Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Ezt nem is ertem. Tehat jovore ha nem lesz meg a csoport, akkor repulnek a fejek kivansagod van. Ergo ujjaepitesz, amibe belefer egy ket dolog, vagy kovetkezetesen a 2.evben kirugod Dorsey-t? Mert a csoport nem lesz meg. Es utana elobb utobb elfogy a bunbak. Vagy szimplan Hue-t akarod eltuntetni?
Szamomra D kijelentese inkabb hiba. Ez jelenleg nem egy gyoztes Fr., 19-re lapot huz, mert bejohet neki ( a baberok fele nem ot fogja illetni akkor sem ), de ha nem akkor mar hallod a kifogast, hogy ujjaepites alatt vagytok es O csinalt egy 4 W-t elero csapatot egy ev alatt | , ami meglesz
| 😊
Meg mindig azt mondom, hogy a kovetkezo draft es FA hatarozza meg a jovot, ahol felelmetes mennyisegu-minosegu draftcetlivel rendelkeztek, nem mellesleg rengeteg penzzel. Aki viszont ezt lehetove tette azt mar kirugtatok. Hue meg nyerhetett volna QB nelkul is egy parat, de ev elejen nem a csapatert dolgozott, hanem S ellen. Most D fog Hue ellen, az uj stab uj elkepzeles. Egy able Qb megvaltoztathat mindent amire van lehetoseg es municio.

Tessek osszedolgozni vegre.

no
Hogy repülnek-e a fejek az nem az én kívánságom az D döntése. (bár felőlem H októberben már mehetett volna) De ha jön egy főnök és támaszt egy követelményt ( jött D és megmondta h neki csak a csoport győzelem az elfogadható) akkor mindenkinek kutya kötelessége azt teljesíteni. Különben mehet amerre lát, vagy küldik amerre lát. Én ezzel csak azt mondtam, hogy D tett egy kijelentést amire alapozva H-t el tudja távolítani, mert nem teljesítette a célt, pedig a játékos állománya és lehetősége meg volt rá (mondjuk...)

Valóban D kijelentése több mint erős de mint új ember kellett valamit mondania ami még belefér egy teljesíthető célba. (mondjuk én egy pozitív szezon ígérettel kezdtem volna ha nagyot akarok mondani)

Az összedolgozás itt a lényeg, az utolsó 3 évben szinte mindig volt feszültség a tulaj-office-edzők háromszögben. Értem én, hogy mindháromnak a pénz a lényeg, de nekünk szurkolóknak a győzelem. Mondjuk ha jönnének a győzelmek mert mindenki összedolgozik akkor megkapnák a pénzüket is, meg a prémiumot is...

Egyébként az újjáépítés végén járunk. A jövő évi draft (amire van cetlink bőven) valóban meghatározó lesz, az utolsó tégla az építményben. Ha nem lesz normális edző aki ezt összerakja akkor megint csak elbasztuk egy rakat tehetséges játékos jövőjét. (bár aki tehetséges az másnál is jó lesz, lásd Mack, Gabriel...) Viszont szerintem Hue nem a mi emberünk. Remélem 0-16 után kirúgják.
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Család teljesen letudva leültem a gépe elé... látom 3-20 égünk (of course), na jó belenézek... 4. negyed közepén járunk (órát nem néztem). Na az első play. Shotgun felállás. Fal teszi a dolgát, Kizer legalább 2-2,5 mp óta van a zsebbe még egy kávéra is van ideje, majd passzol Coleman felé, persze csak felé. Kettejük között 10 yard sincs (sárga vonal környékén állt Coleman) Kizer meg képes volt egy olyan vállalhatatlan szar dobást csinálni, hogy kb elég dobta 2 méterrel és a felpattanó labda ért csak oda hozzá. Nyomtam is ki a fenébe.

Kizer bust. Van előtte fal, tudom elkapók terén vannak problémáink, de szerintem Gordon visszatértésével már nem nevezhetjük szarnak az állományt hanem csak átlag alattinak, viszont hogy fejlődést egyáltalán nem láttam DeShone részéről az biztos. Nem nagyon követem az ncaa, de lesz olyan WR a drafton akire annyira nem lenne reach az 1/4? 1/1 egyértelmű, a 3db 2 körös meg mehet a védelembe...

