Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 3 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 353

Danny
Van bárki, aki ezen meglepődik? Ezek olyan Fitz dolgok 😊
több mint 3 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 291
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/100974152_289842085546117_6915506690750152704_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=IKVeelWtG3UAb4pTt5U&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfBjuhRbDSlGA3V7GhTnC2J59s9Kd93mrCs7wjCD8DVMDg&oe=6630FD3E
OARS + ALPS | Elevate your game, elevate your skincare. I'm proud to partner with one of my favorite men's skincare brands, Oars + Alps. Their products are natural,... | By DeAndre HopkinsFacebook
Elevate your game, elevate your skincare. I'm proud to partner with one of my favorite men's skincare brands, Oars + Alps. Their products are natural,...

több mint 3 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
A Ceasars Sportbook szerint ott tartunk, hogy Kyler Murray az 5. legeselyesebb MVP varomanyos, holtversenbyen Bradyvel.
Danny
Fel sem merült bennem ilyesmi, hogy erre van 1 %-nyi reális esély is 😀
De tudják mit? Legyen így 😊
shagi0206
Realisabb, mint tavaly ilyenkor Lamar, vagy az elott Mahomes 😃
több mint 3 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 353
A Ceasars Sportbook szerint ott tartunk, hogy Kyler Murray az 5. legeselyesebb MVP varomanyos, holtversenbyen Bradyvel.
Danny
Fel sem merült bennem ilyesmi, hogy erre van 1 %-nyi reális esély is 😀
De tudják mit? Legyen így 😊
több mint 3 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
A Ceasars Sportbook szerint ott tartunk, hogy Kyler Murray az 5. legeselyesebb MVP varomanyos, holtversenbyen Bradyvel.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2020%2F0508%2Fr696958_1296x729_16-9.jpg
Cardinals rookie tackle Josh Jones shares a history with Kliff Kingsbury
The Cardinals' third-round pick has experience in the Air Raid with some of the same people Kingsbury came up with, which could ease his transition.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 353
íme az idei menetrendünk:

Week 1 @ San Francisco 49ers

Week 2 v Washington Redskins

Week 3 v Detroit Lions

Week 4 @ Carolina Panthers

Week 5 @ New York Jets

Week 6 - @ Dallas Cowboys on Monday Night Football

Week 7 v Seattle Seahawks

Week 8 - Bye Week

Week 9 v Miami Dolphins

Week 10 v Buffalo Bills

Week 11 @ Seattle on Thursday Night Football

Week 12 @ New England Patriots

Week 13 v Los Angeles Rams

Week 14 @ New York Giants

Week 15 v Philadelphia Eagles

Week 16 vs San Francisco 49ers on December 26 or 27

Week 17 @ Los Angeles Rams
Löfli
sokat utazunk idén 😊
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
íme az idei menetrendünk:

Week 1 @ San Francisco 49ers

Week 2 v Washington Redskins

Week 3 v Detroit Lions

Week 4 @ Carolina Panthers

Week 5 @ New York Jets

Week 6 - @ Dallas Cowboys on Monday Night Football

Week 7 v Seattle Seahawks

Week 8 - Bye Week

Week 9 v Miami Dolphins

Week 10 v Buffalo Bills

Week 11 @ Seattle on Thursday Night Football

Week 12 @ New England Patriots

Week 13 v Los Angeles Rams

Week 14 @ New York Giants

Week 15 v Philadelphia Eagles

Week 16 vs San Francisco 49ers on December 26 or 27

Week 17 @ Los Angeles Rams


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Na Isaiah Simmons megkezdte a PR tevekenyseget 60 000 adag etel adomanyozasaval szponzorokon keresztul Phoenixben
több mint 3 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
"A Cardinals nem fogja lehívni a linebacker Haason Reddick ötödik éves opcióját a mai határidő előtt, így jövőre szabadügynök lesz jelen állás szerint – írja Jeremy Fowler. Reddick korábbi 1/13-asként a posztján a 3-25. legjobban kereső játékos átlagfizetését kapta volna meg, ami a CBS számításai szerint $10 milliót jelentett volna neki 2021-ben."

hát igen, tán nem annyira meglepő...:

"Idén ráadásul alaposan be is ruházott LB-posztra a Cardinals, ugyanis érkezett középre De’Vondre Campbell és a szélre Devon Kennard a piacról, illetve Isaiah Simmons az 1/8-as pickkel."
 fuzovelkifele.com/2020/05/nem-hivja-le-haason-reddick-opciojat-a-cardinals/

