Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Woodoo átok lejárati dátumát nem tudja valaki? mert addig nem néznék meccset az idegrendszerem védelme végett.
Siralmas bazmeg hogy megnyertük nekik a meccset.

Amúgy azt továbbra se értem hogy mérnem próbáltunk valamit még a 4. negyed végén volt vissza 17 sec és volt időkérés is, és térdeltünk???!!
Egy hosszú passz hátha, és ha mák akkor egy próba rúgásra???
P@trik
Nekem már ott felbaszta az agyamat a stáb az utolsó negyedben egyáltalán nem égettük az órát, volt példa rá h már 25mp környékén már indítottuk a labdát. Ez (is) egyértelműen Hue felelőssége.
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Woodoo átok lejárati dátumát nem tudja valaki? mert addig nem néznék meccset az idegrendszerem védelme végett.
Siralmas bazmeg hogy megnyertük nekik a meccset.

Amúgy azt továbbra se értem hogy mérnem próbáltunk valamit még a 4. negyed végén volt vissza 17 sec és volt időkérés is, és térdeltünk???!!
Egy hosszú passz hátha, és ha mák akkor egy próba rúgásra???
több mint 6 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Nem láttam a mecset, csak az összefoglalót néztem, de mintha az első félidőben egész jó lett volna Kizer, de ahogy tovább néztem, OT-ben eladta a labdát???
malkav
Nem is az int a legszörnyűbb, hanem az hogyan adta el, baszki ilyet, hogy véreres f@szba lehet eldobni. Ehhez már tényleg hülyének kell lenni, simán futhatott volna vele inkább, de nem, OT-ban, az első győzelem kapulyában inkább majd ő megdobja....


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Tudom hogy nem szeretitek ezt a lesajnáló szöveget hallani, pedig nagyon szurkoltam hogy ez a meccs meglegyen... ÁÁÁÁ... nem értem én ezt az egész csapatot...
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nem láttam a mecset, csak az összefoglalót néztem, de mintha az első félidőben egész jó lett volna Kizer, de ahogy tovább néztem, OT-ben eladta a labdát???
malkav
az még hagyján, de ahogy eladta ... egyetemen nem látsz olyat ! 😊

több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Megnyertük nekik a meccset az a büdös nagy helyzet.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem láttam a mecset, csak az összefoglalót néztem, de mintha az első félidőben egész jó lett volna Kizer, de ahogy tovább néztem, OT-ben eladta a labdát???
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Amíg Hue az edző és Kizer irányít addig nem nézek több meccset.
Csiriba
Mióta mondom én is ezt...
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
El sem tudom képzelni mennyire csalódottak a kintiek, győzelmet meglehet szokni, de a vereséget sosem!
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Amíg Hue az edző és Kizer irányít addig nem nézek több meccset.
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Kizert többet nem akarom Browns mezben látni. Agyatlan barom.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
ez a Gordon gyerek nem semmi. érdekes eljátszani a gondolattal, hogy mi lett volna, ha nincsenek off field problémái, ÉS egy HOF irányító dobál neki...
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
1/1 QB.
Nem Alex Smith, nem Kaep, nem Manziel.
Ide kell hozni a legjobb fiatalt és engedni játszani. Hozni neki Gordon mellé (mert valljuk be ő nem egy életbiztosítás agyilag) még egy elit célpontot + mindent annak szentelni, hogy minél jobb legyen a helyzete. Legyen már végre itt töke valakinek.
Bazzani
Alapból én is ezt mondanám, de amit Hue idén is művelt az irányítókkal...lehet jobb, ha kap egy veteránt és nem rángatja szét az újoncot...
Rolni
engedjük már el Hue-t. Első dolog kéne, hogy legyen fekete hétfőn az ő kivágása.
Amadeus
Sztem sem fogják kivágni, kitenni (egy dolog h Browns tulaj kb kijelentette h Hue marad, ugye h mutatna ha ezután kitenné 0-16 után sem). Haslam mai sajtótájékoztatón mondta, hogy Dorsey elsődleges feladata a megfelelő QB megtalálása lesz és a kedves GM is említette, hogy beszélni fog Hue-val h mi az elképzelése QB fronton. Így úgy gondolom h tényleg kap egy évet még.
Beki
pedig csak ki kéne baszarintani Hue-t és visszahozni Shurmurt. bár tökmindegy, amíg Haslamék viszik a vándorcirkuszt, nem lesz jobb. a 9ersnél 2 évbe telt, míg Jed York rájött, hogy okosan vissza kell vonulni, és pofát befogni.

