Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Ebben a 4th és 2-ben benne volt minden.

Sajnálom srácok, szerintem ez a keret nem érdemelt 0-16-ot.

De ha ez kell, hogy Hue-nak megköszönjék a munkát...
Vrij6
Ma írták a Cincy topikban, hogy náluk Hue HC jelölt, ha elengedi a Browns.
Mit tudhat ez az ember...?
Jan
Még nálam is többet ivott
zsutu
Úgy értem hogy Hue mit tudhat, hogy 2 szezont lehoz 1-31-el, és utána még keresik HC-nak.
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Először is örülök neki, hogy a Steelers nem feküdt le és nem hagytak minket nyerni. Másodszor is, Hue takarodj!

Szerkesztette: Csiriba
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/MaryKayCabot/status/947579905583218693

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 485
Új tulaj és új klubkultúra kell. Ha ezek nem változnak, nem lesz semmi javulás.
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Ebben a 4th és 2-ben benne volt minden.

Sajnálom srácok, szerintem ez a keret nem érdemelt 0-16-ot.

De ha ez kell, hogy Hue-nak megköszönjék a munkát...
Vrij6
Ma írták a Cincy topikban, hogy náluk Hue HC jelölt, ha elengedi a Browns.
Mit tudhat ez az ember...?
Jan
Még nálam is többet ivott
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Ebben a 4th és 2-ben benne volt minden.

Sajnálom srácok, szerintem ez a keret nem érdemelt 0-16-ot.

De ha ez kell, hogy Hue-nak megköszönjék a munkát...
Vrij6
Ma írták a Cincy topikban, hogy náluk Hue HC jelölt, ha elengedi a Browns.
Mit tudhat ez az ember...?
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
Ebben a 4th és 2-ben benne volt minden.

Sajnálom srácok, szerintem ez a keret nem érdemelt 0-16-ot.

De ha ez kell, hogy Hue-nak megköszönjék a munkát...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Perfekt season
BUÉK!

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Remélem nem csak új évre kell koccintani az éjjel hanem, egy Hue fire-re is.
P@trik
Hát én is. Ha 0-16-os evetek után bukom be az üveg whiskeym Gabo ellen, akkor kurva ideg leszek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
En sem latom, hogy ha esetleg a Steelers tenyleg felkuldi a szertarost es haverjait, es veltlen nyer a Browns, az mivel kevesbe lenne szanalmas?
ulpianus
a Lions fizeti a cekket, hogy egyedüli csúcstartók lehessenek


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
En sem latom, hogy ha esetleg a Steelers tenyleg felkuldi a szertarost es haverjait, es veltlen nyer a Browns, az mivel kevesbe lenne szanalmas?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Tutti bundameccs lesz, hogy ne legyen szégyenkövi az idény
sutianap
Mert ugy aztan marha nagy sikersztoriva valna.
ulpianus
Egyetértek, a Lions után a 0-16 olyan mint az 1-15, mindkettő gyász.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Tutti bundameccs lesz, hogy ne legyen szégyenkövi az idény
sutianap
Mert ugy aztan marha nagy sikersztoriva valna.
ulpianus
hát még mindig elviselhetőbb mint a nulltizenhat


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Tutti bundameccs lesz, hogy ne legyen szégyenkövi az idény
sutianap
Mert ugy aztan marha nagy sikersztoriva valna.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 brownswire.usatoday.com/2017/12/30/comparing-17-browns-to-winless-2008-detroit-lions-reflects-poorly-on-hue-jackson/

A 0-16os Lions és a 0-15-ös Browns összehasonlítása.

több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Tutti bundameccs lesz, hogy ne legyen szégyenkövi az idény
sutianap
Tavaly már egyszer eljátszottuk ezt a kört, akkor is pihentek a srácok nálatok, úgy is zakó volt a vége.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Tutti bundameccs lesz, hogy ne legyen szégyenkövi az idény


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Remélem nem csak új évre kell koccintani az éjjel hanem, egy Hue fire-re is.
P@trik
Pedig hogy vártuk 2 éve... még egy bukott messiás :/
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Remélem nem csak új évre kell koccintani az éjjel hanem, egy Hue fire-re is.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 938 — No es importante
Boldog és Hue-mentes Új évet kívánok minden kedves topiklakónak!

Ma inkább valami téttel bíró meccset nézek a 16. vereség helyett, remélem jövőre legalább a 10. hétig lesz értelme a Browns-ra szánni az időt...
Joey Tribbiani
mondjuk ez idén is megvolt, hiszen még 0-10 után is volt papíron esély bejutni a rájátszásba 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Boldog és Hue-mentes Új évet kívánok minden kedves topiklakónak!

Ma inkább valami téttel bíró meccset nézek a 16. vereség helyett, remélem jövőre legalább a 10. hétig lesz értelme a Browns-ra szánni az időt...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
vigyétek el Apple-t egy semmi 6. körért, és hagyjátok hogy azt a QB-t vigyük akit szeretnénk hiszti nélkül ! deal? 😊
ozibozi
Főleg ha FA meg hoznánk Smithet 😀
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 560
vigyétek el Apple-t egy semmi 6. körért, és hagyjátok hogy azt a QB-t vigyük akit szeretnénk hiszti nélkül ! deal? 😊
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
A lenyeg hogy a fejlodes idenre, mint csapat egesze megvolt, mig eredmenyben nem es ez dontott. Jovore kell hogy jojjon a nagy ugras, amit szimplan a QB el fog donteni ( de boven van meg tolteny, akik ezt meg elorebb viszik) es a fejlodes akkor latvanyos lesz. Az eredmenyben ez meg a tobbi csapattol fuggoen ( is ) fog megmutatkozni.
no
Ezzel teljesen egyetértek, láttunk a Ninersnál, hogy egy QB milyen különbséget tud jelenteni mikor minden más csapat rész erős-közepes v közepes szinten van.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Amúgy ha hétfőn kivágjuk Hue-t akkor a lehetséges utódok akik épp munkanélküliek vagy most lesznek azok közül vannak olyanok akiktől az agyvérzés alap lenne.

