Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 613
rosszabb nem lehet
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bár a Foles csere hivatalosan még továbbra sincs bejelentve, Nick és főleg a kedves párja Tori is kész tényként beszél a cseréről
 www.instagram.com/p/B97hHA2pZ85/
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/85234437_662728414461696_6660499541316910879_n.jpg?stp=c181.0.546.545a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=KiqW13MwyPcQ7kNvgFg78pj&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYBymTDXQwE-D5j_GWTDoaN0kBDzeBnO941fc8RWhHgorQ&oe=66530226
Tori Foles on Instagram: "Some years are pretty challenging. You look back and don’t know why God sent you somewhere and for what purpose, but then you see the growth and wisdom that you’ve already gained, which mostly comes from these types of years. Not only that but the relationships that come out of these years can often be some of the best. We will cherish and miss many people from our quick time in Jacksonville. We are thrilled to move the fam to Chicago! A city we both love and a team we can’t wait to join. I think there’s some good restaurants to try too 😍😉 We feel incredibly blessed and lucky to be given this opportunity and all glory to God. He continues to open doors and guide us through the tough years and He is with us wherever we go and however it goes. And since we are Arizona alumni, we get to say it again.... 🐻⬇️! #beardown #chicagobears #chicago #dabears"
6,964 likes, 247 comments - torifoles on March 19, 2020: "Some years are pretty challenging. You look back and don’t know why God sent you somewhere and for what purpose, but then you see the g...".

Sok sikert nekik itt. A Jags-Bears meccset leszámítva..
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Lucas aláírt a Redskinshez. 2 év 5,3 millió.
Tulajdonképpen jól játszott Massie helyén, vagy inkább azt mondom vállalható teljesítményt nyújtott.

Komp pick formulában nem állunk rosszul.

Jött: Quinn (átlag 14)
Ment: Kwiatkoski (7), Williams (5), Daniel (4,3), Pierre-Louis (3,4), Lucas (2,65).

Ez mondjuk így eddig kb két darab 6. és két darab 7. kör. 2021-ben 4 HOF kaliber jön a draft végén.
több mint 4 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Érzéseim szerint hiába lenne elküldve a vezetőség útána sem lenne nagy változás.. itt komplett tulajdonosi kör lenne a legeslegjobb

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 491 — Bears & Illinois fan
Miért kell nekünk új irányító? 2017-ben draftoltuk Mahomes-t és vele már három superbowlt nyertünk. Ja nem, még mindig nem tértem magamhoz.
mortirolo
Azért ott a draft előtt senki nem várta Mahomest top 5 be
kapitnono
Az nem zárja ki, hogy kellett volna 😉 😛 Ebből is látszik, hogy még közelről se könnyű megszakérteni, hát még innen 😊
dande
Nálunk Mahomes nem lenne Mahomes, ezért is felesleges erről beszélni.
davemayer
Talán nem lenne elit, de talán és nagyon talán a TOP10-et karcolná, a liga alja Trubisky és a liga alja Foles helyett. Szóval szerintem annyira nem felesleges beszélni erről.
tüsi91
De felesleges, mert lecsúsztunk róla. csak bosszantjuk magunkat.
Az alábbi írásoddal egyetértek, ennek ellenére reménykedem egy jó szezonban. Ami egy kis gyógyír lesz a sebekre, cserébe egy évvel később megy a főnökség a levesbe.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Miért kell nekünk új irányító? 2017-ben draftoltuk Mahomes-t és vele már három superbowlt nyertünk. Ja nem, még mindig nem tértem magamhoz.
mortirolo
Azért ott a draft előtt senki nem várta Mahomest top 5 be
kapitnono
Az nem zárja ki, hogy kellett volna 😉 😛 Ebből is látszik, hogy még közelről se könnyű megszakérteni, hát még innen 😊
dande
Nálunk Mahomes nem lenne Mahomes, ezért is felesleges erről beszélni.
davemayer
Talán nem lenne elit, de talán és nagyon talán a TOP10-et karcolná, a liga alja Trubisky és a liga alja Foles helyett. Szóval szerintem annyira nem felesleges beszélni erről.
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Elmondom mi az én bajom.

