Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 333 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Belenéztem a meccsünk összefoglalójába bár ne tettem volna... Kifejezetten zavaró már számomra az h más csapatok mennyire alapértelmezettnek vesznek egy győzelmet pl: pats drukkerek elégedetten csettintenek a győzelem után, hogy oké szép volt... Ha mi csináltuk volna ilyet az minimum felért volna egy super bowl győzelemmel, de hát mi mindig a f*sz másik oldalán vagyunk... Lehet jönni azzal h megfordul a világ rendbe de biztos vagyok benne hogy Brady több gyűrűvel fog visszavonulni mint ahogy SB győzelmünk lesz életem folyamán 😕
zsutu
Nem lehetsz annyira fiatal (és egyben hosszú életű), hogy ez ne legyen igaz 😊
bcsarli
Utolsó PO győzelmünk idején még anyum pocakjában pihentem.
zsutu
Nincs kedvem utána nézni hogy az mikor volt.
Jelen állás szerint talán lesz annyi PO győzelmetek életed során, mint Brady-nek SB 😊

több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Belenéztem a meccsünk összefoglalójába bár ne tettem volna... Kifejezetten zavaró már számomra az h más csapatok mennyire alapértelmezettnek vesznek egy győzelmet pl: pats drukkerek elégedetten csettintenek a győzelem után, hogy oké szép volt... Ha mi csináltuk volna ilyet az minimum felért volna egy super bowl győzelemmel, de hát mi mindig a f*sz másik oldalán vagyunk... Lehet jönni azzal h megfordul a világ rendbe de biztos vagyok benne hogy Brady több gyűrűvel fog visszavonulni mint ahogy SB győzelmünk lesz életem folyamán 😕
zsutu
Nem lehetsz annyira fiatal (és egyben hosszú életű), hogy ez ne legyen igaz 😊
bcsarli
Utolsó PO győzelmünk idején még anyum pocakjában pihentem.
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
On the bright side: jelenleg 1/1 és 1/4. A Texans következő két ellenfele Steelers és @Colts, garantált a top5-ös pick onnan is.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 333 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Belenéztem a meccsünk összefoglalójába bár ne tettem volna... Kifejezetten zavaró már számomra az h más csapatok mennyire alapértelmezettnek vesznek egy győzelmet pl: pats drukkerek elégedetten csettintenek a győzelem után, hogy oké szép volt... Ha mi csináltuk volna ilyet az minimum felért volna egy super bowl győzelemmel, de hát mi mindig a f*sz másik oldalán vagyunk... Lehet jönni azzal h megfordul a világ rendbe de biztos vagyok benne hogy Brady több gyűrűvel fog visszavonulni mint ahogy SB győzelmünk lesz életem folyamán 😕
zsutu
Nem lehetsz annyira fiatal (és egyben hosszú életű), hogy ez ne legyen igaz 😊

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Belenéztem a meccsünk összefoglalójába bár ne tettem volna... Kifejezetten zavaró már számomra az h más csapatok mennyire alapértelmezettnek vesznek egy győzelmet pl: pats drukkerek elégedetten csettintenek a győzelem után, hogy oké szép volt... Ha mi csináltuk volna ilyet az minimum felért volna egy super bowl győzelemmel, de hát mi mindig a f*sz másik oldalán vagyunk... Lehet jönni azzal h megfordul a világ rendbe de biztos vagyok benne hogy Brady több gyűrűvel fog visszavonulni mint ahogy SB győzelmünk lesz életem folyamán 😕

Szerkesztette: zsutu
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
Hue raus!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 440
Mikor legutóbb nem jutottunk be a rájátszásba, (2008), egy csapat 0-16-tal végzett.

Bocsi, mi sem örülünk neki.
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Ez a "csapat" és főleg Hue 1-15-ről képes volt visszafejlődni. Remélem kiürül jövőre a stadion ha tényleg marad. Erre nincsenek szavak.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.instagram.com/p/BcvnjV6g0sk/
Csiriba
Ebből is látszik, hogy manapság nincs elég Erő a Brownsban.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
 www.instagram.com/p/BcvnjV6g0sk/
Csiriba
bocsánat, de rég nevettem ekkorát.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
 www.instagram.com/p/BcvnjV6g0sk/
Csiriba
És az az 1 is csoda... Tragédia ami a franchisenál folyik 😕
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/25008487_138556176846846_5067016143089172480_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=yTEO_xZcXXQQ7kNvgHWKz1Z&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfAyXsPXAqz-HJBslS3rMh8pK3GbpsBb3_ccLQtRi-Su-w&oe=663F69F3
SportsCenter on Instagram: "The Force has not been with the Browns."
354K likes, 7,001 comments - sportscenter on December 15, 2017: "The Force has not been with the Browns.".
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez annyira nem mókás 😕
dande
félre ne érts, távol álljon tőlem, hogy bárki sérülésén viccelődjek, itt sokkal inkább a clevelendi inkompetencia áll a középpontban
Drip
Tudom, nem is neked írtam, nem is feltételeztem, hogy ezért tetted be.😉

