Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 8 074 — Kinek mit intézett a kormánya
Találtam helyet: Akácfa Söröző
Budapest, Dohány u. 56, 1072
 www.facebook.com/akacfa/
 legjobbkocsma.hu/akacfa_sorozo/
Nyitva vannak reggel 4-ig, tehát ezzel nincs gond. A lány, akinél foglaltam, azt mondta, hogy van Arena4.
Viszont ez egy olyan cég lehet, amelyik összefog több presszót és pub-ot, náluk lehet asztalt foglalni.
Abban maradtam vele, hogy TV-közeli asztalt kapunk. A TV-ről azt mondta, hogy elég nagy, de konkrétumot nem tudott mondani. Bemegyek valamelyik nap megnézni a helyet, nehogy meglepetés legyen belőle vasárnap. Ha nem lesz megfelelő, akkor keresek mást.
Ha valaki meggondolja magát éss még csatlakozna, akkor jelezze, kérek nagyobb asztalt.
ikuvihar
A legjobbkocsma franchise viszi az összes 4-6 sörözőt, a Stiflereket (amerikai sportbárként ott fixen lehet nézni szerintem), az Előre 57.számú italboltot, és még sok más helyet.
több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Most olvasom, hogy Burrownak volt egy időszak, amikor nem működött a headsetje és saját maga hívta a játékokat. Másodévesként. Szép.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Persze, Höri teljesen más. Egyrészt ő hihetetlen tudásbázissal bír, másrészt egyedi a stílusa. Őt mindig meghallgatom.
nasheem
Höri előadásában sokkal szórakoztatóbbak a meccseink mint élőben 😀

több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 254
Sziasztok!
Feleségem közvetlen kollégája covidos, így az asszonnyal karanténba kerültünk. Neki láza is van, nekem semmi bajom eddig. Ezért sajnos le kell mondanom a vasárnapi közös programot. Rettentően sajnálom, mert nagyon vártam. 😢

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
gedam 5 702
a legprobb szakértőnek igaza lesz 60%-ban. aki kicsit beleássa magát 40%-ban. de az ember nem úgy működik, hogy belássa a tévedését, hanem bizonyítékokat keres és talál, hogy miért volt igaza (akkor is, amikor tévedett) és ez a játék a mindenféle statisztikákkal teljesen alkalmas erre. minden ellen és mellett lehet érvelni eredményektől függetlenül.
több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Persze, Höri teljesen más. Egyrészt ő hihetetlen tudásbázissal bír, másrészt egyedi a stílusa. Őt mindig meghallgatom.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
laoce Cincinnati Bengals 716 — laoce68@freemail.hu
Ahogy tanult kollegám szokta volt mondani:
Baszok én rá! (ti. mit gondolnak az FK-sok)
Ha oda vártak, hát oda vártak. Én még emlékszem, miket írtam szeptemberben: Reálisan 5-7 W, ennél többre nem tettem volna pénzt. Sokan mások is így gondolták itt. Szóval ez nincs annyira messze a 4-től.
DE!!!!!
Kurva nagy különbség, hogy én nem NFL-szakértésből élek!!!! Szóval engem inkább ez az orákulum hozzáállás zavar, mi nem hibáztunk, mindig igazunk van. Nem hallgatok minden podcast-et végig, így nem tudom elhangzott-e olyasmi, hogy “hát ezt nem gondoltuk volna, de le a kalappal a Bengals előtt!” Ha igen, akkor bocs. De én inkább olyasmikre emlékszem, hogy “Oké oké. Most nyert a Bengals, de továbbra sem tudok hinni bennük!” Ok, ne higgyé cseszed, mi majd hiszünk.
SirPub
Nyugi, jövőre majd mindenki 10+ győzelemre tesz titeket. 😊
bcsarli
Az se fog érdekelni.😃😉
A hiba elismerésének a hiánya, ami zavar. De ezt le is írtam.
Inkább hiszek Hörinek, bár őt is sokan nem szeretik/nem tartják szakértőnek. Lehet nem is az. Viszont legalább vicces és többször találja fején a szöget. Szerintem…
SirPub
Höri rengeteg időt szán rá. És szórakoztató. Mondjuk lehet csak nekem. Érdemes visszanézni a szezon előtti PR reagálását. Amit a csapatról mond kb orákulum. Nem idényre gondolja, de nagyon itt van. Az hogy hova tett minket inkább beáálás a sorba. Teljesen kilóg a csapatból.

