Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 342 — maci faszán vitézkötés
 www.instagram.com/p/CKqCwrnFfVE/?igshid=1poba1x0vdwr9

Nem túl jó jel...ha valóban így van, akkor Zeus megy. Nagyon fontos döntések előtt ál EDC az elkövetkező években. Kíváncsi vagyok ki marad-megy.
cikesz
Iden OG elsokorben, jovore OT. 😊
KeyG
Na de ha mindketto beleferne iden az elso korbe? 😉 Meg jovore is ketto lenne?

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 342 — maci faszán vitézkötés
 www.instagram.com/p/CKqCwrnFfVE/?igshid=1poba1x0vdwr9

Nem túl jó jel...ha valóban így van, akkor Zeus megy. Nagyon fontos döntések előtt ál EDC az elkövetkező években. Kíváncsi vagyok ki marad-megy.
cikesz
Ha vakoldali fizura hajt es nekunk abbol ketto mar sok lenne, akkor csereljuk el. Mihamarabb, annal tobb zsetont erte! (Egy Tunsil tradehez hasonloert barmikor!) Ebben a ligaban nincs olyan hogy "csak egyszer volt Budan kutyavasar". Mindennap raebreszt a valosag.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 102
 www.instagram.com/p/CKqCwrnFfVE/?igshid=1poba1x0vdwr9

Nem túl jó jel...ha valóban így van, akkor Zeus megy. Nagyon fontos döntések előtt ál EDC az elkövetkező években. Kíváncsi vagyok ki marad-megy.
cikesz
Iden OG elsokorben, jovore OT. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.29350-15/143833149_244753330437492_7937019442398447405_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=wav9TPZSMlIQ7kNvgHggK09&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfD7xQUiE9z1qrLUKKXww1NVGzBqY_EMkI_H2ND__oqDYA&oe=663A3A1A
Dawson | Ravens Fanpage (RND) on Instagram: "This is never a good sign. I assume that it’s safe to say that contract talks are not going exactly as planned with Orlando Brown and DeCosta. ••• With Orlando Brown Jr now set on playing Left Tackle and wanting to be paid as one, trading him away may be the only solution for the Ravens. His days here are likely numbered. Sadly, we just can’t afford him. 😬 ••• Not to mention that Ronnie Stanley is our Star LT and we just broke the bank signing him to a massive deal, making him the third highest paid OT in the League."
1,340 likes, 55 comments - ravensnewsdaily on January 29, 2021: "This is never a good sign. I assume that it’s safe to say that contract talks are not going exactly as planned with Orlando Brown and D...".


Nem túl jó jel...ha valóban így van, akkor Zeus megy. Nagyon fontos döntések előtt ál EDC az elkövetkező években. Kíváncsi vagyok ki marad-megy.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
A Titans-re leszek jovore kivancsi hogy tudjak az OC-juket potolni mert nalam o zsenialis volt es nekik sokkal jobb az O keretuk mint nekunk.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Boyle viszont egy kinyilatkoztatas GR fele, blokkolo TE ez eleg sok, de nalunk boven megeri az utolso felkrajcarig.
no
GR ugyebar TE edzo is volt.
Pont ennyit karcol a passzjatekbol. Mar csak egy baszo passzkoordinator asszisztens kene melle es szemet hunynek egy elso koros WR felett is. Akkor 2.kor EDGE, 3.kor OL. Ha nincs verfrissites akkor kidobott pick a WR 1.kor.
RedFive
Ennyit nem karcol ki a passzjatekbol, o egy kivalo blokkolo TE es a legtobb csapatban fele ennyit erne. GR rendszereben viszont nagyon fontos a futojateknal.

Az OL a legfontosabb hogy LJ-nek inkabb tobb idot tudjunk adni mert ha felveszi a nyulcipot akkor johet ide barki abbol grundfoci lesz. Kell WR1 aki a contested labdakat leszedi. (Biztos nem igaz de) Brown egyet sem iden.
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 342 — maci faszán vitézkötés
Boyle viszont egy kinyilatkoztatas GR fele, blokkolo TE ez eleg sok, de nalunk boven megeri az utolso felkrajcarig.
no
GR ugyebar TE edzo is volt.
Pont ennyit karcol a passzjatekbol. Mar csak egy baszo passzkoordinator asszisztens kene melle es szemet hunynek egy elso koros WR felett is. Akkor 2.kor EDGE, 3.kor OL. Ha nincs verfrissites akkor kidobott pick a WR 1.kor.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Boyle viszont egy kinyilatkoztatas GR fele, blokkolo TE ez eleg sok, de nalunk boven megeri az utolso felkrajcarig.
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 342 — maci faszán vitézkötés
Ravens Agree to Two-Year Contract Extension With Nick Boyle
KeyG
Várható volt, számokra kíváncsi leszek.
cikesz
2 év 13 Millió/10,5 garantált
cikesz
Szorgalmasan kuporgatjuk a penzecsket a szukos cap szituban.

