Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Grahamben én látom az 500 yardot, amiért sok a 9 millió, de Burton akár egyeltalán még focizni?
Én továbbra sem látok nagy különbséget a 3-4 edge és a 4-3 end közt. Playek 75 százaléka nickel, 2 védőfalemberrel. Javítson ki valaki, de nem látom az egetrengető különbséget a 34 OLB és a 43 end közt.
Öreg. 30 éves. Nem fiatal. A 2019-es tapen mondjuk ebből semmit nem láttál.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 4 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Na ugye idén két nagy szerződést adtunk FA játékosnak. Graham és Quinn. Na mind a két igazolást worst signing-ek közé sorolták be idáig az NFL.com-on a szakértők. Sajnos egyet kellet értenem az érveléseikkel.

Graham-nak nem hiszem, hogy ekkora piaca lett volna, ergo túllicitálta magát.
Quinn pedig sérülékeny, öreg és rendszeridegen.

#maradjotthonpace és ne gyere többet az irodába
Toto21
Quinnt azért nem írnám le ennyivel, elsülhet ez nagyon jól is
davemayer
1 biztos, ezerszer jobb pass rusher mint Floyd és Mackel a túl oldalán sima 10+ szezont kinézek belőle. (arről ne is beszéljünk, hogy a kettejük között még kik játszanak)

több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Na ugye idén két nagy szerződést adtunk FA játékosnak. Graham és Quinn. Na mind a két igazolást worst signing-ek közé sorolták be idáig az NFL.com-on a szakértők. Sajnos egyet kellet értenem az érveléseikkel.

Graham-nak nem hiszem, hogy ekkora piaca lett volna, ergo túllicitálta magát.
Quinn pedig sérülékeny, öreg és rendszeridegen.

#maradjotthonpace és ne gyere többet az irodába
Toto21
Quinnt azért nem írnám le ennyivel, elsülhet ez nagyon jól is

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 289
Na ugye idén két nagy szerződést adtunk FA játékosnak. Graham és Quinn. Na mind a két igazolást worst signing-ek közé sorolták be idáig az NFL.com-on a szakértők. Sajnos egyet kellet értenem az érveléseikkel.

Graham-nak nem hiszem, hogy ekkora piaca lett volna, ergo túllicitálta magát.
Quinn pedig sérülékeny, öreg és rendszeridegen.

#maradjotthonpace és ne gyere többet az irodába
több mint 4 éve
mortirolo Chicago Bears 968
Az "6. QB" még akár be is jöhet, ha 12-es lesz a mezszáma. 😊
Mondjuk voltak már nálunk zsenik:


Szerkesztette: mortirolo
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ha már itt többen megpendítették a draftot (állásidőn vagyok itthon ezért van szabadidőm...). Lement a nagy hullám első része a piacon. Még 2 OL-t várok, de nagyjából ennyi. (Az egyik mondjuk Newhouse, aki egyformán képes vállalhatóan szarul játszani a szélén, meg egy guard)

Leírtam már mit gondolok erről az egészről, miért nem látom a csapat hosszútávú jövőjét.

Top 5 Need:
1. RG
2018-ban is egy közepes egység volt a támadófal, na onnan sikerült 3 masszívat visszalépni. De úgy komplettan mindenkinek. Nem az, hogy Leno lett rosszabb. Hanem mindenki. Csak ez a OT poszton jobban szembeötlik, de belül is egy kalapszar teljesítményt nyújtottunk. Long elfogyott, Cowardnak nagyon nagy cipő volt ez a kezdő guard. Egyelőre úgy állunk, hogy a Leno-Daniels-Whitehair-Massie négyesfogat helye tuti, mert mögöttük szó szerint senki, le a kalappal Mr. Pace. Jobb oldali guardban Bars vs Coward van jelenleg. Bars-t nagyon fényezik, igen tényleg remek lenne, ha átvenné a posztot és rögtön jól is játszana. Realistán tűnik egy cserének, aki mindent tud játszani. Ryan Pace eddig a 2-3. körökben háromszor húzott iOL-t, abból Whitehair és Daniels sem lett vakító üstökös, Grasu pedig teljesen használhatatlan volt. Vélhetően idén jön a következő pick.

