NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Közben megnéztem a megvágott meccset. (élőben a blokkolt fg utáni intnél otthagytam). Megvágva kevésbé volt frusztráló a meccs. Pár gondolatot papírra is vetnék, hátha ezzel végleg sikerül a topicot elterelni a Rice ügyről.

Adtunk egy félidőt a bengalsnak, ha az nincs akkor most egálban várnánk a vasalósok elleni derbit, mert a második félidőhöz közük sem volt. Csakhogy -->
--> Az első félidő: offenz oldalon katasztrófa. Ennyi droppolt passzt... Összesen 110yard maradt bent a droppok miatt. Amit nem értek, hogy miért nem váltottunk át futásra, amikor mindenki aki felé szállt a labda droppolt. Flacco utolsó pillanatos piruettje meg, benny hill show, ezzel remélem le is tudtuk a season low momentet, már ami a pályán mutatottakat illeti. Nevetséges volt.Egyébként a FG-ok előtt a teljesség igénye nélkül 3 és 11 (pipa) 3 és 10 (pipa) Dalton nevetséges passza a zsákból visszanézve (pipa) és még rá jött Mosley late hitje. Bengals offenz red zoneból indul fumble miatt (pipa). Négy támadásukban volt olyan momentum ami vagy balszerencse v egyszerűen nem engedhetjük meg, hogy megcsinálják a first downt.
Tucker kihagyott 55yardos FG előtt két drop a law firm tagjaitől...

A bend but dont breaket utálom és soha nem fogom kedvelni, ráadásul Pees azt sem tudja mi az a blitz, nekünk nem ilyen def coach kell...

Második félidő már rendben volt, 3 bengals momentum kivételével semmi tőlük (max hozzá lehet csapni egy Bernard futást) nagy kár, hogy ennyi is elég volt. Pees az anyádért nem lehet Jimmyvel követni egész meccsen Greent aki kb az egyetlen veszélyes bengals wide receiver. Brownr nem lehet otthagyni egy az egyben. A vicc az, hogy kis mákkal még az a catch sincs meg... no de ez egy ilyen meccs volt. A végén a két sack hát szívás, de ha nincs az első félidő botrányszar teljesítménye akkor az a drive már csak az idő ölése lett volna...

Néhány dolog még.
-Csilliónyi passz play. Az, hogy a második félidőben annyit futottunk amennyit még okés, mert működött a passzjáték. Az első félidőt viszont nem értem, ha nem megy a passz futni kellett volna, fájó, mert a második félidő alapján ment volna az is. Jó hír, hogy a második félidőre a fasza futás mellett v miatt, de a passz játék is megjavult, tehát van optimizmusra ok.
-Fal jó volt, ha a tavalyit nézzük akkor egyenesen qwa jó. Wagner abszolút korrekt, Flaccon volt nyomás, de semmi olyan amit ne lehetne elviselni. A meccs végi két sack sajnos szarul jött ki, de azon kívül csak elvétve volt olyan amikor a fal megadta volna magát.

D:
-nehéz ügy Daltont nyomás alá venni, mert jó a fala és gyorsan szabadul a lasztitól (a kettő erősítheti, okozhatja egymást), gyengébb fal ellen jönni fog a sack is. Ami jó, hogy futásblokkban jobb a bengals fal és 79 yard az semmi 3,0-ás átlag meg sz*r.
-Greenre kitértem, csak ismételni tudom magam, Jimmynek folyamatosan követnie kellett volna, nem figyeltem végig a meccsen ki volt vele, sajna a nagy playnél nem Jimmy volt ott ami szerintem hatalmas baklövés volt Peestől és ezen elment a meccs még a botrány első félidő ellenére is nyerhető volt.

+ egy Arthur Brown... smh mi az is Isten van vele? Mosley újoncként minden def snappen fent volt. Egy két snap piehnő biztos nem ártott volna neki, meg mondjuk némi edzői tanács. Nem értem miért mellőzik Brown amikor a pre meccseken playmaker volt...

