Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Graham:
2 év / 16 millió / 9 garantált (2020 base + signing bonus)
Signing bonus: 6 millió

2020: 6 M ( 3 base / 3 SB)
2021: 10 M (6,9 base / 3 SB / 0,1 workout)

Azaz jövőre ki lehet rúgni 3 millió DM-nel. Nem valami fényes ez a kontrakt.

Kb. 2 millió lehet a cap alatt így. De abban nincs benn Bush, Irving és Burns. Szóval igazából kb 0.
tüsi91
És gondolom a draft class sem.
Bazzani
Nincs első kör, szóval az kb 1 millió.

Jordan Lucas strong safety érkezett a Chiefstől. Depth játékos, speciel teamer. Ettől még jöhet drafton hátul valaki.
1 év 910 000 (vet min), 250 000 garantált, 90 000 SB.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Graham:
2 év / 16 millió / 9 garantált (2020 base + signing bonus)
Signing bonus: 6 millió

2020: 6 M ( 3 base / 3 SB)
2021: 10 M (6,9 base / 3 SB / 0,1 workout)

Azaz jövőre ki lehet rúgni 3 millió DM-nel. Nem valami fényes ez a kontrakt.

Kb. 2 millió lehet a cap alatt így. De abban nincs benn Bush, Irving és Burns. Szóval igazából kb 0.
tüsi91
És gondolom a draft class sem.

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Graham:
2 év / 16 millió / 9 garantált (2020 base + signing bonus)
Signing bonus: 6 millió

2020: 6 M ( 3 base / 3 SB)
2021: 10 M (6,9 base / 3 SB / 0,1 workout)

Azaz jövőre ki lehet rúgni 3 millió DM-nel. Nem valami fényes ez a kontrakt.

Kb. 2 millió lehet a cap alatt így. De abban nincs benn Bush, Irving és Burns. Szóval igazából kb 0.
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ryan Pace: We have a plan

A mágusnak volt egy terve. Besült.
Ez a csapat úgy ahogy 2018-ra, 2019-re és 2020-ra lett felépítve. Miért mondom ezt?
Khalil Mack személyében megjött a védelem utolsó puzzleja, eladtál érte két darab első körös picket, egy harmadik kört, de kaptál egy másodikat.
De előtte még egy 2019/2. kört áldoztál Anthony Millerre. A terv készen volt.

A terv 2017-ben megbukott. Az irányítón. Tudom nálunk Mahomes nem lenne elit QB, Watson nem lenne szimplán egy remek játékos (akit vajon mennyire vet vissza az, hogy a Texansban játszik???), Mitchell Trubisky meg máshol a legfaszább dolog lenne a mikrohullámos sütő után.
Ez a csapat arra lett felépítve, hogy a rookie szerződésében lévő QB-val lehet eredményt elérni, mert adott hozzá kvázi minden. A védelemmel lehetett volna nyerni, és nem tudom elképzelni, hogy idén ne lehetne. De Mitchell Trubiskyval nem lehet. Erre tökéletes alátámasztás Nick Foles. Aki a veszett fejsze nyele, hogy még valamit kipréseljenek ebből a csapatból. De ez a csapat már kezd roskadozni.

Egyrészt a védelem meghatározó arcainak nagy része a 30 rosszabbik oldalán van, vagy hamarosan odakerül.
Másrészt roskadozik a pénzügyi helyzet, aminek eredménye, hogy néhány poszt elég kérdőjeles, fél megoldásokkal teli.
Harmadrészt a drafton is limitáltak az erőforrások.

Mindennek az volt az alapja, hogy Mitchell Trubisky beválik. Előfordul az, hogy nem így történik. A QB kiértékelés még nálunk jobb franchiseoknál sem egyértelmű. A baj az, hogy minden adott volt ahhoz, hogy a megfelelőt válasszuk. Pozícióban voltunk, s a 3-ból sikerült kiválasztani a leggyengébbet. Nem egy arasszal, hanem legalább egy mérfölddel. Mindezt tetőzi, hogy odaadtál mindezért 2 darab 3. kört, és egy 4. kört.
Feljebb írtam Anthony Millerről. Eladtál érte egy második körös picket.

