Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 5 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Bradfordot cutoltátok.
redforman
Én eleve nem értettem miért hozták ide? Volt pár jó meccse a Vikings-nál, de iszonyat sérülékeny egy irányító. Be kell látni hogy Bradford talán sosem játszott olyan magas szinten, mint amit a draftpozíciója alapján elvártak volna tőle.
Pizsama
Tegyük azt is hozzá, h neki még Jeff Fisher vitézkedte csapatban kellett irányítania.
KeyG
Foles, Keenum és Goff is játszott Fisher edzette csapatban, aztán nézd meg a tavalyi évüket!
Bradford-dal az a gond, hogy pocsék fal mögött játszott, ami jelentősen lerombolta a zsebben belüli magabiztosságát, és mindig túl gyorsan akart megszabadulni a labdáktól. Aztán összeszedett két ACL-t (egyiket se a fal hibájából) és onnantól kezdve már egész egyszerűen nem volt ugyanaz a játékos. Kivéve amikor a markát kellett tartani! Nem ment bele a fizetéscsökkentésbe St. Louisban, aztán egyből trade-et kért mikor jött Wentz az Eagles-hez. Megküzdeni az kezdő posztért? Még mit nem.
Bradford-nak jó karja van, ha van ideje a zsebben, akkor pontosan passzol, feltéve ha egészséges. De valahogy ezek sose jöttek össze egyszerre a karrierje során. Szerintem neki ennyi volt az NFL.
Pizsama
Ha hajlandó lesz jóval kisebb lóvéért még padozni, akkor még pár csapat szerintem be fogja vállalni 2. számú QB-nak.
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Bradfordot cutoltátok.
redforman
Én eleve nem értettem miért hozták ide? Volt pár jó meccse a Vikings-nál, de iszonyat sérülékeny egy irányító. Be kell látni hogy Bradford talán sosem játszott olyan magas szinten, mint amit a draftpozíciója alapján elvártak volna tőle.
Pizsama
Tegyük azt is hozzá, h neki még Jeff Fisher vitézkedte csapatban kellett irányítania.
KeyG
Foles, Keenum és Goff is játszott Fisher edzette csapatban, aztán nézd meg a tavalyi évüket!
Bradford-dal az a gond, hogy pocsék fal mögött játszott, ami jelentősen lerombolta a zsebben belüli magabiztosságát, és mindig túl gyorsan akart megszabadulni a labdáktól. Aztán összeszedett két ACL-t (egyiket se a fal hibájából) és onnantól kezdve már egész egyszerűen nem volt ugyanaz a játékos. Kivéve amikor a markát kellett tartani! Nem ment bele a fizetéscsökkentésbe St. Louisban, aztán egyből trade-et kért mikor jött Wentz az Eagles-hez. Megküzdeni az kezdő posztért? Még mit nem.
Bradford-nak jó karja van, ha van ideje a zsebben, akkor pontosan passzol, feltéve ha egészséges. De valahogy ezek sose jöttek össze egyszerre a karrierje során. Szerintem neki ennyi volt az NFL.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 083
Bradfordot cutoltátok.
redforman
Én eleve nem értettem miért hozták ide? Volt pár jó meccse a Vikings-nál, de iszonyat sérülékeny egy irányító. Be kell látni hogy Bradford talán sosem játszott olyan magas szinten, mint amit a draftpozíciója alapján elvártak volna tőle.
Pizsama
Tegyük azt is hozzá, h neki még Jeff Fisher vitézkedte csapatban kellett irányítania.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Bradfordot cutoltátok.
redforman
Én eleve nem értettem miért hozták ide? Volt pár jó meccse a Vikings-nál, de iszonyat sérülékeny egy irányító. Be kell látni hogy Bradford talán sosem játszott olyan magas szinten, mint amit a draftpozíciója alapján elvártak volna tőle.
Pizsama
Hát úgy egyáltalán nem.
Viszont nincs egyedül a posztján ilyen tekintetben. Van még pár másik QB, akik 1/1, vagy 1. kör elején keltek el, és orbitális nagy bust lett belőlük.
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Bradfordot cutoltátok.
redforman
Én eleve nem értettem miért hozták ide? Volt pár jó meccse a Vikings-nál, de iszonyat sérülékeny egy irányító. Be kell látni hogy Bradford talán sosem játszott olyan magas szinten, mint amit a draftpozíciója alapján elvártak volna tőle.

Szerkesztette: Pizsama
több mint 5 éve
redforman Green Bay Packers 33
Bradfordot cutoltátok.
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
És a nagy találgatások és nyilatkozatok után PP a cserehatáridő után is a mi csapatunk tagja.
Fucu
És reméljük az is marad még egy jó ideig.
több mint 5 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
És a nagy találgatások és nyilatkozatok után PP a cserehatáridő után is a mi csapatunk tagja.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Nem romlik a draftpozi, ne sirj folyton 😊
Wyatt
ajánlom is 😀

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem romlik a draftpozi, ne sirj folyton 😊

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Josh Rosen became the youngest QB in the Super Bowl era to overcome a double digit 4th quarter deficit & lead team to victory.

