Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Graham vetmin? 😂 Ne bassz az 1 millió neki. Azért azt talán senki nem gondolja komolyan, hogy 2-ért aláír. Ok, sok ez az átlag 8, vagy vegyük azt, hogy 1 évre 9 millió, de azért na.
Egy 2 év 10-12 millió közt van valahol az értéke, valahol Ebron környékén, picit alatta. Ez nem vetmin környéke.
tüsi91
Graham értéke szerintem messze van az 5-6 milliótól, olyan 3-ért azt mondom, hogy egy kockáztatást megér (bár az elmúlt évekből kiindulva nem tudom, miben reménykedik nála az ember), de amit adtatok az tényleg nevetséges

több mint 4 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Greg Zuerlein még szabad? És mi nem hozzuk el? Ha Graham-nek kevesebb lét toltunk volna, most már lehetne rúgónk is...
Toto21
Ha annyira akarnák akkor kivágnák Pattersont. 4mt felszabadítva

több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Greg Zuerlein még szabad? És mi nem hozzuk el? Ha Graham-nek kevesebb lét toltunk volna, most már lehetne rúgónk is...
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
German Ifedi jött egy évre a Hawkstól. Nem jó játékos, de cserének ok. Ő is volt 1. körös. Ő is bust. Ha már nem tud húzni drafton, akkor igazol. Ennél nagyobb troll nincsen.

Mindent egybevetve cserének elfér.
tüsi91
 www.youtube.com/watch?v=slgsqkktVGc
Helmut Zimmer
Ez 2016-os. Azota bebizonyosodott, hogy nem tud. Konzekvensen kb. 55-62 kozotti ertekelest kapott mindenhol az elmult evekben (1-62–es listan).
undisputedly
Lécci, olvass már kommenteket a video alatt

Barry O'Hara
6 hónapja
"He’s still struggling 3 years in."

Köszi!

Amúgy az összes hibáját felsorolja a srác, amelyek mai napig igazak. A srác annyiban tévedett, hogy optimista volt.
Helmut Zimmer
Es mi koze a video alatti hozzaszolasnak az en kommentemhez? Miert teszi az invalidda vagy okafogyotta? 😊

A Bears hasonlo modon gyujti a gyenge falembereket. Vicces, mert Ifedirol mindig Webb jut eszembe, ugyebar o a Bears korabbi kiemelkedo(en gyenge) falembere volt, hasonlo kvalitasokkal Ifediehez. Kivancsi vagyok a szamokra.
undisputedly
Miért szidod az egyetlen Bears játékost akivel még közös fotóm is van?! Webb egy hatalmas király játé... á nem tudom leírni 🤣🤣🤣

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
A Hawks támadófalember nevelése is kritikán aluli mondjuk.
Nem tudjuk a számokat. Amit én ebbe belelátok, hogy Pace pénz híján begyűjt olyan srácokat, akiknek a karrierje nem úgy sikerült, ahogy várták, hátha összeállnak a csillagok és nálunk mutatnak valamit. Nekünk van egy nagy lyuk jobb oldali guardban. Jött Ifedi, van két fiatal srác Coward és Bars és lesz egy draft pick, akik lemeccselik. Nem kell szerintem ebbe sokat belelátni.
Amit én láttam Hawks meccseken. A srácnak nincsen lába a szélre. Belül talán használhatóbb.

Mindeközben Tyler Bray is visszatért. Mielőtt bárki kétségbe esne ez sem befolyásol semmit.
tüsi91
Semmi baj a Hawks támadófal-ember nevelésével. A Hawks támadó koncepciójával van a nagy baj. Eklatáns példa Tom Cable, aki minden volt Seattleben csak "nagyságosúr" nem. Elment a picsába, és épített egy tisztességes falat Oaklandben.

