Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Legalább egy szimpatizánsom továbbment. 😊
Több gyors passzt a kövi meccsen, mert az OL nincs meg a hosszúhoz a skill sor meg megvan minden féle passzjátékhoz.
Kell a mesesztori a végéig!


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Burrow több kockázatot vállalt, mint kellett volna. A sackek közül nagyon sokat lekerülhetett volna, ha tol egy rövid passzt (screen, checkdown, stb.), vagy egyszerűen kidobja a labdát. Ugyanakkor a jobb oldalon azért voltak nagyon kemény elváltások, rossz helyezkedés, vagy egyszerűen a limitált képességből adódó sack is.
több mint 2 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Azért a falban ha mindenki egészséges, a Jonah-Spain-Reiff vonal átlagos/átlagon felüli picivel. A maradék 2 belső poszt az, ami kuka…
Miknar
Én még Hopkins miatt sem aggódnék, ő is minimum átlag center. Viszont most jött vissza ACL-ből, ahhoz már kevés, hogy folyamatosan besegítsen jobbra. RG kell, ez nem kérdés, mert Adeniji és XSF sem hosszútávú megoldás, Carman meg hiába athletic freak, a tecnikáján van mit csiszolni. Williams és Spain nálam tuti kezdő, Hopkins és Reif jó, RG mindenképp kell, de igazából az upgrade bárhol elfér.
megyerikrisz
Ha ilyen jók vagyunk, mi az a 9 sack?
Mint a szita.....
meme
Fejtsd ki légyszi, hol írtam hogy ilyen jók vagyunk? De akkor tessék, szájbarágósan:

Jelenlegi legerősebb kezdő: Williams-Spain- Hopkins-XSF-Reiff. A bal oldal oké. Hopkins ACL-ből jött vissza, de a szezon második felére, a bye után jelentősen javult a teljesítménye. XSF 2 napja jött vissza IR-ről. Reiff még mindig IR-en van. Az első számú csere OT Fred Johnson nem egészséges, IR-re nem akarták rakni, de emiatt inaktív. Így maradt Adeniji, Smith, Carman és Prince, a két középső rookie. Ha jól emlékszem (és jól, mert pont itt van előttem amit írtam), egyiket sem dícsértem. De nyugodtan ki lehet forgatni azt is amit most írok, csak nem látom sok értelmét.

PS: nézd vissza a sackeket. A 9-ből 4 legalább Burrow lelkén szárad, de inkább 5 az, meg nagyjaból 20 yard mínusz.
megyerikrisz
Nem basztatni akartalak, csak ha mindenki legalább átlag, akkor nem értem!
Ami pozitívum és számomra( szakértelem nélküli szurkoló) is jól érzékelhető, hogy tavalyról is előrelépet a fal. De középre akkor is kell erősítés! És tegnap is írtam, hogy nem ment Bur-nak igazán.... Egyetértek a veled, hogy bevonzotta a seck-ket...... De
Ha igy játszik mikor gyengébb meccse van, lelke rajta, kiegyeznék vele 😁. Mc P pedig zseniális rúgónak tűnik
..
Akik a drafton értetlenkedtek, most sunnyognak csak!
meme
Könyörgöm, mondd már el hol írtam hogy mindenki legalább átlag! 😀
XSF-et és Adenijit írtam, hogy nem megoldás, Carman pedig MÉG biztosan nem. Akiket én legalább jónak tartok, azok közül csak Williams volt 100 szazalékos, Spain félig sérült, Hopkin ACL-ből vissza, Reiff meg nem játszott. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 2 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Azért a falban ha mindenki egészséges, a Jonah-Spain-Reiff vonal átlagos/átlagon felüli picivel. A maradék 2 belső poszt az, ami kuka…
Miknar
Én még Hopkins miatt sem aggódnék, ő is minimum átlag center. Viszont most jött vissza ACL-ből, ahhoz már kevés, hogy folyamatosan besegítsen jobbra. RG kell, ez nem kérdés, mert Adeniji és XSF sem hosszútávú megoldás, Carman meg hiába athletic freak, a tecnikáján van mit csiszolni. Williams és Spain nálam tuti kezdő, Hopkins és Reif jó, RG mindenképp kell, de igazából az upgrade bárhol elfér.
megyerikrisz
Ha ilyen jók vagyunk, mi az a 9 sack?
Mint a szita.....
meme
Fejtsd ki légyszi, hol írtam hogy ilyen jók vagyunk? De akkor tessék, szájbarágósan:

