NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Sutton egész szépen helyettesítette Goldmant, de azért látszik hogy egy egészséges Goldman nagyon hiányzott...  m.chicagobears.com/multimedia/videos/Playbook-Goldman-anchoring-up-front/6e9c7a59-6b16-47c2-8106-aca0a17710b2

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Hàt ez itt a nagy baj...

Hi Larry!In your opinion is Fox on the hot seat!

-Mike Farmer
I definitely don't think so. It's very difficult to judge a coach when you lose half your starters, including several at key positions, to serious injuries and suspensions. The players love playing for him and are willing to give maximum effort.
ShareLikes4
Larry Mayer

4 hours ago
Tomcsik
Ugyan, erre nem kell alapozni, amíg Fox van ott, addig támogatni fogják, vagy legalábbis semlegesnek lenni, ahogy elmegy leírják, hogy jó döntés volt, így működnek ezek, fő a szervilizmus.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Hàt ez itt a nagy baj...

Hi Larry!In your opinion is Fox on the hot seat!

-Mike Farmer
I definitely don't think so. It's very difficult to judge a coach when you lose half your starters, including several at key positions, to serious injuries and suspensions. The players love playing for him and are willing to give maximum effort.
ShareLikes4
Larry Mayer

4 hours ago

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
véégre braverman drága testvérem... srácok barkley breverman duo most megbassza a világot :dddd

több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Braverman rosterre került, illetve még egy TE mert úgysincs elég Justin Perillo.
hpeter93
Ő az, aki a Packersben volt?
proki
igen!

több mint 7 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Braverman rosterre került, illetve még egy TE mert úgysincs elég Justin Perillo.
hpeter93
Ő az, aki a Packersben volt?
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Braverman rosterre került, illetve még egy TE mert úgysincs elég Justin Perillo.

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Még azt se tudjuk, hogy melyik underclassmen QB jön ki a draftra.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Trevathan kozben IR
Toto21
Na egész jó arány csupán 15 játékosunk van IR-en...Az eredetileg tervezett 22 kezdőből 10-maradtak ha jól tudom... Azért most már igazán véget érhetne ez a pech széria...

több mint 7 éve
Toto21 Chicago Bears 5 193
Trevathan kozben IR
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Várjunk azért Barkley királlyá koronázásával. Nagyszerű volt negyedik negyedben, tényleg valami elképesztően precíz labdákat adott. De ez csak egy meccs volt egy pocsék secondary ellen. Dobott két picket a red zoneban. Tisztességes protectiont kapott, Massie és Leno leradírozta az Orakpo, Morgan duót. Cserben hagyták az elkapók, Barkley ezt a meccset megverte. Jön a 49ers, szintén egy ritka szar védelemmel, de kétlem, hogy Barkleyt még egyszer ilyen jól felkészítik, s most már videóanyag is van róla.
tüsi91
Ahogy a követőben is írtam, Barkley-ban maximum egy Kyle Orton-t látok, szerintem ő is örülne neki, ha ennyi lenne belőle.

Másrészről, ha netán megvernénk a 49-erst, és ők ki akarnák dobni Kaepe-t, akkor két potenciális qb-t húzó csapat is elénk kerül a drafton, na most akkor megpróbálod rájuk tukmálni Cutler-t a pozícióért, vagy megtartod és húzol mást?
A harmaidk legjobb qb-t kihuzni 5. helyen azért elég gáz lenne, ezért vetettem fel ezt a két opciót.

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Várjunk azért Barkley királlyá koronázásával. Nagyszerű volt negyedik negyedben, tényleg valami elképesztően precíz labdákat adott. De ez csak egy meccs volt egy pocsék secondary ellen. Dobott két picket a red zoneban. Tisztességes protectiont kapott, Massie és Leno leradírozta az Orakpo, Morgan duót. Cserben hagyták az elkapók, Barkley ezt a meccset megverte. Jön a 49ers, szintén egy ritka szar védelemmel, de kétlem, hogy Barkleyt még egyszer ilyen jól felkészítik, s most már videóanyag is van róla.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Talán még korai, de ti kiket áldoznátok be a nagyobb nevek közül a holt szezonban?

