Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Kíváncsi vagyok a véleményekre: következő offseasonben rámennétek Mariotára?

Úgy nézem, hogy kifelé áll a szénája a Titansből, lejár a szerződése és nem fogják meghosszabbítani szerintem.

Nem mondom, hogy olcsó lesz, de túlfizetni sem kell, mert az elmúlt két évben megrekedt a pályafutása és azért volt már sérült párszor. A tehetsége viszont vitathatatlan és Matt Nagy talán valamit tudna vele alkotni. Pacenek szerintem megfelel a karaktere, jófiú imidzs, nincs vele probléma, beáll a sorba és nem zajong.

A drafton húzni kell elé egy OL-t és egy potens go to guy-t, esetleg beszerezni valami kajak TE-t, aztán menjen a boogie.

Nagyon adnám, ha a Bearsben kötne ki!
Fast Willie
Elnézve Mariota eddigi pályafutását vele se lennénk sokkal előrébb mint Trubiskyvel. A drafton kedveltem, de hát nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Valahogy nem néz ki franchise QB-nak az akit Tanehill a kispadra szorít...
Tomcsik
Hát szerintem Mariota klasszisokkal jobb irányító Trubiskynél. Ha belegondolsz Delanie Walkeren kívül nem volt soha normális célpontja Tennesseeben (Corey Davis, Kendall Wright, Dorial Green-Beckham, öreg Andre Johnson, Harry Douglas, széttört Eric Decker, félbust Taiwan Taylor) az elmúlt éven kívül Henry sem nagyon segítette, mégis szinte mindig harcban volt a PO-ért, be is jutott és meccset is nyert nem egyszer, de még a Pats ellen is pariban volt vele a csapat.

Tud nyerni, képes GW drive-ot vinni, nem limitált semmiben igazán, mindent megold egy elfogadható szinten, viszonylagosan vigyáz a labdára (sokkal kevesebb WTF INT-je van, mint a kezdők többségének) és lábon is veszélyes.

Az sem segítette őt, hogy minden OC-jével talán egy-egy évet dolgozott együtt. A mostani évéből ne indulj ki, a mostani OC, Arthur Smith egy kókler, abszolút nincsen nála koncepció vagy playeoszlás (gyönyörű szóval diverzifikáció). Kb rábök egy play-re a kartonlapján és azt hívja be, Mariota meg nem győz audible-özni.

 www.nfl.com/player/marcusmariota/2552466/careerstats

A ti védelmetek mellé pont elég lenne elmozgatni az OFF-ot. Szoros meccset nem fog neked elbaszni az esetek nagy részében, ellentétben bármelyik eddigi QB-tokkal, akit láttam és Kordell Stewartot már láttam itt anno.
Fast Willie
Kíváncsi vagyok a véleményekre: következő offseasonben rámennétek Mariotára?

Úgy nézem, hogy kifelé áll a szénája a Titansből, lejár a szerződése és nem fogják meghosszabbítani szerintem.

Nem mondom, hogy olcsó lesz, de túlfizetni sem kell, mert az elmúlt két évben megrekedt a pályafutása és azért volt már sérült párszor. A tehetsége viszont vitathatatlan és Matt Nagy talán valamit tudna vele alkotni. Pacenek szerintem megfelel a karaktere, jófiú imidzs, nincs vele probléma, beáll a sorba és nem zajong.

A drafton húzni kell elé egy OL-t és egy potens go to guy-t, esetleg beszerezni valami kajak TE-t, aztán menjen a boogie.

Nagyon adnám, ha a Bearsben kötne ki!
Fast Willie
Elnézve Mariota eddigi pályafutását vele se lennénk sokkal előrébb mint Trubiskyvel. A drafton kedveltem, de hát nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Valahogy nem néz ki franchise QB-nak az akit Tanehill a kispadra szorít...
Tomcsik
Hát szerintem Mariota klasszisokkal jobb irányító Trubiskynél. Ha belegondolsz Delanie Walkeren kívül nem volt soha normális célpontja Tennesseeben (Corey Davis, Kendall Wright, Dorial Green-Beckham, öreg Andre Johnson, Harry Douglas, széttört Eric Decker, félbust Taiwan Taylor) az elmúlt éven kívül Henry sem nagyon segítette, mégis szinte mindig harcban volt a PO-ért, be is jutott és meccset is nyert nem egyszer, de még a Pats ellen is pariban volt vele a csapat.

Tud nyerni, képes GW drive-ot vinni, nem limitált semmiben igazán, mindent megold egy elfogadható szinten, viszonylagosan vigyáz a labdára (sokkal kevesebb WTF INT-je van, mint a kezdők többségének) és lábon is veszélyes.

Az sem segítette őt, hogy minden OC-jével talán egy-egy évet dolgozott együtt. A mostani évéből ne indulj ki, a mostani OC, Arthur Smith egy kókler, abszolút nincsen nála koncepció vagy playeoszlás (gyönyörű szóval diverzifikáció). Kb rábök egy play-re a kartonlapján és azt hívja be, Mariota meg nem győz audible-özni.

 www.nfl.com/player/marcusmariota/2552466/careerstats

A ti védelmetek mellé pont elég lenne elmozgatni az OFF-ot. Szoros meccset nem fog neked elbaszni az esetek nagy részében, ellentétben bármelyik eddigi QB-tokkal, akit láttam és Kordell Stewartot már láttam itt anno.
Fast Willie
Hát fene tudja, állítólag Pacenak tetszett anno, de azt nem látom hogy most még letiltanák a Trubisky projektet. Mint mondtam én nem látom azt hogy sokkal előrébb tartanánk vele, idén kifejezetten gyengén játszott. Persze lehet hogy környezetetváltás, jobb elkapók talán jót tennének neki, de szerintem ha Trubisky nem jön be akkor Pace kapni fog még egy sanszot hogy kihúzza a QB-t drafttól...