Ja és Gregget HC-nak! Illetve boldog karácsonyt minden egyes fórumos társnak! 😊
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Srácok mi a véleményetek megtartjátok Gordont? Ha jól tudom exclusive right FA lesz, tehát veletek kell először tárgyalnia...
Tomcsik
Ha ERFA lesz akkor miért ne tartanák meg? Akkor kap egy min. összegű szerződést és csókolom.
Asbee
Hát mondjuk az ügyei miatt... Én több helyen is azt olvastam hogy nem biztos hogy marasztalni fogja a Browns...Persze egy nem túl magas szerződésért lehet megéri nekik a kockázatot. Csak azért kérdeztem mert olvastam cikkeket hogy Chicagóba jó lenne ha nem marasztalja a Browns. Mondjuk egyrészt nem biztos hogy be merném vállalni, másrészt nem vagyok én se biztos benne hogy a Browns el akarja engedni
Tomcsik
Az ERFA tender olyan szinten olcsó h kb. kockázatmentes dolog még 1 évre lekötni, ráadásul Clevelandben van pénz szarásig.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Egyre több a pletyka hogy Hue kapcsolata megromlott a játékosokkal is, GM se rajong érte, világi barmok lennénk ha megmaradna. 1-31en nincs mit beszélni.
Mehet a tavaly megígért tóba pancsolni.

Én Williamst megpróbálnám előléptetni és hoznék egy OC-t, lehet kicsit elleszek hordva de én pl Bill Musgrave-re gondoltam. Oakland-be össze tudta rakni a támadóegységet. Alapanyag itt is lenne hozzá, csak végre csúcsra kéne járatni.
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Szerintem mehet a nagypénz Gordonnak. Nem szabad elengedni.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Srácok mi a véleményetek megtartjátok Gordont? Ha jól tudom exclusive right FA lesz, tehát veletek kell először tárgyalnia...
Tomcsik
Ha ERFA lesz akkor miért ne tartanák meg? Akkor kap egy min. összegű szerződést és csókolom.
Asbee
Hát mondjuk az ügyei miatt... Én több helyen is azt olvastam hogy nem biztos hogy marasztalni fogja a Browns...Persze egy nem túl magas szerződésért lehet megéri nekik a kockázatot. Csak azért kérdeztem mert olvastam cikkeket hogy Chicagóba jó lenne ha nem marasztalja a Browns. Mondjuk egyrészt nem biztos hogy be merném vállalni, másrészt nem vagyok én se biztos benne hogy a Browns el akarja engedni
Tomcsik
Hát egy 1 éves minimum szerződés nem lenne kockázatos, ráadásul bármikor kirakható ha újra előjönnek a problémái. Oké, hogy ez a Browns, de még a múltja ellenére is alap lenne az ő megtartása.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Remélem Dorsey kijelentése, hogy jövőre a cél a csoport megnyerése és semmi mást nem fogad el, egy burkolt fenyegetés a coaching staff és az office felé, hogy különben mindenki repül, mert most már követelmények vannak. Eddig senkin nem volt nyomás, csak a nem számít, úgyis újjáépítünk mindent filozófia. Nos ebben hajlandóak az emberek elkényelmesedni és nem megfelelően teljesíteni mert úgyse számít, újjáépítünk, abba belefér egy-két dolog. Ha ez tényleg egy fenyegetés volt, akkor remélem Hue napjai meg vannak számlálva nálunk, csak kár, hogy az a számláló még 365 fölött jár...
Csiriba
Ezt nem is ertem. Tehat jovore ha nem lesz meg a csoport, akkor repulnek a fejek kivansagod van. Ergo ujjaepitesz, amibe belefer egy ket dolog, vagy kovetkezetesen a 2.evben kirugod Dorsey-t? Mert a csoport nem lesz meg. Es utana elobb utobb elfogy a bunbak. Vagy szimplan Hue-t akarod eltuntetni?
Szamomra D kijelentese inkabb hiba. Ez jelenleg nem egy gyoztes Fr., 19-re lapot huz, mert bejohet neki ( a baberok fele nem ot fogja illetni akkor sem ), de ha nem akkor mar hallod a kifogast, hogy ujjaepites alatt vagytok es O csinalt egy 4 W-t elero csapatot egy ev alatt | , ami meglesz
| 😊
Meg mindig azt mondom, hogy a kovetkezo draft es FA hatarozza meg a jovot, ahol felelmetes mennyisegu-minosegu draftcetlivel rendelkeztek, nem mellesleg rengeteg penzzel. Aki viszont ezt lehetove tette azt mar kirugtatok. Hue meg nyerhetett volna QB nelkul is egy parat, de ev elejen nem a csapatert dolgozott, hanem S ellen. Most D fog Hue ellen, az uj stab uj elkepzeles. Egy able Qb megvaltoztathat mindent amire van lehetoseg es municio.

