Chicago Bears

52 feliratkozó

5 napja
FloresR 166
Williams alapszakasz ellenfelei:

Akiket 2x fog megcsapni:
Goff, Love, J.J. McCarthy

Akiket 1x:
Bryce Young, Trevor Lawrence, Kyler Murray, Matthew Stafford, Jayden Daniels, Drake Maye, C.J. Stroud, Brock Purdy, Geno Smith, Anthony Richardson, Will Levis.

Akit a SB-ban tesz helyre:
Mahomes

+TB12, ha megpróbál visszatérni. 😊
mortirolo
Sima Play off lesz
6 napja
mortirolo Chicago Bears 965
Williams alapszakasz ellenfelei:

Akiket 2x fog megcsapni:
Goff, Love, J.J. McCarthy

Akiket 1x:
Bryce Young, Trevor Lawrence, Kyler Murray, Matthew Stafford, Jayden Daniels, Drake Maye, C.J. Stroud, Brock Purdy, Geno Smith, Anthony Richardson, Will Levis.

Akit a SB-ban tesz helyre:
Mahomes

+TB12, ha megpróbál visszatérni. 😊
10 napja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
Puntert húztunk 4.-re, gondolom akkor Poles szerint a DL kész 🤣🤣🤣
davemayer
Lehet ez reachnek tűnik, de ez a csóka rohadt jó. Sima all pro potenciàl. Gill átlagához képest 30-40 yardot nyerünk vele meccsenként az 3-4 sack 😊 …Nem sok pass rushernek van 3-4 sack meccsenkénti átlaga 😊 A csóka konkrétan az Iowa legjobb fegyvere volt.

 x.com/jacobinfante24/status/1784273319996371063

Booker nekem draft előtt is kedvencem volt. Nálam 3. körös grade volt rajta. Nyers és tapasztalatlan, de hatalmas upside.

Williams és Odunze már önmagában A+ draft …

Kiran Amegadije. Bevallom őszintén nálam ő 4. körös volt, de ebben nagyba belejátszott az is hogy nem tudott tesztelni mert sérült volt. A csávó egy nasty genyó. Iszonyat hosszú karok, remek méretek. Infantenál meg pár szakinál 2. körös volt. OL mélység sosem árt, ráadásul szerintem LG-ben is ki lehetne próbálni.

Összességében ez egy jó draft volt. Kicsit sajnálom hogy el kellett lőni egy jövő évi 4. kört, de az legyen a legnagyobb bajunk.

Ha Williams bejön igazából mindegy a többi Pick 😊
Tomcsik
Ha fordítva jön az utolsó két pick, én is ezt mondanám, talán.
Darabra megvagyunk, támadó oldalon még minőségre is eléggé, a védelemeben már vannak kételyek, de most végre komolyan és tényleg reménykedve várom a szezont.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
11 napja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Puntert húztunk 4.-re, gondolom akkor Poles szerint a DL kész 🤣🤣🤣
davemayer
Lehet ez reachnek tűnik, de ez a csóka rohadt jó. Sima all pro potenciàl. Gill átlagához képest 30-40 yardot nyerünk vele meccsenként az 3-4 sack 😊 …Nem sok pass rushernek van 3-4 sack meccsenkénti átlaga 😊 A csóka konkrétan az Iowa legjobb fegyvere volt.

 x.com/jacobinfante24/status/1784273319996371063

Booker nekem draft előtt is kedvencem volt. Nálam 3. körös grade volt rajta. Nyers és tapasztalatlan, de hatalmas upside.

Williams és Odunze már önmagában A+ draft …

Kiran Amegadije. Bevallom őszintén nálam ő 4. körös volt, de ebben nagyba belejátszott az is hogy nem tudott tesztelni mert sérült volt. A csávó egy nasty genyó. Iszonyat hosszú karok, remek méretek. Infantenál meg pár szakinál 2. körös volt. OL mélység sosem árt, ráadásul szerintem LG-ben is ki lehetne próbálni.

Összességében ez egy jó draft volt. Kicsit sajnálom hogy el kellett lőni egy jövő évi 4. kört, de az legyen a legnagyobb bajunk.

