Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
1/1 QB.
Nem Alex Smith, nem Kaep, nem Manziel.
Ide kell hozni a legjobb fiatalt és engedni játszani. Hozni neki Gordon mellé (mert valljuk be ő nem egy életbiztosítás agyilag) még egy elit célpontot + mindent annak szentelni, hogy minél jobb legyen a helyzete. Legyen már végre itt töke valakinek.
Bazzani
Alapból én is ezt mondanám, de amit Hue idén is művelt az irányítókkal...lehet jobb, ha kap egy veteránt és nem rángatja szét az újoncot...
Rolni
engedjük már el Hue-t. Első dolog kéne, hogy legyen fekete hétfőn az ő kivágása.
Amadeus
Én vagyok az aki általában mindig az ellenkezőjét mondja ami történni fog, de nem fogják a fekete hétfőn kivágni Hue-t. Azért mondom ezt mert köztudott volt az ellentét közte és Sashi között és nem ő ment. Ha ki akarták volna vágni akkor vagy mindkettő megy lásd Giants v csak ő. Rengeteg helyen látni a szociális médiában, hogy úgy tapad Haslamra mint egy alien arctámadó és ha lehet megy vele wc-re is. Építi a kapcsolatokat felfelé ügyesen. Viszont ha egy év múlva se tud valamit felmutatni akkor azért már nem fogja tudni kirugatni a GM-et.
Viszont a kérdés, hogy Sashival távozik-e Mr. Moneyball is?
Csiriba
DePo marad, ahogy az a mai sajttájon elhangzott.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
1/1 QB.
Nem Alex Smith, nem Kaep, nem Manziel.
Ide kell hozni a legjobb fiatalt és engedni játszani. Hozni neki Gordon mellé (mert valljuk be ő nem egy életbiztosítás agyilag) még egy elit célpontot + mindent annak szentelni, hogy minél jobb legyen a helyzete. Legyen már végre itt töke valakinek.
Bazzani
Alapból én is ezt mondanám, de amit Hue idén is művelt az irányítókkal...lehet jobb, ha kap egy veteránt és nem rángatja szét az újoncot...
Rolni
engedjük már el Hue-t. Első dolog kéne, hogy legyen fekete hétfőn az ő kivágása.
Amadeus
Én vagyok az aki általában mindig az ellenkezőjét mondja ami történni fog, de nem fogják a fekete hétfőn kivágni Hue-t. Azért mondom ezt mert köztudott volt az ellentét közte és Sashi között és nem ő ment. Ha ki akarták volna vágni akkor vagy mindkettő megy lásd Giants v csak ő. Rengeteg helyen látni a szociális médiában, hogy úgy tapad Haslamra mint egy alien arctámadó és ha lehet megy vele wc-re is. Építi a kapcsolatokat felfelé ügyesen. Viszont ha egy év múlva se tud valamit felmutatni akkor azért már nem fogja tudni kirugatni a GM-et.
Viszont a kérdés, hogy Sashival távozik-e Mr. Moneyball is?
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
1/1 QB.
Nem Alex Smith, nem Kaep, nem Manziel.
Ide kell hozni a legjobb fiatalt és engedni játszani. Hozni neki Gordon mellé (mert valljuk be ő nem egy életbiztosítás agyilag) még egy elit célpontot + mindent annak szentelni, hogy minél jobb legyen a helyzete. Legyen már végre itt töke valakinek.
Bazzani
Alapból én is ezt mondanám, de amit Hue idén is művelt az irányítókkal...lehet jobb, ha kap egy veteránt és nem rángatja szét az újoncot...
Rolni
engedjük már el Hue-t. Első dolog kéne, hogy legyen fekete hétfőn az ő kivágása.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Dorsey ilyen felállásban dolgozott a Chiefsnél.
empty taxi
Nem teljesen. Itt kulon-kulon jelentenek a tulajnak. A Chiefsben pedig e;obb a HCt valsztotta a tulaj, es egyutt valasztottak GMet. Majd pedig hagyta oket dolgozni a megszokott modon. Ami nem ugyanaz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1/1 QB.
Nem Alex Smith, nem Kaep, nem Manziel.
Ide kell hozni a legjobb fiatalt és engedni játszani. Hozni neki Gordon mellé (mert valljuk be ő nem egy életbiztosítás agyilag) még egy elit célpontot + mindent annak szentelni, hogy minél jobb legyen a helyzete. Legyen már végre itt töke valakinek.
Bazzani
Alapból én is ezt mondanám, de amit Hue idén is művelt az irányítókkal...lehet jobb, ha kap egy veteránt és nem rángatja szét az újoncot...
Rolni
Nekem a veteránnal az a bajom, hogy megint olyan "ne csináljunk egy évig semmit csak húzzuk ki" érzésem lesz tőle.
Smith egy biztonsági megoldás, lesz vele 3-5 győzelem tuti aztán megint ott áll a csapat, hogy kéne egy irányító. Ha mögé hozod az 1/1est akkor az a padon mit fog tanulni? Ugyanolyan rizikós lesz betenni egy év múlva is. Mahomes például jobb lett Smith mögött? Ki tudja.
Cousins már más kérdés. Hatalmas fanja nem vagyok, de még ő az egyetlen megoldás akit külsősként teljesen megértenék.
Én is csalódtam Hue-ban de azért valljuk be ez a Kizer, Hogan, Kessler, Brocki négyes nem valami erős brigád. Legalább is én nem szeretném őket a csapatomban látni. Mondjuk Kizerből NFL elit kinézetű irányítót csinált egy meccsre a mi kibaszottul dilettáns edzői stábunk...