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hmmmm.

A Titans folyamatosan vitte a 2. kör körüli pöpec WR-alapanyagokat, amiből semmit nem tudott ki kihozni. Ott valószínűleg edzői/képzési problémák vannak, hiába viszel oda bárkit, végül jó eséllyel úgyis bukó lesz.

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Kíváncsi vagyok a véleményekre: következő offseasonben rámennétek Mariotára?

Úgy nézem, hogy kifelé áll a szénája a Titansből, lejár a szerződése és nem fogják meghosszabbítani szerintem.

Nem mondom, hogy olcsó lesz, de túlfizetni sem kell, mert az elmúlt két évben megrekedt a pályafutása és azért volt már sérült párszor. A tehetsége viszont vitathatatlan és Matt Nagy talán valamit tudna vele alkotni. Pacenek szerintem megfelel a karaktere, jófiú imidzs, nincs vele probléma, beáll a sorba és nem zajong.

A drafton húzni kell elé egy OL-t és egy potens go to guy-t, esetleg beszerezni valami kajak TE-t, aztán menjen a boogie.

Nagyon adnám, ha a Bearsben kötne ki!
Fast Willie
Elnézve Mariota eddigi pályafutását vele se lennénk sokkal előrébb mint Trubiskyvel. A drafton kedveltem, de hát nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Valahogy nem néz ki franchise QB-nak az akit Tanehill a kispadra szorít...
Tomcsik
Hát szerintem Mariota klasszisokkal jobb irányító Trubiskynél. Ha belegondolsz Delanie Walkeren kívül nem volt soha normális célpontja Tennesseeben (Corey Davis, Kendall Wright, Dorial Green-Beckham, öreg Andre Johnson, Harry Douglas, széttört Eric Decker, félbust Taiwan Taylor) az elmúlt éven kívül Henry sem nagyon segítette, mégis szinte mindig harcban volt a PO-ért, be is jutott és meccset is nyert nem egyszer, de még a Pats ellen is pariban volt vele a csapat.

Tud nyerni, képes GW drive-ot vinni, nem limitált semmiben igazán, mindent megold egy elfogadható szinten, viszonylagosan vigyáz a labdára (sokkal kevesebb WTF INT-je van, mint a kezdők többségének) és lábon is veszélyes.

Az sem segítette őt, hogy minden OC-jével talán egy-egy évet dolgozott együtt. A mostani évéből ne indulj ki, a mostani OC, Arthur Smith egy kókler, abszolút nincsen nála koncepció vagy playeoszlás (gyönyörű szóval diverzifikáció). Kb rábök egy play-re a kartonlapján és azt hívja be, Mariota meg nem győz audible-özni.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/dpbdwpmpd9vht8hzqqq6
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


A ti védelmetek mellé pont elég lenne elmozgatni az OFF-ot. Szoros meccset nem fog neked elbaszni az esetek nagy részében, ellentétben bármelyik eddigi QB-tokkal, akit láttam és Kordell Stewartot már láttam itt anno.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Kíváncsi vagyok a véleményekre: következő offseasonben rámennétek Mariotára?

Úgy nézem, hogy kifelé áll a szénája a Titansből, lejár a szerződése és nem fogják meghosszabbítani szerintem.

Nem mondom, hogy olcsó lesz, de túlfizetni sem kell, mert az elmúlt két évben megrekedt a pályafutása és azért volt már sérült párszor. A tehetsége viszont vitathatatlan és Matt Nagy talán valamit tudna vele alkotni. Pacenek szerintem megfelel a karaktere, jófiú imidzs, nincs vele probléma, beáll a sorba és nem zajong.

A drafton húzni kell elé egy OL-t és egy potens go to guy-t, esetleg beszerezni valami kajak TE-t, aztán menjen a boogie.

Nagyon adnám, ha a Bearsben kötne ki!
Fast Willie
Elnézve Mariota eddigi pályafutását vele se lennénk sokkal előrébb mint Trubiskyvel. A drafton kedveltem, de hát nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Valahogy nem néz ki franchise QB-nak az akit Tanehill a kispadra szorít...

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Kíváncsi vagyok a véleményekre: következő offseasonben rámennétek Mariotára?

Úgy nézem, hogy kifelé áll a szénája a Titansből, lejár a szerződése és nem fogják meghosszabbítani szerintem.

Nem mondom, hogy olcsó lesz, de túlfizetni sem kell, mert az elmúlt két évben megrekedt a pályafutása és azért volt már sérült párszor. A tehetsége viszont vitathatatlan és Matt Nagy talán valamit tudna vele alkotni. Pacenek szerintem megfelel a karaktere, jófiú imidzs, nincs vele probléma, beáll a sorba és nem zajong.

A drafton húzni kell elé egy OL-t és egy potens go to guy-t, esetleg beszerezni valami kajak TE-t, aztán menjen a boogie.

