Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 4 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Miota megb*sztuk őket azota idejar rontani a hangulatot.
Voice
Ha ez Wyatt-re ment,, akkor azert jelzem, O evek ota ide-ide jar, elismer minket, lajtban nyomja a trash talkot, ami nekem spec. kulon szimpatikussa teszi Ot

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 4 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Nem kutya ez a Rams D sem, de nem latom a gyogyirt a jatekunkra. Masodik felidore feloroljuk őket, aztan megszorjuk negyvennel. Az elso negyedet szenvedosre varom, kelleni fog a vedelmunk, hogy ha nem akarunk nagy hatranyt osszeszedni. Nyerni kell, aztan jovoheten akkor nyugodtan kilehet kapni a Ninerstol,bar eselyunk ott is lesz.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 658
Jelenleg szerintem nem létezik rossz párosítás nekünk. Az O-t LJ feljavult passzképessége de elsősorban az LJ köré épített rendszer viszi előre. Ezt akár egy Jets is kiismerheti és rájöhet a megoldásra - hogy aztán mi lesz, nemtom, de remélem tényleg vastag Roman könyve. Amíg viszont nem ismerik ki, kb. mindegy, mennyire jó az ellenfél D-je. De ami igazán ütőssé tett minket az a D felfejlődése. Hogy ez mennyire vékony jégen van: Bwill nélkül kinyírt bennünket a Browns, amióta van, a futást kb fogjuk, amióta JS és Peters van, a CB sorunk tényleg azt hozza, amit kell. Szóval szerintem az O-nk megakasztása elsősorban stratégiakérdése )persze LJ kiesése alapjaiban rengetne itt is), a védelmünk teljesítménye viszont ennél sokkal jobban függ a kulcsjátékosoktól. Ha vannak, márpedig most lesznek, bízhatunk. A nagy derűben nekem azért Tucker kicsit fejvakarós, ugyebár mihez képest...de volt kapufáról betáncoló extra pontja, aztán kimaradt extra pontja, majd field gólja, három egymás utáni meccsen mindig valami. Pedig nekem könnyen elképzelhető, hogy ezúttal kell 3-4 field goal a sikerhez 40+ yardról. Bár lehet, csak a tét hiánya okoz nála némi koncentrációcsökkenést.
lucio
A rossz parositas es az egyik legrosszabb parositas kozott oriasi kulonbseg van.

Vannak csapatok akiknek a sima base D-uknek nem akkora gond LJ futasa. A Vasas, Browns vagy pl a Rams.

A mult heten irtam arrol fog szolni a jatek ki tud haladni az elejen konzekvensebben es ledogleszteni a masik D-t. A kezdo Texans D jo es tartottak is LJ-ket, de ahogy nottek a percek akkor mar eselyuk sem volt. Ez itt mas teszta lesz. Utalom a Rams-t tavaly ota es nem akarok roluk irni ezert csak roviden. Ramsey fogja Andrewst, Donald annyira jo hogy a masik oldalt tul tudjak tolteni. A csak erobol odacsapunk nem biztos hogy mukodik, bar a legjobb az lenne es en igy probalnek kezdeni ( csak azert is 😊 ), raadasul Donald oldalan. Most nem tudunk gyakorlatilag behuzni mindenkit a box-ba, sot szet kell huznunk a palyat (de ugy nehezebb LJ-nek cikazni) es a passzjatekunknak meg mindig nem kellett nyerni.

