagyot játszik idén, meg is érdemlik. Mondjuk Troy inkább playstationön zúz.
Már alig várom, amikor Foster mögött AFC-be bemegy MoJo is, elvégre idén is kurva jól nyomja. 😂
Elképesztően komolytalan az egész.Stez
Nincs igazad, mert a ProBowl szimpátiaszavazás.
Attól, hogy Polemalu nem játszik, a rajongóinak még ugyanolyan szimpatikus, ergo, fura lenne, ha csak azért mert sérült nem rá szavaznának.
Mivel arról, hogy effektíve ki kerül a PB-ra úgy tudom szakmai stáb dönt, ez csak egyfajta jelzés, hogy ki népszerű, de ettől még nem kerül be egy 1-2 meccsen játszó játékos.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Idén is üt a Pro Bowl szavazás.
Eddig a posztján vezet Long és Polamalu, mindkettő kibaszott nagyot játszik idén, meg is érdemlik. Mondjuk Troy inkább playstationön zúz.
Már alig várom, amikor Foster mögött AFC-be bemegy MoJo is, elvégre idén is kurva jól nyomja. 😂
Elképesztően komolytalan az egész.

több mint 11 éve
Béczkó 1 264
Eric Berry 😀

 www.worldstarhiphop.com/videos/video.php?v=wshh7fA1Z7Kl1k0gzPVK
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 708 — Vikings fan
ok, de legalább arra rájöhettek volna, hogy a phili idén nézhetetlen...peach
Annyiszor el lett már mondva hogy működnek a meccsválasztások...ennek ellenére minden héten reklamálni kell 1000jére is😊zavi27
ha idézed, hogy hogyan reklamáltam, megkövetlek esküszöm! 😉

a jc6ot poént meg nem értem :ppeach
Szivesen elmagyaraznank de az sose vicces, nezz be soccer topicba 😀
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
ok, de legalább arra rájöhettek volna, hogy a phili idén nézhetetlen...peach
Annyiszor el lett már mondva hogy működnek a meccsválasztások...ennek ellenére minden héten reklamálni kell 1000jére is😊zavi27
ha idézed, hogy hogyan reklamáltam, megkövetlek esküszöm! 😉

a jc6ot poént meg nem értem :p



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 692 — Amerikai sportok rajongója
ok, de legalább arra rájöhettek volna, hogy a phili idén nézhetetlen...peach
Annyiszor el lett már mondva hogy működnek a meccsválasztások...ennek ellenére minden héten reklamálni kell 1000jére is😊
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ok, de legalább arra rájöhettek volna, hogy a phili idén nézhetetlen...peach
te vagy az, Jc6?

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
ok, de legalább arra rájöhettek volna, hogy a phili idén nézhetetlen...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
jövő heti program:
@galuskahulud
Week 12: TNF-2:30-Patriots-at-Jets [ez hálaadási]
11/25-22:15-49ers-at-Saints,
MNF-2:30-Panthers-at-Eagles.
Minden meccs élő,minden meccs Sport2! #nflhu

+ a december 16-i TNF-en (Titans-Jets) Szaniszló Csaba kommentál majd Ricsi helyett.Höri
Két Pats-meccs egymás után már megint 😕Wyatt
Phily is egymás után 2× volt. Ki kell szolgálni a legnagyobb hazai szurkolótábort.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
jövő heti program:
@galuskahulud
Week 12: TNF-2:30-Patriots-at-Jets [ez hálaadási]
11/25-22:15-49ers-at-Saints,
MNF-2:30-Panthers-at-Eagles.
Minden meccs élő,minden meccs Sport2! #nflhu

+ a december 16-i TNF-en (Titans-Jets) Szaniszló Csaba kommentál majd Ricsi helyett.Höri
Két Pats-meccs egymás után már megint 😕