Összességében. Ha az első félidőben csak feleennyire szarul játszunk sima W. Szerencsére nem javíthatatlan, a rendszerben lévő hibákról volt szó. Egyszerűen nem szabad ennyit droppolni és harmadik és hosszúakat benyelni. A futójáték Forsettel nagyon pofás volt, szerintem kezdenie kellene a vasas ellen, megérdemelné a bizalmat. A passzjátáték beindult a félidő után, ha a második félidőt hozzuk akkor lehet bizakodni. Ezért a meccsért pedig kár.
több mint 9 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
A deeo Charton van egy új DL valami Bilikidi... az meg kicsoda tudja valaki?malkav
Asszem a Bengals Ps-ből claimeltük. Tüsszentet tettük ki miatta.Blaise
Still lányának betegsége miatt PS-be került, Bilukidi vette át a helyét az 53-ban. Egyébként jól nyomta a PRE-ben, jó kis playa. Ki kellett vágnunk, hogy legyen hely Vickersonnak, aki cserébe elment Kansasbe! 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
PFF hét csapatába bekerült K.O, a másodikba Wagner(!) és Sizzle. Várjuk a folytatást 😊
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
stimmL  en.wikipedia.org/wiki/Christo_Bilukidi

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A deeo Charton van egy új DL valami Bilikidi... az meg kicsoda tudja valaki?malkav
Asszem a Bengals Ps-ből claimeltük. Tüsszentet tettük ki miatta.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
A deeo Charton van egy új DL valami Bilikidi... az meg kicsoda tudja valaki?
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
#27 Köszönünk mindent, Ray Rice!! #27
....

Flacco5
Imádom Rizsát, gyors-jól mozog és még elkapásoknál is hasznos.

Sajnálom, hogy kitettük a szűrét, hülyeség. Szépen összeszedted ebben a hsz-ben, kösz !


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Remélem több fórumtag nem jön ide leírni 20.000-edjére, hogy bűncselekmény-e és megérdemli-e és talál-e csapatot és stb, mert már elegem van ebből 4 oldal után.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ravens FB oldal:
The Ravens will offer an exchange for Ray Rice jerseys at stadium stores. Details to come.
Ha jól emlékszem legutóbb egy kettős gyilkossággal vádolt játékos mezét váltották vissza a ligában. Ez nekem már sok. Az igazságszolgáltatás meghozta az ítéletét. A Liga is meghozta a nevetségesen alacsony 2 meccses ítéletét. A Csapat is meghozta a döntését, hogy a történtek ellenére nem vágja ki. Jön a breaking news videó és erre mindent felrúgunk?! Flacco5
A mikor miértre nem reagálnék, azt már megtettem, csak a mezvisszaváltás dologra. Elsőre tényleg hülyén hangzik, de azért ezek a mezek - az eredetiek - nem olcsó mulatság, ráadásul egy franchise player esetén százezernyit eladhattak belőle. Neked, nekem, felnőtt embernek nem gond, legfeljebb elrakom a szekrény mélyére, vagy felmosórongyot csinálok belőle, stb. De ott családok veszik a mezeket, a kölkök abban járnak iskolába. Ha nálunk ilyen sikeres lenne a foci és a gyerekek valamelyik válogatott játékos mezében aludnának el, kint lenne a falukon, stb., akkor szülőként biztos, hogy a gyerekkel együtt vinném vissza a mezt. Milyen példa lenne, ha nem tenném? És ennek semmi köze se lenne ahhoz, hogy egyébként játékosként imádtam a játékát. Szóval szerintem ebben a visszavásárlósdi dologban ilyen szempontok is szerepelhetnek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
lapozzunk...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Snagal Baltimore Ravens 848
A liga és az itt károgó erkölcscsőszök következetességét jelzi, hogy nem látom sehol hogy Hardy "fejét" követelnék, vagy hogy a mezét vissza vásárolnák... sőt, még játszott is vasárnap...

(ez a mez visszavásárlósdi meg már tényleg a legalja, meg a preseason highlight videokból való törlés... elitélem amit rice tett de ez már tényleg meghurcolás amit legutóbb az kapott akit azóta több ember megölésével vádolnak)
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Arthur Brown tradeblokkonPeter
Nem 😊

@RavensInsider Sources indicate Ravens linebacker Arthur Brown extremely unlikely to be traded, but he's a popular target for teams because of his talent

@RussellStReport Source tells RSR the #Ravens ARE NOT involved in trade discussions regarding Arthur Brown. Team has high expectations for Brown and Mosley.puffin
Simán kinézem, hogy eltradeljük... Egyébként biztos ideális, hogy a rookie ILB-nk az összes def snapen pályán van miközben a tavalyi második körös pickünk aki a preseasonben jól játszott minden érthető ok nélkül inaktív...
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
#27 Köszönünk mindent, Ray Rice!! #27