A D is tud nyerni ha a Rams hatranyban es Goff ugy erzi hogy arcaban vagyunk, meertt 2 arca van a gyereknek.
több mint 4 éve
lucio 324
Jelenleg szerintem nem létezik rossz párosítás nekünk. Az O-t LJ feljavult passzképessége de elsősorban az LJ köré épített rendszer viszi előre. Ezt akár egy Jets is kiismerheti és rájöhet a megoldásra - hogy aztán mi lesz, nemtom, de remélem tényleg vastag Roman könyve. Amíg viszont nem ismerik ki, kb. mindegy, mennyire jó az ellenfél D-je. De ami igazán ütőssé tett minket az a D felfejlődése. Hogy ez mennyire vékony jégen van: Bwill nélkül kinyírt bennünket a Browns, amióta van, a futást kb fogjuk, amióta JS és Peters van, a CB sorunk tényleg azt hozza, amit kell. Szóval szerintem az O-nk megakasztása elsősorban stratégiakérdése )persze LJ kiesése alapjaiban rengetne itt is), a védelmünk teljesítménye viszont ennél sokkal jobban függ a kulcsjátékosoktól. Ha vannak, márpedig most lesznek, bízhatunk. A nagy derűben nekem azért Tucker kicsit fejvakarós, ugyebár mihez képest...de volt kapufáról betáncoló extra pontja, aztán kimaradt extra pontja, majd field gólja, három egymás utáni meccsen mindig valami. Pedig nekem könnyen elképzelhető, hogy ezúttal kell 3-4 field goal a sikerhez 40+ yardról. Bár lehet, csak a tét hiánya okoz nála némi koncentrációcsökkenést.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 658
Az egyik legrosszabb parositas nekunk, alapvetoen nem is bannam a L jol jonne egy kis pofon, de a NO-i enem miatt el kellene verni oket nagyon.
Roman munkajara kivancsi leszek az OL-DL parositasban. En Donald oldalan futnek, ha szokasosan tultoltik a masik oldalt. Boyle-Ricard nagy napja is lehet ( ha kikapnak tole sem tragedia ), a masik oldalon agyba-fobe kell utni Goff-ot, mert szereti.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
LOL

több mint 4 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Előtte is megfordult nálunk 😀
Na Donaldot megfogja-e Bozeman ??
több mint 4 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Miota megb*sztuk őket azota idejar rontani a hangulatot.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 4 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Lamar Jackson vezeti a pro bowl szavazast poszttol függetlenül.

Ezt is megertuk gyerekek. Egy Raven az első a ligaban.
Voice
A PB mellett, az MVP cimre is 3 ember erdemes: LJ, Wilson es CMC. Izles dolga, kinek melyik. Nekem mindegy, mind megerdemel majd vmi dijat. Arra kell vigyazni, hogy ne keruljon az ember a Madden boritora. 😀
ulpianus
Legyen csak MVP Jackson, az sem jobb semmivel 😀
| (Kurt Warner – 1999 – óta nem lett bajnok az MVP) |
Wyatt
20 év utan ez is megtörhet...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lamar Jackson vezeti a pro bowl szavazast poszttol függetlenül.

Ezt is megertuk gyerekek. Egy Raven az első a ligaban.
Voice
A PB mellett, az MVP cimre is 3 ember erdemes: LJ, Wilson es CMC. Izles dolga, kinek melyik. Nekem mindegy, mind megerdemel majd vmi dijat. Arra kell vigyazni, hogy ne keruljon az ember a Madden boritora. 😀
ulpianus
Legyen csak MVP Jackson, az sem jobb semmivel 😀
| (Kurt Warner – 1999 – óta nem lett bajnok az MVP) |

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Lamar Jackson vezeti a pro bowl szavazast poszttol függetlenül.

Ezt is megertuk gyerekek. Egy Raven az első a ligaban.
Voice
A PB mellett, az MVP cimre is 3 ember erdemes: LJ, Wilson es CMC. Izles dolga, kinek melyik. Nekem mindegy, mind megerdemel majd vmi dijat. Arra kell vigyazni, hogy ne keruljon az ember a Madden boritora. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Lamar Jackson vezeti a pro bowl szavazast poszttol függetlenül.

Ezt is megertuk gyerekek. Egy Raven az első a ligaban.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 4 éve
Rolf Baltimore Ravens Alabama Crimson Tide 63
Jaja, nincs itt vita. Annyi, hogy egy elit irányító azért nagy többségben bejuttatja csapatát a playoffba, de önmagában a jó támadósor semmit sem ér (de az én mondanivalóm lényege is az volt, hogy önmagában a baszó D sem). Az a baj, hogy az elmúlt hetek alapján itt egyikkel sincs nagy baj
Wyatt
Ja mi is kicsit értetlenül állunk ez előtt 😀
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jaja, nincs itt vita. Annyi, hogy egy elit irányító azért nagy többségben bejuttatja csapatát a playoffba, de önmagában a jó támadósor semmit sem ér (de az én mondanivalóm lényege is az volt, hogy önmagában a baszó D sem). Az a baj, hogy az elmúlt hetek alapján itt egyikkel sincs nagy baj