Nagyon adnám, ha a Bearsben kötne ki!
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hicks is IR.
proki79
Na ez nagyon nem fasza...Mack után tán a legfontosabb a védelemben 😕

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nagy kár Hicks :/ az egyik kedvenc medvém a csapatból


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Proki_ Chicago Bears North Carolina Tar Heels 96
Hicks is IR.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Kyle Long IR... Legszomorúbb a dologban, hogy igazából nem is gyengült ettől az OL.
Tito05
Ami nagyobb baj hogy Hicksről elég nagy kuss van. Nichols, Gabriel és Trubisky mind edzettek...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 4 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Kyle Long IR... Legszomorúbb a dologban, hogy igazából nem is gyengült ettől az OL.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Mivel ezen a héten úgy is szüneten vagyunk ahogy ígértem próbáltam írni egy kis összefoglalót a londoni eseményekről. Itt most nem mennék bele szakmázgatásba inkább megpróbálom átadni a meccs hangulatát hogy kicsit azok is átéljék akik nem olyan szerencsések hogy eljutnak egy ilyen eseményre. Az első körös jegyárúsításról lemaradtam így be voltam parázva hogy nem jutok majd ki a meccsre. A Viagogon és egyébb rabló oldalakon 200£ felett adták a jegyeket így gondoltam türelmesen kivárok. Aztán jött a szeptemberi jegyárúsítás megint rajtra készen álltunk az asszonnyal és úgy tűnt ismét nem sikerül jegyhez jutni. Nyomtam mindent mikor egyszer csak felugrott hogy you are in 😊. Nem is néztem a jegy árat azt se hogy hova szól csak nyomtam veszettül a buy opciot. Aztán mikor megkaptam az e-mail konfirmációt csodálkozva láttam hogy az egyik legjobb helyre sikerült jegyet vennem. 8. sor az oldalvonallal melett egy karnyújtásnyira a pályátol és mint később kiderült a Bears kispadjától is. Végre közeledett a várva várt hétvége. Sok eseményre került sor. A Tottenham stadionjában megnyitották az NFL boltot. Sajnos a meló miatt ide nem tudtam eljutni, pedig aki megtette begyűjthetett pár aláírást pl. Peanut Tillmantől, HHCD-től vagy akár Hickstől. A szervezés ahogy az angoloktól megszokhattuk első rangú volt. A Raiders és a Bears is “kapott” egy bárt ami úgymond a szurkolók főhadiszállása volt. Ez szerencsére egy köpésre van a melóhelyemről így ezt sikerült megnéznem. A bárban remek volt a hangulat. Mindenhol Bears dekoráció és tombola játékokon különboző Bears nyereményeket lehetett nyerni. Mivel az asszony és az 5 hónapos kisfiunk is velem tartott persze mi voltunk a bár egyik fő attrakciója, részben azért mert az asszony képes volt felvenni aznap egy zöld pulcsit 😀, részben azért mert mindenki fotózkodni akart a gyerekkel. A végén már gondoltam chargeolok 1£-ot képenként 😊 Néhány kép a bárból 😊

 mobile.twitter.com/nolltamas/status/1183511589770682368

 mobile.twitter.com/nolltamas/status/1183512522546208770

 mobile.twitter.com/nolltamas/status/1183513193215414273

A hangolódás után eljött a várva várt meccs nap. Hála égnek az asszony is egy Bearses pulcsit öltött magára és Vincent baba is teljes harci díszben pompázott 😊

 mobile.twitter.com/nolltamas/status/1183514165773819909

Megpróbáltunk hamar kiérni hogy biztos mindent meg tudjunk nézni a meccs előtt. Mindenki találhatott magának elfoglaltságot a meccs előtt. Az NFL shop színes választékkal várta az érdeklődőket, a hatalmas tömeget nagyon jól kezelték és a hosszasnak tűnő sor ellenére is gyorsan lehetett haladni. Gyakran lehetett találkozni segítőkkel és minden jól láthatóan ki volt táblázva. Nem tudom hogy sikerült de valahogy elfelejtettünk fotót lőni a stadion külsejéről... Persze minden féle amcsi kaját ki lehetett próbálni és sörből is volt bőven 😀 Még mielőtt bementünk a stadionba már látható volt hogy igazából a Bears van hazai pályán. Sokkal több Bears mezes volt mindenhol. Beérve a stadionba egy nagyon szép és modern létesítmény fogadott. Akárhogy is rühellem a Spurst (Arsenal fan vagyok) el kell ismernem hogy remekbe szabott stadionjuk van. Csak a baba pelenka cserélős szoba akkora volt mint a nappalim. Aztán a helyünkre érve láttam csak igazán hogy milyen jó jegyeket sikerült szerezni, főleg mikor kiderült hogy a Bears kispadja lesz előttünk 😊 . Kicsit féltem hogy a gyerek félni fog és nekiáll nyafogni de hála istennek kifejezetten tetszett neki a dolog 😊

 mobile.twitter.com/nolltamas/status/1183521461593608194

 mobile.twitter.com/nolltamas/status/1183521882995335170

A fülvédő mondjuk tuti életmentő volt. Persze ismét mindenki a babyvel akart fotozkódni. Az egyik család felhívta a rokonokat facetimeon hogy nézzék meg milyen cuki baby drukkol a Bearsnek. Ezt a képet meg kell mutassam 😊

 mobile.twitter.com/nolltamas/status/1183523632234008576

Ez pedig viszonyítás képpen hogy milyen jó helyünk volt.

 mobile.twitter.com/nolltamas/status/1183524143867842562

Mikor kifutottunk a pályára bebizonyosodott hogy miénk a hazai pálya, hatalmas üdvrivalgás fogadta a mieinket még Carrékat hatalmas boooo zás. Pineiro pont előttünk gyakorolt, az összes próbálkozását berúgja ahogy láttam, itt kezdtem megnyugodni hogy akkor rendbejött a térde.