Az szerzodes 13 millio dollaros, abbol 10,5 millio garis, igy a Ravens jutalma megis picike megkonnyebbules, mert Boyle foglalasa a sapkaban 7,8 milliorol 5,8 millio dollarra csokken. 👍

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Ravens Agree to Two-Year Contract Extension With Nick Boyle
KeyG
Várható volt, számokra kíváncsi leszek.
cikesz
2 év 13 Millió/10,5 garantált
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 342 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Ravens Agree to Two-Year Contract Extension With Nick Boyle
KeyG
Várható volt, számokra kíváncsi leszek.
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 102
Ravens Agree to Two-Year Contract Extension With Nick Boyle

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 342 — maci faszán vitézkötés
Nem tudom szokas szerint a FA piacot es a draftra jovok erosseget es mennyiseget a kulonbozo posztokon.

Az elv lenne a lenyeges es a tobb eleg jo aminek az ar ertek aranya hiaba jobb en szerintem ennel jobban allunk. Westworld robotokat akarok latni inkabb kevesebbet, mint egy kamiont tele lego elemekkel ( neha leiras nelkul )

OL es ez minden felett amugy tetszik Lucio kivansaga ( egy edge-el kipotolnam )
no
én wr1 húzással meg sem próbálkoznék. centert és wr1-et a piacról hoznék. guard vagy pass rusher vagy najee az első körben. safety, te, cb is kell biztos. szerintem jj wattot elküldi a texans 17, 5 milla rengeteg egy idősödő, kopottas játékosért vagy cutolják vagy elcserélik. hozzánk nagyon illene szerintem, jobb volna, mint janika és fele annyiba kerülne. nyilván nem hosszútávú megoldás, de ő vezérnek sem lenne utolsó.
gedam
én már beletörődtem, hogy érdemleges WR-t nem tudunk draftolni így arra ne is pazaroljunk pickeket :/
Snagal
Breshad Perriman???
KeyG
Nekunk erdemleges wr ha osszejon akkor majd folyton serult lesz aztan tuladunk rajta hogy mashol villantson. 😂

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 102
Nem tudom szokas szerint a FA piacot es a draftra jovok erosseget es mennyiseget a kulonbozo posztokon.

Az elv lenne a lenyeges es a tobb eleg jo aminek az ar ertek aranya hiaba jobb en szerintem ennel jobban allunk. Westworld robotokat akarok latni inkabb kevesebbet, mint egy kamiont tele lego elemekkel ( neha leiras nelkul )

OL es ez minden felett amugy tetszik Lucio kivansaga ( egy edge-el kipotolnam )
no
én wr1 húzással meg sem próbálkoznék. centert és wr1-et a piacról hoznék. guard vagy pass rusher vagy najee az első körben. safety, te, cb is kell biztos. szerintem jj wattot elküldi a texans 17, 5 milla rengeteg egy idősödő, kopottas játékosért vagy cutolják vagy elcserélik. hozzánk nagyon illene szerintem, jobb volna, mint janika és fele annyiba kerülne. nyilván nem hosszútávú megoldás, de ő vezérnek sem lenne utolsó.
gedam
én már beletörődtem, hogy érdemleges WR-t nem tudunk draftolni így arra ne is pazaroljunk pickeket :/
Snagal
Breshad Perriman???

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
Nem tudom szokas szerint a FA piacot es a draftra jovok erosseget es mennyiseget a kulonbozo posztokon.