Cardinalis
backup meg backup backupjai ellen. tapzs 😀

több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Azon se lepődnék meg, ha majd egyszer valaki előásná, hogy ez a fazon igazából egy nagyon ügyes csaló, aki mindig valahogy ki tudta magát adni profi amerikai foci edzőnek á la Frank Abagnale, Jr..
csongi
És belőle is csinálnak filmet 😊
Jó is, hogy írtad, rég láttam, holnap meg is nézem.
shagi0206
Ez melyik film?
peach
Én is gondolkodtam rajta, de egy google-kereséssel egészen jól képbe kerültem
Wyatt
Na csak sikerült egy jó kis feladványt kerítenem ide 😊
csongi
Igen, azóta se sikerült még megnéznem 😊
Nagyon nem szeretem a krimi műfaját, de ez a film majdnem top10-es a "listámon".
több mint 5 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Azon se lepődnék meg, ha majd egyszer valaki előásná, hogy ez a fazon igazából egy nagyon ügyes csaló, aki mindig valahogy ki tudta magát adni profi amerikai foci edzőnek á la Frank Abagnale, Jr..
csongi
És belőle is csinálnak filmet 😊
Jó is, hogy írtad, rég láttam, holnap meg is nézem.
shagi0206
Ez melyik film?
peach
Én is gondolkodtam rajta, de egy google-kereséssel egészen jól képbe kerültem
Wyatt
Na csak sikerült egy jó kis feladványt kerítenem ide 😊
több mint 5 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
Josh Rosen became the youngest QB in the Super Bowl era to overcome a double digit 4th quarter deficit & lead team to victory.

THIS IS THE WAY
több mint 5 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
easy win



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 5 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
eddig a pillanatig szürreálisnak tűnt a fordítás... 😊


Szerkesztette: Cardinalis

THIS IS THE WAY
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Amennyit láttam belőle fél szemmel. Elég gyenge kezdés volt, de a végén csak megcsinált két TD-drive-ot és 15 pontot (a köztes is jól ment, csak volt a fumble). Úgyhogy összességében ez most valamivel biztatóbb volt már 😊
Wyatt
ennyit tudunk játékosok és kezdő QB nélkül. az utolsó play összegezte az egész szezont.

több mint 5 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
DJ okosabban volt hasznalva, es tenyleg visszakoszont az Arians-éra játéka (jé), de ez a csapat sajnos nem lett erdemben jobb mult hét ota, szoval az idei szezonra tovabbra is az egyetlen vágyam hogy Larryt feltüzeljék a srácok, és esetleg maradjon mégegy évet.
Chad Williams amúgy talán kezd beérni, de altalanossagban az osszes WR megbizhatobb volt ma.
több mint 5 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
megvan az oda-vissza vs. 49ers W! és micsoda végjátékkal!!!

THIS IS THE WAY
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amennyit láttam belőle fél szemmel. Elég gyenge kezdés volt, de a végén csak megcsinált két TD-drive-ot és 15 pontot (a köztes is jól ment, csak volt a fumble). Úgyhogy összességében ez most valamivel biztatóbb volt már 😊

több mint 5 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/vfpipwngqcfifjo1vkfv
Patrick Peterson aims to be with Cardinals 'for years'
The Arizona Cardinals insisted all along they weren't trading Patrick Peterson, and he's on board with that plan. The cornerback says in a statement he intends to be with the team "for years to come."


THIS IS THE WAY
több mint 5 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
No rookie wideout in the NFL has more receptions this season than Christian Kirk.
 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/44691028_10156709337342298_4530077022713544704_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=83cb9d39f3c913a5d29449d5d97a24fc&oe=5C850932

THIS IS THE WAY
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amugy mennyire lehet osszefugges vajon azzal, hogy a Raidersnel Mack es Cooper ugynoke is Joel Segal, aki nem mellesleg PP-t is kepviseli? Az Oakland elkezdett hirtelen tuladni mindenkin, akivel a pali dolgozik, mint ahogy minden jatekos holdoutol, meg csapkodja az asztalt, aki Segallal kommunikal.

Erdekes egybeesesek.

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
Azon se lepődnék meg, ha majd egyszer valaki előásná, hogy ez a fazon igazából egy nagyon ügyes csaló, aki mindig valahogy ki tudta magát adni profi amerikai foci edzőnek á la Frank Abagnale, Jr..
csongi
És belőle is csinálnak filmet 😊
Jó is, hogy írtad, rég láttam, holnap meg is nézem.
shagi0206
Ez melyik film?
peach
Én is gondolkodtam rajta, de egy google-kereséssel egészen jól képbe kerültem
Wyatt
De én itt akartam megkérdezni és nem a googleön megkeresni 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 286 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
pár hete volt egy ilyen hír (asszem a Vikings vereség után), hogy pár veteránnak nem tetszett, hogy Bradfordot ilyen hamar lecserélték, és ők jobban bíznak benne, mint az újonc Rosenben... úgy tűnik, teljesen elvesztette az öltözőt Wilks, lehet tényleg jobb lenne, ha minél hamarabb repülne (plusz Keim is, azért az előző pár évben már ő se villogott annyira). bár azért Petersontól se ez a legelegánsabb megoldás. elcseréljük őt, Fitz visszavonul év végén, jöhet az új HC + GM, és jöhet a rebuild rebuildje


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!