 mobile.twitter.com/nolltamas/status/1183525474821128194

Vincent igazi Amcsi hazafiként viselkedett a himnusz alatt 😊 És nagyon happy baba volt

 mobile.twitter.com/nolltamas/status/1183526348767354880


 twitter.com/nolltamas/status/1183527477727158272

A meccs nem egészen úgy kezdődött mint vártam. 17:0-ál Vini is megelégelte a dolgot és úgy döntött beszunyál egy kicsit 😀

 mobile.twitter.com/nolltamas/status/1183528589217677316

Sajnos kikaptunk, de ha ezt előre tudom akkor is ugyanígy ott lettem volna. Fantasztikus volt a hangulat és borsódzott a hátam amikor több 1000 Bears drukker skandálta hogy lets go Bears. Mindenki pacsizott a TD-nél és mindenki talpon volt az utolsó negyedben. Egy remek családi nap volt ez. Minden félelmem ellenére az 5 hónapos kisfiam remekül viselkedett, sőt azt hiszem bátran mondhatom hogy kifejezetten élvezte a meccset. Kifelé jövet beszéltem néhány szurkolóval és mindegyik azt mondta hogy nagyon jó volt a hangulat és szinte a Soldier-en érezték magukat. Bevallom mikor megszületett a törpe azt gondoltam hogy na most vége annak az életnek amit eddig éltünk. Nem tudunk majd menni sehova és egyfolytában csak a szaros pelust cseréljük vagy csitítgatjuk a bőgő gyereket. Elhatároztuk az asszonnyal hogy nem így lesz. Hála istennek a gyerek imád emberek között lenni, már bevállaltuk vele a repülést is és igazából nem kellett feladni miatta az egész életünk. Én csak arra tudok bíztatni mindenkit aki esetleg kisgyermekes hogy nyugodtan menjen el szórakozni és vigye ki a gyerkőcöt akár egy meccsre is. A mellékelt képek mutatják hogy megoldható. Persze a meccs előtt tövig rágtan a körmöm hogy mi lesz ha fél a sok embertől, hogy majd nem fog tudni aludni, hogy a tömegben baja lesz stb. de szerencsére minden flottul ment. Amúgy ki kell emeljem a biztonságiakat és a segítőket. Minden sorban előre vettek minket a baba miatt és nagyon segítőkészek voltak. Az asszony kitalálta hogy csináljunk egy kis üzletet a gyerekből és adjuk bérbe a sorban állóknak 😀 A meccsen a feleségem kiment kajáért, persze rajta volt a gyerek a kenguruban. A Security pedig lehozta a kaját a helyünkre. Szóval tényleg mindenki nagyon segítőkész volt. Ha minden jól megy és egyszer sikerül kijutni Chicagoba is majd onnan is tudok írni egy kis élmény beszámolót. Remélem sikerült átadni egy kicsit a meccs hangulatát és hogy sikerült bátorítani a kisgyerekes családokat hogy vágjanak bele és nyugodtan jöjjenek ki egy Bears meccsre 😊

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Qb-t kell hozni az offseasonben. Ha nem fogtok abba belebukik ez a bears sajnos.
peach
meg egy jó O-Line se ártana. Szerintem nem lesz contender ez a keret. A következö kellene hozzá rövid távon:

- egy TOP 5-10 O-Line
- egy jó RB Tandem ( szerintem ez meg van)
- egy Alex Smith szintü game Manager QB, aki nem adja el a labdát és ha kell tud nagy passzokat is adni
- ha emellé lenne egy jó TE, akkor ez a védelem le tudná hozni a meccseket, úgy hogy kevés ponttal és az óra uralásával hoznánk a meccseket

De ez nem lesz, mivel Trubisky-t megmenti, hogy most sérült és jövöre megint adnak neki egy esélyt ( barmok)
Toto21
Szerintem csak egy Wilson 😛 és többi elhanyagolhato lenne 😊
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Qb-t kell hozni az offseasonben. Ha nem fogtok abba belebukik ez a bears sajnos.
peach
meg egy jó O-Line se ártana. Szerintem nem lesz contender ez a keret. A következö kellene hozzá rövid távon:

- egy TOP 5-10 O-Line
- egy jó RB Tandem ( szerintem ez meg van)
- egy Alex Smith szintü game Manager QB, aki nem adja el a labdát és ha kell tud nagy passzokat is adni
- ha emellé lenne egy jó TE, akkor ez a védelem le tudná hozni a meccseket, úgy hogy kevés ponttal és az óra uralásával hoznánk a meccseket

De ez nem lesz, mivel Trubisky-t megmenti, hogy most sérült és jövöre megint adnak neki egy esélyt ( barmok)
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Qb-t kell hozni az offseasonben. Ha nem fogtok abba belebukik ez a bears sajnos.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Mivel elég csöndes a meccs után a topic, ezért én kiírom a magamban lévőket.

Eddig az idei szezonban 5 meccsünk volt, és jómagam 2 meccsünket láttam. Pont a 2 vereséget, asszem nem erőltetem a Bears meccsek nézését, mivel az rossz ÓMEN. 😊

Trubisky-Daniels:
Én nagyon Trubisky mellett voltam, de inkább elnézem Daniels biztosabb és nem kilengősebb játékát (bár a mostani 2 INT ezt nem támasztja alá), mint Trubisky nagyon rossz, de néha nagyon jó játékát. Most lesz 2 hete Danielsnek és a következő meccs (vs. Saints) fogja megmutatni, hogy építhetünk az Ő nem túl színvonalas, de biztonságibb játékára.

