Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ha eddig szenvedés volt, akkor mi lesz így, hogy Fitzen kívül a kb egyetlen értelmes célpont is kiesik, és még tovább gyengül a fal 😕

több mint 5 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Na ha már kiszálltunk az 1/1-ért, van még két kevésbé jó hír Iupati (ki gondolta volna?) és Kirk is IR-re került.
Iupati egy újabb IR sérülést szenvedett (most térdsérülés, nem emlékszek, hogy korábban volt már hasonló). Esélyes, hogy most volt utoljára Cardinals játékos (meg lehet NFL is)
Kirk-nek lábtörése van, ami egy hatalmas veszteség, elnézve az eddig sem túl veretes WR sorunkat. Ráadásul a sérüléseken belül a lábtöréseknél van a legnagyobb hajlam, hogy visszaesik a teljesítmény (nem tudom ez hány %, fordítottam és nem volt odaírva).
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Adams elkapasanak pillanata utan kellene kirugni a hc-t
Wyatt
A Cardinalséra gondoltam, de a végeredmény fényében ez is érthető 😊

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Basszus, ennyit az 1/1-ről 😊
csongi
köszi!

több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Gratula srácok!

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hát Pintyőkék, ez nagy győzelem volt, hatalmas gratula. Kiszálltok az 1/1 harcból?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
GYŐŐZELEM!!! 😊

THIS IS THE WAY
több mint 5 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Basszus, ennyit az 1/1-ről 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Adams elkapasanak pillanata utan kellene kirugni a hc-t

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow.
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/45323749_301977803766536_303023940031217664_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=x7ajkchk0MYAb75r05s&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfCIvP4jqwmQ7uBxJWNLfbX9bY8wRdKp2jDcDazVYoPbBQ&oe=662EE22E
NFL MEMES on Instagram: "This is the most fascinating statistic in NFL history"
109K likes, 1,366 comments - nflmemes_ig on November 30, 2018: "This is the most fascinating statistic in NFL history".
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Azért az szép lenne ha még ezt is el tudnánk k.ni 😀 Nyerjetek már egyet pls
silent7939
Így van. Mi kizárt, hogy a hátralévő Packers, Lions, Falcons, Rams, Hawks bandából bármelyiket is megverjük, úgyhogy csak még egyet nyerjen a Niners. Ezt kérjük a Jézuskától 😊
csongi
Mondjuk mi most zsinórban letudtuk a sorsolásunk nehéz részét (Cards, Raiders, Giants ( a bottom 5 csapatból ugye magunkkal nem tudtunk meccselni, csak a Jets maradt ki 😊 ), innen tényleg csak W gyanús meccsek jönnek 😊. Tetszettek volna minket nem oda-vissza verni és máris sima 1/1 lenne. Egyébként így hogy Dontae fiut leigazoltátok ( azért nálunk volt jó szezonja),félelmetes lesz a secondarytek, úgyhogy már csak ezért sem lesz meg az egyes cetli.
diverdoc
Ugye ez most vicc volt? Trollkodásnak erős 😀

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Azért az szép lenne ha még ezt is el tudnánk k.ni 😀 Nyerjetek már egyet pls
silent7939
Így van. Mi kizárt, hogy a hátralévő Packers, Lions, Falcons, Rams, Hawks bandából bármelyiket is megverjük, úgyhogy csak még egyet nyerjen a Niners. Ezt kérjük a Jézuskától 😊
csongi
Mondjuk mi most zsinórban letudtuk a sorsolásunk nehéz részét (Cards, Raiders, Giants ( a bottom 5 csapatból ugye magunkkal nem tudtunk meccselni, csak a Jets maradt ki 😊 ), innen tényleg csak W gyanús meccsek jönnek 😊. Tetszettek volna minket nem oda-vissza verni és máris sima 1/1 lenne. Egyébként így hogy Dontae fiut leigazoltátok ( azért nálunk volt jó szezonja),félelmetes lesz a secondarytek, úgyhogy már csak ezért sem lesz meg az egyes cetli.

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Azért az szép lenne ha még ezt is el tudnánk k.ni 😀 Nyerjetek már egyet pls
silent7939
Így van. Mi kizárt, hogy a hátralévő Packers, Lions, Falcons, Rams, Hawks bandából bármelyiket is megverjük, úgyhogy csak még egyet nyerjen a Niners. Ezt kérjük a Jézuskától 😊
csongi
láttátok már a hátralevő csapatokat? 😀 2x Hawks, Broncos, Bears, Rams.
2 éve az uccsó meccsen vertük a Rams-t, így csúsztunk le 😀 idén ez nem lesz.

