Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Burrow csoda hogy megúszta ezt a 9 sacket! Szép győzelem volt! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
Miknar Cincinnati Bengals 497
Ja, és a McP draftról nem is szóltam, ugye ne hozz draftról kickert mert úgysem fog beválni dogmát is sikerült megdöntenünk 😎

Szóval sok mindenben kidobtuk a hatost az utóbbi időben😎🐅🐅🐅❤️
több mint 2 éve
Miknar Cincinnati Bengals 497
Azért hallgassuk vissza a héten a szezon előtti erödorrendet az fk-n. 29. helyre jók voltunk. Dani szerint kijöhet 4 W
laoce
hozzáértők.......
meme
Buday Zoliék is odatettek minket valahol a szezon felvezetőben, pedig őket én szakmailag nagyon elismerem.

Nincs ezen min meglepődni, legyünk őszinték, ezek a meccsek nem Taylor taktikai zsenijének köszönhetőek, hanem hogy több a tehetség ebben a csapatban mint máshol egy egész konferenciában

Az, hogy mi most itt vagyunk (szerintem) nagyjából akkora meglepetés mint Mahomes első szezonja, vagy Josh Allen ultraboost módba kapcsolása a 3. Szezonjára

Burrow formája a durva sérülése után nagyon kérdéses volt, a falunk minimálissal jobb a semminél, az egyetlen amit fel lehet róni mind az FKnak mind Zoliéknak hogy hiába volt itt Higgins, Mixon, Boyd, ezt a hármast Chase nélkül nagyjából egy aranyos közepesre értékelték.
Pedig Chase se lenne ekkora sztár, ha CSAK rá kellene figyelni az ellenfél legjobbjainak

Úgyhogy kedves felebarátaim, nagyvonalúan engedjük el a sok szakértő szezon előtti “bottom5 a bengals” tippjeit, élvezzük hogy 30-50 év után ilyen fényes a nap, lássuk be ehhez nem kis szerencse is kellett. Hol vannak az elmúlt 10 év első választású QB-jai? Goff, Wentz, és a többiek?
Plusz bár a győzelmek édesek és nagyjából soha nem volt még ilyen jó Cincy drukkernek lenni, én Taylorban továbbra is kételkedem hogy vele fent tudjuk ezt tartani

De most nincs itt az ideje a károgásnak, a jövő hetemet már megalapozták a fiúk. 😎😎😎
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kis poén (és ezen jövő vasárnap és főleg az offseasonban mindenképp változtatni kell)
több mint 2 éve
Miknar Cincinnati Bengals 497
Édesfaszom

El
Se
Hiszem

Ma mutatok egy képet Bengáliáról 😁
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mèg van egy/kèt meccs de az offseason ès hosszú èvek legfontosabb moveja, hozzatok egy nagyon jó OL kócsot! 🙂😌
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
Joe Burrow says Evan McPherson came up and said "looks like we're going to the AFC Championship Game" right before he went out to kick the 52-yard game-winner.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Még egy dolog. Nem hiszem hogy idén sokszor nézett ki ennyire szarul a fal. És így is megverték az első kiemeltet
laoce
De azt tudtuk, hogy ott szétszednek minket! De meg lett a w! A D-nk, nagyon tolta ma!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 2 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Hát két évig Burrow, Chase és Higgins is (a caphez képest) aprópénzért játszik. Így egy csomó pénze lesz a csapatnak, miközben idén 2-3 fontosabb lejáró lesz (Uzsi, Bates, Spain(?)). Ha Waynes cut, akkor az ő pénzéből lehet egy CB-t igazolni. Tehát van pénz, draft cetli, így még innen is tovább lehet lépni.
több mint 2 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
De egyébként most is megy a kutyázás, hogy mennyire nevetségesen gyengék vagyunk, az AFC döntőben alázás lesz, stb. Remélem az ellenfél is így áll majd hozzá, és underdogként hozzuk az újabb meglepetést.
munoz
Félreértés ne essék Las Vegas nem hülyee ők 6.5 nél húzták a határt. Szurkerként vártam hatot reméltem hetet. De akkor is. Mekkora elégtétel már. 18 év szurkolás után. Mi láttuk tavaly is hogy Burrow jó. Más meg nem nézte úgyse. 😁
laoce
És valljuk meg, ma Burro-n múlt a legkevésbé..... Önmagához képest ez egy erős közepes meccse volt!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Mi láttuk tavaly is hogy Burrow jó. Más meg nem nézte úgyse. 😁
laoce
Dehogynem! Minden LSU fan nezte.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
laoce Cincinnati Bengals 716 — laoce68@freemail.hu
Még egy dolog. Nem hiszem hogy idén sokszor nézett ki ennyire szarul a fal. És így is megverték az első kiemeltet

Lou Anarumo for president
több mint 2 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 380 — greenmedia10@gmail.com
Az is érdekes, hogy Taylornak negatív az alapszakasz mérlege, ellenben pozitív a rájátszásban.
több mint 2 éve
laoce Cincinnati Bengals 716 — laoce68@freemail.hu
De egyébként most is megy a kutyázás, hogy mennyire nevetségesen gyengék vagyunk, az AFC döntőben alázás lesz, stb. Remélem az ellenfél is így áll majd hozzá, és underdogként hozzuk az újabb meglepetést.
munoz
Félreértés ne essék Las Vegas nem hülyee ők 6.5 nél húzták a határt. Szurkerként vártam hatot reméltem hetet. De akkor is. Mekkora elégtétel már. 18 év szurkolás után. Mi láttuk tavaly is hogy Burrow jó. Más meg nem nézte úgyse. 😁