Lou Anarumo for president
több mint 2 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Találtam helyet: Akácfa Söröző
Budapest, Dohány u. 56, 1072
 www.facebook.com/akacfa/
 legjobbkocsma.hu/akacfa_sorozo/
Nyitva vannak reggel 4-ig, tehát ezzel nincs gond. A lány, akinél foglaltam, azt mondta, hogy van Arena4.
Viszont ez egy olyan cég lehet, amelyik összefog több presszót és pub-ot, náluk lehet asztalt foglalni.
Abban maradtam vele, hogy TV-közeli asztalt kapunk. A TV-ről azt mondta, hogy elég nagy, de konkrétumot nem tudott mondani. Bemegyek valamelyik nap megnézni a helyet, nehogy meglepetés legyen belőle vasárnap. Ha nem lesz megfelelő, akkor keresek mást.
Ha valaki meggondolja magát éss még csatlakozna, akkor jelezze, kérek nagyobb asztalt.
ikuvihar
Kérdezd meg, tehenet vihetünk-e????
Úristen mekkora hírértéke lenne! 😁😂😝

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 2 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Találtam helyet: Akácfa Söröző
Budapest, Dohány u. 56, 1072
 www.facebook.com/akacfa/
 legjobbkocsma.hu/akacfa_sorozo/
Nyitva vannak reggel 4-ig, tehát ezzel nincs gond. A lány, akinél foglaltam, azt mondta, hogy van Arena4.
Viszont ez egy olyan cég lehet, amelyik összefog több presszót és pub-ot, náluk lehet asztalt foglalni.
Abban maradtam vele, hogy TV-közeli asztalt kapunk. A TV-ről azt mondta, hogy elég nagy, de konkrétumot nem tudott mondani. Bemegyek valamelyik nap megnézni a helyet, nehogy meglepetés legyen belőle vasárnap. Ha nem lesz megfelelő, akkor keresek mást.
Ha valaki meggondolja magát éss még csatlakozna, akkor jelezze, kérek nagyobb asztalt.
ikuvihar
Ugyanezt néztem, ha nem találtál volna semmit! Szuper vagy!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 2 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 382 — greenmedia10@gmail.com
Találtam helyet: Akácfa Söröző
Budapest, Dohány u. 56, 1072
 www.facebook.com/akacfa/
 legjobbkocsma.hu/akacfa_sorozo/
Nyitva vannak reggel 4-ig, tehát ezzel nincs gond. A lány, akinél foglaltam, azt mondta, hogy van Arena4.
Viszont ez egy olyan cég lehet, amelyik összefog több presszót és pub-ot, náluk lehet asztalt foglalni.
Abban maradtam vele, hogy TV-közeli asztalt kapunk. A TV-ről azt mondta, hogy elég nagy, de konkrétumot nem tudott mondani. Bemegyek valamelyik nap megnézni a helyet, nehogy meglepetés legyen belőle vasárnap. Ha nem lesz megfelelő, akkor keresek mást.
Ha valaki meggondolja magát éss még csatlakozna, akkor jelezze, kérek nagyobb asztalt.
több mint 2 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 382 — greenmedia10@gmail.com
Hanemviszont! Lesz akkor vasárnap közös meccsnézés? Mert ha lesz, keresnem kell valami szállást.
Visszaolvasva az alábbiak jelezték részvételi szándékukat:
Szipeter
meme
Ikuvihar
Miknar
SirPub-né
SirPub

Ki jönne még?

Illetve ikuvihar kvázi vállalta a szervezést. Vagy félreértettem?
SirPub
Most értem haza, mindjárt keresgélek. A Kandallót már hívtam, de onnét éjfélkor kidobnának minket. Akkor pedig lehet, hogy a TV-jük bánná. Úgyhogy keresek a B verziót.
több mint 2 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Itt az ideje tényleg megcsinálni a szurkolói oldalunkat!!! Én bevállalom a domain reget, illetve némi szerkesztgetést! Valaki esetleg még?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 2 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Fk Fikázástól hogy pörög a topic! Uborkaszezonra tervezek egy ilyen fikázós hetet! 😂😝😉
Amúgy meg igaz...... Vagy ebből élek és felkészülök, vagy csinálom hobbiból de akkor meg ne kérjek pénzt egy fordításért az nfl.com-ról!
Amilyen jó volt 5-10 éve az a 2 nfl-el foglalkozó oldal, annyira komolytalan ez az 1 mostani!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 2 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Hanemviszont! Lesz akkor vasárnap közös meccsnézés? Mert ha lesz, keresnem kell valami szállást.
Visszaolvasva az alábbiak jelezték részvételi szándékukat:
Szipeter
meme
Ikuvihar
Miknar
SirPub-né
SirPub

Ki jönne még?