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ez annyira nem mókás 😕
dande
félre ne érts, távol álljon tőlem, hogy bárki sérülésén viccelődjek, itt sokkal inkább a clevelendi inkompetencia áll a középpontban

több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
WR Bryce Treggs és DE Tyrone Holmes is kivágva.
Dorsey munkába állt és szórja ki a hulladékot.
P@trik
Akkor ezeket a neveket érdemes megjegyezni, mert hamarosan nagy karriert futnak be más csapatnál? .)
Vagy ez már nem az a Browns 😊
bcsarli
A lehetőséget megkapták.
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 333 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
WR Bryce Treggs és DE Tyrone Holmes is kivágva.
Dorsey munkába állt és szórja ki a hulladékot.
P@trik
Akkor ezeket a neveket érdemes megjegyezni, mert hamarosan nagy karriert futnak be más csapatnál? .)
Vagy ez már nem az a Browns 😊

több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
WR Bryce Treggs és DE Tyrone Holmes is kivágva.
Dorsey munkába állt és szórja ki a hulladékot.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez annyira nem mókás 😕
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
 scontent.fbud4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/25348821_1739904849389529_5731450355550725191_n.jpg?oh=cb0b85309d6ecf143e8d32accf3163dd&oe=5AC30E63

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Komolyan tetszett pedig Kizer játéka legalább 3 negyeden keresztül. De nem hiszem el, hogy erre nem lehet felkészíteni fejben majd egy szezon alatt egy srácot. Jó, éreznie kéne neki is, hogy ez idiótaság az adott szituban, de nyilván már Ő is annyira akarná a győzelmet, hogy ezzel egyben farokságot is csinál. Amit ilyen fiatalon minimálisan meg is tudok érteni, hiszen ez volt a legkiélezettebb helyzete szerintem életében eddig...
kristóf17
Én ezt a hatalmas "fejlődést" inkább Gordon számlájára írom. Ha egy Brittnek megadtuk a nagypénzt, adjuk meg Gordonnak is a red flegek ellenére.
zsutu
Ez is hatványozottan igaz. De Coleman-nek is igen sokszor dobott korrekt passzokat (aki szintén nagyon jó elkapó lesz hosszútávon szerintem). Én még pozitív vagyok, mert csak második "kedvencként" szorítok a Brownsnak egy ideje, így annyira nem vagyok ki idegileg az ilyenek után 😀 Ezt tőletek nem várnám el.

Szerkesztette: kristóf17
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Komolyan tetszett pedig Kizer játéka legalább 3 negyeden keresztül. De nem hiszem el, hogy erre nem lehet felkészíteni fejben majd egy szezon alatt egy srácot. Jó, éreznie kéne neki is, hogy ez idiótaság az adott szituban, de nyilván már Ő is annyira akarná a győzelmet, hogy ezzel egyben farokságot is csinál. Amit ilyen fiatalon minimálisan meg is tudok érteni, hiszen ez volt a legkiélezettebb helyzete szerintem életében eddig...
kristóf17
Én ezt a hatalmas "fejlődést" inkább Gordon számlájára írom. Ha egy Brittnek megadtuk a nagypénzt, adjuk meg Gordonnak is a red flegek ellenére.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Komolyan tetszett pedig Kizer játéka legalább 3 negyeden keresztül. De nem hiszem el, hogy erre nem lehet felkészíteni fejben majd egy szezon alatt egy srácot. Jó, éreznie kéne neki is, hogy ez idiótaság az adott szituban, de nyilván már Ő is annyira akarná a győzelmet, hogy ezzel egyben farokságot is csinál. Amit ilyen fiatalon minimálisan meg is tudok érteni, hiszen ez volt a legkiélezettebb helyzete szerintem életében eddig...
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Lesz még itt 16-0 Cleveland Browns és 0-16 New England Patriots.
Coolearie
Ja, bukarest előbb lesz magyar falu.
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Lesz még itt 16-0 Cleveland Browns és 0-16 New England Patriots.

több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 871
Komolyan ha ez a balfasz Hue Jackson jövőre is maradhat egy valószínű 0-16os szezon után,az az évszázad vicce lesz.
Ez az ember teljesen alkalmatlan egy csapat vezetésére.Nem tudja a meccseket semmilyen szinten lemenedzselni,play hívásai pocsékak(ez a mostani 3&2-re saját 34-esen empty backfield az OT-ba 😒 ) Nem tud, vagy egyszerűen nem akar alkalmazkodni a meglévő kerethez.A nagy QB mágus úgy építette fel Kizer-t,hogy sehogy..
Ez az ember egy zsákutca,nem igaz hogy ezt Cleveland-ben nem veszik észre.