Jelenlegi legerősebb kezdő: Williams-Spain- Hopkins-XSF-Reiff. A bal oldal oké. Hopkins ACL-ből jött vissza, de a szezon második felére, a bye után jelentősen javult a teljesítménye. XSF 2 napja jött vissza IR-ről. Reiff még mindig IR-en van. Az első számú csere OT Fred Johnson nem egészséges, IR-re nem akarták rakni, de emiatt inaktív. Így maradt Adeniji, Smith, Carman és Prince, a két középső rookie. Ha jól emlékszem (és jól, mert pont itt van előttem amit írtam), egyiket sem dícsértem. De nyugodtan ki lehet forgatni azt is amit most írok, csak nem látom sok értelmét.

PS: nézd vissza a sackeket. A 9-ből 4 legalább Burrow lelkén szárad, de inkább 5 az, meg nagyjaból 20 yard mínusz.
megyerikrisz
Nem basztatni akartalak, csak ha mindenki legalább átlag, akkor nem értem!
Ami pozitívum és számomra( szakértelem nélküli szurkoló) is jól érzékelhető, hogy tavalyról is előrelépet a fal. De középre akkor is kell erősítés! És tegnap is írtam, hogy nem ment Bur-nak igazán.... Egyetértek a veled, hogy bevonzotta a seck-ket...... De
Ha igy játszik mikor gyengébb meccse van, lelke rajta, kiegyeznék vele 😁. Mc P pedig zseniális rúgónak tűnik
..
Akik a drafton értetlenkedtek, most sunnyognak csak!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 2 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Azért a falban ha mindenki egészséges, a Jonah-Spain-Reiff vonal átlagos/átlagon felüli picivel. A maradék 2 belső poszt az, ami kuka…
Miknar
Én még Hopkins miatt sem aggódnék, ő is minimum átlag center. Viszont most jött vissza ACL-ből, ahhoz már kevés, hogy folyamatosan besegítsen jobbra. RG kell, ez nem kérdés, mert Adeniji és XSF sem hosszútávú megoldás, Carman meg hiába athletic freak, a tecnikáján van mit csiszolni. Williams és Spain nálam tuti kezdő, Hopkins és Reif jó, RG mindenképp kell, de igazából az upgrade bárhol elfér.
megyerikrisz
Ha ilyen jók vagyunk, mi az a 9 sack?
Mint a szita.....
meme
Fejtsd ki légyszi, hol írtam hogy ilyen jók vagyunk? De akkor tessék, szájbarágósan:

Jelenlegi legerősebb kezdő: Williams-Spain- Hopkins-XSF-Reiff. A bal oldal oké. Hopkins ACL-ből jött vissza, de a szezon második felére, a bye után jelentősen javult a teljesítménye. XSF 2 napja jött vissza IR-ről. Reiff még mindig IR-en van. Az első számú csere OT Fred Johnson nem egészséges, IR-re nem akarták rakni, de emiatt inaktív. Így maradt Adeniji, Smith, Carman és Prince, a két középső rookie. Ha jól emlékszem (és jól, mert pont itt van előttem amit írtam), egyiket sem dícsértem. De nyugodtan ki lehet forgatni azt is amit most írok, csak nem látom sok értelmét.

PS: nézd vissza a sackeket. A 9-ből 4 legalább Burrow lelkén szárad, de inkább 5 az, meg nagyjaból 20 yard mínusz.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 2 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
OL kapcsán az mennyire lehet opció, hogy C jön (pl. felmozogva a drafton Linderbaum) és Hopkins LG-be kerül?
A másik ami felmerült, hogy a cap helyzete miatt a Saints játékosai tűnnek a legkönnyebben levadászhatónak. Nem tudom mennyire reális elhozni Armsteadet, úgy, hogy ő védené a vakoldalt és J. Williams meg átmenne jobbra.
munoz
Hát nemtom, ha valóban felmegyünk Lindért (kétlem), akkor inkább trédeljük Hopkinst. Én ezekben a mozgatásokban nem hiszek. Williams egy fasz LT, minek kozkáztassuk? Hozzunk akkor inkább RT-t, ne azt barmoljuk szét, ami nagy nehezen összeállt.
megyerikrisz
Akkor jöjjön Brandon Scherff? 😊 És RT-be meg kiteszünk valakit?
több mint 2 éve
Miknar Cincinnati Bengals 497
Az általunk felsorolt nem rossz játèkosokból Spain, Reiff, és Hopkins is sérült, vagyis kvázi a kezdő Olineból egyedül Jonah Williams játszott, az azért nagyon nem mindegy..