2. OLB
Mack és Quinn jól hangzik. Minőségi depth Lamarr Houston óta nem volt. Mingo inkább tűnik egy ST ásznak és egy coverban itt-ott használható játékosnak, mint pass rushernek. Mi van ha Quinn nem játssza végig a szezont? Nem először fordulna elő vele. Mack szerintem pár évig még elit, mert ő nem sebességből él, de Quinn fő fegyvere ez. Irvinget felejtsük el, használhatatlan. Kell egy srác, aki idén egy 30%-os snapszámban hozzátud tenni, mert Mack és Quinn snapszáma egészségesen valahol 75-%-nál van. Nem pedig 85-90-nél.
Szerintem kevesen vannak úgy, hogy ne mozogjunk vissza pl a 2/43-mal 10-15 helyet egy extra 3. kör végéért, 4. elejéért. Kétlem, hogy letrade nélkül OLB jönne a 2. körben.

3. CB2
Van egy bust, van egy eddig nem bizonyított UDFA, meg van egy CFL király. Ez minden csak nem biztos. Pace nem draftolt defesive backet 5 év alatt a 4. körnél feljebb. Nem hinném, hogy ez idén változik meg.

4. WR speed
Miller slotból jó, Robinson túlsó felére pedig tippre egy dinamikusabb/gyorsabb embert képzelnek el Ridleynél és Wimsnél, aki tud sebességből profitálni. Pace WR buzi, s szerintem jelenleg úgy állunk, hogy az egyik 2. körös pick WR.

5. OT
Szerintem nem kell ecsetelni miért.

(Annyira nem érzem jelentősnek, hogy ki játsszon SS-t Jackson mellett, hogy nem lepődnék meg, hogy abszolút le lenne szarva ez.)


No de Ryan Pace.
Tudjuk WR buzi. RB buzi. Monty és Cohen mellett/mögött senki.
Szóval ismerve őt.
2. OG
2. WR
5. RB
6. TE
6. QB
7. mindegy
7. mindegy
tüsi91
Én remélem hogy legalább az egyik 2. körössel letradelünk mert kéne egy 3. kör. Én is azt vizionálom nagyjából amit írták. Nekem ah volt az igazán érdekes kérdés hogy milyen formában lesz draftolva az G. Én egy OT- t húznék aki képes G-t játszani és jövőre átvenni az egyik T posztot. OT class nagyon mély lesz bent még pár ígéretes név amikor mi jövünk. Sajnos idén pont a G ami nem túl mély. Van pár ígéretes C aki tudna esetleg G-t játszani vagy megint lehetne variálni Whitehairrel...

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha már itt többen megpendítették a draftot (állásidőn vagyok itthon ezért van szabadidőm...). Lement a nagy hullám első része a piacon. Még 2 OL-t várok, de nagyjából ennyi. (Az egyik mondjuk Newhouse, aki egyformán képes vállalhatóan szarul játszani a szélén, meg egy guard)

Leírtam már mit gondolok erről az egészről, miért nem látom a csapat hosszútávú jövőjét.

Top 5 Need:
1. RG
2018-ban is egy közepes egység volt a támadófal, na onnan sikerült 3 masszívat visszalépni. De úgy komplettan mindenkinek. Nem az, hogy Leno lett rosszabb. Hanem mindenki. Csak ez a OT poszton jobban szembeötlik, de belül is egy kalapszar teljesítményt nyújtottunk. Long elfogyott, Cowardnak nagyon nagy cipő volt ez a kezdő guard. Egyelőre úgy állunk, hogy a Leno-Daniels-Whitehair-Massie négyesfogat helye tuti, mert mögöttük szó szerint senki, le a kalappal Mr. Pace. Jobb oldali guardban Bars vs Coward van jelenleg. Bars-t nagyon fényezik, igen tényleg remek lenne, ha átvenné a posztot és rögtön jól is játszana. Realistán tűnik egy cserének, aki mindent tud játszani. Ryan Pace eddig a 2-3. körökben háromszor húzott iOL-t, abból Whitehair és Daniels sem lett vakító üstökös, Grasu pedig teljesen használhatatlan volt. Vélhetően idén jön a következő pick.