több mint 4 éve
Rolf Baltimore Ravens Alabama Crimson Tide 63
En D oldalon bearaznek mindenkit, es akinek nem tetszik az osszeg mehet. Szamomra sokkal fontosabb az O. 1-2 falember sose art, es az O-ra kell huznunk a csapatot. Az is Defense ha 5-10 perces drive-okat vezetunk sorjaban. Ha ket embert valasztanom kellene a D-bol az Judon es Peters akinek maradnia kell.
KeyG
Nézd meg a Lionst, mit ér az O D nélkül.
gbol
Vagy nálunk mit ért pl 2012,2014,2015 top 3 O, bottom 3 D, 7-9 mérleg
kapitnono
Vagy a tavalyi Ravens-t... Ha LJ már tavaly nem kezdi kirántani a szekeret a mocsárból, akkor a TOP1 defense-ünkkel mi sem jutunk rájátszásba sem. Igaz, hogy ez fordított analógia, de szerintem valid... Nagyon sokáig hitegettem magam, hogy TOP1 defense el tud vinni sokáig (főleg Jani miatt, meg hogy vele is sikerült ez SB, bár abban az évben pont megtáltosodott, ami ritka) stb... Nem megy sajnos. Az örök mantra: a játék mind3 fázisa kulcs O, D, ST. Amúgy nem kell top1 egyikből sem, de ha mind a három top 10 akkor kb garantáltan contender a csapat (értsd PO szinte biztos, és jó eséllyel nem csak 1 meccsig).

Ha ilyen szigorú feltételekkel megvagdosod a defense-t, akkor az tök jó arra, hogy évekig együtt maradjon a potens offense-ed, de nem jutsz vele semmi említésre méltóra (hacsak nem draftolsz vmi csodával határosat, de ez nyilván ritka, és nyilván bárkit megsegít hirtelen bármilyen hiánnyal is küzd ha pont oda jön a varázslat... de varázslat kell, amire nem tanácsos számítani).
Rolf
Ezért is baj, hogy még 2019-ben is képesek médiában azzal butítani a népeket, hogy a védelem nyeri a bajnokságot.
Wyatt
2357-ben is lesznek hulyithetok.

Minden relativ.
Egy dolog az O mindig elonyben a D-hez kepest es emiatt van a mondas. Ha 2 fantasztikus es jol dolgozo egyseg osszecsap akkor az olyan mint a 11-es a soccer-ben, neha jon a bravur a kapustol. Erre rajott a liga faszopo szabalyai es pl a Pats-Sas donto olyan lett mint egy 11-es parbaj kapusok nelkul. Erdekeltnek lenni benne biztos segitett az izgalmakon, de ennyire egyoldalu osszecsapasok teszik rossza a sportot. Tudom neked egy jo pelda hogy az O-k dominaltak, de az otvarszar D-k kozul gyozott a kicsit jobb 😊.
no
Egyetértek, a példa csak példa volt, az offense se jó semmire önmagában. Sőt mind a kettőt le tudja nullázni egy nagyon gyenge ST, ha mondjuk ez utóbbi top O és D mellett be is fér a rájátszásba, legkésőbb ott a gyenge ST is megbosszulja magát.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 658
En D oldalon bearaznek mindenkit, es akinek nem tetszik az osszeg mehet. Szamomra sokkal fontosabb az O. 1-2 falember sose art, es az O-ra kell huznunk a csapatot. Az is Defense ha 5-10 perces drive-okat vezetunk sorjaban. Ha ket embert valasztanom kellene a D-bol az Judon es Peters akinek maradnia kell.
KeyG
Nézd meg a Lionst, mit ér az O D nélkül.
gbol
Vagy nálunk mit ért pl 2012,2014,2015 top 3 O, bottom 3 D, 7-9 mérleg
kapitnono
Vagy a tavalyi Ravens-t... Ha LJ már tavaly nem kezdi kirántani a szekeret a mocsárból, akkor a TOP1 defense-ünkkel mi sem jutunk rájátszásba sem. Igaz, hogy ez fordított analógia, de szerintem valid... Nagyon sokáig hitegettem magam, hogy TOP1 defense el tud vinni sokáig (főleg Jani miatt, meg hogy vele is sikerült ez SB, bár abban az évben pont megtáltosodott, ami ritka) stb... Nem megy sajnos. Az örök mantra: a játék mind3 fázisa kulcs O, D, ST. Amúgy nem kell top1 egyikből sem, de ha mind a három top 10 akkor kb garantáltan contender a csapat (értsd PO szinte biztos, és jó eséllyel nem csak 1 meccsig).

