Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
Damion Square-nek az sem akadály, ha kikap a csapata. 😀
Square, who signed with the Bengals this week, actually spent much of the 2021 season on the Las Vegas Raiders practice squad and had three tackles (one for a loss) in their January 15th Wild Card game vs. the Bengals.

If Square plays Sunday in Kansas City, he’ll become the first player in NFL history to play in a playoff game against one team and then play for it in the same postseason, according to Elias (via Bengals.com).

“Yeah, it’s kind of weird to be right back here but it’s really exciting,” Square said in an interview with Bengals.com. “This is the farthest I’ve ever been in the playoffs. I went to a second-round game against (Tom) Brady with the Chargers (in 2014). But that game never really started.”Cincy Jungle
több mint 2 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Én tök nyugodtan várom a meccset! Eddig is csoda egy mesét írtunk, de van egy érzésem..... Mint azt már a raiders ellen írtam, szerintem az volt a legneccesebb meccs! A pszichikai gát átszakadt!
Mint akkor, most is úgy érzem nyerünk!
meme
A próféta szóljon belőled.😊
Chad76
Eddig 3/3 😉

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 2 éve
Chad76 Cincinnati Bengals 16
Én tök nyugodtan várom a meccset! Eddig is csoda egy mesét írtunk, de van egy érzésem..... Mint azt már a raiders ellen írtam, szerintem az volt a legneccesebb meccs! A pszichikai gát átszakadt!
Mint akkor, most is úgy érzem nyerünk!
meme
A próféta szóljon belőled.😊
több mint 2 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Én tök nyugodtan várom a meccset! Eddig is csoda egy mesét írtunk, de van egy érzésem..... Mint azt már a raiders ellen írtam, szerintem az volt a legneccesebb meccs! A pszichikai gát átszakadt!
Mint akkor, most is úgy érzem nyerünk!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 2 éve
Miknar Cincinnati Bengals 499
Én azt sem fogom fel hogy a csoport többi része mockol vadul mi meg még meccsre várunk. December közepétől a draftot szoktuk várni. A leghezebb elengedni hogy Prime Time úgyis kikapunk. Persze holnap valószínűleg ki fogunk kapni. És? Ez a szezon nekem a csoda. 18 évig vártam rá. Elvenni nem lehet.
laoce
Ugyanez az érzés bennem is, mikor nézegetem a többi csapat topicját

Szinte felfoghatatlan 😊

És érdekes, hogy más csapat szurkolói jönnek ide írni hogy “azért van tét bőven, tuti nem jut el minden évben idáig a csapat”

És igazuk van.

De minden bengals szurkoló már az első PO meccs győzelem óta (vagy mióta megvertük a KCt és csoportgyőztesek lettünk) egyfajta álomvilágban lebeg, és hiszik vagy nem ezt a többiek, biztos vagyok benne hogy Ti, szurkolótársaim ugyanezt érzitek

Persze jó lenne még tovább menni, be az SB-be, de ha holnap 51-0ra ver meg minket a Kansas, ez akkor is egy tündérmese marad mindenkinek innen.

Who dey!
Bengals4life 😀
több mint 2 éve
laoce Cincinnati Bengals 716 — laoce68@freemail.hu
Én azt sem fogom fel hogy a csoport többi része mockol vadul mi meg még meccsre várunk. December közepétől a draftot szoktuk várni. A leghezebb elengedni hogy Prime Time úgyis kikapunk. Persze holnap valószínűleg ki fogunk kapni. És? Ez a szezon nekem a csoda. 18 évig vártam rá. Elvenni nem lehet.

Lou Anarumo for president
több mint 2 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 382 — greenmedia10@gmail.com
2021 Stats
Points Per Game
Bengals 27.1 Chiefs 28.2
Points Allowed Per Game
Bengals 17.5 Chiefs 28.5
Ezt a meccset is a védelemnek kell hoznia, és akkor meg lesz a SB. Napsütéses tavaszi idő lesz ideális egy jó AFC döntőhöz.
Intézem az asztalt a Kaledóniában, 8:00 körül?
Szipeter
8 körül.
Köszönjük.
több mint 2 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Az a helyzet, hogy én még mindig nem tudtam értelmezni és felfogni, hogy holnap a Super Bowl részvételért játszik a Bengals. Pedig végignéztem az alapszakaszt, a rájátszást, és nem, egyszerűen nem.