Illetve ikuvihar kvázi vállalta a szervezést. Vagy félreértettem?
SirPub
Program stimmel! Névsorból Bengáliánkat ki ne hagyd!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 254
Hanemviszont! Lesz akkor vasárnap közös meccsnézés? Mert ha lesz, keresnem kell valami szállást.
Visszaolvasva az alábbiak jelezték részvételi szándékukat:
Szipeter
meme
Ikuvihar
Miknar
SirPub-né
SirPub

Ki jönne még?

Illetve ikuvihar kvázi vállalta a szervezést. Vagy félreértettem?

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 254
Jó, a tv-ben is mondanak aztán zöldeket a meccsek alatt.
Ha elhangzik a “legforróbb csapat” és a “svájci bicska” kifejezés az asszony reflexből lefog, hogy ne verjem szét a tv-t. 😃

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 691
Bredi, Buró,Mahómsz..szerintem szanalmasak.
Marko16
Speciel Burrow nevét pont hallottam már burónak nem is egyszer. Mahomesét is mahómsznak amerikaiak által. Rengetegféleképp ejtik ám ott is a neveket. Pl. NHL meccseken is olykor előfordul hogy el kell gondolkodnom, kiről is beszél egy ellenfél csapat kommentátora, annyival másképp ejtenek bizonyos neveket.
több mint 2 éve
Marko16 Los Angeles Rams 77
Ezek az FKsok csak bohocok tobbnyire. Katonadani teljesen elhiszi magarol, hogy mindent tud, kozben meg nagyon nem. A Jozsi teljesen vakon van..iden pl. Rams Giants meccs utan belinkelt a cikkbe egy tavalyi Kupp TDt ugyanerrol a parharcrol. Amikor meg csak szimplan odairtam a cikkhez hszben, hogy ez a tavalyi TD, csak siman kitoroltek a kommentet, mintha mi sem tortent volna. Ossze vissza keverik a csapatokat, meg a jatekosokat, egyetlen cikket nem tudnak lehozni fatalis eliras nelkul. Es ezert meg penzt is kernek, de ami a nagyobb baj, van aki fizet is erte. Kedvencem, hogy a konzisztens/inkonzisztens szavakat mindenhol hasznaljak, csak mert ettol szerintuk sokkal inkabb tunnek szakertonek.
Van az a Patrik, a Denveres, na az meg nem tudja rendesen kieejteni a jatekosok nevet..Bredi, Buró,Mahómsz..szerintem szanalmasak.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 691
Az már sokkal jobban zavar, hogy az amerikai mainstream szakértők is totál vakon vannak a csapattal kapcsolatban. Burrow+Chase illetve Chase+Burrow. Aztán itt vége is. Pedig ők azért komoly pénzeket kaszálnak a munkájukért és szakértőnek is mondják magukat. De megállnak ott, hogy felolvassák a stáb által eléjük tett statisztikákat és okádják a sablonokat. Durva hogy ezen a szinten ennyi elég.
nasheem
Saját tapasztalataim alapján nem csak a Bengalsszel vannak így, hanem teljesen általános, hogy a legzseniálisabb védőjátékért is a csapattárs QB-t dicsérik, meg ismernek max 4-5 játékost a csapatokból.

S nyilván azzal nincs is gond, hogy a roster 50-53. embereit nem ismerik, de azért a kezdőket legalább kellene és a fontosabb cseréket.

Mert a Titans elleni meccs is miből állt? 80%-ban Henry így, Henry úgy, Henry amúgy, a maradék tízen osztozott Tannehill, Burrow és Chase. Higginsről pl. már csak annyit sikerült mondani, hogy egy megbízható elkapó.
több mint 2 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Az FK-s srácok nem szakértők és szerintem nem is akarják annak eladni magukat.
nasheem
hát embere válogatja, de számomra pont az jön le az FKról hogy szakértőnek akarják eladni magukat /szerintem annak is gondolják magukat/ és nekem pont ez a problémám azzal az oldallal /amellett hogy néha baromságokat raknak ki, gondolom kell a kattintás/, Höri legalább nem veszi magát olyan komolyan szórakoztatni akar és az be is jön, legalábbis nekem

de mint mondtam ez nyilván esetleges kinek hogy jön le
több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Az FK-s srácok nem szakértők és szerintem nem is akarják annak eladni magukat. Szurkolók, akik a saját csapatuk mellett követnek még több másikat is. De pl a Bengals nincs közöttük. Minket leginkább csak összefoglalóból és a kiemelt meccseken látnak. Olyanunk pedig ritkán van. Ráadásul most Dani sem volt. az a Józsi nevű vagy ki, tényleg nem több, mint egy srác az utcáról, aki szeret beszélni. Felesleges felhúzni rajtuk magatokat. Én kifejezetten csak akkor figyelek rájuk, amikor olyasmiről beszélnek, amit nem láttam, nincs infóm róla. A Bengals ugye nem ilyen.