Ifedi ettől függetlenül nem váltotta meg a világot. De én sok sikert kívánok neki!
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
German Ifedi jött egy évre a Hawkstól. Nem jó játékos, de cserének ok. Ő is volt 1. körös. Ő is bust. Ha már nem tud húzni drafton, akkor igazol. Ennél nagyobb troll nincsen.

Mindent egybevetve cserének elfér.
tüsi91
 www.youtube.com/watch?v=slgsqkktVGc
Helmut Zimmer
Ez 2016-os. Azota bebizonyosodott, hogy nem tud. Konzekvensen kb. 55-62 kozotti ertekelest kapott mindenhol az elmult evekben (1-62–es listan).
undisputedly
Lécci, olvass már kommenteket a video alatt

Barry O'Hara
6 hónapja
"He’s still struggling 3 years in."

Köszi!

Amúgy az összes hibáját felsorolja a srác, amelyek mai napig igazak. A srác annyiban tévedett, hogy optimista volt.
Helmut Zimmer
Es mi koze a video alatti hozzaszolasnak az en kommentemhez? 😊

undisputedly
"ez 2016-os"
Erre mondtam, hogy olvasd alatta a kommenteket, amelyekben az van, hogy 3 év alatt semmit sem javult. 😊

Invaliddá nem teszi, legfeljebb más megvilágításba helyezi, hogy a Seattle rendszerében ugyan ki kap magas értékelést? 😊 Az egyetlen Pro Bowl közel távol Duane Browné még 2017-ből, amikor a szezon elejét még Houstonban tolta.
Tök mindegy ki a faledző.
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A Hawks támadófalember nevelése is kritikán aluli mondjuk.
Nem tudjuk a számokat. Amit én ebbe belelátok, hogy Pace pénz híján begyűjt olyan srácokat, akiknek a karrierje nem úgy sikerült, ahogy várták, hátha összeállnak a csillagok és nálunk mutatnak valamit. Nekünk van egy nagy lyuk jobb oldali guardban. Jött Ifedi, van két fiatal srác Coward és Bars és lesz egy draft pick, akik lemeccselik. Nem kell szerintem ebbe sokat belelátni.
Amit én láttam Hawks meccseken. A srácnak nincsen lába a szélre. Belül talán használhatóbb.

Mindeközben Tyler Bray is visszatért. Mielőtt bárki kétségbe esne ez sem befolyásol semmit.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
German Ifedi jött egy évre a Hawkstól. Nem jó játékos, de cserének ok. Ő is volt 1. körös. Ő is bust. Ha már nem tud húzni drafton, akkor igazol. Ennél nagyobb troll nincsen.

Mindent egybevetve cserének elfér.
tüsi91
 www.youtube.com/watch?v=slgsqkktVGc
Helmut Zimmer
Ez 2016-os. Azota bebizonyosodott, hogy nem tud. Konzekvensen kb. 55-62 kozotti ertekelest kapott mindenhol az elmult evekben (1-62–es listan).
undisputedly
Lécci, olvass már kommenteket a video alatt

Barry O'Hara
6 hónapja
"He’s still struggling 3 years in."

Köszi!

Amúgy az összes hibáját felsorolja a srác, amelyek mai napig igazak. A srác annyiban tévedett, hogy optimista volt.
Helmut Zimmer
Es mi koze a video alatti hozzaszolasnak az en kommentemhez? Miert teszi az invalidda vagy okafogyotta? 😊

A Bears hasonlo modon gyujti a gyenge falembereket. Vicces, mert Ifedirol mindig Webb jut eszembe, ugyebar o a Bears korabbi kiemelkedo(en gyenge) falembere volt, hasonlo kvalitasokkal Ifediehez. Kivancsi vagyok a szamokra.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
German Ifedi jött egy évre a Hawkstól. Nem jó játékos, de cserének ok. Ő is volt 1. körös. Ő is bust. Ha már nem tud húzni drafton, akkor igazol. Ennél nagyobb troll nincsen.

