Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Lehet 1/4-en Vita Vea jön? 😮
Dodó
Szerintem az csúnya lenne, kb ugyanaz a szint mint Shelton, nem hinném hogy top 5 öt érne.
kapitnono
Még az első kör is kérdőjel nála pár szaki szemében.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Megoldunk egy needet és csinálunk egy újat. Agyfasz trade.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Lehet 1/4-en Vita Vea jön? 😮
Dodó
Szerintem az csúnya lenne, kb ugyanaz a szint mint Sheldon, nem hinném hogy top 5 öt érne.
kapitnono
Irónia akart lenni, szerintem is beteg elmékre vallana (bááár)
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Lehet 1/4-en Vita Vea jön? 😮
Dodó
Szerintem az csúnya lenne, kb ugyanaz a szint mint Shelton, nem hinném hogy top 5 öt érne.

Szerkesztette: kapitnono


több mint 6 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Lehet 1/4-en Vita Vea jön? 😮
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
2015ös első kör is elment így a lecsóba Erving és Shelton... Bust hegyek ismét.
P@trik
Ez baromsag, Shelton nem bust. Egyszeruen csak o a legnagyobb aldozata egy teljesen uj GM-nek es rezsimnek ugymond. A pick megy a kukaba, de nem a jatekos miatt.
Stez
Közel sem hozta azt amit vártak tőle, de legyen igazad és váljon be a patsbe.
P@trik
Hat nezd, Shelton run stopper. Abban azert jo volt megitelesem szerint. Most az, hogy egysiku volt, mert pass rushban is kiemelkedot vartak tole... Hat nem tudom, pass rusht teren en mar prospectkent sem ajultam el tole, epp emiatt nem is huztam volna ki top15-ben.

De amire en celozni akartam, hogy a gyerek bustnak szerintem egyaltalan nem bust. Es mondanek negyven nala szarabbul teljesito jatekost tavalyrol. Vagy meg tobbet is. Az UJ GM kipaterolja a regi huzasait, ennyi. Ez a legtobb helyen igy van. Uj rezsim, jon a takaritas.
Stez
Értem én amit mondasz, ez így van.
Viszont a tavaly érkezett 2 kolega Ogunjobi, és Brantley semmivel sem voltak nála szarabbak, valszeg ez is megpecsételte a sorsát.
P@trik
Tudod mit láttam egyetlen barátom, hogy a jónak mondott védelemben mikor a Steelerd Bé ellen játsztatok Danny volt az egyetlen aki akart küzdött, tízyardon túl is elkapta Ridlit - a többi meg szájfény. Szóva csicsa csapat vagytok, azér boltolásztok mer a rúki fény egy darabig meg van azt csá, komoly játékost meg nem kaptok. Szerintem Héli már kitépte a szakállát Taylortól, Belicsek meg csak belegózza Shelton, vár egy évet míg most Donald föltornássza a DT árakat, azt kap egy negyedik körös kompenzácíó s röhög a markába. Basski azok utan, hogy megmondta, hogy nem jöhet Gerappa ide, oda lötyölitek Dannyt? Eszem eszem, hogy nem áll meg.

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ezeket a trade-eket sohasem értem.
Kb 2 milláért focizhatna itt ami a mai NFL ben peremeberek fizuja, az ellenérték pedig lóf.sz.
Tony Adams
idén 2 milla, aztán már a jóval több 5.éves opció, aztán meg a hosszabbítás. ha ér annyit.
braxa88
Ezt az értéket jövőre is megkapták volna érte...
Tony Adams
Landry trade alapján valószínű 😛
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
2015ös első kör is elment így a lecsóba Erving és Shelton... Bust hegyek ismét.
P@trik
Ez baromsag, Shelton nem bust. Egyszeruen csak o a legnagyobb aldozata egy teljesen uj GM-nek es rezsimnek ugymond. A pick megy a kukaba, de nem a jatekos miatt.
Stez
Közel sem hozta azt amit vártak tőle, de legyen igazad és váljon be a patsbe.
P@trik
Hat nezd, Shelton run stopper. Abban azert jo volt megitelesem szerint. Most az, hogy egysiku volt, mert pass rushban is kiemelkedot vartak tole... Hat nem tudom, pass rusht teren en mar prospectkent sem ajultam el tole, epp emiatt nem is huztam volna ki top15-ben.