Az már sokkal jobban zavar, hogy az amerikai mainstream szakértők is totál vakon vannak a csapattal kapcsolatban. Burrow+Chase illetve Chase+Burrow. Aztán itt vége is. Pedig ők azért komoly pénzeket kaszálnak a munkájukért és szakértőnek is mondják magukat. De megállnak ott, hogy felolvassák a stáb által eléjük tett statisztikákat és okádják a sablonokat. Durva hogy ezen a szinten ennyi elég.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 254
Ahogy tanult kollegám szokta volt mondani:
Baszok én rá! (ti. mit gondolnak az FK-sok)
Ha oda vártak, hát oda vártak. Én még emlékszem, miket írtam szeptemberben: Reálisan 5-7 W, ennél többre nem tettem volna pénzt. Sokan mások is így gondolták itt. Szóval ez nincs annyira messze a 4-től.
DE!!!!!
Kurva nagy különbség, hogy én nem NFL-szakértésből élek!!!! Szóval engem inkább ez az orákulum hozzáállás zavar, mi nem hibáztunk, mindig igazunk van. Nem hallgatok minden podcast-et végig, így nem tudom elhangzott-e olyasmi, hogy “hát ezt nem gondoltuk volna, de le a kalappal a Bengals előtt!” Ha igen, akkor bocs. De én inkább olyasmikre emlékszem, hogy “Oké oké. Most nyert a Bengals, de továbbra sem tudok hinni bennük!” Ok, ne higgyé cseszed, mi majd hiszünk.
SirPub
Nyugi, jövőre majd mindenki 10+ győzelemre tesz titeket. 😊
bcsarli
Az se fog érdekelni.😃😉
A hiba elismerésének a hiánya, ami zavar. De ezt le is írtam.
Inkább hiszek Hörinek, bár őt is sokan nem szeretik/nem tartják szakértőnek. Lehet nem is az. Viszont legalább vicces és többször találja fején a szöget. Szerintem…

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ahogy tanult kollegám szokta volt mondani:
Baszok én rá! (ti. mit gondolnak az FK-sok)
Ha oda vártak, hát oda vártak. Én még emlékszem, miket írtam szeptemberben: Reálisan 5-7 W, ennél többre nem tettem volna pénzt. Sokan mások is így gondolták itt. Szóval ez nincs annyira messze a 4-től.
DE!!!!!
Kurva nagy különbség, hogy én nem NFL-szakértésből élek!!!! Szóval engem inkább ez az orákulum hozzáállás zavar, mi nem hibáztunk, mindig igazunk van. Nem hallgatok minden podcast-et végig, így nem tudom elhangzott-e olyasmi, hogy “hát ezt nem gondoltuk volna, de le a kalappal a Bengals előtt!” Ha igen, akkor bocs. De én inkább olyasmikre emlékszem, hogy “Oké oké. Most nyert a Bengals, de továbbra sem tudok hinni bennük!” Ok, ne higgyé cseszed, mi majd hiszünk.
SirPub
Nyugi, jövőre majd mindenki 10+ győzelemre tesz titeket. 😊

több mint 2 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 382 — greenmedia10@gmail.com
Meghallgattam az FK podcastet. Minden játékosnak leforditanám. Vérlázító
laoce
Annak idején megakadt rajta a szemem, idevág a dolog:
Top 10 elkapó duó, by Leonidasz007 2020-11-08:
"10. Cincinnati Bengals – Tyler Boyd/Tee Higgins
A Bengals úgy kerülhetett fel erre a listára, hogy A.J. Green nem tartozik be a duóba, mert idén a két fiatal abszolút felülmúlja. Mindketten 3-3 TD mellett 480 yard felett járnak és Burrow megbízható célpontjai. Még nem tartoznak a klasszis duók özé, de a potenciáljuk hatalmas."

Rangsoroljuk a csapatokat elkapók szerint, by katonadani 2021-07-21:
Összesítésben: 11. Cincinnati Bengals.
A négy szerkesztő a következőképpen szavazott:
Dani: 14.
Chester: 3.
Józsi: 11.
Balázs: 18.

A kettő között draftolt Chase-t nem értékelték túl a fiúk.
több mint 2 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
AFC North rugói nagy királyok: Tucker, Mc.P és Boswell mindenhol 90% körüli pontoság az 50+-ra