Támadófal:
Hát a futások eléggé megszűntek Nálunk, ami a fal hibája szerintem főleg. Van egy Monty-Cohen-Davis hármasunk, ami elég jól hangzik, de rém gyenge az eredmény.

Védelem:
Vasárnap rosszul játszottak, messze az eddig megszokottól és ez látszik az eredményen is. Remélem visszaáll a megszokott eredményesség, és játék.

0-17 után majdnem átkapcsoltam, amikor kaptunk Carrtól (vagy Jackobstól) egy óriási ajándékot, amivel éltünk is és jött a 21-0-ás rohanás.
Utána jött a hülye ST baki és Daniels INT és ezzel buktuk a meccset, de szerintem az első félidő miatt nem érdemeltünk volna győzelmet.

Szóval én szívesebben nézek egy brutál D-t, egy közepes, vagy kicsit erősebb, de stabil O-t Daniels irányításával, mint egy ugráló teljesítményűt Trubiskyval.

Én nem adnék Tubiskynek nagy pénzt, látjuk, hogy nem kell első kör elejére feljönni minőségi QB-k megtalálásához (Mahomes, Minshew, stb.). Legyen több pénz a D-be, és kevesebb az O-ra, úgy is ez a Bears hagyomány.
Medve81
Én őszintén szólva egyiket sem nézném. Daniel egy csere QB 10 éve, valószínűleg nem ok nélkül... Trubisky nem hogy nem lett jobb hanem visszább esett. Én hülye felültem a hype vagonra hogy majd a 2. év ebben a rendszerben milyen jó lesz bla bla bla...Itt nyíltan a SB a cél, na most az se a jelenlegi Trubiskyvel se Daniellel nem reális. Főleg addig nem amíg az O line így játszik. Minden kezdőt visszahoztak és tavaly ez egy top 10 körüli egység volt legalábbis pass protban biztos. Most ott tartunk hogy egy bottom 5 szarhalom az egész, se futásblokkolás se a pass prot nem megy. Csicska Raiders pass rush megette őket, pedig az egyik legócskább a ligában. Sose hittem hogy valaha ezt mondom de Long a leggyengébb láncszem, Leno valami mocsok gyengén játszik. Daniels gyenge C-ben úgy tologatják el mint a rongybabát. Még a korábban sokat szídott Massie talán a legjobb...Így hogy a fal miatt nincs futójáték még kevésbé tudjuk palástolni a QB-k gyengeségeit. Az O vergődése nem volt meglepő, de a D-t nem tudom hova tenni. Kb 3 éve futottak ellenünk ennyi yardot. Miss tackle miss tackle hátán. Fejben nagyon nem voltak ott a srácok. Ja és említsük meg a TE játékot is ami kb. nem létezik ebben az évben. Lehet Nagynak el kéne gondolkodni hogy átadja az OC-nek a játékhívást mert úgy látszik ez a HC-OC mindenes dolog nem megy neki. Ez a neccs kísértetiesen emlékeztet a tavalyi Dolphins meg Giants elleni meccsre. Ez a D kurva jó de egy évben ők is kifoghatnak 1-2 gyenge napot és akkor bizony ez a vége. Amúgy csak én érzem úgy hogy kicsit elszállt a csapat? Nagy hype, club dub meg minden. Fejben nem olyan a csapat mint tavaly. Az előző szezonban alig volt büntink, az egyik legfegyelmezettebb csapat voltunk, idén 5 meccs alatt annyi zászlót kaptunk mint tavaly egész évben. Dekoncentráltak vagyunk. Tavaly azt hiszem 3:3-al mentünk a byera aztán meglett a PO. Most ebben a 2 hétben a helyére kell tenni a dolgokat mert ha nem hamar elmehet a szezon. A java csak most jön...

több mint 4 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Mivel elég csöndes a meccs után a topic, ezért én kiírom a magamban lévőket.

Eddig az idei szezonban 5 meccsünk volt, és jómagam 2 meccsünket láttam. Pont a 2 vereséget, asszem nem erőltetem a Bears meccsek nézését, mivel az rossz ÓMEN. 😊

Trubisky-Daniels:
Én nagyon Trubisky mellett voltam, de inkább elnézem Daniels biztosabb és nem kilengősebb játékát (bár a mostani 2 INT ezt nem támasztja alá), mint Trubisky nagyon rossz, de néha nagyon jó játékát. Most lesz 2 hete Danielsnek és a következő meccs (vs. Saints) fogja megmutatni, hogy építhetünk az Ő nem túl színvonalas, de biztonságibb játékára.

Támadófal:
Hát a futások eléggé megszűntek Nálunk, ami a fal hibája szerintem főleg. Van egy Monty-Cohen-Davis hármasunk, ami elég jól hangzik, de rém gyenge az eredmény.

Védelem:
Vasárnap rosszul játszottak, messze az eddig megszokottól és ez látszik az eredményen is. Remélem visszaáll a megszokott eredményesség, és játék.

0-17 után majdnem átkapcsoltam, amikor kaptunk Carrtól (vagy Jackobstól) egy óriási ajándékot, amivel éltünk is és jött a 21-0-ás rohanás.
Utána jött a hülye ST baki és Daniels INT és ezzel buktuk a meccset, de szerintem az első félidő miatt nem érdemeltünk volna győzelmet.