2. OLB
Mack és Quinn jól hangzik. Minőségi depth Lamarr Houston óta nem volt. Mingo inkább tűnik egy ST ásznak és egy coverban itt-ott használható játékosnak, mint pass rushernek. Mi van ha Quinn nem játssza végig a szezont? Nem először fordulna elő vele. Mack szerintem pár évig még elit, mert ő nem sebességből él, de Quinn fő fegyvere ez. Irvinget felejtsük el, használhatatlan. Kell egy srác, aki idén egy 30%-os snapszámban hozzátud tenni, mert Mack és Quinn snapszáma egészségesen valahol 75-%-nál van. Nem pedig 85-90-nél.
Szerintem kevesen vannak úgy, hogy ne mozogjunk vissza pl a 2/43-mal 10-15 helyet egy extra 3. kör végéért, 4. elejéért. Kétlem, hogy letrade nélkül OLB jönne a 2. körben.

3. CB2
Van egy bust, van egy eddig nem bizonyított UDFA, meg van egy CFL király. Ez minden csak nem biztos. Pace nem draftolt defesive backet 5 év alatt a 4. körnél feljebb. Nem hinném, hogy ez idén változik meg.

4. WR speed
Miller slotból jó, Robinson túlsó felére pedig tippre egy dinamikusabb/gyorsabb embert képzelnek el Ridleynél és Wimsnél, aki tud sebességből profitálni. Pace WR buzi, s szerintem jelenleg úgy állunk, hogy az egyik 2. körös pick WR.

5. OT
Szerintem nem kell ecsetelni miért.

(Annyira nem érzem jelentősnek, hogy ki játsszon SS-t Jackson mellett, hogy nem lepődnék meg, hogy abszolút le lenne szarva ez.)


No de Ryan Pace.
Tudjuk WR buzi. RB buzi. Monty és Cohen mellett/mögött senki.
Szóval ismerve őt.
2. OG
2. WR
5. RB
6. TE
6. QB
7. mindegy
7. mindegy

Szerkesztette: tüsi91
több mint 4 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Pineiro elég lesz vagy kellene egy (új) Gostkowski?
mortirolo
Annyira nem volt rossz. Annak tudatában, hogy a fél szezont sérülten nyomta le.

több mint 4 éve
mortirolo Chicago Bears 968
Pineiro elég lesz vagy kellene egy (új) Gostkowski?
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Houston-Carson is kap szerződést. Hogy roster helyet kap-e az egy jó kérdés.
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Keke Mingo is csatlakozott az első körös bustokat és a Chicago Bears játékosokat tartalmazó bustok metszetéhez.
Nagyon remélem, hogy ettől függetlenül magasan hozunk egy pass rushert. 1,18 millióért érkezett. Speciel teamer volt tavaly Houstonban.

Egyre inkább felsejlik egy potenciális WR draft a 2. körben.
tüsi91
Tavaly szezon elott csereltuk el a Cowboyshoz. Mint kesobb kiderult, a liga kb. leggyengebb passrush allomanyabol. Na ennyire bust az urge.
undisputedly
Texanshoz.
Nálatok nem 4-3-as LB-t játszott?
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Keke Mingo is csatlakozott az első körös bustokat és a Chicago Bears játékosokat tartalmazó bustok metszetéhez.
Nagyon remélem, hogy ettől függetlenül magasan hozunk egy pass rushert. 1,18 millióért érkezett. Speciel teamer volt tavaly Houstonban.

Egyre inkább felsejlik egy potenciális WR draft a 2. körben.
tüsi91
Titkon reméltem hogy 3. OLB-nem megcsípünk egy Waket vagy Goldent 😊. Urban olcsó depth rotációban jó. RG úgy néz ki marad a draftra . Kíváncsi vagyok hogy húznak- e egy centert és variálnak megint Whitehairrel vagy hozunk egy projekt OT-t aki tud G-ot játszani és átveszi jövőre Massie helyét ( OT a legmélyebb idén a WR után szóval lesznek benn jó prospectek a 2. körben is. Esetleg húzunk egy vérbeli G-t. Annyira nem mély az idei G class, mondjuk Lemineuxot elviselném mondjuk egy letrade után 😊 Érdekes draft lesz ez. Bár 3. OLB és G nagy need nem lennék meglepve egy WR-en. Lesz bent még olyan amikor húzunk aki simán első körös lenne bármelyik másik évben ...

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Keke Mingo is csatlakozott az első körös bustokat és a Chicago Bears játékosokat tartalmazó bustok metszetéhez.
Nagyon remélem, hogy ettől függetlenül magasan hozunk egy pass rushert. 1,18 millióért érkezett. Speciel teamer volt tavaly Houstonban.