Ha Williams bejön igazából mindegy a többi Pick 😊

11 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 900 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t39.30808-6/440096286_18414008467067528_4059729400429510734_n.jpg?stp=c269.0.810.809a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=7AcQcU2cU9QQ7kNvgGBNgbl&_nc_oc=AdhwWLM2EzfMrnYl93K1_f-Q79ZVVG6DCh4VI-32iwZYSMAduMDTEiO2FczqhySc6l8&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfALz21ijycd0_Trsn2m9FRm6rOmQPGYNYPeKZetY3odFw&oe=663C62A8
PFF on Instagram: "Caleb Williams will wear 1️⃣8️⃣ with the Bears 🐻 (via @chicagobears)"
32K likes, 219 comments - profootballfocus on April 26, 2024: "Caleb Williams will wear 1️⃣8️⃣ with the Bears 🐻 (via @chicagobears)".
11 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 900 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mi van arc? 🙃🤣🤣

Williams texts fellow rookie: 'You're not going to punt much'
 www.thescore.com/nfl/news/2900058
11 napja
davemayer Chicago Bears 14 340 — "Grammar maci"
Na Booker, ez okos volt, jövő évi 4.-et mindenképpen èrt

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
11 napja
davemayer Chicago Bears 14 340 — "Grammar maci"
Odunze gyerekkori hőse Hester23. Kiran Amegadjie pedig már tavaly összefutott Eberflus-szal a helyi golfpályán és szintén Hester rajongó.

Punter pedig nagyon kellett. Már hónapokkal ezelőtt tudtuk, hogy ha szerencsénk lesz és Tory Taylor bent marad, akkor el fogjuk hozni. Tudom, hogy most sokan azt várják, hogy minden támadásunk TD lesz, de ha mégsem, akkor jól fog jönni végre egy (nem)normális punter.
mortirolo
Szerintem a DL rohadt lyukas es az iOL is eleg gyenge. De lehet Caleb felhuzza majd öket.

Engem nem zavar a punter mert az is kell.
Toto21
Persze hogy kell, de nem 4.körben és nem úgy hogy 4 picked van a drafton. Még ha egy kickerről lenne szó aki az új Tucker akkor is nagyon necces, így meg konkrétan óriási luxus.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
11 napja
Toto21 Chicago Bears 5 253
Odunze gyerekkori hőse Hester23. Kiran Amegadjie pedig már tavaly összefutott Eberflus-szal a helyi golfpályán és szintén Hester rajongó.

Punter pedig nagyon kellett. Már hónapokkal ezelőtt tudtuk, hogy ha szerencsénk lesz és Tory Taylor bent marad, akkor el fogjuk hozni. Tudom, hogy most sokan azt várják, hogy minden támadásunk TD lesz, de ha mégsem, akkor jól fog jönni végre egy (nem)normális punter.
mortirolo
Szerintem a DL rohadt lyukas es az iOL is eleg gyenge. De lehet Caleb felhuzza majd öket.

Engem nem zavar a punter mert az is kell.
11 napja
mortirolo Chicago Bears 965
Odunze gyerekkori hőse Hester23. Kiran Amegadjie pedig már tavaly összefutott Eberflus-szal a helyi golfpályán és szintén Hester rajongó.

Punter pedig nagyon kellett. Már hónapokkal ezelőtt tudtuk, hogy ha szerencsénk lesz és Tory Taylor bent marad, akkor el fogjuk hozni. Tudom, hogy most sokan azt várják, hogy minden támadásunk TD lesz, de ha mégsem, akkor jól fog jönni végre egy (nem)normális punter.
11 napja
davemayer Chicago Bears 14 340 — "Grammar maci"
Puntert húztunk 4.-re, gondolom akkor Poles szerint a DL kész 🤣🤣🤣

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
11 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amegadjie, akit vitettek a Yaleről amúgy nagy Bears fan. Hazajön.
13 napja
mortirolo Chicago Bears 965
Srácok...mi lesz itt a tavaly még lesajnált NFC Northban. Ha senki nem bassza el, akkor csupa főműsoridő.
gbol
rég voltam ennyire izgatott a szezon előtt. Ha még felmennénk ma Sumataia vagy JPJ valemlyikéért, akkor nem érdekel, ha idén nem húzunk már senkit. 😊

Jó meccsek lesznek itt jövőre. Lions kihúzta a CB1-et, Vikings QB és egy elég jó DE-t, nálatok meg tavaly is jó volt a brigád.