Szóval én szívesebben nézek egy brutál D-t, egy közepes, vagy kicsit erősebb, de stabil O-t Daniels irányításával, mint egy ugráló teljesítményűt Trubiskyval.

Én nem adnék Trubiskynek nagy pénzt, látjuk, hogy nem kell első kör elejére feljönni minőségi QB-k megtalálásához (Mahomes, Minshew, stb.). Legyen több pénz a D-be, és kevesebb az O-ra, úgy is ez a Bears hagyomány.

Szerkesztette: Medve81
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
A Daniel eset az orrom előtt történt, nekem az zászlónak tűnt, én vagyok az egyik legnagyobb ellenzője az ilyen büntinek mivel szeretem a kemény védő játékot. Úgy tűnt hogy pont a dobás pillanatában térd környékén ütötte meg s védő emiatt az ilyet 10/9 x be fogják dobni,
Tomcsik
Nekem ez nem tűnik térd könyékinek, de lehet élőben jobban láttad:
 twitter.com/SGafety/status/1180997878300454913

KPL büntije legalább ilyen kamu volt. Tisztán látszott hogy konkrétan rálökte a blokkoló a kickerre a csávó a földön csúszott a K meg konkrétan rálépett az olyat homorított hogy CR is megirigyelte volna...
Tomcsik
Erről nem találtam most videót, de az tény, hogy volt kontakt a spec teamer játékos és a punter között. Az meg hogy miért került oda a játékos, az már más kérdés, de nekem úgy tűnt, hogy nem lökték oda, hanem pont hogy blokkolni akarta volna, de átesett rajta és úgy ért oda a rúgó támasztó lábához. A kisebbik büntetést alkalmazták, mert csak 5 yard-ot kapott, ami szerintem jogos volt.
Bruce
Nos ez valóban nem térdnek tűnik úgy látszik néha tisztábban látni a videón mint élőben... Lehet mégse könnyű a zebrák élete? Amúgy mint írtam mindegy is nem szerettem érte a zászlót amúgy sem (talán arra dobhatták hogy teljes súllyal esett rá, hülye egy szabály az is...)
Tomcsik
Igazából mindegy valóban, mert a tévedés benne van, akár hülye egy szabály, akár nem. Abban a pillanatban ordas nagy igazságtalanságnak éltem meg, hogy egy ilyen miatt visszafújják a megszerzett labdánkat. Ha úgy tetszik, akkor a másik véleményes szabálytalanságnál (punt) visszajött a lehetőségünk és most tudtunk élni vele.
Bruce
Jobbak voltatok az egész meccsen mind a 2 falatok dominálta a mienket. Múlt héten még elbírta a D line Hicks és Nichols hiányát, most már nem. Daniel ennyit tud volt pár szép dobása, de dobott 2 nagyon buta intet. Az egyikből pontokat csináltatok a másik lezárta a meccset. A másodiknál biztos nem voltak egy lapon Millerrel, na de könyörgöm felnéz és nem látja hogy 3! fekete mezesen kívül a kutya se volt ott? Az OL ilyen szintű visszaesése érthetetlen, viszont a D nem tudom mikor játszott ilyen gyengén utoljára...Bye Week alatt rendbe kell tenni a srácokat, remélem a sérültek pedig felépülnek.
Tomcsik
Azt hiszem egyedüliek vagyunk, hogy 2013óta bye weekről visszatérve a leggyatrább ellenfél is lesimáz minket. S akkor most a Saints lesz az ellenfél..
ricsiii83
Azt meg verni fogjátok 😊😉
Ilyen ez az NFL
több mint 4 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
A Daniel eset az orrom előtt történt, nekem az zászlónak tűnt, én vagyok az egyik legnagyobb ellenzője az ilyen büntinek mivel szeretem a kemény védő játékot. Úgy tűnt hogy pont a dobás pillanatában térd környékén ütötte meg s védő emiatt az ilyet 10/9 x be fogják dobni,
Tomcsik
Nekem ez nem tűnik térd könyékinek, de lehet élőben jobban láttad:
 twitter.com/SGafety/status/1180997878300454913

KPL büntije legalább ilyen kamu volt. Tisztán látszott hogy konkrétan rálökte a blokkoló a kickerre a csávó a földön csúszott a K meg konkrétan rálépett az olyat homorított hogy CR is megirigyelte volna...
Tomcsik
Erről nem találtam most videót, de az tény, hogy volt kontakt a spec teamer játékos és a punter között. Az meg hogy miért került oda a játékos, az már más kérdés, de nekem úgy tűnt, hogy nem lökték oda, hanem pont hogy blokkolni akarta volna, de átesett rajta és úgy ért oda a rúgó támasztó lábához. A kisebbik büntetést alkalmazták, mert csak 5 yard-ot kapott, ami szerintem jogos volt.
Bruce
Nos ez valóban nem térdnek tűnik úgy látszik néha tisztábban látni a videón mint élőben... Lehet mégse könnyű a zebrák élete? Amúgy mint írtam mindegy is nem szerettem érte a zászlót amúgy sem (talán arra dobhatták hogy teljes súllyal esett rá, hülye egy szabály az is...)
Tomcsik
Igazából mindegy valóban, mert a tévedés benne van, akár hülye egy szabály, akár nem. Abban a pillanatban ordas nagy igazságtalanságnak éltem meg, hogy egy ilyen miatt visszafújják a megszerzett labdánkat. Ha úgy tetszik, akkor a másik véleményes szabálytalanságnál (punt) visszajött a lehetőségünk és most tudtunk élni vele.
Bruce
Jobbak voltatok az egész meccsen mind a 2 falatok dominálta a mienket. Múlt héten még elbírta a D line Hicks és Nichols hiányát, most már nem. Daniel ennyit tud volt pár szép dobása, de dobott 2 nagyon buta intet. Az egyikből pontokat csináltatok a másik lezárta a meccset. A másodiknál biztos nem voltak egy lapon Millerrel, na de könyörgöm felnéz és nem látja hogy 3! fekete mezesen kívül a kutya se volt ott? Az OL ilyen szintű visszaesése érthetetlen, viszont a D nem tudom mikor játszott ilyen gyengén utoljára...Bye Week alatt rendbe kell tenni a srácokat, remélem a sérültek pedig felépülnek.
Tomcsik
Azt hiszem egyedüliek vagyunk, hogy 2013óta bye weekről visszatérve a leggyatrább ellenfél is lesimáz minket. S akkor most a Saints lesz az ellenfél..