Nem lehet elégszer hangsúlyozni és ezt a megemlékezést is azzal kell kezdeni, hogy amit Rice tett arra nincs mentség. Viszont milliónyi Ravens szurkolónak okozott nagyon sok boldog percet, órát - amit senki nem vehet el tőlünk, bármekkorát is hibázott a "való" életben. Hosszú ideig még egy HoF karrier lehetősége is benne volt a pakliban: évről évre kiváló teljesítmény, SB évben az alapszakaszban kihúzta a csapatot a gödörből, példamutató karitatív tevékenység. A karrierjének minden valószínűség szerint vége van, viszont arra amit a pályán nyújtott még nagyon sokáig emlékezni fogunk 😊

Évek óta a kedvenc RR highlights videóm:
(A sors iróniája a szövegből kihallható néhány szó, sor. "Until it's Vegas everywhere we are", "I slapped my girl, she called the feds", "Her mother, brother, grandmother hate me in that order" )


A híres kidobom a közönségnek a labdát-mégsem TD ünneplés 😊


Kis móka 😊


A legendás jóügy bajusz!


Highlight rengeteg óriási játékkal:


A Steelers elleni blowout W, az egyik kedvenc meccsem!


A play amit soha nem felejtünk el. 4&forever. A play ami megadta az esélyt, hogy egyáltalán megtörténhessen a SB run. Minden bizonnyal a napokban Baltimoreban sokan fognak észvesztve rohanni és visszaváltani a mezüket. Lelkül rajta. Sokkal többen lesznek, akik megtartják a PÁLYÁN nyújtott teljesítménye miatt és büszkén néznek majd rá évek múlva is, hiszen ő nincs, akkor nem jutunk be a PO-ba. A pályán nyújtott teljesítményéért még erősen gondolkozok egy utolsó mezvásárláson, egy fekete 27-esen!


A legboldogabb pillanat!


A végéhez közeledve az egyik kedvenc számommal szeretnék búcsúzkodni:


"All Good Things...
...Must Come To An End"


több mint 9 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Arthur Brown tradeblokkonPeter
Nem 😊

@RavensInsider Sources indicate Ravens linebacker Arthur Brown extremely unlikely to be traded, but he's a popular target for teams because of his talent

@RussellStReport Source tells RSR the #Ravens ARE NOT involved in trade discussions regarding Arthur Brown. Team has high expectations for Brown and Mosley.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Arthur Brown tradeblokkon

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
remélhetőleg lassan lecseng a rice-saga. csak egy dolog. itt majdnem mindenki bűncselekményt emleget. nos, ha jól tudom ez nem volt az. ha rávágok a gyerekem fenekére, mert 50 perce fejhangon visít, az ugyanez a kategória. ha asszony nem sérült 8 napon túl, és nem tett feljelentést, akkor büntetőjogi szempontból semmi nem történt. úgy tudom, ezt az amerikai jog is így kezeli. etikai okokból lehet büntetni, kivágni, bár borzasztóan szemforgató, gerinctelen módon történt ez a liga és a csapat részéről is.jorge
Ez itthon garázdaság,könnyű testisértés vagy súlyos testi sértés kisérlete.Peter
Még egy boxoló is magához tér egy kiütéstől általában 10-20mp múlva, még ha kóvályog is. Az a nő percekig ájult volt, tuti minimum komoly agyrázkódása lehetett. Az pedig már nem csak kísérlet. Ráadásul 8 napon túl gyógyuló, úgyhogy inkább súlyos testi sértés.peterk2005
az, hogy 8 napon túl gyógyul-e nem mi döntjük el egy zsizsikes ipari kamera felvétele alapján, hanem az orvos. viszont nem tudok róla, hogy itt látleletet vetettek volna, tehát ez utólag bizonyíthatatlan.

