Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
Btw, az egyik második köröst ajánlottuk Smith-ért, de 4 év 94 milliót már nem akartunk neki adni, rövidebb távú szerződésben gondolkoztunk.
Joey Tribbiani
Teljesen logikus lépés, 1/1 mellé jött volna Smith, de ő nem akart még egyszer hasonló szituba kerülni, mint a Chiefsnél. Viszont az is látszik, hogy akartok valakit az újonc mellé, kelleni is fog.
gabokocka
nemá' kérlek. 2. körös pickért hozol QB-t az 1/1 nyakára? No way. Egy FA veteránt még azt mondom oké, de így? Komolytalan.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 731 — Keep pounding
Btw, az egyik második köröst ajánlottuk Smith-ért, de 4 év 94 milliót már nem akartunk neki adni, rövidebb távú szerződésben gondolkoztunk.
Joey Tribbiani
Teljesen logikus lépés, 1/1 mellé jött volna Smith, de ő nem akart még egyszer hasonló szituba kerülni, mint a Chiefsnél. Viszont az is látszik, hogy akartok valakit az újonc mellé, kelleni is fog.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Btw, az egyik második köröst ajánlottuk Smith-ért, de 4 év 94 milliót már nem akartunk neki adni, rövidebb távú szerződésben gondolkoztunk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Ideális helyzet, az idei drafton lehet hozni QB-t 1/1-re és LT-t 1/4-re. Thomast pedig elcserélni egy contenderhez akinek kell LT.
Már ha ő is akarja.
gabokocka
Kapnak érte egy late picket.
Amadeus
Aha, amikor pár éve 1. körért sem engedték el.
Úgy felesleges eltrade-elni, hogy nem kapnak érte normális árat. Abból meg baj nincs, ha marad Thomas de jön egy fasza OT is
Wyatt
Sztem ez Thomason kell múljon. Ha menni szeretne el kéne engedni, tett annyit a csapatért. Ha maradni akar akkor maradjon. De a QB + OT pick kombó sztem a leglogikusabb, akár marad, akár megy.
gabokocka
Sokszor elmondta, h. nem akar más csapatba menni, a Browns-szal akar PO-ba jutni és innen visszavonulni. Arra is utalt párszor, h. ő bizony nem fog 40 éves koráig játszani, ha úgy érzi a teste már nem bírja abbahagyja.
Az 1-31 után gondolom rájött, h. PO itt egyhamar nem lesz, karrierje során először komolyabban meg is sérült, nem lepne meg ha már idén visszavonulna.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 342 — Wrath of Khan


Na jó ezen kicsit kacagtam 😀
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
Na jó de az Eaglesbe nem kell LT ha már esélyes csapatba akarna menni.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha valaki, akkor ő tényleg megérdemelné, hogy megkapja, bármit is szeretne.

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 731 — Keep pounding
Ideális helyzet, az idei drafton lehet hozni QB-t 1/1-re és LT-t 1/4-re. Thomast pedig elcserélni egy contenderhez akinek kell LT.
Már ha ő is akarja.
gabokocka
Kapnak érte egy late picket.
Amadeus
Aha, amikor pár éve 1. körért sem engedték el.
Úgy felesleges eltrade-elni, hogy nem kapnak érte normális árat. Abból meg baj nincs, ha marad Thomas de jön egy fasza OT is
Wyatt
Sztem ez Thomason kell múljon. Ha menni szeretne el kéne engedni, tett annyit a csapatért. Ha maradni akar akkor maradjon. De a QB + OT pick kombó sztem a leglogikusabb, akár marad, akár megy.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ideális helyzet, az idei drafton lehet hozni QB-t 1/1-re és LT-t 1/4-re. Thomast pedig elcserélni egy contenderhez akinek kell LT.
Már ha ő is akarja.
gabokocka
Kapnak érte egy late picket.
Amadeus
Aha, amikor pár éve 1. körért sem engedték el.
Úgy felesleges eltrade-elni, hogy nem kapnak érte normális árat. Abból meg baj nincs, ha marad Thomas de jön egy fasza OT is