A Bears cap szituációja szar. Miért? Mert szar a GM.

QB: kidob egy valag lóvét Glennonra (15 millió), majd most Folesra (15 millió idén) és egy 4. kört. Utóbbit miért? Mert a feltrade után 1/2-n kiválasztott irányítója bust.

WR: kidob egy valag pénzt Robinsonra (aki egyébként remek), mert az 1/7-en kiválasztott játékosa bust.

TE: kidob egy valag pénzt Burtonre, aki pályára sem lép és egy lassan 34 esztendős Jimmy Grahamre, mert a 2. körben kiválasztott tight endje bust

OLB: kidob egy valag pénzt, két darab első kört a szenzációs Mackért, meg egy valag pénz Quinnért, mert a feltrade után kiválasztott játékosa nem mondom, hogy bust, de nem is jó pass rusher.

S akkor szó sem esik róla, hogy amúgy mennyi szar igazolása volt még ezeken kívül.

S most ott tartunk, hogy a sapka felett vagyunk pár millióval, s persze hosszabbítunk most majd tán Robinsonnal, meg Hicks szerződését átstruktúráljuk, hogy pár olcsó játékost még lehessen igazolni.
S csak görgetjük magunk előtt ezeket az összegeket, aminek előbb utóbb az lesz a vége, tippre 1 vagy 2 év múlva, hogy lesz egy olyan év, mikor kirúgdaljuk a veterán játékosokat, mint pl Hicks, Trevethan, Mack, Quinn, Fuller, hogy csak a védelmet nevezzem meg és lesz egy tankolós év.

NINCS IRÁNYÍTÓ, NINCS PÉNZ, NINCS DRAFT PICK. Felállva tudok tapsolni.

----

QB: Foles, Trubisky
Turbót, ha eltradelnénk, akkor fel lehetne szabadítani 4 milliót, míg az új csapata 4 millióért venné át. Az egy csere QB pénz, a gyerek pont annyit ér. Az más kérdés, hogy van-e csapat, aki ad érte egy 7. kört?
Folesról nincsen jó véleményem.

RB: Montgomery, Cohen, Nall
Cohen utolsó éve. Te megfizetnéd jövőre? Én nem biztos. Amilyen középső körös RB buzi Pace én eltudom képzelni, hogy beleszerelmesedik valakibe.

TE: Graham, Burton, Harris, Shaheen, Saubert, Braunecker, Clark, Raymond, Horsted
Mi ez valami casting? Graham 5 éve kellett volna. Burtont kirúgni nem tudod, s nem gondolom, hogy valaki tradelne érte, pedig 4 millió lenne csak a fizuja, ha valaki átvenni (bár az garantált).
Shaheen kirúgása 0,6 millió spórolás. Braunecker kirúgása 0,9 millió spórolás. Ezek no brainer lépések.
Én Holtzot visszaigazolnám tenderrel, mint TE/FB.
Bravó Mr. Pace. Bravó.

WR: Robinson, Miller, Wims, RIdley, Patterson, Davis, Ives, Wesley
Most itt azt mondom oké, Ridleynek kell előlépni a szélre. Pattersonra biztos szükség van? Több, mint 4 milliót takarítasz meg rajta. Ok, hogy returnernek jó, de ér ennyit?

OL: Leno, Daniels, Whitehair, ???, Massie ; Bars, Levin, Mustipher, Boyd
Kell egy kezdő guard (tippre draft), kell egy bevethető interior OL Bars mellett piacról, kell egy tackle. Szar a helyzet. Good job Mr. Pace.


DL: Hicks, Goldman, Nichols, Robertson-Harris, Anderson
Tulajdonképpen nekem ez megfelel. Anderson szerintem nem volt rossz UDFA ellenére, lehet ide hátsó körben valaki, de alapban rendben van.

OLB: Mack, Quinn, Vaughters
Irvingért nem kár, Lynchért még annyira sem, hogy nem jönnek vissza. De. Kell két játékos, akik bevethetőek. Kell valaki fiatal csikó, meg egy veterán, aki hozzátesz. Én még az egyik 2. kört is beáldoznám pass rusherre, meg egyet akár a vége felé. Kell az utánpótlás.