Volt egy terv, aminek alapja az volt, hogy Mitchell Trubisky beválik. Nem vált be. A mögötte kiválasztottak közül az egyik egyenes úton halad a HOF felé, a másik szimplán az NFL bőven jobb irányítói közé tartozik.
Mindent erre tett fel. Nyilván Khalil Mack nélkül ez a védelem nem lenne ilyen, s passrusher nagy need volt és minden bizonnyal 2019 1. körben pass rusher jött volna. Vegyük le ezt az első kört. (s vegyük le a 2020/3-at is, mert cserébe jött a 2020/2)

2017/3
2017/4
2018/3
2019/2
2020/1
2020/4 (Montgomery)

6 játékos, amellyel meg kellett volna adnod a csapatot mélységét, uram bocsá kezdőjét. S ha csak a fele talál, már előrébb vagy. Akkor nem állnál most így, hogy nincsen pénzed, holott nincsen jobb oldali guard (hagyjuk most, hogy amúgy milyen a támadófal), hogy az egyik kezdő corner poszton csak találgatsz hogy mi lesz, hogy a jelenleg kezdő safety 4 évig a kispadot csiszolta, hogy abszolút nincs pass rusher mélységed. Nyílván ezeket, legalábbis a guardot és az edge rushert lehet orvosolni második körökben. De attól a csapatnak sok helyen nincs mélysége, nem ül ott a fiatal titán a padon. Mert közvetetten Mitchell Trubiskyre feltett mindent.

Nick Foles már csak a levegőért kapkodás. Került egy 4. körbe és 15 millióba. Egy depth játékos a drafton és 2 használható játékos a piacról. Legalábbis papíron. Ha Foles azon a szinten játszana, ahogy azt a playoffban tette, mikot nyert a Phillyvel, akkor 2020-ban még lenne egy minimális remény. S talán 2021-ben még ki lehetne facsarni valamit. De reális-e ez? Inkább nem.

Ryan Pacenek volt egy terve, aminek az alapja összeomlott.
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Artie Burns CB volt első körös jött 1 évre.
Depthnek ok. Márcsak kezdő kell.
tüsi91
Öööö szerintem ő valami bűn rossz.
Bazzani
Első körös volt egyszercsak.
hpeter93
Ja akkor jó játékos bocsi.
Bazzani
Nem ismerjük a szerződést még, de minden bizonnyal nagyon minimális garantálttal egy 1,5-2 milliós szerződés, amiből veszteség nélkül kiléphetsz. Ennyit talán megér. Várjuk a számokat.

Nincs pénz olyan CB2-re, akitől tudjuk, hogy mit várhatunk. Itt van Toliver, Roberson, Burns és minden bizonnyal egy draft pick. A rossz igazolások, draft pickek eltradelése és pénzköltés ára, hogy valahova nem jutnak milliók. Na ez most egy ilyen poszt. Valaki tán emögött a front mögött tud egy elfogadható szintet hozni.
több mint 4 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Artie Burns CB volt első körös jött 1 évre.
Depthnek ok. Márcsak kezdő kell.
tüsi91
Öööö szerintem ő valami bűn rossz.
Bazzani
Első körös volt egyszercsak.
hpeter93
Ja akkor jó játékos bocsi.
Bazzani
Ezt iróniának szántam én is, hogy nevetséges, csak lemaradt a smile😀

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Artie Burns CB volt első körös jött 1 évre.
Depthnek ok. Márcsak kezdő kell.
tüsi91
Öööö szerintem ő valami bűn rossz.
Bazzani
Első körös volt egyszercsak.
hpeter93
Ja akkor jó játékos bocsi.

több mint 4 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Artie Burns CB volt első körös jött 1 évre.
Depthnek ok. Márcsak kezdő kell.
tüsi91
Öööö szerintem ő valami bűn rossz.
Bazzani
Első körös volt egyszercsak.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Artie Burns CB volt első körös jött 1 évre.
Depthnek ok. Márcsak kezdő kell.
tüsi91
Öööö szerintem ő valami bűn rossz.