Tessek osszedolgozni vegre.

S amit csinalt azt en megtapsoltam. Gazdasagi fejjel hibatlan. Elkezdte a "sallanggal", a premium posztok meg minel kesobb, hogy tovabb tartson a csapat rookie szerzodesekben ( Wentz-el lett volna 2-3 W, de mire felig felepul a csapat elmegy 2 ev a rookie szerzodesebol) es igy tudott draftcetlit es penzt szerezni dogivel. Csak QB nelkul nehez nyerni es hat a szurkolok miatt van a jatek, ok meg nem a csapatepites miatt jarnak a stadionba. Ezt lehetett volna jobban komunikalni azert. Most miert rugtak ki?
De sebaj jott D, aki 3 perc utan lefikazott mindent ( gondolom undorodva fog huzni ketszer a top5-ben az elso ket korben es a tarsait, cserebe nehany atlagos paliert) es el tudta mondani eddig ki miert volt szar, de legalabb a szituacio atlatasa es pozitiv kepe alapjan latja a jovo evi csoportgyozelmet. En "csak" egy jo kozepcsapatot vizionaltam, de D jobban ert hozza. Igy mar csalodott leszek ha nem lesz meg, pedig tudom uabban a csoportban van a Ravens is. ( 1 csapatom van, de 2 masik csapatnak tudok meg mindenfele bibi nelkul orulni. Browns a kozos tortenetunk miatt, Saints DB miatt). Hat a Browns miatt ritkan kell piat bontani ( ezert itt a hordo a merce) szoval hajra D.( csak nehogy NB1 tulaj-edzo eszmecsere legyen a kieso jelolt keretrol a felvetelnel:
-Mester, tud az elso haromban vegezni a fiukkal jovore?
-Siman, ha mindenki teszi a dolgat.
Ev vegen eppen megusszak a kiesest es elmondja, hogy csoda hogy bent maradtak ezzel a kerettel.)
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Srácok mi a véleményetek megtartjátok Gordont? Ha jól tudom exclusive right FA lesz, tehát veletek kell először tárgyalnia...
Tomcsik
Ha ERFA lesz akkor miért ne tartanák meg? Akkor kap egy min. összegű szerződést és csókolom.
Asbee
Hát mondjuk az ügyei miatt... Én több helyen is azt olvastam hogy nem biztos hogy marasztalni fogja a Browns...Persze egy nem túl magas szerződésért lehet megéri nekik a kockázatot. Csak azért kérdeztem mert olvastam cikkeket hogy Chicagóba jó lenne ha nem marasztalja a Browns. Mondjuk egyrészt nem biztos hogy be merném vállalni, másrészt nem vagyok én se biztos benne hogy a Browns el akarja engedni

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Srácok mi a véleményetek megtartjátok Gordont? Ha jól tudom exclusive right FA lesz, tehát veletek kell először tárgyalnia...
Tomcsik
Ha ERFA lesz akkor miért ne tartanák meg? Akkor kap egy min. összegű szerződést és csókolom.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Remélem Dorsey kijelentése, hogy jövőre a cél a csoport megnyerése és semmi mást nem fogad el, egy burkolt fenyegetés a coaching staff és az office felé, hogy különben mindenki repül, mert most már követelmények vannak. Eddig senkin nem volt nyomás, csak a nem számít, úgyis újjáépítünk mindent filozófia. Nos ebben hajlandóak az emberek elkényelmesedni és nem megfelelően teljesíteni mert úgyse számít, újjáépítünk, abba belefér egy-két dolog. Ha ez tényleg egy fenyegetés volt, akkor remélem Hue napjai meg vannak számlálva nálunk, csak kár, hogy az a számláló még 365 fölött jár...
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez mi? Mióta fikázza a saját játékosát egy HC a médiában? Hue komolyan rohadj meg. Először Kizer, most Crowell.

@KeithBritton86
#Browns Hue Jackson on Crowell: "We have to do a better job of making sure he's involved that way. Let's move on to the Chicago game. Just because you run for 59 yards don't mean that....all 5 of us could have run through that hole. Being inspired to run is breaking tackles..."