Egyre inkább felsejlik egy potenciális WR draft a 2. körben.
tüsi91
Tavaly szezon elott csereltuk el a Cowboyshoz. Mint kesobb kiderult, a liga kb. leggyengebb passrush allomanyabol. Na ennyire bust az urge.
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Brent Urban DE visszajött 1 évre. Depth. Elfér.

Coward és Holtz státuszáról nincs hivatalos hír, de a honlapon fenn vannak a roster él, szóval úgy néz ki tenderelve vannak.
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Keke Mingo is csatlakozott az első körös bustokat és a Chicago Bears játékosokat tartalmazó bustok metszetéhez.
Nagyon remélem, hogy ettől függetlenül magasan hozunk egy pass rushert. 1,18 millióért érkezett. Speciel teamer volt tavaly Houstonban.

Egyre inkább felsejlik egy potenciális WR draft a 2. körben.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Folesról valamiért elterjedt, hogy jó irányító. Nem az. Volt kimondottan erős 3 meccse, de egy átlag NFL QB, vagy inkább egy prémium csere. Csak utóbbi nem 20 millió. St. Louis, Philadelphia, Kansas City, Jacksonville. Ez a 4 csapat gondolta eddig ezt. Jobb lesz, mint Trubisky, aki még ennyit sem tud.

Pace? Angelohoz hasonlítjuk vagy Emeryhez? Miért nem hasonlítjuk NFL szinten sikeres GM-ekhez? Lehetne rosszabb is persze.
Ez az offseason már mindegy. White, Floyd, Trubisky hármas első körben bravúros. Két bust, meg egy nem váltotta be a reményeket.
Voltak jó igazolásai: Hicks, Trevethan, Robinson, Amukamara is az volt tulajdonképpen.
Voltak olyan igazolásai, akik szó szerint meglopták a csapatot: Glennon, Sims, Demps, Rolle, Wheaton, Cooper, Davis, Parkey, s akkor azt nem számolom, hogy egy Trey Burton 3 év garantáltat kap.
A drafton nem hozott egy offensive tacklet 5 év alatt. 1 edge rusher 5 év alatt. 1 corner (Hall) 5 év alatt.
Vannak jó draftjai: Jackson, Goldman, Amos akik átlag felettiek, de 4 darab top 10-es pickből feltud mutatni egy Roquan Smith-t. S akkor beszéljünk arról, hogy a nem bevált játékosok vezetnek Foles 15 millió, mondjuk Quinn 14 millió, Robinson 13 milliós szerződéséhez. (Shaheent meg se említem a kalapszart se érő top 50es játékosokból, s hogy oda is így kell igazolni).
5 év alatt 1 PO. Nincs lóvé, se draft pick. S lóvé jövőre is igen kevés lesz.

Dehogy válaszoljak : Quinn tetszik, szerintem még Graham is jobb lesz, mint várjuk, Foles közepes lesz. Ez mire elég? Fene tudja.
tüsi91
Ugye tavaly sokan mondtuk hogy egy közepes QB-val ez egy PO csapat SB esélyekkel. Most kaptunk egy Folest aki ismeri a rendszert és nem agyilag zokni, hogy van-e legalább közepes QB és hogy ez mire lesz elég az majd kiderül. Az biztos hogy egy normális RG és egy tavalyinál jobb futójáték nélkül Foles se fogja megváltani a világot...

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Folesról valamiért elterjedt, hogy jó irányító. Nem az. Volt kimondottan erős 3 meccse, de egy átlag NFL QB, vagy inkább egy prémium csere. Csak utóbbi nem 20 millió. St. Louis, Philadelphia, Kansas City, Jacksonville. Ez a 4 csapat gondolta eddig ezt. Jobb lesz, mint Trubisky, aki még ennyit sem tud.