Az elv lenne a lenyeges es a tobb eleg jo aminek az ar ertek aranya hiaba jobb en szerintem ennel jobban allunk. Westworld robotokat akarok latni inkabb kevesebbet, mint egy kamiont tele lego elemekkel ( neha leiras nelkul )

OL es ez minden felett amugy tetszik Lucio kivansaga ( egy edge-el kipotolnam )
no
én wr1 húzással meg sem próbálkoznék. centert és wr1-et a piacról hoznék. guard vagy pass rusher vagy najee az első körben. safety, te, cb is kell biztos. szerintem jj wattot elküldi a texans 17, 5 milla rengeteg egy idősödő, kopottas játékosért vagy cutolják vagy elcserélik. hozzánk nagyon illene szerintem, jobb volna, mint janika és fele annyiba kerülne. nyilván nem hosszútávú megoldás, de ő vezérnek sem lenne utolsó.
gedam
én már beletörődtem, hogy érdemleges WR-t nem tudunk draftolni így arra ne is pazaroljunk pickeket :/
több mint 3 éve
gedam 5 700
Nem tudom szokas szerint a FA piacot es a draftra jovok erosseget es mennyiseget a kulonbozo posztokon.

Az elv lenne a lenyeges es a tobb eleg jo aminek az ar ertek aranya hiaba jobb en szerintem ennel jobban allunk. Westworld robotokat akarok latni inkabb kevesebbet, mint egy kamiont tele lego elemekkel ( neha leiras nelkul )

OL es ez minden felett amugy tetszik Lucio kivansaga ( egy edge-el kipotolnam )
no
én wr1 húzással meg sem próbálkoznék. centert és wr1-et a piacról hoznék. guard vagy pass rusher vagy najee az első körben. safety, te, cb is kell biztos. szerintem jj wattot elküldi a texans 17, 5 milla rengeteg egy idősödő, kopottas játékosért vagy cutolják vagy elcserélik. hozzánk nagyon illene szerintem, jobb volna, mint janika és fele annyiba kerülne. nyilván nem hosszútávú megoldás, de ő vezérnek sem lenne utolsó.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Nem tudom szokas szerint a FA piacot es a draftra jovok erosseget es mennyiseget a kulonbozo posztokon.

Az elv lenne a lenyeges es a tobb eleg jo aminek az ar ertek aranya hiaba jobb en szerintem ennel jobban allunk. Westworld robotokat akarok latni inkabb kevesebbet, mint egy kamiont tele lego elemekkel ( neha leiras nelkul )

OL es ez minden felett amugy tetszik Lucio kivansaga ( egy edge-el kipotolnam )
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 342 — maci faszán vitézkötés
Ravens pass game coordinator, ha ez pozitiv referencia volt ennyi erovel en is mehettem volna hc-nak
Morfil
Hat, ha mi a vedelembe a Texanstol hoztunk edzot, akkor vilagos hogy nekik cserebe tolunk passz koordinatort kellett vinniuk. Fair trade classic. 😄

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Ravens pass game coordinator, ha ez pozitiv referencia volt ennyi erovel en is mehettem volna hc-nak
Morfil
Kulonben igen. A HC allasra felelne meg a legtobb ember, legalabbis a CEO tipusura.
De jott hozzank egy azota nagyon sikeres dontesnek bizonyult emberke akinek ugyan van football tapasztalata bar a ST playbook taktika egy szalvetara rafer. Persze nala is ahogy jelen esetben is a "hatter" a lenyegesebb elem.
több mint 3 éve
lucio 324
A semmiből kaptunk az idei évre is harmadik kört. Szerintem ez nagy segítség most. Guard és WR1 mindenképpen kell. WR1-ért így nőtt a trade tőkénk (vannak cap és kapcsolati problémás esetek, pl. Thomas és a Saints). Ha nem, akkor tőlem lőjük el az első kört egy potenciális wr1-re, csak utána jöjjön 2 OL, negyedik körben/szabad piacról egy TE mélységnek, 5-6 meg mehet a front7-be (oda a későbbi körökben is jó érzékkel húzunk). Kukázzunk még egy Fort-ot, meg a sec-ben 1-2 playert mélységnek. Így van pénz 1-2 fontosabb szabadügynökre is (Ngakoue).
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 102


Ha a Texans viszi David Culley-t HC nek, akkor csak meglesz a 3.koros draft pickunk. Sot, az NFL uj kisebbsegi felveteli hatarozata ertelmeben akkor ketto is, mert igy jovore is jarna egy kompenzacios 3.kor. 😁👍
RedFive
Ennyiben szerencsenk van. 3. Koros DL erkezik. 😃

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
Morfil Baltimore Ravens 583
Ravens pass game coordinator, ha ez pozitiv referencia volt ennyi erovel en is mehettem volna hc-nak

NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100

It's a tough race here folks, they both make good cases

Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year

Damar Hamlin - died, is not currently dead
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 342 — maci faszán vitézkötés


Ha a Texans viszi David Culley-t HC nek, akkor csak meglesz a 3.koros draft pickunk. Sot, az NFL uj kisebbsegi felveteli hatarozata ertelmeben akkor ketto is, mert igy jovore is jarna egy kompenzacios 3.kor. 😁👍

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Csalodtam a videoban mert az O semat igerte, de eppen csak a passzjatekot nezte egy meccsen QB szemszogbol.
Vartam egy alapos OL-LJ-Elkapok elemzest azt osszehuzva es GR munkajat beleillesztve. Majd valaki veszi a faradtsagot.
Ezen a meccsen GR fantasztikusan nyult bele es kihasznalta amit kinaltak.