Ha ilyen szigorú feltételekkel megvagdosod a defense-t, akkor az tök jó arra, hogy évekig együtt maradjon a potens offense-ed, de nem jutsz vele semmi említésre méltóra (hacsak nem draftolsz vmi csodával határosat, de ez nyilván ritka, és nyilván bárkit megsegít hirtelen bármilyen hiánnyal is küzd ha pont oda jön a varázslat... de varázslat kell, amire nem tanácsos számítani).
Rolf
Ezért is baj, hogy még 2019-ben is képesek médiában azzal butítani a népeket, hogy a védelem nyeri a bajnokságot.
Wyatt
2357-ben is lesznek hulyithetok.

Minden relativ.
Egy dolog az O mindig elonyben a D-hez kepest es emiatt van a mondas. Ha 2 fantasztikus es jol dolgozo egyseg osszecsap akkor az olyan mint a 11-es a soccer-ben, neha jon a bravur a kapustol. Erre rajott a liga faszopo szabalyai es pl a Pats-Sas donto olyan lett mint egy 11-es parbaj kapusok nelkul. Erdekeltnek lenni benne biztos segitett az izgalmakon, de ennyire egyoldalu osszecsapasok teszik rossza a sportot. Tudom neked egy jo pelda hogy az O-k dominaltak, de az otvarszar D-k kozul gyozott a kicsit jobb 😊.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
En D oldalon bearaznek mindenkit, es akinek nem tetszik az osszeg mehet. Szamomra sokkal fontosabb az O. 1-2 falember sose art, es az O-ra kell huznunk a csapatot. Az is Defense ha 5-10 perces drive-okat vezetunk sorjaban. Ha ket embert valasztanom kellene a D-bol az Judon es Peters akinek maradnia kell.
KeyG
Nézd meg a Lionst, mit ér az O D nélkül.
gbol
Vagy nálunk mit ért pl 2012,2014,2015 top 3 O, bottom 3 D, 7-9 mérleg
kapitnono
Vagy a tavalyi Ravens-t... Ha LJ már tavaly nem kezdi kirántani a szekeret a mocsárból, akkor a TOP1 defense-ünkkel mi sem jutunk rájátszásba sem. Igaz, hogy ez fordított analógia, de szerintem valid... Nagyon sokáig hitegettem magam, hogy TOP1 defense el tud vinni sokáig (főleg Jani miatt, meg hogy vele is sikerült ez SB, bár abban az évben pont megtáltosodott, ami ritka) stb... Nem megy sajnos. Az örök mantra: a játék mind3 fázisa kulcs O, D, ST. Amúgy nem kell top1 egyikből sem, de ha mind a három top 10 akkor kb garantáltan contender a csapat (értsd PO szinte biztos, és jó eséllyel nem csak 1 meccsig).

Ha ilyen szigorú feltételekkel megvagdosod a defense-t, akkor az tök jó arra, hogy évekig együtt maradjon a potens offense-ed, de nem jutsz vele semmi említésre méltóra (hacsak nem draftolsz vmi csodával határosat, de ez nyilván ritka, és nyilván bárkit megsegít hirtelen bármilyen hiánnyal is küzd ha pont oda jön a varázslat... de varázslat kell, amire nem tanácsos számítani).
Rolf
Ez a lényeg igen. Mindig a legjobb csapatok vannak ott a végelszámolásnál és a legjobb csapat nyer. Hajára kenheti magát a legjobb védelem, ha a támadók semmit nem csinálnak, onnantól kezdve a legjobb védelem sem néz ki már jobban annál, mint ahol jók a támadók és segítik a védelem dolgát.

Egy Pats-védelem például szerintem nem volt liga top 3 egység önmagában az elmúlt években egyszer sem, mégis volt pontokat tekintve első és most is korszakosan jó számokat hoz. Pedig egy Vikings-védelem például csak önmagát nézve azért erősebbnek tűnik, mégis kevés volt három évből kétszer is a playoff eléréséhez is önmagában. Vagy a denveri védelem az elmúlt években, vagy a chicagói idén. Ezért is baj, hogy még 2019-ben is képesek médiában azzal butítani a népeket, hogy a védelem nyeri a bajnokságot.