De amire en celozni akartam, hogy a gyerek bustnak szerintem egyaltalan nem bust. Es mondanek negyven nala szarabbul teljesito jatekost tavalyrol. Vagy meg tobbet is. Az UJ GM kipaterolja a regi huzasait, ennyi. Ez a legtobb helyen igy van. Uj rezsim, jon a takaritas.
Stez
Értem én amit mondasz, ez így van.
Viszont a tavaly érkezett 2 kolega Ogunjobi, és Brantley semmivel sem voltak nála szarabbak, valszeg ez is megpecsételte a sorsát.
P@trik
Mondjuk ezzel sem értek egyet. Shelton folyton duplazva volt és még így is hatékony run stopper volt. Az hogy a Huskiesnal 10+ sackje volt sokan félreértelmezték mivel nyilvánvaló volt , hogy a profiknal ezt nem fogja tudni hozni. Ellenbeb futás ellen tényleg bomlaszto erő volt. Bustnak semmiképpen nem mondhato, a pats kurva jól járt nekem még fáj a szívem

több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
2015ös első kör is elment így a lecsóba Erving és Shelton... Bust hegyek ismét.
P@trik
Ez baromsag, Shelton nem bust. Egyszeruen csak o a legnagyobb aldozata egy teljesen uj GM-nek es rezsimnek ugymond. A pick megy a kukaba, de nem a jatekos miatt.
Stez
Közel sem hozta azt amit vártak tőle, de legyen igazad és váljon be a patsbe.
P@trik
Hat nezd, Shelton run stopper. Abban azert jo volt megitelesem szerint. Most az, hogy egysiku volt, mert pass rushban is kiemelkedot vartak tole... Hat nem tudom, pass rusht teren en mar prospectkent sem ajultam el tole, epp emiatt nem is huztam volna ki top15-ben.

De amire en celozni akartam, hogy a gyerek bustnak szerintem egyaltalan nem bust. Es mondanek negyven nala szarabbul teljesito jatekost tavalyrol. Vagy meg tobbet is. Az UJ GM kipaterolja a regi huzasait, ennyi. Ez a legtobb helyen igy van. Uj rezsim, jon a takaritas.
Stez
Értem én amit mondasz, ez így van.
Viszont a tavaly érkezett 2 kolega Ogunjobi, és Brantley semmivel sem voltak nála szarabbak, valszeg ez is megpecsételte a sorsát.

Szerkesztette: P@trik
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
2015ös első kör is elment így a lecsóba Erving és Shelton... Bust hegyek ismét.
P@trik
Ez baromsag, Shelton nem bust. Egyszeruen csak o a legnagyobb aldozata egy teljesen uj GM-nek es rezsimnek ugymond. A pick megy a kukaba, de nem a jatekos miatt.
Stez
Közel sem hozta azt amit vártak tőle, de legyen igazad és váljon be a patsbe.
P@trik
Hat nezd, Shelton run stopper. Abban azert jo volt megitelesem szerint. Most az, hogy egysiku volt, mert pass rushban is kiemelkedot vartak tole... Hat nem tudom, pass rusht teren en mar prospectkent sem ajultam el tole, epp emiatt nem is huztam volna ki top15-ben.

De amire en celozni akartam, hogy a gyerek bustnak szerintem egyaltalan nem bust. Es mondanek negyven nala szarabbul teljesito jatekost tavalyrol. Vagy meg tobbet is. Az UJ GM kipaterolja a regi huzasait, ennyi. Ez a legtobb helyen igy van. Uj rezsim, jon a takaritas.

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Ezeket a trade-eket sohasem értem.
Kb 2 milláért focizhatna itt ami a mai NFL ben peremeberek fizuja, az ellenérték pedig lóf.sz.
Tony Adams
idén 2 milla, aztán már a jóval több 5.éves opció, aztán meg a hosszabbítás. ha ér annyit.
braxa88
Ezt az értéket jövőre is megkapták volna érte...
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
2015ös első kör is elment így a lecsóba Erving és Shelton... Bust hegyek ismét.
P@trik
Ez baromsag, Shelton nem bust. Egyszeruen csak o a legnagyobb aldozata egy teljesen uj GM-nek es rezsimnek ugymond. A pick megy a kukaba, de nem a jatekos miatt.
Stez
Közel sem hozta azt amit vártak tőle, de legyen igazad és váljon be a patsbe.

Szerkesztette: P@trik
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
2015ös első kör is elment így a lecsóba Erving és Shelton... Bust hegyek ismét.
P@trik
Ez baromsag, Shelton nem bust. Egyszeruen csak o a legnagyobb aldozata egy teljesen uj GM-nek es rezsimnek ugymond. A pick megy a kukaba, de nem a jatekos miatt.

