NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Még nyaralok így nem mennék bele annyira mélyen mint a múlt 7-en, de azért néhány szót ejtenék a tegnapi meccsről. Akárhogy is a W az W és ez a lényeg. Idegenben nyertünk egy olyan csapat ellen aki 19-1 volt otthon az első 2 hétben hazai meccseken. Az a Denver D azért ugyancsak nem tartozik a gyenge egységek közé így azért ez egy komoly W. Fangio ismeri a játékosainkat mint a saját tenyerét így nem volt ez könnyű feladat. Tudta hogy Mitchnek kell a futás és hogy a múltkori meccs után amúgy is többet futunk majd, így próbálta ezt elvenni. A legjobb CB-t ( Chris Harris) ráállította Robinsonra, aki mint az árnyék követte őt egész meccsen és azt mondta gyerünk Mitch nyerd meg a meccset ha tudod. Ne szépítsük Mitch nem volt jó, megint nem talált el üres célpontokat, megint nem mindig olvasta jól a játékot, de Nagy ismét nem volt jó barátja. Most átesett a ló túloldalára, mintha nem bízott volna Trubiskyben. Most akkor is erőltette a futást amikor nem kellett volna. Lehetett volna sokkal kreatívabb is, sok volt a középső futás... Amikor kicsit fel keverte a paklit és behívta a jet sweepet egyből jött is belőle a nagy játék. Sokkal több play actiont, bootleget stb. kellett volna tolni.

 twitter.com/joeo670/status/1173650568600064001

Trubisky így néz ki 2 hét után. Ez sajnos nem sokáig lesz ellensúlyozható még egy ilyen elit D-vel sem. Mondjuk azt se vegyük el tőle hogy az ő nagy játéka is kellett ehhez a W-hez és ez nem az első alkalom amikor szorult helyzetből megadta az esélyt hogy nyerjen a csapat, csak eddig a kickerek kibasztak vele... Tegnap Pineiro beverte...Érdekes hogy Trubisky akkor játszik a legjobban amikor hatalmas nyomás van rajta és nem kell gondolkodnia, mondhatni ösztönből játszik. Nem nagyon takálok erre magyarázatot, de álltalában ez pont ellenkezője működik...Ez a meccs kísértetiesen emlékeztet a tavalyi Cards ellenire. Remélem a fokytatás is olyasmi lesz. Én már semmit nem várok Trubiskytől, ha mégis fejlődik és pozitívan meglep nem bánom, de eljutottam arra a pontra hogy nem várom hogy jól játszon. A D megint hozta a meccset kb. mondjuk a végén a 4&10-et meg a 2 pontost benézték. Mentségükre szóljon hogy 10 perce voltak fennt a pályán a dög melegben a hegytetőn. Jackson tőle szokatlan módon eldobott egy intet... Összességében azonban ez a D még mindig elit és Pagano nem tűnik visszalépésnek, sőt... Nem akarom elkiabálni de úgy néz ki megint van kickere a csapatnak. Ha rondán is de megvan a W azonban Trubisky és az O nem hessegette el a kételyeiket az biztos.

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Egy érdekes adat...

 mobile.twitter.com/nextgenstats/status/1173364990704640000

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Ilyen végjátékot is ritkán látni... Megvan kínkeservesen, de nem lettem derűlátóbb ezután a meccs után se. Trubisky szar volt megint, de aztán a végén ő és Pineiro visszahozták a sírból...

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Akinek nem lett volna elég az én kis elemzésem annak itt van egy igazi profi videója. Remélem ezzel egész szezonra lezártuk a szarságokat...

https://www.youtube.com/img/desktop/yt_1200.png
YouTube
Auf YouTube findest du die angesagtesten Videos und Tracks. Außerdem kannst du eigene Inhalte hochladen und mit Freunden oder gleich der ganzen Welt teilen.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Josh Rosen beállt és az első passzából int lett. Gondoljátok meg ezt a cserét. : )
Süsü
Nemérted. Jó ő, csak ő is trade-et akar.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Yeee sikerült jegyet venni a mai árusításon 😊 Ráadásul nagyon jó helyre 😀
Tomcsik
miénk már megvan rég 😊
davemayer
Paráztam mert nekem nem sikerült múltkor pedig asszony meg még egy cimbi meg én is ott ültünk időben a gép előtt. De most legalább sikerült... Mondjuk a kicsit drágábbikból, de legalább jó hely. Amúgy össze kéne majd dobni egy Bearses talit, meg mehetnénk együtt a meccsre.

több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Yeee sikerült jegyet venni a mai árusításon 😊 Ráadásul nagyon jó helyre 😀
Tomcsik
miénk már megvan rég 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Yeee sikerült jegyet venni a mai árusításon 😊 Ráadásul nagyon jó helyre 😀