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Artie Burns CB volt első körös jött 1 évre.
Depthnek ok. Márcsak kezdő kell.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Irving visszajött 1 évre, gondolom olcsón, de nem veterán minimumért, hanem olyan Deon Bush körüli 1,5 millióért. Azt mondják többen is érdeklődtek utána, amit fel nem tudok fogni miért. Ettől függetlenül kell valaki draftról, akit be lehet vonni a rotációba.
több mint 4 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ami mindenképp kell. Kezdő RG, OLB3, csere/kezdő SS, Swing T, ILB depth, TE (ez még mindig need ) CB2 lemeccseli Toliver meg Roberson. Sanszra IOL és OLB lesz a két 2. körös. Mondjuk lehet lesz bent olyan WR aki kihagyhatatlan lesz amikor mi jövünk...
Tomcsik
TE remélem nem lesz, akármilyen szar a felhozatal ne költsünk rá se picket se pénzt, Ha rám hallgatnának kidobnának mindenkit és Horsted lenne az első számú.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ami mindenképp kell. Kezdő RG, OLB3, csere/kezdő SS, Swing T, ILB depth, TE (ez még mindig need ) CB2 lemeccseli Toliver meg Roberson. Sanszra IOL és OLB lesz a két 2. körös. Mondjuk lehet lesz bent olyan WR aki kihagyhatatlan lesz amikor mi jövünk...

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bush jön vissza, vagy nagyon olcsón akarjuk letudni az SS posztot vagy back up lesz mint eddig volt...

 mobile.twitter.com/adamschefter/status/1241018153053945859
Tomcsik
Erre sem volt elvileg pénzünk, nemhogy drágábbra. Drafton jöhet valaki, akivel lemeccseli, de ez egy elég egyértelmű és olcsó igazolás volt.
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 366 — "Grammar maci"
Én Urlacher és Hester miatt választottam a Bearst. Nem értem, hogyan nem talált a csapat azóta sem egy rendes irányítót. Nagy város, nagy piac, nagy történelem. Egyedül Josh McCown néhány meccsén éreztem úgy, hogy nem kaparom szét az arcomat. Szerintetek szexirexi óta ki volt a Bears Top3 irányítója és hozzájuk képes Foles milyen lesz?
mortirolo
Cutler
Akiutanaadenverbenjatszottsokat
McCown

Most:
Cutler
Foles
Akiutanaadenverbenjatszottsokat

A játék képe alapján viszont Folesban az is benne van hogy vele eredményesebbek legyünk mint Cutlerrel szóval akár első is lehet.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Bush jön vissza, vagy nagyon olcsón akarjuk letudni az SS posztot vagy back up lesz mint eddig volt...

 mobile.twitter.com/adamschefter/status/1241018153053945859

több mint 4 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Én Urlacher és Hester miatt választottam a Bearst. Nem értem, hogyan nem talált a csapat azóta sem egy rendes irányítót. Nagy város, nagy piac, nagy történelem. Egyedül Josh McCown néhány meccsén éreztem úgy, hogy nem kaparom szét az arcomat. Szerintetek szexirexi óta ki volt a Bears Top3 irányítója és hozzájuk képes Foles milyen lesz?
mortirolo
Cutler Cutler Cutler

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 491 — Bears & Illinois fan
Én Urlacher és Hester miatt választottam a Bearst. Nem értem, hogyan nem talált a csapat azóta sem egy rendes irányítót. Nagy város, nagy piac, nagy történelem. Egyedül Josh McCown néhány meccsén éreztem úgy, hogy nem kaparom szét az arcomat. Szerintetek szexirexi óta ki volt a Bears Top3 irányítója és hozzájuk képes Foles milyen lesz?
mortirolo
Caleb Hanie. Egy apróbb hibája ugyan volt, amikor egy fg távban egy labda földredobásból csinált egy intentional groundingot, de sebaj.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 281 — a new hope (again)
Én Urlacher és Hester miatt választottam a Bearst. Nem értem, hogyan nem talált a csapat azóta sem egy rendes irányítót. Nagy város, nagy piac, nagy történelem. Egyedül Josh McCown néhány meccsén éreztem úgy, hogy nem kaparom szét az arcomat. Szerintetek szexirexi óta ki volt a Bears Top3 irányítója és hozzájuk képes Foles milyen lesz?
mortirolo
Cutler. Sztem kb azt ő is hozni fogja és ezzel mindent el is mondtam.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
mortirolo Chicago Bears 970
Én Urlacher és Hester miatt választottam a Bearst. Nem értem, hogyan nem talált a csapat azóta sem egy rendes irányítót. Nagy város, nagy piac, nagy történelem. Egyedül Josh McCown néhány meccsén éreztem úgy, hogy nem kaparom szét az arcomat. Szerintetek szexirexi óta ki volt a Bears Top3 irányítója és hozzájuk képes Foles milyen lesz?
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
Dix ment a Cowboy a 4 millióért. Ahogy gondoltam nagy piaca nem lesz. Ennyit nekünk is érhetett volna, csak nincs lóvé.
Mindenesetre egy strong safety tán a legkönnyebb pótolni. Már ha lehet strong safetyről beszélni. Inkább mondom azt, hogy kell valaki, aki miatt Jackson nem a box közelében játszik, hanem hátul.