a garázdaság már inkább megállna felvétel alapján. de ha jól tudom, nem folyik eljárás rice ellen. jól tudom?jorge
nem kapcsolódtam bele mélyen a témába, de akárminek is minősül a tette, mindenképpen undorító amit művelt, akármi is váltotta ki a dolgot. nem lett volna jó üzenet a csapat részéről, ha megtartja őt.winston
Ez igaz.csak eltelt fél év.túlvagyunk egy jogerős bírósági ítéleten amiben lényegében felmentették és egy jogerős eltíltási procedúrán.elhúzzák előtte a mézesmadzagot majd kap egy eltíltást azután,hogy a liga bevezette az új "asszonyverési" szabályát (első eset 6 meccs,második eset végleges).azonnal ki kellett volna rakni és akkor senki nem szólhat egy szót sem.

több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Kis csemege Haribó sajtótájékoztatójáról:
When asked by a reporter why the Ravens hadn't seen the elevator footage sooner, Harbaugh replied, "I have no answer for that."
(...)
Harbaugh was reluctant to explain why the elevator video led to organizational action. "I don't know if I want to get into all the details about it," he said. "I think it's pretty obvious and pretty apparent. Everybody's seen the video, and we'll just leave it at that."
Azt hittem jobb lesz, ha alszok az ügyre egyet. Sajnos már az alvás részével is gond volt, csak forgolódtam, van ebben az egészben valami, amin nem tudom túltenni magamat. Olvasom Haribó nyilatkozatát és megint csak felhúztam magam...
Csak én érzem kevésnek a legfontosabb kérdésekre a "nincs rá válaszom" és a "hááát ez szerintem nyílvánvaló" feleleteket?! NEM BASSZUS, Haribó, ez nem elég. Nagyon nehezemre esik elhinni, hogy nem látták még a videót - de oké, akkor nem látták. Több kolléga kifejtette, hogy lényegében CSAK EZ a videó nem változtat a tényálláson. Megütötte a nőt. Elítélendő akkor is, ha csak kicsit, akkor is ha nagyon, mert ez bárhogy gyomorforgató. Az esetről nem CSAK EZ a videó volt - mégha elhisszük is nekik, hogy nem látták. Rendőrségi jegyzőkönyv, Bírósági meghallgatás, szakértői vélemények valaki?! Felmerült az érv még tegnap, hogy damage controll meg NFL egy óriási és rettentően hatékony vállalkozás, ami megpróbál most a legjobban kijönni a helyzetből. NE mondja senki, hogy ez az óriási vállalkozás nem tudta a PONTOS körülményeket, amikor döntött - hangsúlyozva, hogy még mindig jóhiszeműen elhivén azt, hogy nem látták a breaking news videót.

Ravens FB oldal:
The Ravens will offer an exchange for Ray Rice jerseys at stadium stores. Details to come.
Ha jól emlékszem legutóbb egy kettős gyilkossággal vádolt játékos mezét váltották vissza a ligában. Ez nekem már sok. Az igazságszolgáltatás meghozta az ítéletét. A Liga is meghozta a nevetségesen alacsony 2 meccses ítéletét. A Csapat is meghozta a döntését, hogy a történtek ellenére nem vágja ki. Jön a breaking news videó és erre mindent felrúgunk?! Sokan felhozták az érvet, hogy anno hoztak egy hibás döntést és most faszagyerekek, mert nem kiállnak mellette, hanem beismerik a tévedést és javítanak rajta.

NEM! Tudott mindenről pontosan a Liga és a Csapat is -még mindig hisszük azt, hogy nem látták a videót ugye- és meghozták a döntést, talán elhitték hogy majd elcsendesedik a dolog és akkor el van sikálva az egész. Undorító, gyáva, gerinctelen tett volt, amit Rice csinált. Ha akkor és ott eltiltják egy életre, akkor egy szót nem szólok. Viszont, ahogy bánt vele most a Liga és a Csapat, azt szintén csak undorító, gerinctelen alakok bírják végigvinni. Azt hiszik, hogy így biztonságban tudhatják a munkájukat.