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Azért a fal teljesítménye is megsüvegelendő 5 sacket bekapni a Packers nem túl veretes D line-ja ellen szerintem elég tré teljesítmény. A denver-t szerintem kb 10 ponttal verjük hétvégén.
hpeter93
Mint írtam csak az O fal blokkolása megért volna egy külön elemzést, gondoltam összedobok eggyet, de aztán úgy gondoltam hogy elég volt 2x átélni ezt a rémálmot, meg nyaralni vagyok így letettem róla...Röviden annyit megjegyeznék hogy az interior OL Whitehairral és Longgal az élen különősen szar volt. Mivel Daniels új centerben ezért a Packers sok stuntot és blitzet hívott amivel leginkább az A gapet támadták. Meglepő mód Daniels nem hibázott nem úgy a 2 G. Whitehairnek vissza kell rázódnia G-ba úgy látszik. Ami érdekes hogy első ránézésre Trubisky is benne volt vastagon a sackekben. Elôször is azzal hogy nem jól olvasta a játékot és az RPO-nál szinte mindig passzolni akart. Egy idő után a Packers szinte nem is védekezte a futást. Ahogy mondani szokták just pin back their ears... Magyarán csak pakolták a nyomást Trubikyre, mentek a stuntok meg a blitzek. Szerencsére van olyan aki elemzett helyettem legalábbis a sackeket.

 mobile.twitter.com/wiltfongjr/status/1171816499583037447

Ahogy korábban is mondtam már megéri követni a tagot. Minden héten kielemzi a bekapott sackeket. Néha nagyon érdekes mert első ránézésre leszedjük a keresztvizet valakiről, aztán az elemzésekből kiderül hogy nem is az adott egyén hibázott. Az 5 sacből 3at Trubiskynek adott. Lesz egy elemzése ahol látszik hogy egy kamionnyi hely van a Packers D közepén, Trubiskynek át kellett volna hívni a játékot futásra csak emberünk nem lát...(sack 3, akàr maga is megfuthatta volna)...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért a fal teljesítménye is megsüvegelendő 5 sacket bekapni a Packers nem túl veretes D line-ja ellen szerintem elég tré teljesítmény. A denver-t szerintem kb 10 ponttal verjük hétvégén.
hpeter93
De ki szerez tőletek tíz pontot 😉 😛? Na jó Mack és a D talán 😊
több mint 4 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Azért a fal teljesítménye is megsüvegelendő 5 sacket bekapni a Packers nem túl veretes D line-ja ellen szerintem elég tré teljesítmény. A denver-t szerintem kb 10 ponttal verjük hétvégén.

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Hajnali Broncos meccsen Callahan szokásos inaktív státuszba kezdte meg a szezont. nem bánom, hogy elment, csak egy a Skrine gyerek ne lenne xd
ricsiii83
Eddig nem volt tré várjuk ki a végét...

több mint 4 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Hajnali Broncos meccsen Callahan szokásos inaktív státuszba kezdte meg a szezont. nem bánom, hogy elment, csak egy a Skrine gyerek ne lenne xd

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Megnézve a meccsek összefoglalóját tán csak a Miami QB-k voltak fogalmatlanabbak Trubiskynél. Lehet tradelni kéne a Jags csere QB-ért...Érted a JAGS csere QB... Ha Trubisky nem hoz valami nagy meccset a Broncos ellen akkor ez egy kemény szezon lesz ...
Tomcsik
Foles eltörte a kulcscsontját, szal ott a backupból kezdő lett.
empty taxi
Akkor is van csere QB. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Megnézve a meccsek összefoglalóját tán csak a Miami QB-k voltak fogalmatlanabbak Trubiskynél. Lehet tradelni kéne a Jags csere QB-ért...Érted a JAGS csere QB... Ha Trubisky nem hoz valami nagy meccset a Broncos ellen akkor ez egy kemény szezon lesz ...
Tomcsik
Foles eltörte a kulcscsontját, szal ott a backupból kezdő lett.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Megnézve a meccsek összefoglalóját tán csak a Miami QB-k voltak fogalmatlanabbak Trubiskynél. Lehet tradelni kéne a Jags csere QB-ért...Érted a JAGS csere QB... Ha Trubisky nem hoz valami nagy meccset a Broncos ellen akkor ez egy kemény szezon lesz ...

több mint 4 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Josh Rosen beállt és az első passzából int lett. Gondoljátok meg ezt a cserét. : )
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Engem az zavar, hogy mire egymással játszunk addigra Trubisky már a közelében nem lesz a kezdőnek.
Kb a 3.-4.hétre cserélve lesz.
Bazzani
Aztán kire cserélik ? 🤔
Tavaly mikor sérült volt lehetett látni nélküle még ennyire se haladt az Offens mint vele!
Szóval amit mondasz az szerintem esélytelen.
Rózsa Sándor (betyár)
Na ez pont nem igaz.
Tavaly minket a csereirányítóval vertek.
Meg se látszana ha más irányítana. Illetve igen, javulnának.
Bazzani
Jó de titeket tavaly szinte mindenki megvert.
Én néztem tavaly szinte az összes Chicago mérkőzést és mikor Chase Daniel irányított hát mit ne mondjak ha finoman akarok fogalmazni nagyon de nagyon futottak még kategória volt na.
Trubira visszatérve én még ilyen szarul nem láttam játszani tavaly óta.Tud ő ennél sokkal jobban is.
De abba nagyon nem értek veled egyet hogy Dániel-el jobbak lennének a Macik.De az tény lehet nekem is be kell látnom hogy Trubi kepességei Igen csak korlátozottak! De ezt még nem akarom ........
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Pagano nagyjából hozott egy tavalyi Rams vagy Vikings elleni hazai teljesítményt. Csak Rodgers nem Goff és végképp nem Cousins. Nem fog labdákat odaszórni neked, de 10 pontra limitálni...26 pontot kaptunk az elmúlt két meccsen, egy valamire való támadósor ezt 60 perc alatt fölé lövi. Burton nélkül Nagy meg van lőve, Shaheen alkalmatlan bármire is, nincs TE játék, jönnek a kényszermegoldások, s egy ilyen QB-val, ilyen rossz támadófal teljesítménnyel, ilyen rossz playcall-lal, ez ezt vonja maga után, s persze nem elvéve az érdemet a Packers védelmétől.