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jövő heti program:
@galuskahulud
Week 12: TNF-2:30-Patriots-at-Jets [ez hálaadási]
11/25-22:15-49ers-at-Saints,
MNF-2:30-Panthers-at-Eagles.
Minden meccs élő,minden meccs Sport2! #nflhu

+ a december 16-i TNF-en (Titans-Jets) Szaniszló Csaba kommentál majd Ricsi helyett.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 891 — No es importante
valaki nézett már NFL meccset a BP-i Hootersben?
a meccsre oda lehet egyáltalán figyelni? 😉
most látom csak az FB oldalukon, hogy NFL meccseket is leadnak ott:
 hu-hu.facebook.com/hootersbudapestCardinalis
ők már biztos
 www.buffalobills.com/fans/billsbackers/backer-locator-map.html

 www.buffalobills.com/news/article-1/Over-4000-Miles-Away-Bills-Backers-active-in-Budapest/c52e58e4-d3ca-427d-a150-ee1be5263832


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem még jó 240 perces VHS kazettán volt meg valahol anno, de nem fért rá, a vége lemaradt, így utána kellett megnéznem, hogy vajon nyert-e a meccs során egyre szimpatikusabbá váló Patriots 😀
De jó eséllyel ez elveszett az évek alatt, bár Bbbbbaló Gggggyööööörgy szakkommentálása felejtetlen 😊

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 692 — Amerikai sportok rajongója
Nem gyűjti véletlenül valaki a Sport TV által leadott Superbowlok felvételeit? Engem az az adás érdekelne, mikor Török Péter volt bent a stúdióban szakértőként. Ez az elsők egyike volt, vagy a NE-Carolina vagy a NE-Philly meccs. Ha valakinek meg van ez, jelezné nekem? Köszi előre is.ReCatalunya


kell ez neked?!Amadeus91
Hát ő szerintem nem erre gondolt, ez csak egy 2 perces felvétel, hanem a teljes közvetítésről arról a korábbi SB-ról amikor TP volt a stúdióban.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 021
Nem gyűjti véletlenül valaki a Sport TV által leadott Superbowlok felvételeit? Engem az az adás érdekelne, mikor Török Péter volt bent a stúdióban szakértőként. Ez az elsők egyike volt, vagy a NE-Carolina vagy a NE-Philly meccs. Ha valakinek meg van ez, jelezné nekem? Köszi előre is.ReCatalunya


kell ez neked?!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
ReCatalunya 7
Nem gyűjti véletlenül valaki a Sport TV által leadott Superbowlok felvételeit? Engem az az adás érdekelne, mikor Török Péter volt bent a stúdióban szakértőként. Ez az elsők egyike volt, vagy a NE-Carolina vagy a NE-Philly meccs. Ha valakinek meg van ez, jelezné nekem? Köszi előre is.

Hajrá Barça!
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
valaki nézett már NFL meccset a BP-i Hootersben?
a meccsre oda lehet egyáltalán figyelni? 😉
most látom csak az FB oldalukon, hogy NFL meccseket is leadnak ott:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-1/326704506_869695604087384_628505989818095982_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=VHNDnTezhxwQ7kNvgEGCeRm&_nc_oc=AdhLL89pqYXNRdk5iw7Hiu1dYic6zfR7z-OGB6rfGubmpsfc4U_fdS1aBm2RK3VArto&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfDDiD1y9zP2KeljJALENW9yprzBOngWm-IaHIcHuX7mNg&oe=663CC1DC
Hooters Budapest | Budapest
Hooters Budapest, Budapest. 26 393 ember kedveli · 30 850 ember járt már itt. Hooters Budapest- Budapest Premier Sports Bar and Restaurant

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 245 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
 www.sporcle.com/games/MattL1216/nflpenalties

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
lopom facebookra

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Az Atlanta vereségével idén is aktuális

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Az első után kellett volna abbahagyni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
Week 10 FB Convo!

 notbillwalton.lockerdome.com/articles/102298004