Mindent egybevetve cserének elfér.
tüsi91
 www.youtube.com/watch?v=slgsqkktVGc
Helmut Zimmer
Ez 2016-os. Azota bebizonyosodott, hogy nem tud. Konzekvensen kb. 55-62 kozotti ertekelest kapott mindenhol az elmult evekben (1-62–es listan).
undisputedly
Lécci, olvass már kommenteket a video alatt

Barry O'Hara
6 hónapja
"He’s still struggling 3 years in."

Köszi!

Amúgy az összes hibáját felsorolja a srác, amelyek mai napig igazak. A srác annyiban tévedett, hogy optimista volt.
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Az "6. QB" még akár be is jöhet, ha 12-es lesz a mezszáma. 😊
Mondjuk voltak már nálunk zsenik:
 www.youtube.com/watch?v=Zf2L-NDe4Us
mortirolo
Igen, az utóbbi mozdulatot említettem volt 5 napja.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
German Ifedi jött egy évre a Hawkstól. Nem jó játékos, de cserének ok. Ő is volt 1. körös. Ő is bust. Ha már nem tud húzni drafton, akkor igazol. Ennél nagyobb troll nincsen.

Mindent egybevetve cserének elfér.
tüsi91
 www.youtube.com/watch?v=slgsqkktVGc
Helmut Zimmer
Ez 2016-os. Azota bebizonyosodott, hogy nem tud. Konzekvensen kb. 55-62 kozotti ertekelest kapott mindenhol az elmult evekben (1-62–es listan).
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
German Ifedi jött egy évre a Hawkstól. Nem jó játékos, de cserének ok. Ő is volt 1. körös. Ő is bust. Ha már nem tud húzni drafton, akkor igazol. Ennél nagyobb troll nincsen.

Mindent egybevetve cserének elfér.
tüsi91
 www.youtube.com/watch?v=slgsqkktVGc
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
German Ifedi jött egy évre a Hawkstól. Nem jó játékos, de cserének ok. Ő is volt 1. körös. Ő is bust. Ha már nem tud húzni drafton, akkor igazol. Ennél nagyobb troll nincsen.
tüsi91
AHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Graham vetmin? 😂 Ne bassz az 1 millió neki. Azért azt talán senki nem gondolja komolyan, hogy 2-ért aláír. Ok, sok ez az átlag 8, vagy vegyük azt, hogy 1 évre 9 millió, de azért na.
Egy 2 év 10-12 millió közt van valahol az értéke, valahol Ebron környékén, picit alatta. Ez nem vetmin környéke.
tüsi91
Nyílván kicsit cinikus akart lenni 5-6 milla környékén lett volna reális, mi oda adtuk közel a dupláját úgy hogy Pace valszeg magával licitált...

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
German Ifedi jött egy évre a Hawkstól. Nem jó játékos, de cserének ok. Ő is volt 1. körös. Ő is bust. Ha már nem tud húzni drafton, akkor igazol. Ennél nagyobb troll nincsen.

Mindent egybevetve cserének elfér.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Graham vetmin? 😂 Ne bassz az 1 millió neki. Azért azt talán senki nem gondolja komolyan, hogy 2-ért aláír. Ok, sok ez az átlag 8, vagy vegyük azt, hogy 1 évre 9 millió, de azért na.
Egy 2 év 10-12 millió közt van valahol az értéke, valahol Ebron környékén, picit alatta. Ez nem vetmin környéke.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na ugye idén két nagy szerződést adtunk FA játékosnak. Graham és Quinn. Na mind a két igazolást worst signing-ek közé sorolták be idáig az NFL.com-on a szakértők. Sajnos egyet kellet értenem az érveléseikkel.

Graham-nak nem hiszem, hogy ekkora piaca lett volna, ergo túllicitálta magát.
Quinn pedig sérülékeny, öreg és rendszeridegen.