Imádom ezt a fajta érzést. 😊
Mikey
Ugyanígy vagyok én is. Bőven megvan még a daltoni beidegződés, minden fontos meccs előtt azt érzem, hogy nem szabad bizakodni, mert marha nagy pofon lesz a vége (pedig bírom Daltont. Már előtte is néztem a Bengalst, de az igazi hardcore időszak nálam a Dalton-Green drafttal kezdődött). Pedig ez már más kávéház, ezt Burrowék nem egyszer bizonyították. Elvárás idén már nincs. A Raiders ellen előzetesen magunkat éreztem jobbnak, ott csalódás lett volna a kiesés, de a Titans ellen már ajándék volt, az első másfél percet bírtam is teljes nyugalomban nézni és csak utána kerültem idegállapotba. 😀
Na mindegy, remélem hogy sok évünk lesz megszokni a playoffot, hétvégén meg menjünk el Kansasbe és legyen a hely neve vasárnaptól Burrowhead Stadium.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
Az a helyzet, hogy én még mindig nem tudtam értelmezni és felfogni, hogy holnap a Super Bowl részvételért játszik a Bengals. Pedig végignéztem az alapszakaszt, a rájátszást, és nem, egyszerűen nem.

Imádom ezt a fajta érzést. 😊
több mint 2 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
2021 Stats
Points Per Game
Bengals 27.1 Chiefs 28.2
Points Allowed Per Game
Bengals 17.5 Chiefs 28.5
Ezt a meccset is a védelemnek kell hoznia, és akkor meg lesz a SB. Napsütéses tavaszi idő lesz ideális egy jó AFC döntőhöz.
Intézem az asztalt a Kaledóniában, 8:00 körül?
Szipeter
Én kb fél 9-re érek oda! 8- kor elalszik a pici, utána tudok indulni! Mogyoródról kb fél óra.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 2 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 532
2021 Stats
Points Per Game
Bengals 27.1 Chiefs 28.2
Points Allowed Per Game
Bengals 17.5 Chiefs 28.5
Ezt a meccset is a védelemnek kell hoznia, és akkor meg lesz a SB. Napsütéses tavaszi idő lesz ideális egy jó AFC döntőhöz.
Intézem az asztalt a Kaledóniában, 8:00 körül?
több mint 2 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Találtam helyet: Akácfa Söröző
Budapest, Dohány u. 56, 1072
 www.facebook.com/akacfa/
 legjobbkocsma.hu/akacfa_sorozo/
Nyitva vannak reggel 4-ig, tehát ezzel nincs gond. A lány, akinél foglaltam, azt mondta, hogy van Arena4.
Viszont ez egy olyan cég lehet, amelyik összefog több presszót és pub-ot, náluk lehet asztalt foglalni.
Abban maradtam vele, hogy TV-közeli asztalt kapunk. A TV-ről azt mondta, hogy elég nagy, de konkrétumot nem tudott mondani. Bemegyek valamelyik nap megnézni a helyet, nehogy meglepetés legyen belőle vasárnap. Ha nem lesz megfelelő, akkor keresek mást.
Ha valaki meggondolja magát éss még csatlakozna, akkor jelezze, kérek nagyobb asztalt.
ikuvihar
A legjobbkocsma franchise viszi az összes 4-6 sörözőt, a Stiflereket (amerikai sportbárként ott fixen lehet nézni szerintem), az Előre 57.számú italboltot, és még sok más helyet.
zacknorb
Pénteken tervezek benézni 3-4 helyre, köztük 2 Stifler is a listán van. Ennek függvényében még változhat a hely, de a belváros marad. Jelentkezem majd az eredménnyel.
ikuvihar
Kaledónia Sport Pubnak ismerem a tulaját, beszéltem vele és oda is mehetnénk. Az első meccset végigtolják bármi is lesz, éjfélkor becsukják az ajtót, de maradhatunk. Van 2 projektor, 7-8 TV, konyha 22:00 ig van, de gondolom ti se bírtok meccs közben burkolni, szóval ezzel talán nem lesz gond. A vasárnap esték alapból lightosak, szóval nem lesz tömeg, és a hely se az a körútos, hömpölgős, nyomor, ellenben lehet egy kicsit drágább és sokkal jobb a kaja. Szerencsénkre pont ezen a hétvégén nincs gurulósfoci forduló a vb selejtezők miatt, így az se zavar be.
Szipeter
Akkor legyen ez! Annyit tudsz intézni, hogy legyen egy fix asztalunk? Mikor találkozzunk?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 2 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 382 — greenmedia10@gmail.com
Eddig kétséges volt, de mostanra biztossá vált hogy én nem fogok tudni menni munka miatt. Sajnálom nagyon, de nektek jó szórakozást! Szurkoljátok ki 😊
Miknar
Sajnálom!