ILB: Trevathan, Smith, Woods, Bond, Iyiegbuniwe
Nem aggódom az ILB depth miatt. Kwiat pokolian jobban nézett ki, mint 2018-ban, Pierre-Louis mint előtte bármikor. Picit olyan érzés ez, minthogy valahogy mindenki jobbnak néz itt ki, mint amennyit valójában tud.

CB: Fuller, Skrine, Toliver, Shelley, Roberson, Crawford, Joseph
Fuller, Skrine ok.
Toliver: amikor pályára került nem volt rossz, de elő tud lépni?
Shelley: nem láttuk sokat, de nem szélső corner
Roberson: kanadai liga hőse, nem várok semmit
Crawford: pályára sem lépett rookie évében
Joseph: pályára sem lépett

Szóval egy corner kell, aki Toliverrel megharcol és netán kinövi magát NFL játékossá. Elég egyértelmű need.

S: Jackson, Brice, Denmark.

Kell egy SS, meg még valaki használhatóbb a padra is.

ST:
O'Donnell is beáldozható nálam. 1,1 millió spórolás kell máshova.

Szóval a legnagyobb needek:
- RG
- CB2
- SS
- OLB depth (2 játékos)
- OL depth (2 játékos: tackle és guard)

Se pénz, se draft pick, se QB.

Good job Mr. Pace.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tudom, hogy ez nem sok, de foles az első jaguars meccsén az első három negyedben amiben játszott egy kifejezetten fasza teljesítményt tett ki a pályára.
peach
Első 3 negyed???? TÍZ SNAPET volt a pályán, mielőtt (egy el kell ismerni szép TD dobásnál) lesérült.
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 366 — "Grammar maci"
Miért kell nekünk új irányító? 2017-ben draftoltuk Mahomes-t és vele már három superbowlt nyertünk. Ja nem, még mindig nem tértem magamhoz.
mortirolo
Azért ott a draft előtt senki nem várta Mahomest top 5 be
kapitnono
Az nem zárja ki, hogy kellett volna 😉 😛 Ebből is látszik, hogy még közelről se könnyű megszakérteni, hát még innen 😊
dande
Nálunk Mahomes nem lenne Mahomes, ezért is felesleges erről beszélni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Át lett variálva Whitehair szerződése. 3.3mt szabadítottak fel

több mint 4 éve
mortirolo Chicago Bears 970
Miért kell nekünk új irányító? 2017-ben draftoltuk Mahomes-t és vele már három superbowlt nyertünk. Ja nem, még mindig nem tértem magamhoz.
mortirolo
Azért ott a draft előtt senki nem várta Mahomest top 5 be
kapitnono
De Trubisky-t sem a top 2-be...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 635 — Így remélem megfelelek nektek.....
Miért kell nekünk új irányító? 2017-ben draftoltuk Mahomes-t és vele már három superbowlt nyertünk. Ja nem, még mindig nem tértem magamhoz.
mortirolo
Azért ott a draft előtt senki nem várta Mahomest top 5 be
kapitnono
Az nem zárja ki, hogy kellett volna 😉 😛 Ebből is látszik, hogy még közelről se könnyű megszakérteni, hát még innen 😊
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
Miért kell nekünk új irányító? 2017-ben draftoltuk Mahomes-t és vele már három superbowlt nyertünk. Ja nem, még mindig nem tértem magamhoz.
mortirolo
Azért ott a draft előtt senki nem várta Mahomest top 5 be