Én most nézegettem a szerződéseket, a három legesélyesebb nálam: Houston 6,990,000 dollárt fog keresni és 1,980,000 dollár lenne utána a dead money. Ugyan nem rossz játékos, de kurva sokat sérült, ennyi vagy egy kicsit több pénzért azért lehetne találni egy jobb játékost, vagy kevesebb pénzért egy szarabbat, de kevésbé sérülékenyt.

Royal 5,000,000 dollárt fog keresni, és 0 dead money lenne utána, szerintem ez egyértelmű ki kell dobni.

Cutler: 16,000,000 dollár + 1,000,000 Bonus + 2,500,000 roster bonus, 2,500,000 dead money.
hpeter93
Vannak nagyobb neveink? 😊
Houston egyértelmű 2 év 2 szalagszakadás, nem rossz playa, de annyira nem jó mint amennyit keresne, másrészt nem tudom mennyit bírnának azok a térdek.
Royal hatalmas csalódás. Örültem amikor ide került. Folyamatosan sérült és 1-2 meccstől eltekintve semmit nem mutat.
Cutler sanszos cut/ trade
Massie is mehet felőlem.

több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Talán még korai, de ti kiket áldoznátok be a nagyobb nevek közül a holt szezonban?

Én most nézegettem a szerződéseket, a három legesélyesebb nálam: Houston 6,990,000 dollárt fog keresni és 1,980,000 dollár lenne utána a dead money. Ugyan nem rossz játékos, de kurva sokat sérült, ennyi vagy egy kicsit több pénzért azért lehetne találni egy jobb játékost, vagy kevesebb pénzért egy szarabbat, de kevésbé sérülékenyt.

Royal 5,000,000 dollárt fog keresni, és 0 dead money lenne utána, szerintem ez egyértelmű ki kell dobni.

Cutler: 16,000,000 dollár + 1,000,000 Bonus + 2,500,000 roster bonus, 2,500,000 dead money.
hpeter93
$
Én még Massiet írnám. 6,050,000 $-t kapna jövőre....és "csak" 1,000,000 $ a dead money. Szóval: VISZLÁT!
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Talán még korai, de ti kiket áldoznátok be a nagyobb nevek közül a holt szezonban?

Én most nézegettem a szerződéseket, a három legesélyesebb nálam: Houston 6,990,000 dollárt fog keresni és 1,980,000 dollár lenne utána a dead money. Ugyan nem rossz játékos, de kurva sokat sérült, ennyi vagy egy kicsit több pénzért azért lehetne találni egy jobb játékost, vagy kevesebb pénzért egy szarabbat, de kevésbé sérülékenyt.

Royal 5,000,000 dollárt fog keresni, és 0 dead money lenne utána, szerintem ez egyértelmű ki kell dobni.

Cutler: 16,000,000 dollár + 1,000,000 Bonus + 2,500,000 roster bonus, 2,500,000 dead money.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Ettől foszt meg minket hétről-hétre Fox:

 66.media.tumblr.com/cd13824f3ffb5cace139ef68a05c3950/tumblr_oad9676YUr1s9meaio1_400.gif

A GYŐZELEMTŐL!!!!!
HanSolo
Kérem ezt a posztot törölni, Ön korai győzelmi-gif ömlésben szenved

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Ettől foszt meg minket hétről-hétre Fox:

 66.media.tumblr.com/cd13824f3ffb5cace139ef68a05c3950/tumblr_oad9676YUr1s9meaio1_400.gif

A GYŐZELEMTŐL!!!!!
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Ezek után, ha Breverman nem lesz roster tag akkor mindenki kapja be a faszom chicagoba