Nálam még azért áll a közös meccsnézés!
meme
Mint írtam pár napja karanténban vagyunk. Feleségemet ma tesztelték, pozitív sajnos. 😕
Így nem megyünk még minimum egy hétig sehova.
Azért szurkolok, nektek jó közös meccsnézést!
SirPub
Maradt még valaki?
meme
Én is vagyok, menjünk. De nem volt időm kocsmát (pubot) nézni, és holnap sem leszek.
Ha gondoljátok, nekem a Kaledónia is tökéletes.
több mint 2 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 532
Eddig kétséges volt, de mostanra biztossá vált hogy én nem fogok tudni menni munka miatt. Sajnálom nagyon, de nektek jó szórakozást! Szurkoljátok ki 😊
Miknar
Sajnálom!

Nálam még azért áll a közös meccsnézés!
meme
Mint írtam pár napja karanténban vagyunk. Feleségemet ma tesztelték, pozitív sajnos. 😕
Így nem megyünk még minimum egy hétig sehova.
Azért szurkolok, nektek jó közös meccsnézést!
SirPub
Maradt még valaki?
meme
Én vagyok menjünk!
több mint 2 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Eddig kétséges volt, de mostanra biztossá vált hogy én nem fogok tudni menni munka miatt. Sajnálom nagyon, de nektek jó szórakozást! Szurkoljátok ki 😊
Miknar
Sajnálom!

Nálam még azért áll a közös meccsnézés!
meme
Mint írtam pár napja karanténban vagyunk. Feleségemet ma tesztelték, pozitív sajnos. 😕
Így nem megyünk még minimum egy hétig sehova.
Azért szurkolok, nektek jó közös meccsnézést!
SirPub
Maradt még valaki?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 254
Eddig kétséges volt, de mostanra biztossá vált hogy én nem fogok tudni menni munka miatt. Sajnálom nagyon, de nektek jó szórakozást! Szurkoljátok ki 😊
Miknar
Sajnálom!

Nálam még azért áll a közös meccsnézés!
meme
Mint írtam pár napja karanténban vagyunk. Feleségemet ma tesztelték, pozitív sajnos. 😕
Így nem megyünk még minimum egy hétig sehova.
Azért szurkolok, nektek jó közös meccsnézést!

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Eddig kétséges volt, de mostanra biztossá vált hogy én nem fogok tudni menni munka miatt. Sajnálom nagyon, de nektek jó szórakozást! Szurkoljátok ki 😊
Miknar
Sajnálom!

Nálam még azért áll a közös meccsnézés!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Mit gondoltok a fal jobban kitart mint a Titans ellen? 16,5 overt tettem a Bengalsra😀 jo lenne nem belenezni 9 sackbe
Tdog
Easy money