több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Dorsey 1. lépése:
Britt repült.
Beki
fuck yeah csak jól zárul ez a nap 😀

több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
1/1 QB.
Nem Alex Smith, nem Kaep, nem Manziel.
Ide kell hozni a legjobb fiatalt és engedni játszani. Hozni neki Gordon mellé (mert valljuk be ő nem egy életbiztosítás agyilag) még egy elit célpontot + mindent annak szentelni, hogy minél jobb legyen a helyzete. Legyen már végre itt töke valakinek.
Bazzani
Alapból én is ezt mondanám, de amit Hue idén is művelt az irányítókkal...lehet jobb, ha kap egy veteránt és nem rángatja szét az újoncot...
Rolni
Nekem a veteránnal az a bajom, hogy megint olyan "ne csináljunk egy évig semmit csak húzzuk ki" érzésem lesz tőle.
Smith egy biztonsági megoldás, lesz vele 3-5 győzelem tuti aztán megint ott áll a csapat, hogy kéne egy irányító. Ha mögé hozod az 1/1est akkor az a padon mit fog tanulni? Ugyanolyan rizikós lesz betenni egy év múlva is. Mahomes például jobb lett Smith mögött? Ki tudja.
Cousins már más kérdés. Hatalmas fanja nem vagyok, de még ő az egyetlen megoldás akit külsősként teljesen megértenék.
Én is csalódtam Hue-ban de azért valljuk be ez a Kizer, Hogan, Kessler, Brocki négyes nem valami erős brigád. Legalább is én nem szeretném őket a csapatomban látni. Mondjuk Kizerből NFL elit kinézetű irányítót csinált egy meccsre a mi kibaszottul dilettáns edzői stábunk...
Bazzani
A szurkolok akik gyozelmeket varnak ( jogosan ) megfurtak mar egy par projektet, mert nem jott. AS jo iranyito, itt meg palotaforradalom lenne 5 gyozelemtol ami az AFC-ben majdnem rajatszas. Ok nem elit, ha o vagy Kuzin jon akkor nem huznak QB-t 1/1-re, en annak semmi ertelmet nem latom. A QB felhozatal nem olyan fenyes, hogy AS-re csak ralegyintsunk. Dan P. az ustokos a kinai nagy fal es elit futojatekkal, nelkule meg...AS jobb, hogy mi lesz DP-bol az egy mas kerdes. AS-el a KC egy ero az AFC-ben, ok nem egy Rodgers, de a legtobben nem azok. De megint csak pezsgek mint zsido az ures boltban.
AS egy piszok jo biztonagi megoldas, a penz-drafttomegbol meg lehet potolni a lukakat.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Dorsey 1. lépése:
Britt repült.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
1/1 QB.
Nem Alex Smith, nem Kaep, nem Manziel.
Ide kell hozni a legjobb fiatalt és engedni játszani. Hozni neki Gordon mellé (mert valljuk be ő nem egy életbiztosítás agyilag) még egy elit célpontot + mindent annak szentelni, hogy minél jobb legyen a helyzete. Legyen már végre itt töke valakinek.
Bazzani
Alapból én is ezt mondanám, de amit Hue idén is művelt az irányítókkal...lehet jobb, ha kap egy veteránt és nem rángatja szét az újoncot...
Rolni
engedjük már el Hue-t. Első dolog kéne, hogy legyen fekete hétfőn az ő kivágása.
Amadeus
Sztem sem fogják kivágni, kitenni (egy dolog h Browns tulaj kb kijelentette h Hue marad, ugye h mutatna ha ezután kitenné 0-16 után sem). Haslam mai sajtótájékoztatón mondta, hogy Dorsey elsődleges feladata a megfelelő QB megtalálása lesz és a kedves GM is említette, hogy beszélni fog Hue-val h mi az elképzelése QB fronton. Így úgy gondolom h tényleg kap egy évet még.
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
1/1 QB.
Nem Alex Smith, nem Kaep, nem Manziel.
Ide kell hozni a legjobb fiatalt és engedni játszani. Hozni neki Gordon mellé (mert valljuk be ő nem egy életbiztosítás agyilag) még egy elit célpontot + mindent annak szentelni, hogy minél jobb legyen a helyzete. Legyen már végre itt töke valakinek.
Bazzani
Alapból én is ezt mondanám, de amit Hue idén is művelt az irányítókkal...lehet jobb, ha kap egy veteránt és nem rángatja szét az újoncot...
Rolni
engedjük már el Hue-t. Első dolog kéne, hogy legyen fekete hétfőn az ő kivágása.
Amadeus