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A Daniel eset az orrom előtt történt, nekem az zászlónak tűnt, én vagyok az egyik legnagyobb ellenzője az ilyen büntinek mivel szeretem a kemény védő játékot. Úgy tűnt hogy pont a dobás pillanatában térd környékén ütötte meg s védő emiatt az ilyet 10/9 x be fogják dobni,
Tomcsik
Nekem ez nem tűnik térd könyékinek, de lehet élőben jobban láttad:
 twitter.com/SGafety/status/1180997878300454913

KPL büntije legalább ilyen kamu volt. Tisztán látszott hogy konkrétan rálökte a blokkoló a kickerre a csávó a földön csúszott a K meg konkrétan rálépett az olyat homorított hogy CR is megirigyelte volna...
Tomcsik
Erről nem találtam most videót, de az tény, hogy volt kontakt a spec teamer játékos és a punter között. Az meg hogy miért került oda a játékos, az már más kérdés, de nekem úgy tűnt, hogy nem lökték oda, hanem pont hogy blokkolni akarta volna, de átesett rajta és úgy ért oda a rúgó támasztó lábához. A kisebbik büntetést alkalmazták, mert csak 5 yard-ot kapott, ami szerintem jogos volt.
Bruce
Nos ez valóban nem térdnek tűnik úgy látszik néha tisztábban látni a videón mint élőben... Lehet mégse könnyű a zebrák élete? Amúgy mint írtam mindegy is nem szerettem érte a zászlót amúgy sem (talán arra dobhatták hogy teljes súllyal esett rá, hülye egy szabály az is...)
Tomcsik
Igazából mindegy valóban, mert a tévedés benne van, akár hülye egy szabály, akár nem. Abban a pillanatban ordas nagy igazságtalanságnak éltem meg, hogy egy ilyen miatt visszafújják a megszerzett labdánkat. Ha úgy tetszik, akkor a másik véleményes szabálytalanságnál (punt) visszajött a lehetőségünk és most tudtunk élni vele.
Bruce
Jobbak voltatok az egész meccsen mind a 2 falatok dominálta a mienket. Múlt héten még elbírta a D line Hicks és Nichols hiányát, most már nem. Daniel ennyit tud volt pár szép dobása, de dobott 2 nagyon buta intet. Az egyikből pontokat csináltatok a másik lezárta a meccset. A másodiknál biztos nem voltak egy lapon Millerrel, na de könyörgöm felnéz és nem látja hogy 3! fekete mezesen kívül a kutya se volt ott? Az OL ilyen szintű visszaesése érthetetlen, viszont a D nem tudom mikor játszott ilyen gyengén utoljára...Bye Week alatt rendbe kell tenni a srácokat, remélem a sérültek pedig felépülnek.

több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
A Daniel eset az orrom előtt történt, nekem az zászlónak tűnt, én vagyok az egyik legnagyobb ellenzője az ilyen büntinek mivel szeretem a kemény védő játékot. Úgy tűnt hogy pont a dobás pillanatában térd környékén ütötte meg s védő emiatt az ilyet 10/9 x be fogják dobni,
Tomcsik
Nekem ez nem tűnik térd könyékinek, de lehet élőben jobban láttad:
 twitter.com/SGafety/status/1180997878300454913

KPL büntije legalább ilyen kamu volt. Tisztán látszott hogy konkrétan rálökte a blokkoló a kickerre a csávó a földön csúszott a K meg konkrétan rálépett az olyat homorított hogy CR is megirigyelte volna...
Tomcsik
Erről nem találtam most videót, de az tény, hogy volt kontakt a spec teamer játékos és a punter között. Az meg hogy miért került oda a játékos, az már más kérdés, de nekem úgy tűnt, hogy nem lökték oda, hanem pont hogy blokkolni akarta volna, de átesett rajta és úgy ért oda a rúgó támasztó lábához. A kisebbik büntetést alkalmazták, mert csak 5 yard-ot kapott, ami szerintem jogos volt.
Bruce
Nos ez valóban nem térdnek tűnik úgy látszik néha tisztábban látni a videón mint élőben... Lehet mégse könnyű a zebrák élete? Amúgy mint írtam mindegy is nem szerettem érte a zászlót amúgy sem (talán arra dobhatták hogy teljes súllyal esett rá, hülye egy szabály az is...)
Tomcsik
Igazából mindegy valóban, mert a tévedés benne van, akár hülye egy szabály, akár nem. Abban a pillanatban ordas nagy igazságtalanságnak éltem meg, hogy egy ilyen miatt visszafújják a megszerzett labdánkat. Ha úgy tetszik, akkor a másik véleményes szabálytalanságnál (punt) visszajött a lehetőségünk és most tudtunk élni vele.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A Daniel eset az orrom előtt történt, nekem az zászlónak tűnt, én vagyok az egyik legnagyobb ellenzője az ilyen büntinek mivel szeretem a kemény védő játékot. Úgy tűnt hogy pont a dobás pillanatában térd környékén ütötte meg s védő emiatt az ilyet 10/9 x be fogják dobni,
Tomcsik
Nekem ez nem tűnik térd könyékinek, de lehet élőben jobban láttad:
 twitter.com/SGafety/status/1180997878300454913