Ezt nekem nem veszi be a gyomrom. Még csinálok egy Rice emlékpostot, de utána hosszabb időre búcsút intek az NFL-lel való aktív foglalkozásnak, fórumozásnak. Megértem azokat is, akik nem a nőverő Ray Ricet akarják, hogy a gyerekük kedvenc játékosa legyen. Azt hiszem, hogy az én álláspontom is érthető, hogy nem akarom a kis szabadidőmet egy olyan Ligának szentelni, ami ennyire a végletekig álszent. Nem fogja a földhöz verni a Ligát az évi 200 dolláros mez/póló/sapi/sál rendelésem elmaradása, de most ezt érzem helyesnek.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
szeritnem Pierce még egy meccsen kap esélyt, ha mindkét futó ugyan azt hozza, mint az elsőn - reméljük az elkapók nem - akkor Forsett át fogj ugrani azt csá.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
Most láttam a liftes videót és teljesen igaza volt Ray-nek. Az aranyásó hisztis picsa nem tudta hogy hol a határ, azt hitte mindent megengedhet magának. Nehogy már nekem bárkitől (kortól és nemtől függetlenül) el kelljen viselnem hogy verbálisan és tettlegesen is inzultáljon mert nem bír az idegeivel (pláne egy olyan ember akit én tartok el)he7edik
2 napja nem aludtam valami sokat, szóval kissé fáradt vagyok, valószínűleg ezért nem érzem az iróniát.Amadeus91
Nincs ebben irónia a Ray-t fejét követelők képmutatásával szemben.he7edik
Nem akarom túl primitív szintre vinni a magyarázkodást, de picit muszáj: attól, hogy te egy sztársportoló vagy, vagy csak mondjuk azt, hogy ha te eltartasz valakit, attól még nem a tulajdonod, hogy kedvedre megverd, kiüsd, vagy bármit csinálj vele. akkor sem, ha vitáztok, és te úgy gondolod, hogy így lezárod a vitát. ő egy másik ember, saját ego-val, azért, mert anyagilag függ tőled, nem kell alárendelnie magát neked. vagy ha igen, akkor az egy szar kapcsolat és szét kell menni bunyó helyett.

persze azt nem tudjuk min vitáztak, de gondolom nem a semmiből pattant ki az egész. de ha még a barátnője "hibája" is volt a vita, akkor sem lehet ilyet tenni. bocs egyébként, hogy E/2-ben írtam, nem feltételezem, hogy te megtennél ilyet, csak így egyszerűbb volt elírni. nevezz hippinek, de ez a macsó bullshit amit toltál elég szomorú volt.

az előbb említett bűneset minősítés ott lehet érdekes, hogy mi lesz a dead money-val. amíg nincs jogerős ítélet, addig sajnos a csapat be fogja nyelni, hernandezé is bukó. majd csak jövőre lesz tárgyalás.. addig csak sima cut-nak minősül. talán most már a liga lép majd azügyben, de kétlem..

többiektől meg bocs, hogy átjöttem ide OFF-olni, meg sajnálom, hogy most ez a téma pörög itt. legközelebb remélem csak a PO idején nézek ide vissza 😊winston
Attól még hogy valaki sztársportoló még ugyan olyan ember mint bárki más ugyan úgy érez ugyan úgy lesz dühös-ingerült mint bárki más. Ray nem volt soha egy agresszív sőt kimondottan szerény srácnak gondolom NFL szinten de neki se mindent viselnek el az idegei. A videón látszik hogy nem akkor kezdődik a feszültség simán felé üt a csaj, ki tudja mióta darálta már az agyát a hisztijével? Aztán a liftben neki is akar esni Ray-nek és akkor leszáll a lila köd az amúgy szerintem béketűrő srácnál és ad egy fülest a picsának.Én ezt gondolom! Az pedig hogy nagyot üt pláne hogy ököllel egy hülyeség.Egy ilyen fizikumú ember ha megüt valakit tiszta erőből annak rommá törik az arca pláne egy nőnek. Simán adott egy fülest a csajnak hogy lenyugodjon csak szerencsétlenségére a csaj elvesztette az egyensúlyát és nekiesett a lift falának és elvesztette az eszméletét. Az NFL-ben is ez gondolták ezért nem is adtak csak két meccses eltiltást. Aztán nyilvánosságra került a a videó és a sok álszent hisztigép miatt kénytelenek voltak súlyosbítani a büntit.he7edik
vak komondor?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
ugyanmár, szó sincs erről.