A cseresor meg szar. Ez van.
több mint 2 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Azért a falban ha mindenki egészséges, a Jonah-Spain-Reiff vonal átlagos/átlagon felüli picivel. A maradék 2 belső poszt az, ami kuka…
Miknar
Én még Hopkins miatt sem aggódnék, ő is minimum átlag center. Viszont most jött vissza ACL-ből, ahhoz már kevés, hogy folyamatosan besegítsen jobbra. RG kell, ez nem kérdés, mert Adeniji és XSF sem hosszútávú megoldás, Carman meg hiába athletic freak, a tecnikáján van mit csiszolni. Williams és Spain nálam tuti kezdő, Hopkins és Reif jó, RG mindenképp kell, de igazából az upgrade bárhol elfér.
megyerikrisz
Ha ilyen jók vagyunk, mi az a 9 sack?
Mint a szita.....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 2 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
OL kapcsán az mennyire lehet opció, hogy C jön (pl. felmozogva a drafton Linderbaum) és Hopkins LG-be kerül?
A másik ami felmerült, hogy a cap helyzete miatt a Saints játékosai tűnnek a legkönnyebben levadászhatónak. Nem tudom mennyire reális elhozni Armsteadet, úgy, hogy ő védené a vakoldalt és J. Williams meg átmenne jobbra.
munoz
Hát nemtom, ha valóban felmegyünk Lindért (kétlem), akkor inkább trédeljük Hopkinst. Én ezekben a mozgatásokban nem hiszek. Williams egy fasz LT, minek kozkáztassuk? Hozzunk akkor inkább RT-t, ne azt barmoljuk szét, ami nagy nehezen összeállt.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 2 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
OL kapcsán az mennyire lehet opció, hogy C jön (pl. felmozogva a drafton Linderbaum) és Hopkins LG-be kerül?
A másik ami felmerült, hogy a cap helyzete miatt a Saints játékosai tűnnek a legkönnyebben levadászhatónak. Nem tudom mennyire reális elhozni Armsteadet, úgy, hogy ő védené a vakoldalt és J. Williams meg átmenne jobbra.
több mint 2 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 380 — greenmedia10@gmail.com
...McPherson pedig nem ember. Újoncként ilyen magabiztosan rúgni a field goalokat, különösen az 50+ yardosokat, sokadjára is a győzelmet szállítva. Nagyon-nagyon remélem, hogy nem one-year wonder lesz Money Mac.
Mikey
"He was talking to Brandon (Allen) as he was going out to kick, gave a little warm-up swing and said, 'Looks like we're going to the AFC championship game,' " Burrow said. 😀
megyerikrisz
Többször méltattam már McPherson-t. De azért mégiscsak!
Ráteszik a terhet, itt van öreg, rúgd be 54-ről az utolsó mp-ben. Ok, ezért igazolták, hogy FG, rúgja be.
Erre Ő még be is mondja a tutit: odamegyek, berúgom és megyünk a 4 közé, főcsoport döntőbe. 22 évesen, élete első profi szezonjában úgy, hogy az elődjének pályafutása során van 1 db 50 fölöttije.
Miközben azt látom, hogy a lányom 20 évesen, sokkal-sokkal kisebb tét alatt mennyire le tud blokkolni kulcsszituációkban.
több mint 2 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Azért a falban ha mindenki egészséges, a Jonah-Spain-Reiff vonal átlagos/átlagon felüli picivel. A maradék 2 belső poszt az, ami kuka…
Miknar
Én még Hopkins miatt sem aggódnék, ő is minimum átlag center. Viszont most jött vissza ACL-ből, ahhoz már kevés, hogy folyamatosan besegítsen jobbra. RG kell, ez nem kérdés, mert Adeniji és XSF sem hosszútávú megoldás, Carman meg hiába athletic freak, a tecnikáján van mit csiszolni. Williams és Spain nálam tuti kezdő, Hopkins és Reif jó, RG mindenképp kell, de igazából az upgrade bárhol elfér.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 2 éve
Miknar Cincinnati Bengals 497
Azért a falban ha mindenki egészséges, a Jonah-Spain-Reiff vonal átlagos/átlagon felüli picivel. A maradék 2 belső poszt az, ami kuka…
több mint 2 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
...McPherson pedig nem ember. Újoncként ilyen magabiztosan rúgni a field goalokat, különösen az 50+ yardosokat, sokadjára is a győzelmet szállítva. Nagyon-nagyon remélem, hogy nem one-year wonder lesz Money Mac.
Mikey
"He was talking to Brandon (Allen) as he was going out to kick, gave a little warm-up swing and said, 'Looks like we're going to the AFC championship game,' " Burrow said. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 2 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
A vezetőség mellett annyit meg kell jegyezni, hogy FA és draft oldalon is próbáltak tevékenykedni az OL tunningolásával kapcsolatban. Azon lehet elmélkedni, hogy ki hogy grade-el, de jött Carman a második körben talán, late roundban Adeniji és Smith, FA-ről Spain, XSF és Reiff is, ez az elmúlt két év. Tehát látják ők is hogy kell az ember, csak ezek Jonah kivételével annyira nem váltak be. Reméljük hogy ezután jobban sikerül. Ami megkönnyítheti a dolgukat, hogy a mostani run után (szerintem már hívhatjuk annak) a kerülendő övezetből talán már a szexi oldalra kerülünk, már ami az FA-k célállomásait illeti.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 2 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Burrow egy győztes alkat, aki nem ijed meg a playoffban és a csapatra is rá tudja ezt a mentalitást ragasztani. Kíváncsi leszek meddig jut ez a széria, Joeyt csak imádni lehet.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 612
Burrowval rohadtul nem volt semmi baj, ahhoz képest, hogy többet feküdt és futott hátrafelé, kihozta a maximumot, talán még annál is többet. Ami nagyon-nagyon aggodalomra okot adó, hogy sokszor csak négy emberrel sikerült a Titansnek szétszednie az O-falat, amiről tudjuk hogy ergya, de a tegnapi produkció a szokásoshoz képest is jóval gyengébb volt. Szóval abban bízhatunk, hogy ennyire szarok ők se lesznek egy hét múlva, és akkor Burrownak is könnyebb dolga lesz.