Ilyen Ryan fivérek, Fisher, és még sorolhatnám...
P@trik
Marvin Lewis vagy Jim Caldwell tetszene? Netán egy örökifjú Róka János?

Amúgy Dorsey miatt Matt Nagy eléggé adná magát.
Bazzani
Ők a másik fele... Ha Detroit akkor Teryl Austinba még esetleg látnék fantáziát viszont ő DC szal Williamsnak nem sok maradása lenne, pedig az idei szar kupacon ő volt a tejszínhab mert a védelem összelett azért rakva főleg futás ellen.

Legnagyobb baj amúgy az hogy ha jönne valaki és mondjuk elérne egy 4-12 vagy 5-11et akkor mindenki azt mondaná hogy a fejlődés megkérdőjelezhetetlen, és fuu hát építkezünk kellenek még az évek stb, pedig a potenciál meglenne a keretbe bőven, csak végre egyszer csúcsra kéne járatni a csapatot amire képtelen volt mindenki az elmúlt 20 évbe...

Ramsbe mér tudott McVay a Fisher szarából várat építeni??!! Mert kitudta mindenkiből hozni a maxot egy jó rendszerrel és csúcsra járatni a csapatot amire hivatott.
P@trik
Igerem utoljara irok ide. De nem ertem, hogy mit varsz el a csapattol. Most ki vannak akadva a szurkolok, mert soha nem nyertek, ami jogos es bizony 1-2 igy is be kellett volna huzni. Viszont csak jovore fog palyara lepni a FR QB ( valahonnan) es a tobbi toltenybol tovabb erositheto a keret, raadasul latszik hova kell es vegre nem az van, hogy mindenhova. Remelhetoleg a QB nem fog besulni es a 4-5 Win meg lesz, ha ilyen ergya marad az AFC akkor tobb. 20 ev alatt szinte semmi es mar a 4-5 W-re azt mondod nem jo es 12-4 az elvaras. Tudom nem, de akkor mi a maximum ebben a mai csapatban benne volt? 2 talan 3. Jovore a Rams-tol is kemeny elvaras ujra elerni ( 49 sokkal jobb lesz es nem csak G miatt, a SS-nal egy OL man es szintet lepett az O), de sikerulhet persze, de a korulmenyek ( a sajat hazuk tajan is) beleszolnak majd. Lehet meg jobbak lesznek, de ez egy egyszeri liga es a fejlodes nem egyenletes, nem veheted keszpenznek ami most nagyon jo az as lesz jovore is ( meg ha elvileg erosodik a csapat akkor sem). A legutolso peldam a Dallas, de a legegyszerubbek meg a SB vesztesek ( a legtobbnel boven volt esely hogy jok lehetnek a kovetkezo evekben is) es a felsorolas a vegtelensegig folytathato ha kisebb egysegekre bontom a csapatokat. A lenyeg valtozik minden neha aprosagoktol es ha osszesegeben tobb a pozitiv vagy nagyobb hatasu akkor jobb lesz a csapatod. Nalatok minden eleg rossz igy konnyebb valtoztatni es a fiatalsag a tapasztalattal is jobb lesz. Ha mar W, akkor rendbe rakta a futast, es az elso kontakt piszok gyors ( a pass-nal is), de rengeteg rossz szereles miatt meg eleg sok yardot hoznak. A nezopont a lenyeg, rendberakta a multhoz kepest, es a potencial ingyen ott van a meg jobbhoz. De W kihozza a maximumot ami most bennuk van, de attol meg nem optimalis amit jatszat a nagyon melyen levo S-vel a nagy jatekok elkerulese vegett, de meg nem bizik bennuk es probalja a tobbiekkel megvarialni es megteveszteni az ellent. Az agresszivitasanak a jatekosok egyeni kepessegei nem mindig felelnek meg, de tapasztalattal jonni fog a megoldasnak a fele es egy par klasszissal bitang jok lesztek D-be. Az O-be meg az alap a fal megvan, ha a kiraly visszajon jovore akkor a QB lehet felszemu is onnan ugyse jon at semmi. Ha belenyultok mint a Dallas...Es raadasul ti mehettek az FA fele is Bell-Kuzin/AS, akkor megint mas az elvaras, D-nak a PO. Sajnalom S-t, nem o volt a gyenge lancszem. A Browns olyan mint a MAV, 5 ellensege van az utasok es a 4 evszak.

Ok tul sokat hablagyoltam. Gondolkoztam, miutan elolvastam, hogy kitorlom, mert sokmindent felszinesen es alig-alig erintve irtam le, de igy is sokkal hosszabb lett mint szerettem volna. Mindegy, talan ertheto mi az allaspontom.

A lenyeg hogy a fejlodes idenre, mint csapat egesze megvolt, mig eredmenyben nem es ez dontott. Jovore kell hogy jojjon a nagy ugras, amit szimplan a QB el fog donteni ( de boven van meg tolteny, akik ezt meg elorebb viszik) es a fejlodes akkor latvanyos lesz. Az eredmenyben ez meg a tobbi csapattol fuggoen ( is ) fog megmutatkozni.