Nem nézek meccset jövőre, ha marad az tuti.
Joey Tribbiani
Egyetlen okot sem tudok felhozni a maradása mellett. Két ilyen szinten reménytelen szezon után vicc volna.
Ez a keret sokkal jobb mint a 0-16-os Lionsé. Ott a védelemnen egyetlen játékos sem volt aki átlag feletti lett volna. A támadósorban sem sok. Itt szerintem van tehetség csak a coaching szánalmas. Ellenünk az a futójáték időkérés nélkül 15 mp-el a félidő vege előtt...én ott kirúgtam volna Hue-t.
Két top5-ös pick (QB és egy elit DT?), új GM, új HC kell nem vitás.
Bazzani
Új GM már megvan vagy már Dorsey 2 hét után kirúgnád? 😀
zsutu
Természeten Dorseyt értettem új GMként. Vagy nálatok aki két hetet kibír az már réginek számít?

több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Ez mi? Mióta fikázza a saját játékosát egy HC a médiában? Hue komolyan rohadj meg. Először Kizer, most Crowell.

@KeithBritton86
#Browns Hue Jackson on Crowell: "We have to do a better job of making sure he's involved that way. Let's move on to the Chicago game. Just because you run for 59 yards don't mean that....all 5 of us could have run through that hole. Being inspired to run is breaking tackles..."

Nem nézek meccset jövőre, ha marad az tuti.
Joey Tribbiani
Egyetlen okot sem tudok felhozni a maradása mellett. Két ilyen szinten reménytelen szezon után vicc volna.
Ez a keret sokkal jobb mint a 0-16-os Lionsé. Ott a védelemnen egyetlen játékos sem volt aki átlag feletti lett volna. A támadósorban sem sok. Itt szerintem van tehetség csak a coaching szánalmas. Ellenünk az a futójáték időkérés nélkül 15 mp-el a félidő vege előtt...én ott kirúgtam volna Hue-t.
Két top5-ös pick (QB és egy elit DT?), új GM, új HC kell nem vitás.
Bazzani
Új GM már megvan vagy már Dorsey 2 hét után kirúgnád? 😀
zsutu
Meg se lepodnel, ha kirugnak. 😊 A picsogas a szerzodes alairasakor beindul a szekhazban. Ki kellene cserelni a filtert a legkondiban, ott lehet valami parazita ami fertoz.
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Ez mi? Mióta fikázza a saját játékosát egy HC a médiában? Hue komolyan rohadj meg. Először Kizer, most Crowell.

@KeithBritton86
#Browns Hue Jackson on Crowell: "We have to do a better job of making sure he's involved that way. Let's move on to the Chicago game. Just because you run for 59 yards don't mean that....all 5 of us could have run through that hole. Being inspired to run is breaking tackles..."

Nem nézek meccset jövőre, ha marad az tuti.
Joey Tribbiani
Egyetlen okot sem tudok felhozni a maradása mellett. Két ilyen szinten reménytelen szezon után vicc volna.
Ez a keret sokkal jobb mint a 0-16-os Lionsé. Ott a védelemnen egyetlen játékos sem volt aki átlag feletti lett volna. A támadósorban sem sok. Itt szerintem van tehetség csak a coaching szánalmas. Ellenünk az a futójáték időkérés nélkül 15 mp-el a félidő vege előtt...én ott kirúgtam volna Hue-t.
Két top5-ös pick (QB és egy elit DT?), új GM, új HC kell nem vitás.
Bazzani
Új GM már megvan vagy már Dorsey 2 hét után kirúgnád? 😀
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez mi? Mióta fikázza a saját játékosát egy HC a médiában? Hue komolyan rohadj meg. Először Kizer, most Crowell.

@KeithBritton86
#Browns Hue Jackson on Crowell: "We have to do a better job of making sure he's involved that way. Let's move on to the Chicago game. Just because you run for 59 yards don't mean that....all 5 of us could have run through that hole. Being inspired to run is breaking tackles..."

Nem nézek meccset jövőre, ha marad az tuti.
Joey Tribbiani
Egyetlen okot sem tudok felhozni a maradása mellett. Két ilyen szinten reménytelen szezon után vicc volna.
Ez a keret sokkal jobb mint a 0-16-os Lionsé. Ott a védelemnen egyetlen játékos sem volt aki átlag feletti lett volna. A támadósorban sem sok. Itt szerintem van tehetség csak a coaching szánalmas. Ellenünk az a futójáték időkérés nélkül 15 mp-el a félidő vege előtt...én ott kirúgtam volna Hue-t.
Két top5-ös pick (QB és egy elit DT?), új GM, új HC kell nem vitás.

több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 www.youtube.com/watch?v=_gZndxEvFNk


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Srácok mi a véleményetek megtartjátok Gordont? Ha jól tudom exclusive right FA lesz, tehát veletek kell először tárgyalnia...