Pace? Angelohoz hasonlítjuk vagy Emeryhez? Miért nem hasonlítjuk NFL szinten sikeres GM-ekhez? Lehetne rosszabb is persze.
Ez az offseason már mindegy. White, Floyd, Trubisky hármas első körben bravúros. Két bust, meg egy nem váltotta be a reményeket.
Voltak jó igazolásai: Hicks, Trevethan, Robinson, Amukamara is az volt tulajdonképpen.
Voltak olyan igazolásai, akik szó szerint meglopták a csapatot: Glennon, Sims, Demps, Rolle, Wheaton, Cooper, Davis, Parkey, s akkor azt nem számolom, hogy egy Trey Burton 3 év garantáltat kap.
A drafton nem hozott egy offensive tacklet 5 év alatt. 1 edge rusher 5 év alatt. 1 corner (Hall) 5 év alatt.
Vannak jó draftjai: Jackson, Goldman, Amos akik átlag felettiek, de 4 darab top 10-es pickből feltud mutatni egy Roquan Smith-t. S akkor beszéljünk arról, hogy a nem bevált játékosok vezetnek Foles 15 millió, mondjuk Quinn 14 millió, Robinson 13 milliós szerződéséhez. (Shaheent meg se említem a kalapszart se érő top 50es játékosokból, s hogy oda is így kell igazolni).
5 év alatt 1 PO. Nincs lóvé, se draft pick. S lóvé jövőre is igen kevés lesz.

Dehogy válaszoljak : Quinn tetszik, szerintem még Graham is jobb lesz, mint várjuk, Foles közepes lesz. Ez mire elég? Fene tudja.
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Tüsi értem az elkesedésedet de még így is kb hova helyezed Pace draftjait meg a FA tevekenységét az elődeihez mérten?
Sok mindenre ez nem lehet mentség csak érdekes ilyen korán elcseszett dolgokról beszélni már most.
Ha ezt az eredményt látva olvasom mondjuk novemberben akkor teljesen ok, de (Grahamet kivéve aki drága kísérletezésre már) ez az offseason miben lehetett volna annyival jobb hogy oda helyezze előzetes esélyeket illetően ahova te szeretnéd?

Az meg full egyértelmű hogy Trubira hegyezett ki mindent, ezt ha más nem a Mack trade-del bebizonyította, ennek ellenére én egyikben sem látom a hibát. Ahogy említetted, nem egy ilyen volt már az nfl történetében aki így besült, pláne hogy abban az egyben sült be amit a pályára lépéséig csak találgatni lehet: mennyire nfl-kész egy qb fejben.

És így utólag persze lehet mondani mindent arról a draftról, de én nem emlekszem arra hogy pl itt is előtte mindenki Mahomesról meg Watsonról beszélt volna.
És igen, Watson is jobb lenne Houstonon kívül (pláne most) de ebből nem következik az hogy nálunk beválna, maximum az hogy jobb lenne mint Trubi.

Most ami prioritás hogy Foles elé egy jobb OL-t kell tenni mint ami tavaly Trubi előtt volt, ha ez sikerül és így sem lesz előrelépés O-ben akkor abból már komolyabb konzekvenciákat is le lehet vonni (leginkább Nagy irányába szvsz és nem Pace irányába de ez csak az én véleményem).

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ryan Pace: We have a plan

A mágusnak volt egy terve. Besült.
....

Ryan Pacenek volt egy terve, aminek az alapja összeomlott.
tüsi91
Akkor még a Róka és a Zsiráf is itt volt. Betyárosan indult az a 2017-es év....
Egyetlen egy dolog működött akkor, Howarddal a futás, kombinálva Cohennel.

Ebből ma mi maradt? Se passz ( Robinson fasza mondjuk), se futás, a ST is vicc, rúgni már nem is merünk. A védelem tartotta víz felett a csapatot 18-ban, meg a sorsolás.

Szeretném tudni, mi a véleményed Nagyról? Szerinted ki tud-e hozni Folesból valamit? Ahogy írtad, egy -max két évig lehet ebből a keretből esetleg szerencsés csillagzat alatt valami, aztán Pace-ék mehetnek vissza a balettbe ugrálni....
csi77
Ez a Nagy kérdés az amit lehetetlen megválaszolni. Persze voltak hibás WTF fejvakarós hívásai. Ugyanakkor sokszor látszott hogy a játékok ott lennének, csak Trubisky képtelen végrehajtani őket. Amikor a QB- d egy tök alap RPO vagy Zone read játékot nem tud megoldani és 2 bitesre kell redukálni az O-t emiatt az nem egyszerű. Ha emlékszel még év elején csináltam 1-2 ilyen kis rajzos elemzést hogy Trubisky mennyire nem tud védelmet olvasni. Rengetegszer több ember is üresen volt ő azonban leragadt az első readnél, vagy nem találta el a célpontot, vagy akkor adta oda az RPO-t az RB- nek amikor nem kellett volna stb... Szerintem Nagy jó abban hogy üresre “sémázza” az elkapókat. Az látszik hogy a játékosok szeretik és a Fox érához képest más az öltöző hangulata. Addig nehéz ezt megítélni amíg nem kap egy olyan QB-t aki legalább az alap dolgokat tudja. Foles szerintem tràgya, de a rendszert biztos ismeri, az összes O edzővel dolgozott együtt és ha valamiben akkor védelem olvasásban jobb mint Trubisky. Meglátjuk mit tudnak összehozni.