THIS IS THE WAY
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Evan Weaverre kivancsi leszek. En nem hiszek annyira a meretekben, mint a legtobben, szerintem tehetseggel es kemeny munkaval lehet potolni a fizikai hianyossagokat, sot, mindig is jobban szerettem a kepzett jatekosokat a fizikalisan jo, de nyersnel.
Danny
Igen, de hiaba marha jo valaki az egyetemen a 30 fonttal kisebb emberek ellen, ez az NFL-ben nem felteltenul eleg. Vannak remek egyetemi jatekosok konkretan 0 jatekkal, mert az NFL-hez kevesek fizikailag. Nyilvan egy jatekra nulla edzesmeno sem jo, mert abbol mire lesz jatekos, sok ido, ha egyaltalan sikerul. De ezeknek azert adogatnak a csapatok egy-ket evet, hatha. De egy 23 eves ember mar nem fog noni, drasztikusan nem lesz gyorsabb, mozgekonyabb, agilisabb, barmennyire is kedveljuk a jatekat alacsonyabb szinten

több mint 4 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Latom sikerult megragadni a lenyeget 😂
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Evan Weaverre kivancsi leszek. En nem hiszek annyira a meretekben, mint a legtobben, szerintem tehetseggel es kemeny munkaval lehet potolni a fizikai hianyossagokat, sot, mindig is jobban szerettem a kepzett jatekosokat a fizikalisan jo, de nyersnel.
Danny
Vagy egy vicces közhellyel élve: nem a méret a lényeg, hanem a játékosság.
shagi0206
kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Evan Weaverre kivancsi leszek. En nem hiszek annyira a meretekben, mint a legtobben, szerintem tehetseggel es kemeny munkaval lehet potolni a fizikai hianyossagokat, sot, mindig is jobban szerettem a kepzett jatekosokat a fizikalisan jo, de nyersnel.
Danny
Én vagyok az élő példa, hogy ez így van és sikeresen járható ez az út!!! 💪😄



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 353
Evan Weaverre kivancsi leszek. En nem hiszek annyira a meretekben, mint a legtobben, szerintem tehetseggel es kemeny munkaval lehet potolni a fizikai hianyossagokat, sot, mindig is jobban szerettem a kepzett jatekosokat a fizikalisan jo, de nyersnel.
Danny
Vagy egy vicces közhellyel élve: nem a méret a lényeg, hanem a játékosság.
több mint 4 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Evan Weaverre kivancsi leszek. En nem hiszek annyira a meretekben, mint a legtobben, szerintem tehetseggel es kemeny munkaval lehet potolni a fizikai hianyossagokat, sot, mindig is jobban szerettem a kepzett jatekosokat a fizikalisan jo, de nyersnel.
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Lecsuszott Josh Jones?! Ilyen nincs!
Danny
Már csak az a kérdés mi volt az oka a csúszásnak.
Leon78
én egyedül a gyenge Senior Bowlt találtam, mint okot, de biztos van más is. de amúgy hatalmas stealnek tűnik nekem is
Löfli
Azért az látható, hogy a kisebb egyetemekről érkező játékosokhoz most nem olyan könnyű szívvel nyúltak a csapatok.
Kisebb lehetőség volt a feltérképezésre, mindenki biztosra akart menni.
Bazzani
hát nem tudom, nekem a Houston nem annyira kis egyetem, de tény, hogy a Power 5 csapatokból sokkal több játékost húztak, mint általában


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
andree Arizona Cardinals 1 665
Lehet az is segített, hogy elég sok DB ment ki a 2. kör közepétől, és akik előttünk voltak inkább arra runra figyeltek. Igazából tőlem most már Keimék húzogathatják a szokásos 4. körös "senki nem hallott róluk csak mi" prospectjeiket, mert darabra(és lassan minőségre is) megvagyunk. Remélem egy-két 3-4DE, DT belekerül a szórásba, mert talán ott a legvékonyabb a keret. Egy jó kezű 3-4. számú RB is jöhet, ha szeretnénk több tavalyihoz hasonló 2 rb-s felállást, hogy legyen valaki Drake, Edmunds és Foster mögött. ILb-vel is megpróbálkoznék, talán arra a posztra esnek be a leggyakrabban késői körös találmányok. Igazából ha végül húzunk 5 TE-t, ez az offseason akkor is A környéke nekem.
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 353
Lecsuszott Josh Jones?! Ilyen nincs!
Danny
Már csak az a kérdés mi volt az oka a csúszásnak.
Leon78
én egyedül a gyenge Senior Bowlt találtam, mint okot, de biztos van más is. de amúgy hatalmas stealnek tűnik nekem is
Löfli
Azért az látható, hogy a kisebb egyetemekről érkező játékosokhoz most nem olyan könnyű szívvel nyúltak a csapatok.
Kisebb lehetőség volt a feltérképezésre, mindenki biztosra akart menni.
Bazzani
Igen, ez eléggé látszott. Davis-Gaither is 2. körös prospectnek indult, és még a 3-ban sem ment ki. Pedig egyáltalán nem rossz a tag.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lecsuszott Josh Jones?! Ilyen nincs!
Danny
Már csak az a kérdés mi volt az oka a csúszásnak.
Leon78
én egyedül a gyenge Senior Bowlt találtam, mint okot, de biztos van más is. de amúgy hatalmas stealnek tűnik nekem is
Löfli
Azért az látható, hogy a kisebb egyetemekről érkező játékosokhoz most nem olyan könnyű szívvel nyúltak a csapatok.
Kisebb lehetőség volt a feltérképezésre, mindenki biztosra akart menni.

több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Lecsuszott Josh Jones?! Ilyen nincs!
Danny
Már csak az a kérdés mi volt az oka a csúszásnak.
Leon78
én egyedül a gyenge Senior Bowlt találtam, mint okot, de biztos van más is. de amúgy hatalmas stealnek tűnik nekem is


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!