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ezeket a trade-eket sohasem értem.
Kb 2 milláért focizhatna itt ami a mai NFL ben peremeberek fizuja, az ellenérték pedig lóf.sz.
Tony Adams
idén 2 milla, aztán már a jóval több 5.éves opció, aztán meg a hosszabbítás. ha ér annyit.
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Ezeket a trade-eket sohasem értem.
Kb 2 milláért focizhatna itt ami a mai NFL ben peremeberek fizuja, az ellenérték pedig lóf.sz.

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Na neee... Shelton?? Ez azért fáj

több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
2015ös első kör is elment így a lecsóba Erving és Shelton... Bust hegyek ismét.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
5. kör ment Shelton mellé. Jövő évi 3. körös jött érte cserébe.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Wuazta mindenit, neki álltám Dorsey dolgozni...
Én szerettem Sheltont, de tény hogy többet vártak anno tőle.
P@trik
ennyi erővel edzőt is lehetett volna szerválni

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Wuazta mindenit, nekiálltám Dorsey dolgozni...
Én szerettem Sheltont, de tény hogy többet vártak anno tőle.

Szerkesztette: P@trik
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Field Yates @FieldYates
The Browns are trading DT Danny Shelton to the Patriots for a conditional pick, league sources tell @AdamSchefter and me.
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Folesért elsőt kérnek a sasok....
P@trik
Azért Foles lehozott egy nem éppen gyenge Playoffot és SB-t. Egyáltalán nem túlzás érte az első kör.(Btw. Elsőt és még picket akar érte a vezetőség, az sem túlzás, pláne hogy szerződése van és nem keres sokat. 1 évre rookie elé kb nincs nála jobb opció)
Mellesleg eddig is szimpatikus csapat volt a Browns, sajnos az eredményeik nem jöttek..hátha most. Ha jól nézem van még vagy 90m amit el lehet költeni 😀
monkaS
Szerintem ha óvatosak Folessal nem csoda hiszen senki nem akar Joe Flacco "tündöklést" átélni.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
monkaS Philadelphia Eagles 122
Folesért elsőt kérnek a sasok....
P@trik
Azért Foles lehozott egy nem éppen gyenge Playoffot és SB-t. Egyáltalán nem túlzás érte az első kör.(Btw. Elsőt és még picket akar érte a vezetőség, az sem túlzás, pláne hogy szerződése van és nem keres sokat. 1 évre rookie elé kb nincs nála jobb opció)
Mellesleg eddig is szimpatikus csapat volt a Browns, sajnos az eredményeik nem jöttek..hátha most. Ha jól nézem van még vagy 90m amit el lehet költeni 😀

Szerkesztette: monkaS
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Fuu srácok megkell gondoljam mit kiabálok el, mert egy éjszaka alatt felforgattuk a piacot : D

Viccet félretéve 1-2 megjegyzés:
Landry nagyon jóóó igazolás volt istenem de kellett, konkrétan adtunk egy puntert(Lee-ért kapott 4.kör) és egy 7. kört Landryér. Nagyon combos WR sor lehet itt, és én továbbra is azt mondom hogy fog még jönni Pryor is.

Tyrod Taylor kicsit már érdekesebb húzás, 5 sör után olvastam a hírt és az első érzésem a mennyből a pokolba volt, de így józanul végig gondolva nem is rossz annyira, egyetértek Joey-val hogy ez a 3. kör nem sok szerintem se. McCarronért 2.at akartunk, Folesért elsőt kérnek a sasok....

Az egy másik kérdés hogy vajon ezt Hue vagy Haley mennyire akarta, volt-e beleszólásuk vagy Dorsey teljesen átvette a hatalmat.
Haley nagyon nem ilyen típusú QB-val dolgozott az elmúlt évekbe.

Randall konkrétan ingyen volt, Kizert sajnálom mert egy rendes kölök meg nagyon akart, csak a nagy akarásnak nyögés lett a vége... Itt sajnos nem volt ideje fejlődni, egyszerűen eredményt kell felmutatni már, nincs idő malmozni, Rogi mögött lesz ideje tanulni de aztán majd kiderül mi lesz belőle.

Megvan az 5 pick továbbra is az első 2 körbe ami nagyon jónak tűnik.

Én továbbra is azt mondom hogy 1/1 Barkley hiába köveztek meg, elit fal, nagyon jó elkapók így már,+Njoku, kapnánk egy brutál futót+Duke. Végre footballt látnánk Clevelandben. 1/4-en meg kb bárki jöhetne még.

Szabadügynök piacról továbbra is azt mondom hogy Pryor!!
CB-nél Shermant, vagy Trumiet megkell környékezni és túl licitálni a többi kérőt, ha meg nagyon nem akarunk RB-t húzni esetleg 1-2 évre mondjuk egy Demarco Murray?