több mint 4 éve
Rolf Baltimore Ravens Alabama Crimson Tide 63
En D oldalon bearaznek mindenkit, es akinek nem tetszik az osszeg mehet. Szamomra sokkal fontosabb az O. 1-2 falember sose art, es az O-ra kell huznunk a csapatot. Az is Defense ha 5-10 perces drive-okat vezetunk sorjaban. Ha ket embert valasztanom kellene a D-bol az Judon es Peters akinek maradnia kell.
KeyG
Nézd meg a Lionst, mit ér az O D nélkül.
gbol
Vagy nálunk mit ért pl 2012,2014,2015 top 3 O, bottom 3 D, 7-9 mérleg
kapitnono
Vagy a tavalyi Ravens-t... Ha LJ már tavaly nem kezdi kirántani a szekeret a mocsárból, akkor a TOP1 defense-ünkkel mi sem jutunk rájátszásba sem. Igaz, hogy ez fordított analógia, de szerintem valid... Nagyon sokáig hitegettem magam, hogy TOP1 defense el tud vinni sokáig (főleg Jani miatt, meg hogy vele is sikerült ez SB, bár abban az évben pont megtáltosodott, ami ritka) stb... Nem megy sajnos. Az örök mantra: a játék mind3 fázisa kulcs O, D, ST. Amúgy nem kell top1 egyikből sem, de ha mind a három top 10 akkor kb garantáltan contender a csapat (értsd PO szinte biztos, és jó eséllyel nem csak 1 meccsig).

Ha ilyen szigorú feltételekkel megvagdosod a defense-t, akkor az tök jó arra, hogy évekig együtt maradjon a potens offense-ed, de nem jutsz vele semmi említésre méltóra (hacsak nem draftolsz vmi csodával határosat, de ez nyilván ritka, és nyilván bárkit megsegít hirtelen bármilyen hiánnyal is küzd ha pont oda jön a varázslat... de varázslat kell, amire nem tanácsos számítani).
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
En D oldalon bearaznek mindenkit, es akinek nem tetszik az osszeg mehet. Szamomra sokkal fontosabb az O. 1-2 falember sose art, es az O-ra kell huznunk a csapatot. Az is Defense ha 5-10 perces drive-okat vezetunk sorjaban. Ha ket embert valasztanom kellene a D-bol az Judon es Peters akinek maradnia kell.
KeyG
Nézd meg a Lionst, mit ér az O D nélkül.
gbol
Vagy nálunk mit ért pl 2012,2014,2015 top 3 O, bottom 3 D, 7-9 mérleg


több mint 4 éve
Rolf Baltimore Ravens Alabama Crimson Tide 63
 twitter.com/theStevenRuiz/status/1196927330322698240?s=19

😀😀😀
Borbinho
Nagyon szaftos highlight video 😀
A Bengals ellen a spin-move-ot nem renderelték túl jól, nem fordul körbe 360fokban a 8as, pedig sokkal látványosabb lett volna 😀
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 343
En D oldalon bearaznek mindenkit, es akinek nem tetszik az osszeg mehet. Szamomra sokkal fontosabb az O. 1-2 falember sose art, es az O-ra kell huznunk a csapatot. Az is Defense ha 5-10 perces drive-okat vezetunk sorjaban. Ha ket embert valasztanom kellene a D-bol az Judon es Peters akinek maradnia kell.
KeyG
Nézd meg a Lionst, mit ér az O D nélkül.
több mint 4 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Azért DT-ket jól tudunk hozni draftról, szóval lehet Mackból lesz a következő Bwill. Ebben az esetben nincs szükség pierce-re ... a Nagy kérdés, hogy Wink marad-e a csapatnál, az majd eldönti kire lesz szükség a rendszer szempontjából és kire nem ..
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/theStevenRuiz/status/1196927330322698240?s=19

😀😀😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
gedam 5 702
En D oldalon bearaznek mindenkit, es akinek nem tetszik az osszeg mehet. Szamomra sokkal fontosabb az O. 1-2 falember sose art, es az O-ra kell huznunk a csapatot. Az is Defense ha 5-10 perces drive-okat vezetunk sorjaban. Ha ket embert valasztanom kellene a D-bol az Judon es Peters akinek maradnia kell.
KeyG
hát azért a playmaker kell a d-be is. ha nincs peters int. utáni visszahordott td-je, akkor máshogy alakult volna a meccs és a mi sorsunk is. ha nincs az elit védekezés, lehet, hogy nagy hátrányból már nem talál úgy magára lamar a texans ellen és teljesen máshogy alakul minden.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 658
Pierce egy erdekes kerdes ahogy BW is. Jelenleg nekik nem is feladatuk a belso nyomas, gyakorlatilag a futast fogjak csak es ez is a keres.
A kerdes mi az elkepzeles a jovoben es ez eldonti a targyalas hevesseget. Azert nem mindegy hogy 2Gap-et jatszunk mert ezt akarjuk vagy mert Pierce-BW erre alkalmas csak.