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 731 — Keep pounding
Hát így, hogy Smith is közel évi 24 milliót keres 4 éven keresztül, jobb, hogy nem ide került. Cousins évi 30 millió körül lesz már sztem, plusz most hosszabbít majd Brees, Ryan, lesznek őrült számok. Ezek után nincs más, 1/1-re QB, és hozni mellé egy veteránt mentorálni (McCown, Moore, stb...).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 611 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Örülök, h. Smithért nem mentünk bele őrült licitbe. Most márciusig olvashatjuk a Cousins-pletykákat. Valahol vicces, h. ő lesz a liga legjobban fizetett QB-ja, remélem nem mi tesszük azzá, akkor tuti felejtős ugyanis az 1/1 QB.
Joey Tribbiani
Én megmondom őszintén nem tudom melyikkel járnánk jobban, félek mint a tűztől az 1/1 QB húzástól.
Viszont valahol muszáj kategória is de megint itt van 4-5 tehetség a drafton, melyik illene hozzánk, annyiszor húztunk már mellé...
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Örülök, h. Smithért nem mentünk bele őrült licitbe. Most márciusig olvashatjuk a Cousins-pletykákat. Valahol vicces, h. ő lesz a liga legjobban fizetett QB-ja, remélem nem mi tesszük azzá, akkor tuti felejtős ugyanis az 1/1 QB.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
Mondjuk egy friss 1/1 QB mellett minek egy all pro LT ....
Ennyire ne legyunk naivak

több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Persze senki sem tudhatja, mi van a másik fejében, de szerintem nagyon kevés olyan játékos van, aki “leszarja” , hogy gyürűvel vonul vissza vagy anélkül. Főlig itt, a profik között.
Szerintem meg pont hogy az ilyen kaliberű játékosnál igazán fontos csak. Mert tényleg mindent elért, “csak” ez maradt még ki a repertoálból.

És akármilyen gyarló dolog is, a legtöbben legtöbbször igenis a bajnoki címek alapján ítélik meg, még a Hall of Famer játékosokat is.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 611 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hetek óta megy ez a sztori hogy marad-e vagy nem, meg hogy elkéne igazoljon hogy gyűrű esély.
Az megse fordult senki fejébe hogy hót leszarja a dolgot?! A liga egyik legjobb LT-je volt és jelenleg is az, elért egy vagon egyéni sikert, boritékolt HOF.
Keresett egy tonna pénzt az életbe több gondja nem lesz.
Ha annyira gyűrűt akart volna már rég kérte volna hogy mehessen,trade akármi, viszont akár milyen szar is volt a csapat csendben kihozta a maxot magából.

Lehetne sorolni itt egy csomó játékost aki megérdemelt volna, vagy megérdemelne gyűrűt még is kevés esélye van rá.

Szerkesztette: P@trik
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 731 — Keep pounding
Ideális helyzet, az idei drafton lehet hozni QB-t 1/1-re és LT-t 1/4-re. Thomast pedig elcserélni egy contenderhez akinek kell LT.
Már ha ő is akarja.
gabokocka
Kapnak érte egy late picket.
Amadeus
Nem az a lényeg, hanem hogy legyen esélye nyerni, ha úgy szeretné, ennyi szopás után ezt simán megérdemli. A Brownsnak meg tök felesleges, hogy még egy évig itt legyen, nem oszt vagy szoroz ez nekik az új csapat építésben. Optimális esetben is mire itt kontender gárdáról beszélhetünk, Thomas már rég nyugdíjas lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
Ideális helyzet, az idei drafton lehet hozni QB-t 1/1-re és LT-t 1/4-re. Thomast pedig elcserélni egy contenderhez akinek kell LT.
Már ha ő is akarja.
gabokocka
Kapnak érte egy late picket.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 731 — Keep pounding
Ideális helyzet, az idei drafton lehet hozni QB-t 1/1-re és LT-t 1/4-re. Thomast pedig elcserélni egy contenderhez akinek kell LT.
Már ha ő is akarja.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Thomas nem hosszabbít (ha valaki megérdemelne egy gyűrűt...), úgyhogy a helyére kell majd egy OT is
Wyatt
nem kell hosszabbítania, 2019-ben lesz csak UFA, erre az évre még van szerződése: In 2018, Thomas will earn a base salary of $10,300,000, a roster bonus of $3,000,000 and a workout bonus of $200,000, while carrying a cap hit of $14,250,000.