Trubiskyt el kell engedni. Azt a pénzt adják oda Trevethannek még 2 évre, adják oda Robertson-Harrisnek, adják oda Floydnak vagy hozzanak piacról egy használható tight endet.
Idén marad a gyerek, valószínűleg jövőre is, szóval 2 év, a védelem legjobb évei mennek a levesbe. Drafton lehet QB-kat húzni. Ameddig Rodgers itt van a csoportban mindig hatalmas hendikeppel indulunk. Talán a Cutler esetből tanulva felesleges a középszerrel küzdeni. Nem mintha Trubisky középszerű QB lenne.
tüsi91
Már megijedtem, hogy Cutlerrel hasonlítod össze . 😊 Mert ez a Zsiráf, vagy még inkább Sexy Rexy szintje. Remélem a fent emíltett urakat nem sértettem meg ezzel. A csávó (sajnos ez már az elején látszott) nem fejlődött semmit. Nem lát, nem érzi zsebet továbbra sem, egyedül a lábában bízik. Nem lenne ez gond, ha egy hátsó körös csereirányítóról beszélnénk hanem egy franchise irányítóról, akire a pár évet rááldoz(t)unk.....
A fal teljesítményéről (a GB passz siettetését elismerve) régebbi, rossz emlékek jutnak eszembe.
Nagy edző teljesítményéről az a mondás jutott eszembe, hogy hegyek vajúdtak és egereket szültek..... Annyira variáltunk, hogy beszartunk. Csoda, hogy a sok keresztbe futásoktól nem akadt össze a lábuk......

Többit elírtátok.

Csúnya pofon jött szembe, szerintem javulni fogunk, de nem bíztató amit látunk...

A védelemre nincs panaszom, ez az egység nem ilyen fostalicska támadósort érdemel.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Engem az zavar, hogy mire egymással játszunk addigra Trubisky már a közelében nem lesz a kezdőnek.
Kb a 3.-4.hétre cserélve lesz.
Bazzani
Aztán kire cserélik ? 🤔
Tavaly mikor sérült volt lehetett látni nélküle még ennyire se haladt az Offens mint vele!
Szóval amit mondasz az szerintem esélytelen.
Rózsa Sándor (betyár)
Na ez pont nem igaz.
Tavaly minket a csereirányítóval vertek.
Meg se látszana ha más irányítana. Illetve igen, javulnának.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Engem az zavar, hogy mire egymással játszunk addigra Trubisky már a közelében nem lesz a kezdőnek.
Kb a 3.-4.hétre cserélve lesz.
Bazzani
Aztán kire cserélik ? 🤔
Tavaly mikor sérült volt lehetett látni nélküle még ennyire se haladt az Offens mint vele!
Szóval amit mondasz az szerintem esélytelen.
Rózsa Sándor (betyár)
Van egy hányatott sorsú srác Miamiban, akinek ráadásul a csapata éppen most TANKOL fel draftpickekből. Trubisky nem lenne rossz ellenértéknek se, ahogy játszik vele tényleg garantált lenne az 1/1. 😉

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Engem az zavar, hogy mire egymással játszunk addigra Trubisky már a közelében nem lesz a kezdőnek.
Kb a 3.-4.hétre cserélve lesz.
Bazzani
Aztán kire cserélik ? 🤔
Tavaly mikor sérült volt lehetett látni nélküle még ennyire se haladt az Offens mint vele!
Szóval amit mondasz az szerintem esélytelen.
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Engem az zavar, hogy mire egymással játszunk addigra Trubisky már a közelében nem lesz a kezdőnek.
Kb a 3.-4.hétre cserélve lesz.
Bazzani
Ne hidd! Ez a Bears....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Engem az zavar, hogy mire egymással játszunk addigra Trubisky már a közelében nem lesz a kezdőnek.
Kb a 3.-4.hétre cserélve lesz.

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Pfff jó ég. Nagy válasza hogy miért ment neki 4&10-re.

 mobile.twitter.com/dickersonespn/status/1170023942389739520

Baszki ha szeptemberben nem mersz nekimenni egy 51 yardos FG-nek. Akkor mi lesz később a szélbe, hóba, fagyba? Ez most komoly???