Itt nem az a lényeg, hogy elborult az agya és adott neki egy fülest, mert mindenki csinált már ökörséget, amit utána megbánt/megbán; mittomén megijedt odacsapott túl nagy volt Pl., amit próbálsz idesulykolni.
Ez pont azért nem igaz, mert ha továbbnézed a videót, vagy a másikat, a régebbit, hogy megütötte, és utána nézte hogy ugyanmár mit fekszik ez itt, most mit cisnáljak vele. És kihúzta mint egy darab rongyot, bárminemű megbánás nélkül.
Kihúzta a menyasszonyát a liftből mint egy darab rongyot.
Persze ez semmi. 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Most láttam a liftes videót és teljesen igaza volt Ray-nek. Az aranyásó hisztis picsa nem tudta hogy hol a határ, azt hitte mindent megengedhet magának. Nehogy már nekem bárkitől (kortól és nemtől függetlenül) el kelljen viselnem hogy verbálisan és tettlegesen is inzultáljon mert nem bír az idegeivel (pláne egy olyan ember akit én tartok el)he7edik
2 napja nem aludtam valami sokat, szóval kissé fáradt vagyok, valószínűleg ezért nem érzem az iróniát.Amadeus91
Nincs ebben irónia a Ray-t fejét követelők képmutatásával szemben.he7edik
Nem akarom túl primitív szintre vinni a magyarázkodást, de picit muszáj: attól, hogy te egy sztársportoló vagy, vagy csak mondjuk azt, hogy ha te eltartasz valakit, attól még nem a tulajdonod, hogy kedvedre megverd, kiüsd, vagy bármit csinálj vele. akkor sem, ha vitáztok, és te úgy gondolod, hogy így lezárod a vitát. ő egy másik ember, saját ego-val, azért, mert anyagilag függ tőled, nem kell alárendelnie magát neked. vagy ha igen, akkor az egy szar kapcsolat és szét kell menni bunyó helyett.

persze azt nem tudjuk min vitáztak, de gondolom nem a semmiből pattant ki az egész. de ha még a barátnője "hibája" is volt a vita, akkor sem lehet ilyet tenni. bocs egyébként, hogy E/2-ben írtam, nem feltételezem, hogy te megtennél ilyet, csak így egyszerűbb volt elírni. nevezz hippinek, de ez a macsó bullshit amit toltál elég szomorú volt.

az előbb említett bűneset minősítés ott lehet érdekes, hogy mi lesz a dead money-val. amíg nincs jogerős ítélet, addig sajnos a csapat be fogja nyelni, hernandezé is bukó. majd csak jövőre lesz tárgyalás.. addig csak sima cut-nak minősül. talán most már a liga lép majd azügyben, de kétlem..

többiektől meg bocs, hogy átjöttem ide OFF-olni, meg sajnálom, hogy most ez a téma pörög itt. legközelebb remélem csak a PO idején nézek ide vissza 😊winston
Attól még hogy valaki sztársportoló még ugyan olyan ember mint bárki más ugyan úgy érez ugyan úgy lesz dühös-ingerült mint bárki más. Ray nem volt soha egy agresszív sőt kimondottan szerény srácnak gondolom NFL szinten de neki se mindent viselnek el az idegei. A videón látszik hogy nem akkor kezdődik a feszültség simán felé üt a csaj, ki tudja mióta darálta már az agyát a hisztijével? Aztán a liftben neki is akar esni Ray-nek és akkor leszáll a lila köd az amúgy szerintem béketűrő srácnál és ad egy fülest a picsának.Én ezt gondolom! Az pedig hogy nagyot üt pláne hogy ököllel egy hülyeség.Egy ilyen fizikumú ember ha megüt valakit tiszta erőből annak rommá törik az arca pláne egy nőnek. Simán adott egy fülest a csajnak hogy lenyugodjon csak szerencsétlenségére a csaj elvesztette az egyensúlyát és nekiesett a lift falának és elvesztette az eszméletét. Az NFL-ben is ez gondolták ezért nem is adtak csak két meccses eltiltást. Aztán nyilvánosságra került a a videó és a sok álszent hisztigép miatt kénytelenek voltak súlyosbítani a büntit.