Számomra a legboldogítóbb érzés, hogy ismét talált a csapat módot a győzelemre. Ez mindennél többet ér. Nem érdekel hogy játszottak, nem érdekel hogy nem volt sexy win, a lényeg a W és csak ez számít. És ebben az agyonszidott Taylor is részes, szóval lehet hogy vannak komoly hiányosságai Zacnek, de bőven többet tesz hozzá, mint amennyit elvesz.

Reader hihetetlen nagyot játszott, McPherson pedig nem ember. Újoncként ilyen magabiztosan rúgni a field goalokat, különösen az 50+ yardosokat, sokadjára is a győzelmet szállítva. Nagyon-nagyon remélem, hogy nem one-year wonder lesz Money Mac.
több mint 2 éve
Petila Los Angeles Chargers 647
Grat Srácok, nagyon szorítottam akár csak múlt héten. Bár Burrow gyengébb napot fogott ki (mondjuk az O line nem könnyítette meg a dolgát), a védelem parádés volt, de nálam a meccs embere Mcpherson. Rookie-ként 4/4 közte a mindent eldöntő Fg. Faszinak vannak idegei. Viszont ha a Bills jut tovább ma éjjel bajban leszek mert szimpi az a tudatos építkezés ami Buffalóban folyik. Minden esetre tényleg fényes a jövő Cincinnati-ben.
több mint 2 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Mi láttuk tavaly is hogy Burrow jó. Más meg nem nézte úgyse. 😁
laoce
Dehogynem! Minden LSU fan nezte.
ulpianus
így van
tigris tigrisnek nem farkasa 😉
így tovább srácok, ennyi LSU-s és ex-Szenttel muszáj lesz további nagyokat gurítani 😊