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ui: Nincs egy kukazható wr a free agentben? Ez a sok drop két meccs óta borzalmas.
hpeter93
TO már nemtom mióta ajánlgatja magát (igaz az Eaglesnek), vagy esetleg Vikes PS squadból Böhringer? 😛
Borbinho
Szerintem a nyugger TO túl nagy upgrade lenne hozzánk.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ui: Nincs egy kukazható wr a free agentben? Ez a sok drop két meccs óta borzalmas.
hpeter93
TO már nemtom mióta ajánlgatja magát (igaz az Eaglesnek), vagy esetleg Vikes PS squadból Böhringer? 😛

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Nos legyünk pozitívak. Nem sikerült elpackázni a top5 pickünk...Barkley egy egész jó back up QB lehet...Így abból már akár 3 is van (Shaw,Hoyer,Barkley) csak épp az első számút nem tudni ki lessz... Ennyi drop egy idényre is sok, nemhogy egy meccsre. Mintha mágnes lett volna a kesztyűben a srácoknak csak épp a pólusok nem stimmeltek azzal ami a labdában volt 😊 Az O fal egész jó volt, szinte végig jól megvédték Barkleyt, de hát ez van ha nincs No1 és No2 WR, No1 TE. A D az első félidőben gyenge volt, főleg a secondary, a másodikban azért összeállt a dolog. Ellenben 2 meccs óta megint eltűnt a pass rush és valóban nagyon hiányzik a szerzett labda. Trevathan sérülése annyira hiányzott mint kurvának az erkölcsi bizonyítvány. Tényleg nem tudom mi jöhet még. Remélem idén egy évtizedre le tudjuk az összes sérülést....

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Valószínűleg Barkley kezd jövőhéten is, jelenleg nagy csatában van a jövő évi backup qb pozicioért Hoyer kapitánnyal. A mai alapján inkább Barkley-t választanám, persze a sok drop ellenére ez a Titans védelem egy rakat szar, jövőhéten Frisco, hát az sem lesz igazi erőpróba, majd talán a Lions.
A védelem egy erős közepes, nyomás ma nem volt, labdaszerzés még nagyapáink idejében. Ki lesz az új edző engem már csak ez izgat.

Ui: Nincs egy kukazható wr a free agentben? Ez a sok drop két meccs óta borzalmas.

Fox és Loggains egyre nagyobb eséllyel húznak a rákba juppieeee!!!!

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Na akkor megfizessük Jefferyt? Royal pályára sem.került. Nem tudom sérült, nem sérült, az tudjuk, hogy szar, de pályára sem került?

Trevathan állítólag súlyos térdsérülés. Ez hiányzott még.

Gase eközben zsinór 6.
tüsi91
Jeffries bekaphatja. A coaching meg, védelem mit produkált első félidőben? Offense mit produkált 1. félidőben? Bleh, hányhatnékom van.

5 drop az első félidőben, 9 a másodikban. Szigorúan számoltam, amire mindkét kezüket rátették, az drop volt. Lehet ugrani is kellett érte, de komoly követelmények vannak ebben a ligában.

0-4 a mérleg az AFC South ellen. Na ettől már hányok!

Védelem hanyadik meccse ez szerzett labda nélkül? Nyolcadik? Ettől, hát mindenem folyik mindenhonnan

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na akkor megfizessük Jefferyt? Royal pályára sem.került. Nem tudom sérült, nem sérült, az tudjuk, hogy szar, de pályára sem került?

Trevathan állítólag súlyos térdsérülés. Ez hiányzott még.

Gase eközben zsinór 6.
több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Inkább egy negyed volt az, mint egész félidő, de Barkley tényleg nagyot játszott a végén. Megérdemeltétek volna és a keze(te)kben is volt a győzelem. Nem hittem volna, hogy 27-7 után nem rajtunk múlik majd a meccs végeredménye...
Nandito
Igaz.