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Tdog Atlanta Falcons 653
Mit gondoltok a fal jobban kitart mint a Titans ellen? 16,5 overt tettem a Bengalsra😀 jo lenne nem belenezni 9 sackbe
több mint 2 éve
Miknar Cincinnati Bengals 499
Eddig kétséges volt, de mostanra biztossá vált hogy én nem fogok tudni menni munka miatt. Sajnálom nagyon, de nektek jó szórakozást! Szurkoljátok ki 😊
több mint 2 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 589
Még egy tippnek ajánlom a Bar Down Undert, az Ó utcában van, nagyon király kis ausztrál kocsma, viszont senki nem tud ott magyarul.
Van kivetito is, az alapszakasz alatt voltam ott párszor, mindig volt nfl és szombatonként college meccsek is.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
Az igen. 😀

több mint 2 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 532
Találtam helyet: Akácfa Söröző
Budapest, Dohány u. 56, 1072
 www.facebook.com/akacfa/
 legjobbkocsma.hu/akacfa_sorozo/
Nyitva vannak reggel 4-ig, tehát ezzel nincs gond. A lány, akinél foglaltam, azt mondta, hogy van Arena4.
Viszont ez egy olyan cég lehet, amelyik összefog több presszót és pub-ot, náluk lehet asztalt foglalni.
Abban maradtam vele, hogy TV-közeli asztalt kapunk. A TV-ről azt mondta, hogy elég nagy, de konkrétumot nem tudott mondani. Bemegyek valamelyik nap megnézni a helyet, nehogy meglepetés legyen belőle vasárnap. Ha nem lesz megfelelő, akkor keresek mást.
Ha valaki meggondolja magát éss még csatlakozna, akkor jelezze, kérek nagyobb asztalt.
ikuvihar
A legjobbkocsma franchise viszi az összes 4-6 sörözőt, a Stiflereket (amerikai sportbárként ott fixen lehet nézni szerintem), az Előre 57.számú italboltot, és még sok más helyet.
zacknorb
Pénteken tervezek benézni 3-4 helyre, köztük 2 Stifler is a listán van. Ennek függvényében még változhat a hely, de a belváros marad. Jelentkezem majd az eredménnyel.
ikuvihar
Kaledónia Sport Pubnak ismerem a tulaját, beszéltem vele és oda is mehetnénk. Az első meccset végigtolják bármi is lesz, éjfélkor becsukják az ajtót, de maradhatunk. Van 2 projektor, 7-8 TV, konyha 22:00 ig van, de gondolom ti se bírtok meccs közben burkolni, szóval ezzel talán nem lesz gond. A vasárnap esték alapból lightosak, szóval nem lesz tömeg, és a hely se az a körútos, hömpölgős, nyomor, ellenben lehet egy kicsit drágább és sokkal jobb a kaja. Szerencsénkre pont ezen a hétvégén nincs gurulósfoci forduló a vb selejtezők miatt, így az se zavar be.
több mint 2 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 382 — greenmedia10@gmail.com
Találtam helyet: Akácfa Söröző
Budapest, Dohány u. 56, 1072
 www.facebook.com/akacfa/
 legjobbkocsma.hu/akacfa_sorozo/
Nyitva vannak reggel 4-ig, tehát ezzel nincs gond. A lány, akinél foglaltam, azt mondta, hogy van Arena4.
Viszont ez egy olyan cég lehet, amelyik összefog több presszót és pub-ot, náluk lehet asztalt foglalni.
Abban maradtam vele, hogy TV-közeli asztalt kapunk. A TV-ről azt mondta, hogy elég nagy, de konkrétumot nem tudott mondani. Bemegyek valamelyik nap megnézni a helyet, nehogy meglepetés legyen belőle vasárnap. Ha nem lesz megfelelő, akkor keresek mást.
Ha valaki meggondolja magát éss még csatlakozna, akkor jelezze, kérek nagyobb asztalt.
ikuvihar
A legjobbkocsma franchise viszi az összes 4-6 sörözőt, a Stiflereket (amerikai sportbárként ott fixen lehet nézni szerintem), az Előre 57.számú italboltot, és még sok más helyet.
zacknorb
Pénteken tervezek benézni 3-4 helyre, köztük 2 Stifler is a listán van. Ennek függvényében még változhat a hely, de a belváros marad. Jelentkezem majd az eredménnyel.
több mint 2 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Amúgy meg várunk szeretettel mindenkit, nem csak a bengals fanokat! Csak jelezze itt, ha valaki jönni szeretne!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...