több mint 4 éve
mortirolo Chicago Bears 970
Miért kell nekünk új irányító? 2017-ben draftoltuk Mahomes-t és vele már három superbowlt nyertünk. Ja nem, még mindig nem tértem magamhoz.
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
A nyalókafejűnél nem volt ekkora hiszti, pedig ott aztán tényleg egy túlfizetett senkit hoztunk. Ráadásul akkor tradeltunk Trubiskyért is. Nem mondom, hogy Foles lesz a megváltó, de egy-két meccset azért adnék neki mielőtt teljesen leírnám.
hpeter93
ez teljesen jogos, más kérdés hogy szerintem az 1-2 meccs elég is lesz ahhoz hogy leírd
baromira örültem amikor hallottam hogy hozzátok került, mert egy ideig pletykálták azt is hogy Bostonban köt ki ami nálam kb a felvágom az ereimet kategória lett volna
több mint 4 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
A nyalókafejűnél nem volt ekkora hiszti, pedig ott aztán tényleg egy túlfizetett senkit hoztunk. Ráadásul akkor tradeltunk Trubiskyért is. Nem mondom, hogy Foles lesz a megváltó, de egy-két meccset azért adnék neki mielőtt teljesen leírnám.

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 281 — a new hope (again)
Tudom, hogy ez nem sok, de foles az első jaguars meccsén az első három negyedben amiben játszott egy kifejezetten fasza teljesítményt tett ki a pályára. Pech, hogy aztán ráestek a vállára. Aztán minshew berobbanása és az öltőzeben vigégigsöprő szarcunami miatt, amikor visszarakták a kezdőbe olyan körülmények között teljesen esélytelen volt, hogy értékelhető játékot mutasson.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 923 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/90507308_2622707451341871_8645862296965481050_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=zVl3n96DfscQ7kNvgGBgpd6&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYCjExACU6jvb9l9MuU6r58TFu1DAZFXbdxTSjmkxKbUAA&oe=6652E63A
NFL on Instagram: "@nickfoles ➡️ @chicagobears!"
332K likes, 1,893 comments - nfl on March 18, 2020: "@nickfoles ➡️ @chicagobears!".
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme a Bears 2020-as kezdő QB-ja: Nitch Frubisky. 😊


remélem legalább az igaz hogy a fizuja egy részét ti álljátok...
Tomcsik
Nem tudom, de nem hiszem mert máris át lett alakítva szerződése nálatok. Nálunk maradt egy nagy rakás dead cap utána még így is.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Az Pats a büdös életbe nem áldozott volna be egy 4. kört Folesra. A Colts meg már leigazolta Riverst szóval ezt hagyjuk. Pace megint magát licitálta túl. Mint mondtam a Jagsnek semmi ütőkártyája nem volt... Nem tudni még a pontos részleteket, de azt rebesgetik hogy a fizetése egy részét a Jags fogja állni. Max akkor tudnám valamelyest védeni ezt a tradet ha a Jags adott volna picket is Folessal...
Tomcsik
A HC, az OC és a QB coach (aki tavaly amúgy az OC-je volt nálunk) MIND DOLGOZOTT Folesszal. Tehát az edzői stáb nem zsákbamacskát kap vele. Nyilván ez is közre játszott a döntésben. Kell neki építeni egy nagyon stabil O-falat, ami megvédi és akkor még működőképes is lehet a dolog. És legalább TE itt van dögivel...
iktriad
Ja mennyiségre van egy pár... Minőségre? Inkább hagyjuk. Persze ismerik az edzők, de ez akkor se volt jó trade a részünkről. Ilyen kondíciók mellett magas volt érte a 4. kör. Kellett volna érte kapnunk picket is, remélem legalább az igaz hogy a fizuja egy részét ti álljátok...

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az Pats a büdös életbe nem áldozott volna be egy 4. kört Folesra. A Colts meg már leigazolta Riverst szóval ezt hagyjuk. Pace megint magát licitálta túl. Mint mondtam a Jagsnek semmi ütőkártyája nem volt... Nem tudni még a pontos részleteket, de azt rebesgetik hogy a fizetése egy részét a Jags fogja állni. Max akkor tudnám valamelyest védeni ezt a tradet ha a Jags adott volna picket is Folessal...
Tomcsik
A HC, az OC és a QB coach (aki tavaly amúgy az OC-je volt nálunk) MIND DOLGOZOTT Folesszal. Tehát az edzői stáb nem zsákbamacskát kap vele. Nyilván ez is közre játszott a döntésben. Kell neki építeni egy nagyon stabil O-falat, ami megvédi és akkor még működőképes is lehet a dolog. És legalább TE itt van dögivel...
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Remélem minimum TNF-es meccs lesz(ha lesz szezon...)!
 twitter.com/MadeByTim/status/1240330201617309696
(Spoiler: kinézem, hogy Foles meg A-Rob és a D-tek simán elpicsáz minket)