Ez kb egy 6. körös komp pick lenne, szóval így Von Bell pl beleférhét. Labdát nem fog szerezni ő sem, de ő inkább box safety. Csak az ő kb 4 milliójára is kell lóvé.
tüsi91
Bell tőlünk most a FA alatt elutasított egy átlag 7,5 millió/éves ajánlatot. Négyért biztos nem fog aláírni szerintem.


több mint 4 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Dix ment a Cowboy a 4 millióért. Ahogy gondoltam nagy piaca nem lesz. Ennyit nekünk is érhetett volna, csak nincs lóvé.
Mindenesetre egy strong safety tán a legkönnyebb pótolni. Már ha lehet strong safetyről beszélni. Inkább mondom azt, hogy kell valaki, aki miatt Jackson nem a box közelében játszik, hanem hátul.

Ez kb egy 6. körös komp pick lenne, szóval így Von Bell pl beleférhét. Labdát nem fog szerezni ő sem, de ő inkább box safety. Csak az ő kb 4 milliójára is kell lóvé.
tüsi91
Tony Jefferson lenne a legjobb megoldás, tipikus box S és nem számítana bele a comp pick formulába
Tomcsik
Ja érdeklődik is iránta a csapat. Amúgy érdemes Pattarson twittertét olvasgatni, haláli a csávó

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Dix ment a Cowboy a 4 millióért. Ahogy gondoltam nagy piaca nem lesz. Ennyit nekünk is érhetett volna, csak nincs lóvé.
Mindenesetre egy strong safety tán a legkönnyebb pótolni. Már ha lehet strong safetyről beszélni. Inkább mondom azt, hogy kell valaki, aki miatt Jackson nem a box közelében játszik, hanem hátul.

Ez kb egy 6. körös komp pick lenne, szóval így Von Bell pl beleférhét. Labdát nem fog szerezni ő sem, de ő inkább box safety. Csak az ő kb 4 milliójára is kell lóvé.
tüsi91
Tony Jefferson lenne a legjobb megoldás, tipikus box S és nem számítana bele a comp pick formulába

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Dix ment a Cowboy a 4 millióért. Ahogy gondoltam nagy piaca nem lesz. Ennyit nekünk is érhetett volna, csak nincs lóvé.
Mindenesetre egy strong safety tán a legkönnyebb pótolni. Már ha lehet strong safetyről beszélni. Inkább mondom azt, hogy kell valaki, aki miatt Jackson nem a box közelében játszik, hanem hátul.

Ez kb egy 6. körös komp pick lenne, szóval így Von Bell pl beleférhét. Labdát nem fog szerezni ő sem, de ő inkább box safety. Csak az ő kb 4 milliójára is kell lóvé.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Lucas aláírt a Redskinshez. 2 év 5,3 millió.
Tulajdonképpen jól játszott Massie helyén, vagy inkább azt mondom vállalható teljesítményt nyújtott.

Komp pick formulában nem állunk rosszul.

Jött: Quinn (átlag 14)
Ment: Kwiatkoski (7), Williams (5), Daniel (4,3), Pierre-Louis (3,4), Lucas (2,65).

Ez mondjuk így eddig kb két darab 6. és két darab 7. kör. 2021-ben 4 HOF kaliber jön a draft végén.
tüsi91
Még attól is függ mi lesz Hahával. Ha ügyesen okoskodunk érte is jöhet comp pick.