Esetleg dönthet úgy, hogy elég a szenvedésből és visszavonul, azt mondta, hogy jóval a draft előtt meg fogja hozni a döntését és közli a csapattal.
Csiriba
Az hogy van iden szerzodese, tudott volt. Most azt mondta, hogy nem hosszabbit majd. Valahol sajna ertheto az eseteben

több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Thomas nem hosszabbít (ha valaki megérdemelne egy gyűrűt...), úgyhogy a helyére kell majd egy OT is
Wyatt
nem kell hosszabbítania, 2019-ben lesz csak UFA, erre az évre még van szerződése: In 2018, Thomas will earn a base salary of $10,300,000, a roster bonus of $3,000,000 and a workout bonus of $200,000, while carrying a cap hit of $14,250,000.

Esetleg dönthet úgy, hogy elég a szenvedésből és visszavonul, azt mondta, hogy jóval a draft előtt meg fogja hozni a döntését és közli a csapattal.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Thomas nem hosszabbít (ha valaki megérdemelne egy gyűrűt...), úgyhogy a helyére kell majd egy OT is

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Azért beesne egy Rosen + Barkley kettős az első körben az egyből jelentene pár győzelem pluszt.
Bazzani
Már pedig minden esély megvan rá.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért beesne egy Rosen + Barkley kettős az első körben az egyből jelentene pár győzelem pluszt.

több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
az utóbbi pár évben mindig ment itt a dilemmázás, hogy kit válasszunk QB-nak (bár néha egyik se jött, de ez más tészta)
Wentz v Goff
Weeden v Tannehill

Sajnos nem választhattunk a Mariota-Winston párosból, de az idén újra van ilyen, Josh Allen v Mayfield lesz a 1. pick?

Nekem Josh Allen komplettebb játékosnak tűnik, viszont Mayfieldben látni vélem azt az elszántságot ami plusz és eddig is sikerre vitte a pályafutásán. Ki kit látna szívesen? (már ha a qb kérdést nem FA-ról oldjuk meg)
Csiriba
Nem is értem Rosen neve, hogy nem merült fel, én kérdés nélkül őt választanám bárkivel szemben, bőven jobb, komplettebb játékos mint az itt felsorolt úriemberek.
kapitnono
Én Darnoldot is előbb húznám, mint a felsorolt kettőt. Lehet Csiribá csak a Senior Bowlra gondolt.

Mayfielddel és Allennel is rengeteg munka lenne, nálunk ehhez se türelem, se hozzáértés, nem szabad ennyire projekt játékosokat hozni főleg nem 1/1-el és végképp nem a Brownshoz.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
az utóbbi pár évben mindig ment itt a dilemmázás, hogy kit válasszunk QB-nak (bár néha egyik se jött, de ez más tészta)
Wentz v Goff
Weeden v Tannehill

Sajnos nem választhattunk a Mariota-Winston párosból, de az idén újra van ilyen, Josh Allen v Mayfield lesz a 1. pick?

Nekem Josh Allen komplettebb játékosnak tűnik, viszont Mayfieldben látni vélem azt az elszántságot ami plusz és eddig is sikerre vitte a pályafutásán. Ki kit látna szívesen? (már ha a qb kérdést nem FA-ról oldjuk meg)
Csiriba
Nem is értem Rosen neve, hogy nem merült fel, én kérdés nélkül őt választanám bárkivel szemben, bőven jobb, komplettebb játékos mint az itt felsorolt úriemberek.