Én vagyok az aki általában mindig az ellenkezőjét mondja ami történni fog, de nem fogják a fekete hétfőn kivágni Hue-t. Azért mondom ezt mert köztudott volt az ellentét közte és Sashi között és nem ő ment. Ha ki akarták volna vágni akkor vagy mindkettő megy lásd Giants v csak ő. Rengeteg helyen látni a szociális médiában, hogy úgy tapad Haslamra mint egy alien arctámadó és ha lehet megy vele wc-re is. Építi a kapcsolatokat felfelé ügyesen. Viszont ha egy év múlva se tud valamit felmutatni akkor azért már nem fogja tudni kirugatni a GM-et.
Viszont a kérdés, hogy Sashival távozik-e Mr. Moneyball is?
Csiriba
DePo marad, ahogy az a mai sajttájon elhangzott.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
1/1 QB.
Nem Alex Smith, nem Kaep, nem Manziel.
Ide kell hozni a legjobb fiatalt és engedni játszani. Hozni neki Gordon mellé (mert valljuk be ő nem egy életbiztosítás agyilag) még egy elit célpontot + mindent annak szentelni, hogy minél jobb legyen a helyzete. Legyen már végre itt töke valakinek.
Bazzani
Alapból én is ezt mondanám, de amit Hue idén is művelt az irányítókkal...lehet jobb, ha kap egy veteránt és nem rángatja szét az újoncot...
Rolni
engedjük már el Hue-t. Első dolog kéne, hogy legyen fekete hétfőn az ő kivágása.
Amadeus
Én vagyok az aki általában mindig az ellenkezőjét mondja ami történni fog, de nem fogják a fekete hétfőn kivágni Hue-t. Azért mondom ezt mert köztudott volt az ellentét közte és Sashi között és nem ő ment. Ha ki akarták volna vágni akkor vagy mindkettő megy lásd Giants v csak ő. Rengeteg helyen látni a szociális médiában, hogy úgy tapad Haslamra mint egy alien arctámadó és ha lehet megy vele wc-re is. Építi a kapcsolatokat felfelé ügyesen. Viszont ha egy év múlva se tud valamit felmutatni akkor azért már nem fogja tudni kirugatni a GM-et.
Viszont a kérdés, hogy Sashival távozik-e Mr. Moneyball is?
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
1/1 QB.
Nem Alex Smith, nem Kaep, nem Manziel.
Ide kell hozni a legjobb fiatalt és engedni játszani. Hozni neki Gordon mellé (mert valljuk be ő nem egy életbiztosítás agyilag) még egy elit célpontot + mindent annak szentelni, hogy minél jobb legyen a helyzete. Legyen már végre itt töke valakinek.
Bazzani
Alapból én is ezt mondanám, de amit Hue idén is művelt az irányítókkal...lehet jobb, ha kap egy veteránt és nem rángatja szét az újoncot...
Rolni
engedjük már el Hue-t. Első dolog kéne, hogy legyen fekete hétfőn az ő kivágása.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Dorsey ilyen felállásban dolgozott a Chiefsnél.
empty taxi
Nem teljesen. Itt kulon-kulon jelentenek a tulajnak. A Chiefsben pedig e;obb a HCt valsztotta a tulaj, es egyutt valasztottak GMet. Majd pedig hagyta oket dolgozni a megszokott modon. Ami nem ugyanaz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1/1 QB.
Nem Alex Smith, nem Kaep, nem Manziel.
Ide kell hozni a legjobb fiatalt és engedni játszani. Hozni neki Gordon mellé (mert valljuk be ő nem egy életbiztosítás agyilag) még egy elit célpontot + mindent annak szentelni, hogy minél jobb legyen a helyzete. Legyen már végre itt töke valakinek.
Bazzani
Alapból én is ezt mondanám, de amit Hue idén is művelt az irányítókkal...lehet jobb, ha kap egy veteránt és nem rángatja szét az újoncot...
Rolni
Nekem a veteránnal az a bajom, hogy megint olyan "ne csináljunk egy évig semmit csak húzzuk ki" érzésem lesz tőle.
Smith egy biztonsági megoldás, lesz vele 3-5 győzelem tuti aztán megint ott áll a csapat, hogy kéne egy irányító. Ha mögé hozod az 1/1est akkor az a padon mit fog tanulni? Ugyanolyan rizikós lesz betenni egy év múlva is. Mahomes például jobb lett Smith mögött? Ki tudja.
Cousins már más kérdés. Hatalmas fanja nem vagyok, de még ő az egyetlen megoldás akit külsősként teljesen megértenék.
Én is csalódtam Hue-ban de azért valljuk be ez a Kizer, Hogan, Kessler, Brocki négyes nem valami erős brigád. Legalább is én nem szeretném őket a csapatomban látni. Mondjuk Kizerből NFL elit kinézetű irányítót csinált egy meccsre a mi kibaszottul dilettáns edzői stábunk...