több mint 2 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Mèg van egy/kèt meccs de az offseason ès hosszú èvek legfontosabb moveja, hozzatok egy nagyon jó OL kócsot! 🙂😌
dande
Pollack pont nemrég jött, és ez az OL sokat fejlődött vele. Képzeld el, milyen volt előtte. 😀
Úgyhogy emberanyag kell ide, nem coach.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 102
GameDey, végre. Jó megérzésem van, de csak halkan, nehogy elkiabáljam. A Titans-sec nem tűnik verhetetlennek. Nyilván jó egység, különben nem lennének itt, de ott lehet keresnivalónk. DL fronton nem látok akkora bajt, mint sokan mások. Hendrickson visszatérése óriási upgrade. Ogunjobi hiányozni fog, de azért nem ő vitte a hátán az egységet. Daniels meg hiába volt Probowler, 60 snapet játszott idén, gyakorlati jelentősége nincs a hiányának. Ogu snapjeit szét kell osztani Hill és a felépülő Tupou között, ha már recseg a tüdejük akkor jöhet Karr vagy Kerr vagy mi a neve néhány snapre. Kíváncsi leszek, mennyire egészséges Henry, jó lenne arra kényszeríteni őket, hogy Tannehill passzaival kelljen nyerniük.
megyerikrisz
Én is cicákat érzek, de az is igaz, hogy 4 vendég W-t várok 😀
KeyG
Alakul a tippem, egyébként szerintem a Cicáknak e meccs után, a Chiefsnek kell szurkolni.
A Bills védelem szerintem szétszedné ezt a támadófalat.
A meccs után egyértelmű hova kell lakást, asszonyt, autót feltenni.
De ezt tudtuk a tavalyi év óta.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Édesfaszom

El
Se
Hiszem

Ma mutatok egy képet Bengáliáról 😁
Miknar
Várjuk!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 2 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Nem kérdés, hogy durva meglepi és valószínűleg felülteljesítés ez a szezon. Senki nem látta. Nem is láthatta. Szerintem még a stáb se hihette komolyan, hogy eddig jutunk. Egy szakértő nem azért szakértő, mert jövőbe lát. A jósolgatások kötelező részei a szezonfelvezetésnek, de alig van közük a valódi szakértelemhez. Rengeteg a változás, a bizonytalanság. És igen, ahogy Miknar mondta, nálunk most jöttek a hatosok minden dobásra. Hihetetlen.

A tartósság szempontjából a stáb lesz a kérdés. Ha ők valóban szintet léptek, nem csak mázlijuk van, akkor maradunk PO csapat. Ha nem, akkor sincs nagy gond. Idén megmutatta a keret, hogy mire képes. Egy nagy visszaesése miatt épp ezért lesz mozdítható bárki és ezért lesz könnyebb potens edzőket a városba hozni. Idén kiderült, hogy a keret magja, abszolút kontender. Ilyen helyre pedig szívesen jönnek szakemberek. Akkor is, ha spúr a tulaj és nem a legprofibbak a körülmények. És ez a mag lazán együtt tartható még 3-4 évig.
Sokkal többet nyertünk az idén, mint ez a két PO meccs.
nasheem
Szerintem, csak kijött mindenkiből a tehetsége! Mi eddig is tudtuk, hogy képesek lehetünk erre!
Egyben meg is mutatkozott a legnagyobb priorítás az Fa piacra! Sűrgősen falat kell raknunk Bur elé! Ezt már nem lehet egy hátsó körös draftal orvosolni! Tuti találunk embert, aki a gyűrűt jobban akarja mint a nagy lét!

Szerkesztette: meme

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Nem kérdés, hogy durva meglepi és valószínűleg felülteljesítés ez a szezon. Senki nem látta. Nem is láthatta. Szerintem még a stáb se hihette komolyan, hogy eddig jutunk. Egy szakértő nem azért szakértő, mert jövőbe lát. A jósolgatások kötelező részei a szezonfelvezetésnek, de alig van közük a valódi szakértelemhez. Rengeteg a változás, a bizonytalanság. És igen, ahogy Miknar mondta, nálunk most jöttek a hatosok minden dobásra. Hihetetlen.

A tartósság szempontjából a stáb lesz a kérdés. Ha ők valóban szintet léptek, nem csak mázlijuk van, akkor maradunk PO csapat. Ha nem, akkor sincs nagy gond. Idén megmutatta a keret, hogy mire képes. Egy nagy visszaesése miatt épp ezért lesz mozdítható bárki és ezért lesz könnyebb potens edzőket a városba hozni. Idén kiderült, hogy a keret magja, abszolút kontender. Ilyen helyre pedig szívesen jönnek szakemberek. Akkor is, ha spúr a tulaj és nem a legprofibbak a körülmények. És ez a mag lazán együtt tartható még 3-4 évig.
Sokkal többet nyertünk az idén, mint ez a két PO meccs.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 328 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nyerni fogtok!
bcsarli
Megmondtam 😊
Szívből gratulálok ehhez is!
De ha ezek után a Superbowl-ban simán kikaptok Bradytől, akkor aztán tényleg örök harag 😀