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Ryan Pace: We have a plan

A mágusnak volt egy terve. Besült.
....

Ryan Pacenek volt egy terve, aminek az alapja összeomlott.
tüsi91
Akkor még a Róka és a Zsiráf is itt volt. Betyárosan indult az a 2017-es év....
Egyetlen egy dolog működött akkor, Howarddal a futás, kombinálva Cohennel.

Ebből ma mi maradt? Se passz ( Robinson fasza mondjuk), se futás, a ST is vicc, rúgni már nem is merünk. A védelem tartotta víz felett a csapatot 18-ban, meg a sorsolás.

Szeretném tudni, mi a véleményed Nagyról? Szerinted ki tud-e hozni Folesból valamit? Ahogy írtad, egy -max két évig lehet ebből a keretből esetleg szerencsés csillagzat alatt valami, aztán Pace-ék mehetnek vissza a balettbe ugrálni....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Graham:
2 év / 16 millió / 9 garantált (2020 base + signing bonus)
Signing bonus: 6 millió

2020: 6 M ( 3 base / 3 SB)
2021: 10 M (6,9 base / 3 SB / 0,1 workout)

Azaz jövőre ki lehet rúgni 3 millió DM-nel. Nem valami fényes ez a kontrakt.

Kb. 2 millió lehet a cap alatt így. De abban nincs benn Bush, Irving és Burns. Szóval igazából kb 0.
tüsi91
És gondolom a draft class sem.
Bazzani
Nincs első kör, szóval az kb 1 millió.

Jordan Lucas strong safety érkezett a Chiefstől. Depth játékos, speciel teamer. Ettől még jöhet drafton hátul valaki.
1 év 910 000 (vet min), 250 000 garantált, 90 000 SB.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Graham:
2 év / 16 millió / 9 garantált (2020 base + signing bonus)
Signing bonus: 6 millió

2020: 6 M ( 3 base / 3 SB)
2021: 10 M (6,9 base / 3 SB / 0,1 workout)

Azaz jövőre ki lehet rúgni 3 millió DM-nel. Nem valami fényes ez a kontrakt.

Kb. 2 millió lehet a cap alatt így. De abban nincs benn Bush, Irving és Burns. Szóval igazából kb 0.
tüsi91
És gondolom a draft class sem.

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Graham:
2 év / 16 millió / 9 garantált (2020 base + signing bonus)
Signing bonus: 6 millió

2020: 6 M ( 3 base / 3 SB)
2021: 10 M (6,9 base / 3 SB / 0,1 workout)

Azaz jövőre ki lehet rúgni 3 millió DM-nel. Nem valami fényes ez a kontrakt.

Kb. 2 millió lehet a cap alatt így. De abban nincs benn Bush, Irving és Burns. Szóval igazából kb 0.
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ryan Pace: We have a plan

A mágusnak volt egy terve. Besült.
Ez a csapat úgy ahogy 2018-ra, 2019-re és 2020-ra lett felépítve. Miért mondom ezt?
Khalil Mack személyében megjött a védelem utolsó puzzleja, eladtál érte két darab első körös picket, egy harmadik kört, de kaptál egy másodikat.
De előtte még egy 2019/2. kört áldoztál Anthony Millerre. A terv készen volt.

A terv 2017-ben megbukott. Az irányítón. Tudom nálunk Mahomes nem lenne elit QB, Watson nem lenne szimplán egy remek játékos (akit vajon mennyire vet vissza az, hogy a Texansban játszik???), Mitchell Trubisky meg máshol a legfaszább dolog lenne a mikrohullámos sütő után.
Ez a csapat arra lett felépítve, hogy a rookie szerződésében lévő QB-val lehet eredményt elérni, mert adott hozzá kvázi minden. A védelemmel lehetett volna nyerni, és nem tudom elképzelni, hogy idén ne lehetne. De Mitchell Trubiskyval nem lehet. Erre tökéletes alátámasztás Nick Foles. Aki a veszett fejsze nyele, hogy még valamit kipréseljenek ebből a csapatból. De ez a csapat már kezd roskadozni.