KPL büntije legalább ilyen kamu volt. Tisztán látszott hogy konkrétan rálökte a blokkoló a kickerre a csávó a földön csúszott a K meg konkrétan rálépett az olyat homorított hogy CR is megirigyelte volna...
Tomcsik
Erről nem találtam most videót, de az tény, hogy volt kontakt a spec teamer játékos és a punter között. Az meg hogy miért került oda a játékos, az már más kérdés, de nekem úgy tűnt, hogy nem lökték oda, hanem pont hogy blokkolni akarta volna, de átesett rajta és úgy ért oda a rúgó támasztó lábához. A kisebbik büntetést alkalmazták, mert csak 5 yard-ot kapott, ami szerintem jogos volt.
Bruce
Nos ez valóban nem térdnek tűnik úgy látszik néha tisztábban látni a videón mint élőben... Lehet mégse könnyű a zebrák élete? Amúgy mint írtam mindegy is nem szerettem érte a zászlót amúgy sem (talán arra dobhatták hogy teljes súllyal esett rá, hülye egy szabály az is...)

több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
A Daniel eset az orrom előtt történt, nekem az zászlónak tűnt, én vagyok az egyik legnagyobb ellenzője az ilyen büntinek mivel szeretem a kemény védő játékot. Úgy tűnt hogy pont a dobás pillanatában térd környékén ütötte meg s védő emiatt az ilyet 10/9 x be fogják dobni,
Tomcsik
Nekem ez nem tűnik térd könyékinek, de lehet élőben jobban láttad:
 twitter.com/SGafety/status/1180997878300454913

KPL büntije legalább ilyen kamu volt. Tisztán látszott hogy konkrétan rálökte a blokkoló a kickerre a csávó a földön csúszott a K meg konkrétan rálépett az olyat homorított hogy CR is megirigyelte volna...
Tomcsik
Erről nem találtam most videót, de az tény, hogy volt kontakt a spec teamer játékos és a punter között. Az meg hogy miért került oda a játékos, az már más kérdés, de nekem úgy tűnt, hogy nem lökték oda, hanem pont hogy blokkolni akarta volna, de átesett rajta és úgy ért oda a rúgó támasztó lábához. A kisebbik büntetést alkalmazták, mert csak 5 yard-ot kapott, ami szerintem jogos volt.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Chase Daniel bizonyitotta miert csak csere. A vegen amikor kellett, dobott 2 INT-et (az egyiket kamu RTP miatt visszafujtak). Amugy a special team jatekost is megdicsernem, aki miatt 4. es 6 yard helyett 4. es 1. lett az Oaklandnek, amibol megcsinalhattak a trukkos jatekot. Azzal a momentum at is kerult hozzajuk.

Nagyon kellene ebbe a csapatba egy QB.
undisputedly
A Daniel eset az orrom előtt történt, nekem az zászlónak tűnt, én vagyok az egyik legnagyobb ellenzője az ilyen büntinek mivel szeretem a kemény védő játékot. Úgy tűnt hogy pont a dobás pillanatában térd környékén ütötte meg s védő emiatt az ilyet 10/9 x be fogják dobni, ettől még nem szeretem én se az ilyen zászlókat. KPL büntije legalább ilyen kamu volt. Tisztán látszott hogy konkrétan rálökte a blokkoló a kickerre a csávó a földön csúszott a K meg konkrétan rálépett az olyat homorított hogy CR is megirigyelte volna... De fölösleges ezeken rágódni ez legkevésbé sem a bírókon múlt. Nem értem hogy az az O line ami tavaly egy top 10.körüli egység volt hogy süllyedt idén botton 5-be? Leno és Long főleg valami förtelem szarul játszik. Amíg az O linet nem rázzák gatyába addig szar se lesz itt. Aztán hova tűnt a liga elit D? Emberemlékezet óta nem futottak 100 yard felett ellenünk. Na meg aztán 97 yardot végigmasíroztak az utolsó driveban...Na de ennyit a szakmázgatásról, amint lesz időm írok egy bővebbet magáról az eseményről, hogy megpróbáljam átadni a meccs hangulatát hogy az is kicsit belekóstoljon aki még nem tudott ott lenni élőben egy ilyen eseményen.

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Chase Daniel bizonyitotta miert csak csere. A vegen amikor kellett, dobott 2 INT-et (az egyiket kamu RTP miatt visszafujtak). Amugy a special team jatekost is megdicsernem, aki miatt 4. es 6 yard helyett 4. es 1. lett az Oaklandnek, amibol megcsinalhattak a trukkos jatekot. Azzal a momentum at is kerult hozzajuk.

Nagyon kellene ebbe a csapatba egy QB.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem értem miért szenved ennyire a Bears, amikor Észak Királynője
1. Kint van a helyszínen
2. És a maciknak szurkol.
 twitter.com/ChicagoBears/status/1180874054150037504

Szerkesztette: iktriad