több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
remélhetőleg lassan lecseng a rice-saga. csak egy dolog. itt majdnem mindenki bűncselekményt emleget. nos, ha jól tudom ez nem volt az. ha rávágok a gyerekem fenekére, mert 50 perce fejhangon visít, az ugyanez a kategória. ha asszony nem sérült 8 napon túl, és nem tett feljelentést, akkor büntetőjogi szempontból semmi nem történt. úgy tudom, ezt az amerikai jog is így kezeli. etikai okokból lehet büntetni, kivágni, bár borzasztóan szemforgató, gerinctelen módon történt ez a liga és a csapat részéről is.jorge
Ez itthon garázdaság,könnyű testisértés vagy súlyos testi sértés kisérlete.Peter
Még egy boxoló is magához tér egy kiütéstől általában 10-20mp múlva, még ha kóvályog is. Az a nő percekig ájult volt, tuti minimum komoly agyrázkódása lehetett. Az pedig már nem csak kísérlet. Ráadásul 8 napon túl gyógyuló, úgyhogy inkább súlyos testi sértés.peterk2005
Ne boncoljunk távolból ok?az előző hozzászólásra reagáltam miszerint nem bűncselekmény.szerintem is azPeter
Nem boncolgatom, hanem ahogy Te is minősítetted a saját véleményed szerint, én is megtettem ugyanezt. 😊 A lényegben meg úgyis egyetértünk.

A Ravensnek nem lesz mindegy, hogy a bíróságon ez alapján miként meszelik el, elmeszelik-e, stb. A dead money miatt. Ezt is rendbe lehetne tenni, hogy egy csapat ne szívjon egy hülye sportolója miatt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 001 — Patriots fan
Most láttam a liftes videót és teljesen igaza volt Ray-nek. Az aranyásó hisztis picsa nem tudta hogy hol a határ, azt hitte mindent megengedhet magának. Nehogy már nekem bárkitől (kortól és nemtől függetlenül) el kelljen viselnem hogy verbálisan és tettlegesen is inzultáljon mert nem bír az idegeivel (pláne egy olyan ember akit én tartok el)

Ez annyira szép gondolat hogy könny szökik a szemembe. Biztos làtogatòja lehetsz a csalàd segìtö központnak!he7edik

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Most láttam a liftes videót és teljesen igaza volt Ray-nek. Az aranyásó hisztis picsa nem tudta hogy hol a határ, azt hitte mindent megengedhet magának. Nehogy már nekem bárkitől (kortól és nemtől függetlenül) el kelljen viselnem hogy verbálisan és tettlegesen is inzultáljon mert nem bír az idegeivel (pláne egy olyan ember akit én tartok el)he7edik
2 napja nem aludtam valami sokat, szóval kissé fáradt vagyok, valószínűleg ezért nem érzem az iróniát.Amadeus91
Nincs ebben irónia a Ray-t fejét követelők képmutatásával szemben.he7edik
Nem akarom túl primitív szintre vinni a magyarázkodást, de picit muszáj: attól, hogy te egy sztársportoló vagy, vagy csak mondjuk azt, hogy ha te eltartasz valakit, attól még nem a tulajdonod, hogy kedvedre megverd, kiüsd, vagy bármit csinálj vele. akkor sem, ha vitáztok, és te úgy gondolod, hogy így lezárod a vitát. ő egy másik ember, saját ego-val, azért, mert anyagilag függ tőled, nem kell alárendelnie magát neked. vagy ha igen, akkor az egy szar kapcsolat és szét kell menni bunyó helyett.

persze azt nem tudjuk min vitáztak, de gondolom nem a semmiből pattant ki az egész. de ha még a barátnője "hibája" is volt a vita, akkor sem lehet ilyet tenni. bocs egyébként, hogy E/2-ben írtam, nem feltételezem, hogy te megtennél ilyet, csak így egyszerűbb volt leírni. nevezz hippinek, de ez a macsó bullshit amit toltál elég szomorú volt.

az előbb említett bűneset minősítés ott lehet érdekes, hogy mi lesz a dead money-val. amíg nincs jogerős ítélet, addig sajnos a csapat be fogja nyelni, hernandezé is bukó. majd csak jövőre lesz tárgyalás.. addig csak sima cut-nak minősül. talán most már a liga lép majd azügyben, de kétlem..

többiektől meg bocs, hogy átjöttem ide OFF-olni, meg sajnálom, hogy most ez a téma pörög itt. legközelebb remélem csak a PO idején nézek ide vissza 😊
több mint 9 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
két út van: megpróbáljuk értelmezni, hogy a liga milyen esetekben milyen döntéseket hoz, mennyire következetes, használ-e ez a ligának, a sportolónak. mert ha megérdemli, ha nem, rice karrierjének valószínűleg vége, márpedig volt olyan játékos, aki súlyosabb bűn után tért vissza.

vagy leírjuk, hogy ez a rice egy köcsög, és nincs helye a ligában. végül is igaz, utóbbi kevesebb kérdést vet fel.