#maradjotthonpace és ne gyere többet az irodába
Toto21
Nekem Quinn nagyon tetszik, nagy kedvencem volt még a Ramsben. Longgal a túl oldalt azért az egy kemény pass rush volt. Sérülékeny? Mostanában azt hiszem nagyobb baja nem volt, ha jól rémlik 2016-ban volt IR-en, persze lehet hogy tévedek. Játszott már Quinn 1-2 jó frontban, de szerintem ez lesz a legjobb. Az hogy 30 éves nem annyira baj. Tudunk nem egy pass rushert aki ennél idősebben is bőven az elitben volt. Suggs, Lewis, Ware, Peppers, hogy csak egy párat említsünk... Nekem sokkal inkább az a bajom hogy Mack és Quinn mögött senki nincs, Irving egy kalap szar és így nehezebb lesz pihentetni őket. Ezért reméltem hogy olcsón még egy veteránt szerzünk ( Wake vagy Golden), de úgy néz ki túl drágák. Graham el nincs bajom, a pénzével van. Egy vetmin környéki összegért jó igazolás lett volna...Foles, nem repdesek az örömtől, de hogy Trubiskynél jobb az tuti. Meglátjuk ez elég-e valamire...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Grahamben én látom az 500 yardot, amiért sok a 9 millió, de Burton akár egyeltalán még focizni?
Én továbbra sem látok nagy különbséget a 3-4 edge és a 4-3 end közt. Playek 75 százaléka nickel, 2 védőfalemberrel. Javítson ki valaki, de nem látom az egetrengető különbséget a 34 OLB és a 43 end közt.
Öreg. 30 éves. Nem fiatal. A 2019-es tapen mondjuk ebből semmit nem láttál.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 4 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Na ugye idén két nagy szerződést adtunk FA játékosnak. Graham és Quinn. Na mind a két igazolást worst signing-ek közé sorolták be idáig az NFL.com-on a szakértők. Sajnos egyet kellet értenem az érveléseikkel.

Graham-nak nem hiszem, hogy ekkora piaca lett volna, ergo túllicitálta magát.
Quinn pedig sérülékeny, öreg és rendszeridegen.

#maradjotthonpace és ne gyere többet az irodába
Toto21
Quinnt azért nem írnám le ennyivel, elsülhet ez nagyon jól is
davemayer
1 biztos, ezerszer jobb pass rusher mint Floyd és Mackel a túl oldalán sima 10+ szezont kinézek belőle. (arről ne is beszéljünk, hogy a kettejük között még kik játszanak)

több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Na ugye idén két nagy szerződést adtunk FA játékosnak. Graham és Quinn. Na mind a két igazolást worst signing-ek közé sorolták be idáig az NFL.com-on a szakértők. Sajnos egyet kellet értenem az érveléseikkel.

Graham-nak nem hiszem, hogy ekkora piaca lett volna, ergo túllicitálta magát.
Quinn pedig sérülékeny, öreg és rendszeridegen.

#maradjotthonpace és ne gyere többet az irodába
Toto21
Quinnt azért nem írnám le ennyivel, elsülhet ez nagyon jól is

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Na ugye idén két nagy szerződést adtunk FA játékosnak. Graham és Quinn. Na mind a két igazolást worst signing-ek közé sorolták be idáig az NFL.com-on a szakértők. Sajnos egyet kellet értenem az érveléseikkel.

Graham-nak nem hiszem, hogy ekkora piaca lett volna, ergo túllicitálta magát.
Quinn pedig sérülékeny, öreg és rendszeridegen.

#maradjotthonpace és ne gyere többet az irodába
több mint 4 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Az "6. QB" még akár be is jöhet, ha 12-es lesz a mezszáma. 😊
Mondjuk voltak már nálunk zsenik:
 www.youtube.com/watch?v=Zf2L-NDe4Us

Szerkesztette: mortirolo
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ha már itt többen megpendítették a draftot (állásidőn vagyok itthon ezért van szabadidőm...). Lement a nagy hullám első része a piacon. Még 2 OL-t várok, de nagyjából ennyi. (Az egyik mondjuk Newhouse, aki egyformán képes vállalhatóan szarul játszani a szélén, meg egy guard)

Leírtam már mit gondolok erről az egészről, miért nem látom a csapat hosszútávú jövőjét.