OFF:
Összeesküvés elméletnek hangozhat másik opció amit látok még, valamiért azt érzem hogy a Buffalóval van valami háttér alku, és felfognak jönni valamelyik pickünkre, és ez a 3.kör automatikusan jön majd vissza a többi pick mellett.
P@trik
Ezt a teljesen elit falat csak én nem láttam egyébként? (Igaz 2 meccset láttam csak szóval lehet tévedek).
94-ben vált be utoljára top3-as RB, igaz nem is volt sok nem véletlen.
Hacsak nem TT-re akarjátok építeni a QB posztot óriási hiba lenne nem QB-ra költeni az 1/1-et.
Mondjuk lehet, hogy a scoutok at mondják egyik se ér ennyit és elviszitek Barkleyt, de azért ekkora hype vonatos 2 RB közül egyik se váltotta be az jövendölt karriert.
Toca
Konkrétan akkor van értelme futót 1/1-re húzni, ha kurva gyenge az egész class (nem csak a futók), és van 1 futó, aki egy igazi szörnyeteg. Az idei nem ilyen. Az idei pont egy igencsak erős class. 1/1-re QB-t kell vinniük, és ha 1/4-ig bent marad Barkley, akkor ott kihúzni őt. Mert lehet a futók nem nagyon érnek top picket, de ha azt nézzük, az utóbbi top 10-es futókra lehet azt mondani, hogy beváltak. Gurley/Elliott/Fournette.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Fuu srácok megkell gondoljam mit kiabálok el, mert egy éjszaka alatt felforgattuk a piacot : D

Viccet félretéve 1-2 megjegyzés:
Landry nagyon jóóó igazolás volt istenem de kellett, konkrétan adtunk egy puntert(Lee-ért kapott 4.kör) és egy 7. kört Landryér. Nagyon combos WR sor lehet itt, és én továbbra is azt mondom hogy fog még jönni Pryor is.

Tyrod Taylor kicsit már érdekesebb húzás, 5 sör után olvastam a hírt és az első érzésem a mennyből a pokolba volt, de így józanul végig gondolva nem is rossz annyira, egyetértek Joey-val hogy ez a 3. kör nem sok szerintem se. McCarronért 2.at akartunk, Folesért elsőt kérnek a sasok....

Az egy másik kérdés hogy vajon ezt Hue vagy Haley mennyire akarta, volt-e beleszólásuk vagy Dorsey teljesen átvette a hatalmat.
Haley nagyon nem ilyen típusú QB-val dolgozott az elmúlt évekbe.

Randall konkrétan ingyen volt, Kizert sajnálom mert egy rendes kölök meg nagyon akart, csak a nagy akarásnak nyögés lett a vége... Itt sajnos nem volt ideje fejlődni, egyszerűen eredményt kell felmutatni már, nincs idő malmozni, Rogi mögött lesz ideje tanulni de aztán majd kiderül mi lesz belőle.

Megvan az 5 pick továbbra is az első 2 körbe ami nagyon jónak tűnik.

Én továbbra is azt mondom hogy 1/1 Barkley hiába köveztek meg, elit fal, nagyon jó elkapók így már,+Njoku, kapnánk egy brutál futót+Duke. Végre footballt látnánk Clevelandben. 1/4-en meg kb bárki jöhetne még.

Szabadügynök piacról továbbra is azt mondom hogy Pryor!!
CB-nél Shermant, vagy Trumiet megkell környékezni és túl licitálni a többi kérőt, ha meg nagyon nem akarunk RB-t húzni esetleg 1-2 évre mondjuk egy Demarco Murray?


OFF:
Összeesküvés elméletnek hangozhat másik opció amit látok még, valamiért azt érzem hogy a Buffalóval van valami háttér alku, és felfognak jönni valamelyik pickünkre, és ez a 3.kör automatikusan jön majd vissza a többi pick mellett.
P@trik
Ezt a teljesen elit falat csak én nem láttam egyébként? (Igaz 2 meccset láttam csak szóval lehet tévedek).
94-ben vált be utoljára top3-as RB, igaz nem is volt sok nem véletlen.
Hacsak nem TT-re akarjátok építeni a QB posztot óriási hiba lenne nem QB-ra költeni az 1/1-et.
Mondjuk lehet, hogy a scoutok at mondják egyik se ér ennyit és elviszitek Barkleyt, de azért ekkora hype vonatos 2 RB közül egyik se váltotta be az jövendölt karriert.