Az elso 2 videot leirom bar nem ertek hozza semmenyire KW-hez kepest.
1. Egy INT itt, de ugyanez a dobas Brown-ak sikerult a meccsen. A kulonbseg Boykin-Brown ( bar itt nem szamit ) es a fal egy tick-el tobb idot adott LJ-nek.
De az adott play akkor, KW hianyolja a szoget ami jobban letrejott volna az out-al ez teny, de egy 40 yardot ( ha 15 yardrol beszelunk ok) a levegoben tolto labdanal igazi bomba kellett volna hogy legyen mert a CB konnyebben belepett volna a passzsavba. De ez a sajatom es nem ertek h. LJ-nek itt egy tollaslabdapalya nagysagu terulet volt adva ahova ha bedobja akkor a legrosszabb esetben sikertelen passz es 1&10 volt es belefert volna.
De nalam ott indul hogy 3 elkapora van 5 vedo ami azt eredmenyezi hogy 6 vedo van 8 O jatekossal szemben es zarjak a ket szelt LJ futas ellen es tudjak sietettni. Ebbol kivehetjuk a RB-FB-t akin embereznek egy az egyben es akkor 4 a 5 ( +LJ ) ellen. Sikeresen tudnak sietettni es ez a kulcs, mert a liga jobb csapataiban senki hozza nem tudna erni a QB-hoz. A nyomas miatt lett ennyire bunrossz a dobas.
Akkor az elkapok, a 3 ellen 5 vedobol szepen kialakult 1 a 3 vedo ellen es 2 db egy az egyben. Boykin jobb helyzetben es egy jobb dobassal ( ami jott kesoobb amit emlitettem ) remek, nagy jatek vagy ha van meg egy pici-apro-csepp ideje aminek kellett volna hogy legyen akkora Brown TD-re verte az emberet.

Szerintem is kellett volna eselyt adni LJ-nek ahogy KW emliti sokszor. A Falnak.

2.) Itt is van nyomas bar itt nem fojto, de egy kicsivel tobb ido a faltol es picivel tobb bizalom bennuk LJ-tol es remek lehetosegei vannak. Igen a hivas WR1-re van es WR2 elrontotta, a vedok jol csinaltak az 1x1-uket. Emberi hiba es hiaba akarja terelni a vedo igy egy jo WR kitor meg ha elrontja az utemet akkor is ( nalunk nem is fontos raadasul ). WR 1 hibatlan es nagy jatek az elkepzelesek sikeresek lettek volna, de a masik oldal is jo mindketto elkapo reszerol tisztan messze a vedojuktol. Az egyik 1st down ero helyen es 5 yard elony, a masik 5 yard es 8 yardos elonyben a vedojetol es mindketto egy az egyben.

Ha akrjatok leirom a tobbit is es ezt vegyetek fenyegetesnek 😊

Amugy vicces a Ricard/FB benne mert tudjuk mi tortent es amikor a frissen igazolt TE fut-e rossz route-t vagy GR kuldte oket egy helyre a kerdes az elgondolkodtato.

A videokbol latszik hogy a futoink szart se ernek passzjateknal, jogos hogy a FB nem kellene fontos szerepet jatszania a passzjatekban. Amit irtam hogy egyeni tehetsegek alapjan teljesen be vagyunk korlatozva es a vedok ezt kihasznaljak ertelemszeruen. A sema a passzjatekunknal lehet nem innovativ es nagyon jo, nagyon reszletesen begyakorolt nem lehet mert nem azon a hangsuly. A jatekosok gyengek nagy tobbsegben mind route mind elkapas mind szeparalodas mind stb stb stb. Persze nincs is bennuk ertek se a draftrol se a piacrol.
no
Részemről leírhatod a többit is, én mindig elolvasom, de nem fogok hazudni: én nem mindig értem az elemzéseid 😀 Vagy hiányoznak alapismereteim a játék mélyebb megértéséhez, vagy nagyon "zanzásítva" írod és ami nincs kifejtve azt nem dolgozza fel az agyam 😀