Top 5 Need:
1. RG
2018-ban is egy közepes egység volt a támadófal, na onnan sikerült 3 masszívat visszalépni. De úgy komplettan mindenkinek. Nem az, hogy Leno lett rosszabb. Hanem mindenki. Csak ez a OT poszton jobban szembeötlik, de belül is egy kalapszar teljesítményt nyújtottunk. Long elfogyott, Cowardnak nagyon nagy cipő volt ez a kezdő guard. Egyelőre úgy állunk, hogy a Leno-Daniels-Whitehair-Massie négyesfogat helye tuti, mert mögöttük szó szerint senki, le a kalappal Mr. Pace. Jobb oldali guardban Bars vs Coward van jelenleg. Bars-t nagyon fényezik, igen tényleg remek lenne, ha átvenné a posztot és rögtön jól is játszana. Realistán tűnik egy cserének, aki mindent tud játszani. Ryan Pace eddig a 2-3. körökben háromszor húzott iOL-t, abból Whitehair és Daniels sem lett vakító üstökös, Grasu pedig teljesen használhatatlan volt. Vélhetően idén jön a következő pick.

2. OLB
Mack és Quinn jól hangzik. Minőségi depth Lamarr Houston óta nem volt. Mingo inkább tűnik egy ST ásznak és egy coverban itt-ott használható játékosnak, mint pass rushernek. Mi van ha Quinn nem játssza végig a szezont? Nem először fordulna elő vele. Mack szerintem pár évig még elit, mert ő nem sebességből él, de Quinn fő fegyvere ez. Irvinget felejtsük el, használhatatlan. Kell egy srác, aki idén egy 30%-os snapszámban hozzátud tenni, mert Mack és Quinn snapszáma egészségesen valahol 75-%-nál van. Nem pedig 85-90-nél.
Szerintem kevesen vannak úgy, hogy ne mozogjunk vissza pl a 2/43-mal 10-15 helyet egy extra 3. kör végéért, 4. elejéért. Kétlem, hogy letrade nélkül OLB jönne a 2. körben.

3. CB2
Van egy bust, van egy eddig nem bizonyított UDFA, meg van egy CFL király. Ez minden csak nem biztos. Pace nem draftolt defesive backet 5 év alatt a 4. körnél feljebb. Nem hinném, hogy ez idén változik meg.

4. WR speed
Miller slotból jó, Robinson túlsó felére pedig tippre egy dinamikusabb/gyorsabb embert képzelnek el Ridleynél és Wimsnél, aki tud sebességből profitálni. Pace WR buzi, s szerintem jelenleg úgy állunk, hogy az egyik 2. körös pick WR.

5. OT
Szerintem nem kell ecsetelni miért.

(Annyira nem érzem jelentősnek, hogy ki játsszon SS-t Jackson mellett, hogy nem lepődnék meg, hogy abszolút le lenne szarva ez.)


No de Ryan Pace.
Tudjuk WR buzi. RB buzi. Monty és Cohen mellett/mögött senki.
Szóval ismerve őt.
2. OG
2. WR
5. RB
6. TE
6. QB
7. mindegy
7. mindegy
tüsi91
Én remélem hogy legalább az egyik 2. körössel letradelünk mert kéne egy 3. kör. Én is azt vizionálom nagyjából amit írták. Nekem ah volt az igazán érdekes kérdés hogy milyen formában lesz draftolva az G. Én egy OT- t húznék aki képes G-t játszani és jövőre átvenni az egyik T posztot. OT class nagyon mély lesz bent még pár ígéretes név amikor mi jövünk. Sajnos idén pont a G ami nem túl mély. Van pár ígéretes C aki tudna esetleg G-t játszani vagy megint lehetne variálni Whitehairrel...