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
Ez mi? Mióta fikázza a saját játékosát egy HC a médiában? Hue komolyan rohadj meg.
Joey Tribbiani
Lewistól tanulhatta.
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Ez mi? Mióta fikázza a saját játékosát egy HC a médiában? Hue komolyan rohadj meg. Először Kizer, most Crowell.

@KeithBritton86
#Browns Hue Jackson on Crowell: "We have to do a better job of making sure he's involved that way. Let's move on to the Chicago game. Just because you run for 59 yards don't mean that....all 5 of us could have run through that hole. Being inspired to run is breaking tackles..."

Nem nézek meccset jövőre, ha marad az tuti.
Joey Tribbiani
én ezt már az idén elkezdtem és nem lett rosszabb az életminőségem.
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Ez mi? Mióta fikázza a saját játékosát egy HC a médiában? Hue komolyan rohadj meg. Először Kizer, most Crowell.

@KeithBritton86
#Browns Hue Jackson on Crowell: "We have to do a better job of making sure he's involved that way. Let's move on to the Chicago game. Just because you run for 59 yards don't mean that....all 5 of us could have run through that hole. Being inspired to run is breaking tackles..."

Nem nézek meccset jövőre, ha marad az tuti.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Senki nem került be tőlünk pro bowl jelöltbe.
Én Joe Schobert-et hiányolom, ő volt kb a legjobb játékosunk idén.
Liga elit tackle gyáros lett .
P@trik
mondjuk Schobert még messze van szvsz a pro bowl szinttől, de jó munkásgyerek az biztos. Nem mintha nagyon érdekelne a PB de ha van valaki akit beküldhetnénk illetve backupként szóba jöhet az szerintem Duke.

több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Senki nem került be tőlünk pro bowl jelöltbe.
Én Joe Schobert-et hiányolom, ő volt kb a legjobb játékosunk idén.
Liga elit tackle gyáros lett .
P@trik
Ezen azért annyira nem csodálkozom, egy nulla győzelmes csapatból ne legyen már senki pro bowler. Kivéve Joe Thomast. Mert ő sérülten is a legjobb.
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Senki nem került be tőlünk pro bowl jelöltbe.
Én Joe Schobert-et hiányolom, ő volt kb a legjobb játékosunk idén.
Liga elit tackle gyáros lett .
P@trik
Thomas pro bowl streakjának is vége 😕
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Senki nem került be tőlünk pro bowl jelöltbe.
Én Joe Schobert-et hiányolom, ő volt kb a legjobb játékosunk idén.
Liga elit tackle gyáros lett .

Szerkesztette: P@trik
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Ahogy a múlt héten is mondtam, nem nézek meccset míg ez a két világtalan ( a hue-kizer páros) a városban van. Fantasztikus volt, hogy nem stresszeltem, csak hétfőn reggel rezignáltam tudomásul vettem, hogy újabb L. Már az összefoglalót se volt kedvem megnézni. Nem érzem, hogy veszítettem volna bármit is. A csapat mellett kitartok, de emelett a két semmirekellő mellett nem. Takarodjanak.
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Belenéztem a meccsünk összefoglalójába bár ne tettem volna... Kifejezetten zavaró már számomra az h más csapatok mennyire alapértelmezettnek vesznek egy győzelmet pl: pats drukkerek elégedetten csettintenek a győzelem után, hogy oké szép volt... Ha mi csináltuk volna ilyet az minimum felért volna egy super bowl győzelemmel, de hát mi mindig a f*sz másik oldalán vagyunk... Lehet jönni azzal h megfordul a világ rendbe de biztos vagyok benne hogy Brady több gyűrűvel fog visszavonulni mint ahogy SB győzelmünk lesz életem folyamán 😕
zsutu
Nem lehetsz annyira fiatal (és egyben hosszú életű), hogy ez ne legyen igaz 😊
bcsarli
Utolsó PO győzelmünk idején még anyum pocakjában pihentem.
zsutu
Nincs kedvem utána nézni hogy az mikor volt.
Jelen állás szerint talán lesz annyi PO győzelmetek életed során, mint Brady-nek SB 😊
bcsarli
Annyit segítek hogy mióta újraalapították a franchiset egy győzelmünk se volt, sőt csak egyetlen árva wild card meccs.