Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Grat!
Joe B elhozza a megváltást!
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Óriasi meccs volt! Az volt, hogy a Steelers helyzet átveszi a Ravens, .. aztán a Browns ... vagyis a Bengals. Valahogy így kell ezt. Grat!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Bár hosszabítás nem lett, de MEG VAAAAAN! Az italokat mindenkinek a lelkiismeretére bízom! A hosszabítás miatt nem kötelező! Szerencsére a többi bejött! 😀

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
AZ ÚJONC!
Beszarsz...
Go to the AFC Championship!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Grat!!!!
több mint 2 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Why not us???? 😀
munoz
CJ Uzomah: “Enough of this ‘why not us’ bullshit. It is us.”

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 814 — Слава Україні! Героям слава!
Grat skacok! De kell egy normalis OL Joe ele!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ezt a kimenetelt nem akartam eljinxelni. Hatalmas gratula!!!
több mint 2 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Why not us???? 😀
több mint 2 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Ááááááá

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Gg!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én csak azért nem merek semmit jósólni, mert tudjuk mi a másik ismert nevem a fórumon. 😊
iktriad
Remélem sima Titans győzelet jinxeltél mára 😀
munoz
Egy igazi Jax drukker SOHA nem drukkol a Tit(an)snek, főleg nem a playoffban.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Én csak azért nem merek semmit jósólni, mert tudjuk mi a másik ismert nevem a fórumon. 😊
iktriad
Remélem sima Titans győzelet jinxeltél mára 😀
több mint 2 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 580
Én csak azért nem merek semmit jósólni, mert tudjuk mi a másik ismert nevem a fórumon. 😊
iktriad
én azt se tudom te ki vagy 😮 😀
shagi0206
"Majd megtudod."

Ő majdnem olyan hatalmas, mint én. 😀 😀 😀
iktriad
bocs, főnix párti vagyok 😊
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én csak azért nem merek semmit jósólni, mert tudjuk mi a másik ismert nevem a fórumon. 😊
iktriad
én azt se tudom te ki vagy 😮 😀
shagi0206
"Majd megtudod."

Ő majdnem olyan hatalmas, mint én. 😀 😀 😀
több mint 2 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 580
Én csak azért nem merek semmit jósólni, mert tudjuk mi a másik ismert nevem a fórumon. 😊
iktriad
én azt se tudom te ki vagy 😮 😀
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én csak azért nem merek semmit jósólni, mert tudjuk mi a másik ismert nevem a fórumon. 😊
több mint 2 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
5 DT aktív, sok lesz itt a 3 középső védős felállás. Shelvin villanthatna valamit, ha már draftoltuk.
@miknar Morgant ma se ismered meg, inaktív. 🙂

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 2 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 382 — greenmedia10@gmail.com
Telefonról megnyitotta az első és második linket is

Sajnos munka végett nem fogom tudni liveban nézni a meccset így csak lélekben leszek veletek az eredménykövetőben, de minden gondolatom ekörül forog órák óta!
(Meg egy ellés körül, pont most született egy kisboci a farmon; ha nyerünk elnevezem Bengáliának 😅😍)
Miknar
Bengália, ez jó.
Annak idején nagymamáméknál kisborjú született. Arrafelé bornyúnak mondták. Kérdezték, mi legyen a neve? Én a Nők lapjában olvastam, hogy egy Bendős Blanka nevű tehén kilencven-valahány liter tejet adot, mondtam legyen a neve Blanka. Ez a név olyan kuriózum volt a 70-es évek első felében, hogy nem tudták megjegyezni. Ezért szénnel felírtam az istálló falára, kb. 80 centis betűkkel, mert a nagyszülők nem láttak túl jól.
Ma sem tudom, hogy tud egy tehén több, mint 90 liter tejet adni. Biztos valamelyik ötéves terv része lehetett.
ikuvihar
Régen minden jobb vót 😊
shagi0206
Inkább úgy mondanám, hogy teljesen más.
több mint 2 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 580
Telefonról megnyitotta az első és második linket is

Sajnos munka végett nem fogom tudni liveban nézni a meccset így csak lélekben leszek veletek az eredménykövetőben, de minden gondolatom ekörül forog órák óta!
(Meg egy ellés körül, pont most született egy kisboci a farmon; ha nyerünk elnevezem Bengáliának 😅😍)
Miknar
Bengália, ez jó.
Annak idején nagymamáméknál kisborjú született. Arrafelé bornyúnak mondták. Kérdezték, mi legyen a neve? Én a Nők lapjában olvastam, hogy egy Bendős Blanka nevű tehén kilencven-valahány liter tejet adot, mondtam legyen a neve Blanka. Ez a név olyan kuriózum volt a 70-es évek első felében, hogy nem tudták megjegyezni. Ezért szénnel felírtam az istálló falára, kb. 80 centis betűkkel, mert a nagyszülők nem láttak túl jól.
Ma sem tudom, hogy tud egy tehén több, mint 90 liter tejet adni. Biztos valamelyik ötéves terv része lehetett.
ikuvihar
Régen minden jobb vót 😊
több mint 2 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 382 — greenmedia10@gmail.com
Telefonról megnyitotta az első és második linket is

Sajnos munka végett nem fogom tudni liveban nézni a meccset így csak lélekben leszek veletek az eredménykövetőben, de minden gondolatom ekörül forog órák óta!
(Meg egy ellés körül, pont most született egy kisboci a farmon; ha nyerünk elnevezem Bengáliának 😅😍)
Miknar
Bengália, ez jó.
Annak idején nagymamáméknál kisborjú született. Arrafelé bornyúnak mondták. Kérdezték, mi legyen a neve? Én a Nők lapjában olvastam, hogy egy Bendős Blanka nevű tehén kilencven-valahány liter tejet adot, mondtam legyen a neve Blanka. Ez a név olyan kuriózum volt a 70-es évek első felében, hogy nem tudták megjegyezni. Ezért szénnel felírtam az istálló falára, kb. 80 centis betűkkel, mert a nagyszülők nem láttak túl jól.
Ma sem tudom, hogy tud egy tehén több, mint 90 liter tejet adni. Biztos valamelyik ötéves terv része lehetett.
több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Érdekes, de sokkal kevesebb a félelem és a görcs bennem, mint egy hete. Akkor nyerni kellett, az már ajándékkör.
Remélem a csapat is hasonlóképp érzi.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nyerni fogtok!