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha már itt többen megpendítették a draftot (állásidőn vagyok itthon ezért van szabadidőm...). Lement a nagy hullám első része a piacon. Még 2 OL-t várok, de nagyjából ennyi. (Az egyik mondjuk Newhouse, aki egyformán képes vállalhatóan szarul játszani a szélén, meg egy guard)

Leírtam már mit gondolok erről az egészről, miért nem látom a csapat hosszútávú jövőjét.

Top 5 Need:
1. RG
2018-ban is egy közepes egység volt a támadófal, na onnan sikerült 3 masszívat visszalépni. De úgy komplettan mindenkinek. Nem az, hogy Leno lett rosszabb. Hanem mindenki. Csak ez a OT poszton jobban szembeötlik, de belül is egy kalapszar teljesítményt nyújtottunk. Long elfogyott, Cowardnak nagyon nagy cipő volt ez a kezdő guard. Egyelőre úgy állunk, hogy a Leno-Daniels-Whitehair-Massie négyesfogat helye tuti, mert mögöttük szó szerint senki, le a kalappal Mr. Pace. Jobb oldali guardban Bars vs Coward van jelenleg. Bars-t nagyon fényezik, igen tényleg remek lenne, ha átvenné a posztot és rögtön jól is játszana. Realistán tűnik egy cserének, aki mindent tud játszani. Ryan Pace eddig a 2-3. körökben háromszor húzott iOL-t, abból Whitehair és Daniels sem lett vakító üstökös, Grasu pedig teljesen használhatatlan volt. Vélhetően idén jön a következő pick.

2. OLB
Mack és Quinn jól hangzik. Minőségi depth Lamarr Houston óta nem volt. Mingo inkább tűnik egy ST ásznak és egy coverban itt-ott használható játékosnak, mint pass rushernek. Mi van ha Quinn nem játssza végig a szezont? Nem először fordulna elő vele. Mack szerintem pár évig még elit, mert ő nem sebességből él, de Quinn fő fegyvere ez. Irvinget felejtsük el, használhatatlan. Kell egy srác, aki idén egy 30%-os snapszámban hozzátud tenni, mert Mack és Quinn snapszáma egészségesen valahol 75-%-nál van. Nem pedig 85-90-nél.
Szerintem kevesen vannak úgy, hogy ne mozogjunk vissza pl a 2/43-mal 10-15 helyet egy extra 3. kör végéért, 4. elejéért. Kétlem, hogy letrade nélkül OLB jönne a 2. körben.

3. CB2
Van egy bust, van egy eddig nem bizonyított UDFA, meg van egy CFL király. Ez minden csak nem biztos. Pace nem draftolt defesive backet 5 év alatt a 4. körnél feljebb. Nem hinném, hogy ez idén változik meg.

4. WR speed
Miller slotból jó, Robinson túlsó felére pedig tippre egy dinamikusabb/gyorsabb embert képzelnek el Ridleynél és Wimsnél, aki tud sebességből profitálni. Pace WR buzi, s szerintem jelenleg úgy állunk, hogy az egyik 2. körös pick WR.

5. OT
Szerintem nem kell ecsetelni miért.

(Annyira nem érzem jelentősnek, hogy ki játsszon SS-t Jackson mellett, hogy nem lepődnék meg, hogy abszolút le lenne szarva ez.)


No de Ryan Pace.
Tudjuk WR buzi. RB buzi. Monty és Cohen mellett/mögött senki.
Szóval ismerve őt.
2. OG
2. WR
5. RB
6. TE
6. QB
7. mindegy
7. mindegy

Szerkesztette: tüsi91
több mint 4 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Pineiro elég lesz vagy kellene egy (új) Gostkowski?
mortirolo
Annyira nem volt rossz. Annak tudatában, hogy a fél szezont sérülten nyomta le.