több mint 5 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Azért az szép lenne ha még ezt is el tudnánk k.ni 😀 Nyerjetek már egyet pls
silent7939
Így van. Mi kizárt, hogy a hátralévő Packers, Lions, Falcons, Rams, Hawks bandából bármelyiket is megverjük, úgyhogy csak még egyet nyerjen a Niners. Ezt kérjük a Jézuskától 😊
csongi
A csapat kapcsán többnyire én is inkább a félig üres (vagy teljesen üres..) pohár oldalán állok, de pl a Lions-Falcons meccsek szerintem teljesen tét nélküliek lesznek, a Rams már lehet hogy pihentetni fog, és a Hawks is elszállhat addigra.
Szó se róla nem számítók semmi pozitívra, de 1 win azért még bennevan ezekben a roppant színvonalasnak ígérkező meccsekben.
több mint 5 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Azért az szép lenne ha még ezt is el tudnánk k.ni 😀 Nyerjetek már egyet pls
silent7939
Így van. Mi kizárt, hogy a hátralévő Packers, Lions, Falcons, Rams, Hawks bandából bármelyiket is megverjük, úgyhogy csak még egyet nyerjen a Niners. Ezt kérjük a Jézuskától 😊
több mint 5 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
De nagy a csend...
Én már csak azt várom mikor rúgják ki Wilkset. Más már nem érdekel.
Ja de, ha már ennyire szarok vagyunk, akkor legalább csípjük el az 1/1-et, hátha megyünk vele valamire.
csongi
Ne nagyzoljál, még a csoportban sem lesztek utolsók 😊
diverdoc
Az a durva, hogy az simán meglehet, hogy a csoportban a 49ers van hátrébb, de a drafton is 😊
Wyatt
Azt olvastam múltkor h SOS alapján a 49ers lesz az 1/1 ha a Raiders, a Cards és a Niners is azonos mérleggel végez.
empty taxi
Így igaz. Itt már csak a győzelmek számítanak. Ha marad az egyforma eredmény a 9ersé az 1/1.
petey
Azért az szép lenne ha még ezt is el tudnánk k.ni 😀 Nyerjetek már egyet pls
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
De nagy a csend...
Én már csak azt várom mikor rúgják ki Wilkset. Más már nem érdekel.
Ja de, ha már ennyire szarok vagyunk, akkor legalább csípjük el az 1/1-et, hátha megyünk vele valamire.
csongi
Ne nagyzoljál, még a csoportban sem lesztek utolsók 😊
diverdoc
Az a durva, hogy az simán meglehet, hogy a csoportban a 49ers van hátrébb, de a drafton is 😊
Wyatt
Azt olvastam múltkor h SOS alapján a 49ers lesz az 1/1 ha a Raiders, a Cards és a Niners is azonos mérleggel végez.
empty taxi
Így igaz. Itt már csak a győzelmek számítanak. Ha marad az egyforma eredmény a 9ersé az 1/1.

több mint 5 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
 fuzovelkifele.com/2018/11/igy-nezhet-ki-a-draft-elso-kore/
több mint 5 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
A legjobb forgatókönyv az lenne, ha meglenne az 1/1, és a Raiders-t megint le tudnánk húzni, mondjuk egy 1. körös pickkkel. 😊
Leon78
Na varjal! Nem ugy volt, hogy a Raiders ment le par helyet a 10.-rol, es to adtatok pickeket?
ulpianus
Gyakorlatilag bagóért mentünk fel a 10.-re. 😊 Most ugyanezt kellene csak fordítva. 😊 Ha kell nekik Bosa adjanak érte egy plusz első kört, így gondoltam 😊
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 805 — SuperLOL
A legjobb forgatókönyv az lenne, ha meglenne az 1/1, és a Raiders-t megint le tudnánk húzni, mondjuk egy 1. körös pickkkel. 😊
Leon78
Na varjal! Nem ugy volt, hogy a Raiders ment le par helyet a 10.-rol, es to adtatok pickeket?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
A legjobb forgatókönyv az lenne, ha meglenne az 1/1, és a Raiders-t megint le tudnánk húzni, mondjuk egy 1. körös pickkkel. 😊
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
De nagy a csend...
Én már csak azt várom mikor rúgják ki Wilkset. Más már nem érdekel.
Ja de, ha már ennyire szarok vagyunk, akkor legalább csípjük el az 1/1-et, hátha megyünk vele valamire.
csongi
Ne nagyzoljál, még a csoportban sem lesztek utolsók 😊
diverdoc
Az a durva, hogy az simán meglehet, hogy a csoportban a 49ers van hátrébb, de a drafton is 😊
Wyatt
Azt olvastam múltkor h SOS alapján a 49ers lesz az 1/1 ha a Raiders, a Cards és a Niners is azonos mérleggel végez.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De nagy a csend...
Én már csak azt várom mikor rúgják ki Wilkset. Más már nem érdekel.
Ja de, ha már ennyire szarok vagyunk, akkor legalább csípjük el az 1/1-et, hátha megyünk vele valamire.
csongi
Ne nagyzoljál, még a csoportban sem lesztek utolsók 😊
diverdoc
Az a durva, hogy az simán meglehet, hogy a csoportban a 49ers van hátrébb, de a drafton is 😊

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
De nagy a csend...
Én már csak azt várom mikor rúgják ki Wilkset. Más már nem érdekel.
Ja de, ha már ennyire szarok vagyunk, akkor legalább csípjük el az 1/1-et, hátha megyünk vele valamire.
csongi
Ne nagyzoljál, még a csoportban sem lesztek utolsók 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Átlopva a Seahawks-topicból. Ez így kevéssé pozitív dolog

 twitter.com/benbbaldwin/status/1067089862598291458
Wyatt
Ezt a kategóriát nem egészen értem. Azt jelenti, kinek kellett a legtöbbször a leglehetetlenebb helyzetekből dobálnia? Akkor érthető, támadófalunk mintha nem is létezne, épkézláb TE szintén nincs.