Lou Anarumo for president
több mint 2 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 380 — greenmedia10@gmail.com
Azért hallgassuk vissza a héten a szezon előtti erödorrendet az fk-n. 29. helyre jók voltunk. Dani szerint kijöhet 4 W
laoce
WC, Divison, AFC döntő, SB? A pont 4W 😀
Minden tiszteletem az FK-s srácokért, nyilván sokat dolgoznak az oldalon, de azért szakmailag nem ők az etalon.
munoz
Még a szezon közepén is lesajnált csapat voltunk náluk.
De teljesen jól van ez így.
Azért két, ennyire negatív mérlegű szezon után érdekes lenne megnézni, hány csapat jutott főcsoport döntőbe.
ikuvihar
Kis csapat vagyunk, minimális piacértékkel, itthon is. Mindenhez az Fk. szerkesztőknek sem kell érteni! Pl jósdából 1-es! Valjuk meg 7-8 W-t vártunk mi is a csapattól ideális esetben! Az jobban bánt, hogy még most is lehúzzák a csapatot /talán legjobban a Po-ba jutottak közül/.
Észre kellene venni, hogy valami történik itt! Én pl. a kevés Bengals tartalom miatt vontam meg a patreont!
meme
Azt gondolom, mostantól felkapottabbak leszünk.
A Burrow- Chase- Higgins- Mixon négyes sokáig téma lesz.
Ha pedig falra is beruházunk...
több mint 2 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Azért hallgassuk vissza a héten a szezon előtti erödorrendet az fk-n. 29. helyre jók voltunk. Dani szerint kijöhet 4 W
laoce
WC, Divison, AFC döntő, SB? A pont 4W 😀
Minden tiszteletem az FK-s srácokért, nyilván sokat dolgoznak az oldalon, de azért szakmailag nem ők az etalon.
munoz
Még a szezon közepén is lesajnált csapat voltunk náluk.
De teljesen jól van ez így.
Azért két, ennyire negatív mérlegű szezon után érdekes lenne megnézni, hány csapat jutott főcsoport döntőbe.
ikuvihar
Kis csapat vagyunk, minimális piacértékkel, itthon is. Mindenhez az Fk. szerkesztőknek sem kell érteni! Pl jósdából 1-es! Valjuk meg 7-8 W-t vártunk mi is a csapattól ideális esetben! Az jobban bánt, hogy még most is lehúzzák a csapatot /talán legjobban a Po-ba jutottak közül/.
Észre kellene venni, hogy valami történik itt! Én pl. a kevés Bengals tartalom miatt vontam meg a patreont!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 2 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Azért hallgassuk vissza a héten a szezon előtti erödorrendet az fk-n. 29. helyre jók voltunk. Dani szerint kijöhet 4 W
laoce
hozzáértők.......

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 2 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 380 — greenmedia10@gmail.com
Azért hallgassuk vissza a héten a szezon előtti erödorrendet az fk-n. 29. helyre jók voltunk. Dani szerint kijöhet 4 W
laoce
WC, Divison, AFC döntő, SB? A pont 4W 😀
Minden tiszteletem az FK-s srácokért, nyilván sokat dolgoznak az oldalon, de azért szakmailag nem ők az etalon.
munoz
Még a szezon közepén is lesajnált csapat voltunk náluk.
De teljesen jól van ez így.
Azért két, ennyire negatív mérlegű szezon után érdekes lenne megnézni, hány csapat jutott főcsoport döntőbe.
több mint 2 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
De egyébként most is megy a kutyázás, hogy mennyire nevetségesen gyengék vagyunk, az AFC döntőben alázás lesz, stb. Remélem az ellenfél is így áll majd hozzá, és underdogként hozzuk az újabb meglepetést.
több mint 2 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Azért hallgassuk vissza a héten a szezon előtti erödorrendet az fk-n. 29. helyre jók voltunk. Dani szerint kijöhet 4 W
laoce
WC, Divison, AFC döntő, SB? A pont 4W 😀
Minden tiszteletem az FK-s srácokért, nyilván sokat dolgoznak az oldalon, de azért szakmailag nem ők az etalon.
több mint 2 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 380 — greenmedia10@gmail.com
Azért hallgassuk vissza a héten a szezon előtti erödorrendet az fk-n. 29. helyre jók voltunk. Dani szerint kijöhet 4 W
laoce
Az a 4 W jól jönne. Mármint a rájátszásban. 😊
több mint 2 éve
laoce Cincinnati Bengals 716 — laoce68@freemail.hu
Azért hallgassuk vissza a héten a szezon előtti erödorrendet az fk-n. 29. helyre jók voltunk. Dani szerint kijöhet 4 W

Lou Anarumo for president
több mint 2 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 380 — greenmedia10@gmail.com
Húúú. Most kezdem elhinni. Ez szívbajos volt, de nagyon megérte!
több mint 2 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Azért a teljesség kedvéért ezt tegyük hozzá:

"The Bengals drafted Ja'Marr Chase in the 1st round instead of an OL and everything has played out exactly as it should."
r.baggio
Ja, ezt mindenképp tegyük hozzá így a győztes meccs után 10 perccel.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 2 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Nem gondoltam volna, hogy a 20 pont se lesz meg, mégis győzelem. Kegyetlen nagyot játszott a D!!!
Viszont nem fért e fejembe, miért nincs több rövid passz középre. Boyd és Uzsonna nagyon éltek volna a 6-10 yard között. Ami oda ment, mind meglett, miért nem csináltuk többször? Főleg 1&10-re nem nagyon volt ilyen.
SirPub
mert jobb agyonveretni Bur-T

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...