Szerkesztette: Bazzani

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Vajon jön e Kovács Sanyi s mellé új QB aki tanulhat mögötte (szegény már csak erre jó) vagy mindjá be tudják húzni a fr QBt (Mayfield)? Mondjuk új HC sztem is kéne, a kérdés h ki. Ha már KCs kapcsolatok: Toub?
dande
Jahj, csak Mayfield ne kerüljön ide...mert őt szeretem 😀
Viccen kívül persze remélem jobb lesz a Browns, és vigyék el inkább Rosent. Mayfield meg menjen a Giantsbe.
Chargers LT
off
Olyan viselkedést nem baszott még az atyaúristen amit Beckhammel együtt művelnének 😀 (mondjuk Sheparddal már játszott együtt)
on


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
1/1 QB.
Nem Alex Smith, nem Kaep, nem Manziel.
Ide kell hozni a legjobb fiatalt és engedni játszani. Hozni neki Gordon mellé (mert valljuk be ő nem egy életbiztosítás agyilag) még egy elit célpontot + mindent annak szentelni, hogy minél jobb legyen a helyzete. Legyen már végre itt töke valakinek.
Bazzani
Alapból én is ezt mondanám, de amit Hue idén is művelt az irányítókkal...lehet jobb, ha kap egy veteránt és nem rángatja szét az újoncot...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehetne egy Wentzük vagy egy Watsonuk, de nem kellett egyik se...
iktriad
Most minden bántás nélkül, de biztos vagy benne, hogy jobb lenne itt bármelyikük, mint az elmúlt évek első körösei?
Wyatt
Ott a pont. A vezetőedző személye is számít, lásd még Fisher, Jeff.