Egyrészt a védelem meghatározó arcainak nagy része a 30 rosszabbik oldalán van, vagy hamarosan odakerül.
Másrészt roskadozik a pénzügyi helyzet, aminek eredménye, hogy néhány poszt elég kérdőjeles, fél megoldásokkal teli.
Harmadrészt a drafton is limitáltak az erőforrások.

Mindennek az volt az alapja, hogy Mitchell Trubisky beválik. Előfordul az, hogy nem így történik. A QB kiértékelés még nálunk jobb franchiseoknál sem egyértelmű. A baj az, hogy minden adott volt ahhoz, hogy a megfelelőt válasszuk. Pozícióban voltunk, s a 3-ból sikerült kiválasztani a leggyengébbet. Nem egy arasszal, hanem legalább egy mérfölddel. Mindezt tetőzi, hogy odaadtál mindezért 2 darab 3. kört, és egy 4. kört.
Feljebb írtam Anthony Millerről. Eladtál érte egy második körös picket.

Volt egy terv, aminek alapja az volt, hogy Mitchell Trubisky beválik. Nem vált be. A mögötte kiválasztottak közül az egyik egyenes úton halad a HOF felé, a másik szimplán az NFL bőven jobb irányítói közé tartozik.
Mindent erre tett fel. Nyilván Khalil Mack nélkül ez a védelem nem lenne ilyen, s passrusher nagy need volt és minden bizonnyal 2019 1. körben pass rusher jött volna. Vegyük le ezt az első kört. (s vegyük le a 2020/3-at is, mert cserébe jött a 2020/2)

2017/3
2017/4
2018/3
2019/2
2020/1
2020/4 (Montgomery)

6 játékos, amellyel meg kellett volna adnod a csapatot mélységét, uram bocsá kezdőjét. S ha csak a fele talál, már előrébb vagy. Akkor nem állnál most így, hogy nincsen pénzed, holott nincsen jobb oldali guard (hagyjuk most, hogy amúgy milyen a támadófal), hogy az egyik kezdő corner poszton csak találgatsz hogy mi lesz, hogy a jelenleg kezdő safety 4 évig a kispadot csiszolta, hogy abszolút nincs pass rusher mélységed. Nyílván ezeket, legalábbis a guardot és az edge rushert lehet orvosolni második körökben. De attól a csapatnak sok helyen nincs mélysége, nem ül ott a fiatal titán a padon. Mert közvetetten Mitchell Trubiskyre feltett mindent.

Nick Foles már csak a levegőért kapkodás. Került egy 4. körbe és 15 millióba. Egy depth játékos a drafton és 2 használható játékos a piacról. Legalábbis papíron. Ha Foles azon a szinten játszana, ahogy azt a playoffban tette, mikot nyert a Phillyvel, akkor 2020-ban még lenne egy minimális remény. S talán 2021-ben még ki lehetne facsarni valamit. De reális-e ez? Inkább nem.

Ryan Pacenek volt egy terve, aminek az alapja összeomlott.
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Artie Burns CB volt első körös jött 1 évre.
Depthnek ok. Márcsak kezdő kell.
tüsi91
Öööö szerintem ő valami bűn rossz.
Bazzani
Első körös volt egyszercsak.
hpeter93
Ja akkor jó játékos bocsi.
Bazzani
Nem ismerjük a szerződést még, de minden bizonnyal nagyon minimális garantálttal egy 1,5-2 milliós szerződés, amiből veszteség nélkül kiléphetsz. Ennyit talán megér. Várjuk a számokat.

Nincs pénz olyan CB2-re, akitől tudjuk, hogy mit várhatunk. Itt van Toliver, Roberson, Burns és minden bizonnyal egy draft pick. A rossz igazolások, draft pickek eltradelése és pénzköltés ára, hogy valahova nem jutnak milliók. Na ez most egy ilyen poszt. Valaki tán emögött a front mögött tud egy elfogadható szintet hozni.