Hát nekem ez volt a legrosszabb forgatókönyv. Foles volt az akit a leginkább nem szerettem volna. 100x inkább Cam fél vállal, fél lábbal, fél szemmel...Ez a trade max úgy lenne érthető hogy a Jags ad nekünk egy magasabb kört (kb 3. ) és benyeli Foles fizujának egy részét. Amolyan Osweiler féle trade... A Jagsnek semmi ütőlapja nem volt, szabadulni akartak tőle minden áron. Pace ezzel aláírta a kirúgását, valszeg Nagy is. Quinn ok a többi hányás. RG, S . CB majd draftról. Illetve kell 1-2 cut meg átalakítás mert szarban vagyunk a cappel....
Tomcsik
De volt ütőlapunk. Sokan érdeklődtek íránta (pl. a Colts vagy a Pats) , mert jövőre már ki lehet rakni minimális dead cappel. Nem véletlen, hogy Rivers és Brady után Foles került új csapathoz először az elérhető QB-k közül.

Plusz ha jól lett az a szerződés átstrukturálva, akkor ti is hamar(már akár jövőre) kiléphettek belőle.
iktriad
Az Pats a büdös életbe nem áldozott volna be egy 4. kört Folesra. A Colts meg már leigazolta Riverst szóval ezt hagyjuk. Pace megint magát licitálta túl. Mint mondtam a Jagsnek semmi ütőkártyája nem volt... Nem tudni még a pontos részleteket, de azt rebesgetik hogy a fizetése egy részét a Jags fogja állni. Max akkor tudnám valamelyest védeni ezt a tradet ha a Jags adott volna picket is Folessal...

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 491 — Bears & Illinois fan
Nem kell előre fosni, ráérünk majd az első GB elleni meccs után

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem minimum TNF-es meccs lesz(ha lesz szezon...)!
 twitter.com/MadeByTim/status/1240330201617309696
(Spoiler: kinézem, hogy Foles meg A-Rob és a D-tek simán elpicsáz minket)

Hát nekem ez volt a legrosszabb forgatókönyv. Foles volt az akit a leginkább nem szerettem volna. 100x inkább Cam fél vállal, fél lábbal, fél szemmel...Ez a trade max úgy lenne érthető hogy a Jags ad nekünk egy magasabb kört (kb 3. ) és benyeli Foles fizujának egy részét. Amolyan Osweiler féle trade... A Jagsnek semmi ütőlapja nem volt, szabadulni akartak tőle minden áron. Pace ezzel aláírta a kirúgását, valszeg Nagy is. Quinn ok a többi hányás. RG, S . CB majd draftról. Illetve kell 1-2 cut meg átalakítás mert szarban vagyunk a cappel....
Tomcsik
De volt ütőlapunk. Sokan érdeklődtek íránta (pl. a Colts vagy a Pats) , mert jövőre már ki lehet rakni minimális dead cappel. Nem véletlen, hogy Rivers és Brady után Foles került új csapathoz először az elérhető QB-k közül.

Plusz ha jól lett az a szerződés átstrukturálva, akkor ti is hamar(már akár jövőre) kiléphettek belőle.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát nekem ez volt a legrosszabb forgatókönyv. Foles volt az akit a leginkább nem szerettem volna. 100x inkább Cam fél vállal, fél lábbal, fél szemmel...Ez a trade max úgy lenne érthető hogy a Jags ad nekünk egy magasabb kört (kb 3. ) és benyeli Foles fizujának egy részét. Amolyan Osweiler féle trade... A Jagsnek semmi ütőlapja nem volt, szabadulni akartak tőle minden áron. Pace ezzel aláírta a kirúgását, valszeg Nagy is. Quinn ok a többi hányás. RG, S . CB majd draftról. Illetve kell 1-2 cut meg átalakítás mert szarban vagyunk a cappel....