Kezdődjön a szezon 😊
Toto21
A Lions-t már tavaly is vertük. Sima liba. 😊
13 napja
Toto21 Chicago Bears 5 253
Srácok...mi lesz itt a tavaly még lesajnált NFC Northban. Ha senki nem bassza el, akkor csupa főműsoridő.
gbol
rég voltam ennyire izgatott a szezon előtt. Ha még felmennénk ma Sumataia vagy JPJ valemlyikéért, akkor nem érdekel, ha idén nem húzunk már senkit. 😊

Jó meccsek lesznek itt jövőre. Lions kihúzta a CB1-et, Vikings QB és egy elég jó DE-t, nálatok meg tavaly is jó volt a brigád.

Kezdődjön a szezon 😊
13 napja
gbol Green Bay Packers 342
Srácok...mi lesz itt a tavaly még lesajnált NFC Northban. Ha senki nem bassza el, akkor csupa főműsoridő.
13 napja
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Odunze, DJ., Allen azert az nem gyenge wr harmas 😮
13 napja
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Nem gondoltam volna, hogy Odunze bent lesz még. Támadóoldalon több mint elég jól megvagyunk. 😊 Mondjuk Dallas Turner a szomszédba jött.....
csi77
Arnold sem jobb a Lionsban🥶

13 napja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
Nem gondoltam volna, hogy Odunze bent lesz még. Támadóoldalon több mint elég jól megvagyunk. 😊 Mondjuk Dallas Turner a szomszédba jött.....

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
13 napja
mortirolo Chicago Bears 965
Nagy szerencsénk volt ezzel a sok QB húzással. Az első védő pedig Latu, aminek nagyon örülök, mert megérdemli.
13 napja
Toto21 Chicago Bears 5 253
Hölgyek és urak. Üdvözöllek titeket a modern football világában. Ilyen support cast még nem volt a Bears történetében. Ilyen helyzetben 1/1 QB még nem volt. Most komolyan ez egy top3 WR core az egész ligát nézve.
Tomcsik
Reméljük kihozzák belőle amit lehet, O-ben erre a skillsetre kb bármit fel lehet rajzolni. Coaching lesz a nagy kérdőjel, ha csak kicsit is okosabbak lesznek mint korábban már komoly előrelépésre lehet számítani. Williams meg cáfoljon rá a károgókra (köztük rám) és legyen nfl fr qb.
davemayer
Shane Waldron-al kapcsolatban nagyon bizakodó vagyok.
13 napja
davemayer Chicago Bears 14 340 — "Grammar maci"
Hölgyek és urak. Üdvözöllek titeket a modern football világában. Ilyen support cast még nem volt a Bears történetében. Ilyen helyzetben 1/1 QB még nem volt. Most komolyan ez egy top3 WR core az egész ligát nézve.
Tomcsik
Reméljük kihozzák belőle amit lehet, O-ben erre a skillsetre kb bármit fel lehet rajzolni. Coaching lesz a nagy kérdőjel, ha csak kicsit is okosabbak lesznek mint korábban már komoly előrelépésre lehet számítani. Williams meg cáfoljon rá a károgókra (köztük rám) és legyen nfl fr qb.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
13 napja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Caleb nem kicsit őrült Odunzenak. 😊

 x.com/clayharbs82/status/1783671917100081403?s=46&t=6bnYcxXsprTslH2xX42SgA

13 napja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hölgyek és urak. Üdvözöllek titeket a modern football világában. Ilyen support cast még nem volt a Bears történetében. Ilyen helyzetben 1/1 QB még nem volt. Most komolyan ez egy top3 WR core az egész ligát nézve.

13 napja
mortirolo Chicago Bears 965
Hát ennél jobb támadósor már nem igazán lehetne. Irány a 4000 yard. Poles nagyon boldognak látszott.
13 napja
Toto21 Chicago Bears 5 253
kezdődhetne holnap a szezon bazz. Nagyon tetszik ami történt. De jövőre nagyon kelleni fognak emberek a DL-be.