mindenesetre nekem laikusként a video arról szólt, hogy eleve a routok vagy az elkapók elhelyezkedése hibás mert kisebb területekre koncentrálódnak így megkönnyítik a védők dolgát.
Az nyilván idén már senkinek nem lehet kérdés, hogy a fal az úgy szar ahogy van. De ha a világ összes ideje rendelkezésre áll sem fogunk tudni passzolni ha az elkapók a védők számára ideálisan helyezkednek.
(hogy ez GR playbookjában van így felrajzolva vagy a WR-ek futjk rosszul ezeket az útvonalakat az nyilván nem derült ki)
Snagal
Igen a video arrol szolt hogy nem adunk eleg opciot LJ-nek es nem jokat.

Nem irom le oket kulon csak mint opciokat LJ-nek GR szempontjabol.

1.) video: 3 fo uton 2 nyero, GR itt nem hibaztathato. Hacsak mert Boykin nem indul kifele hogy jobb szoget adjon LJ-nek. De LJ Boykin es a jobb valatol a vonalig tarto hatalmas teruletre nem tudta bedobni, akkor ha kifele indul akkor egy sokkal kisebb teruletre kellett volna bedobni nagyon eros 40 yardeos lezerrel, mert a vedo is jobb helyzetben lett volna.
2.) video: A ket vedo mivel embereznek ok a belso valluk fele probaljak terelni az elkapokat. Itt 4 route 3 nyero GR nem hibaztathato, de a WR2 elrontotta nemcsak a sajat hanem az option1-t is. Ez egyeni hiba.
3.) video: Itt latszik a legjobban hogy Dobbins mint elkapo nincs tisztelve es "osztonbol" sem segit. Itt a futas is jo opcio lenne ha Zeusz embere nem kapja el. De ha a fal tart akkor a 3 "egymasba kuldott" elkapo egy tisztara jatsza magat egy negyed palya szeles ures sav lett volna elotte es oriasi jatek. De legyen kuka
4.) video: Ott a FB, meg kell dobni ahogy a meccsen kesobb meg is tette. Nem optimalis de a jatekosok minosege az gond lenne barkinek. Dobbins megint rosszul dont.
5.) Ez jon az elozobol es 2& vagy 3& 17. Legyen kuka, de ez nem a kotelezo jatekok egyike.
6.) video: E Tomlinson 5. meccse a trikonkban. Valoszinuleg ebben keresendo a hiba.

Azert ugy nezzuk hogy ez a Titans elleni PO meccs ahol LJ 17/24 dobasbol es itt most lattuk az osszes sikertelen kiserletet. Amugy 179 yard, 7/13 harmadik kiserlet, osszesen 401 yard az O-tol.
no
A videon a mozgásból honnan tudod, hogy GR rajzolta fel hülyén vagy az elkapó futotta be szarul az útvonalat?
Snagal
én sem tudom, nem értek hozzá, de gondolom csak van annyi mozgástere egy elkapónak, hogy mondjuk ha látja, hogy a másik hülye és ugyanarra a területre fut be, akkor kivág jobbra-vagy balra és megpróbálja magát üresre játszani. azért a zsebből kifutkorászó qb-knál látjuk, hogy a wr1, wr2, te, futó megpróbálja kisegíteni a bajból az irányítót. nálunk ezt egyedül andrews teszi meg. mahomesnál ez 3-4 ember is akár. ezeket is kéne gyakorolni. ne csak az legyen, hogy mint az idomított kutyuk futnak egy route-ot, azt ha nem jön a bogyó, akkor stop és nézelődés.
egyébként amikor tavaly jó volt a fal, akkor igenis rajzolt fel gr jó passzjátékokat. szerintem ezzel nem lesz gond.
gedam
Ha van szabadsága azt úgy hívják option route, akkor mind a WR mind a QB olvassa védelmet és mennek a fejükben az "if" függvények és annak kimeneteként döntenek.
Egyébként az van h a WR megfutja az útvonalat, várja a lasztit, majd ha nem jön ütemre a bogyó, akkor visszanéz a Qb-re és akkor kezdenek közös impróba.
empty taxi
Ezt hivtam itt lejjebb osztonbol valo jateknak. A videokon pl Dobbins-t erdemes figyelni hogy mennyire nem erzi ezt.