Szerkesztette: Bazzani

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Vajon jön e Kovács Sanyi s mellé új QB aki tanulhat mögötte (szegény már csak erre jó) vagy mindjá be tudják húzni a fr QBt (Mayfield)? Mondjuk új HC sztem is kéne, a kérdés h ki. Ha már KCs kapcsolatok: Toub?
dande
Jahj, csak Mayfield ne kerüljön ide...mert őt szeretem 😀
Viccen kívül persze remélem jobb lesz a Browns, és vigyék el inkább Rosent. Mayfield meg menjen a Giantsbe.
Chargers LT
off
Olyan viselkedést nem baszott még az atyaúristen amit Beckhammel együtt művelnének 😀 (mondjuk Sheparddal már játszott együtt)
on


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
1/1 QB.
Nem Alex Smith, nem Kaep, nem Manziel.
Ide kell hozni a legjobb fiatalt és engedni játszani. Hozni neki Gordon mellé (mert valljuk be ő nem egy életbiztosítás agyilag) még egy elit célpontot + mindent annak szentelni, hogy minél jobb legyen a helyzete. Legyen már végre itt töke valakinek.
Bazzani
Alapból én is ezt mondanám, de amit Hue idén is művelt az irányítókkal...lehet jobb, ha kap egy veteránt és nem rángatja szét az újoncot...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehetne egy Wentzük vagy egy Watsonuk, de nem kellett egyik se...
iktriad
Most minden bántás nélkül, de biztos vagy benne, hogy jobb lenne itt bármelyikük, mint az elmúlt évek első körösei?
Wyatt
Ott a pont. A vezetőedző személye is számít, lásd még Fisher, Jeff.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Mondjuk az elég fura, ha tényleg nem alá tartozik Hue, hanem mindketten külön-külön "jelentenek" a tulajnak...Rolni
Ha jól olvasom Joey Tribbiani hsz-éből, akkor már egy ideje ez a felállás a Brownsnál. Jetsnél is ugyanez a helyzet és Houstonban is asszem.
Beki
Sikertörténetek egész sora.😀
dankodavid
Dorsey ilyen felállásban dolgozott a Chiefsnél.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lehetne egy Wentzük vagy egy Watsonuk, de nem kellett egyik se...
iktriad
Most minden bántás nélkül, de biztos vagy benne, hogy jobb lenne itt bármelyikük, mint az elmúlt évek első körösei?

több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 172
Mondjuk az elég fura, ha tényleg nem alá tartozik Hue, hanem mindketten külön-külön "jelentenek" a tulajnak...Rolni
Ha jól olvasom Joey Tribbiani hsz-éből, akkor már egy ideje ez a felállás a Brownsnál. Jetsnél is ugyanez a helyzet és Houstonban is asszem.
Beki
Sikertörténetek egész sora.😀

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1/1 QB.
Nem Alex Smith, nem Kaep, nem Manziel.
Ide kell hozni a legjobb fiatalt és engedni játszani. Hozni neki Gordon mellé (mert valljuk be ő nem egy életbiztosítás agyilag) még egy elit célpontot + mindent annak szentelni, hogy minél jobb legyen a helyzete. Legyen már végre itt töke valakinek.

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk az elég fura, ha tényleg nem alá tartozik Hue, hanem mindketten külön-külön "jelentenek" a tulajnak...Rolni
Ha jól olvasom Joey Tribbiani hsz-éből, akkor már egy ideje ez a felállás a Brownsnál. Jetsnél is ugyanez a helyzet és Houstonban is asszem.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Szerintem Dorsey remek választás. Ennyi pickkel, ekkora cap space-el lesz lehetősége komolyat javítani a roster állapotán. Gondolom Hue kap akkor még egy évet, hogy egy erősebb rosterrel megmutassa mit tud.

Alex Smith elég logikus célpontnak tűnik a Dorsey kapcsolat lévén...jöhet az egyik első körös pickkel még egy QB mögé és Kizer mellé. Utána a többiből meg építeni és mélyíteni kell a keretet. FA piacról is azért biztos fog tudni Dorsey 1-2 értelmesebb emberkét idehozni, mert nem igen van olyan lejáró szerződés, amit drágán hosszabbítani kéne, így bőven tud túlfizetni 1-1 kiszemelt emberért majd...aztán, ha Hue jövőre is nulla, akkor jöhet az új HC...

Mondjuk az elég fura, ha tényleg nem alá tartozik Hue, hanem mindketten külön-külön "jelentenek" a tulajnak...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Vajon jön e Kovács Sanyi s mellé új QB aki tanulhat mögötte (szegény már csak erre jó) vagy mindjá be tudják húzni a fr QBt (Mayfield)? Mondjuk új HC sztem is kéne, a kérdés h ki. Ha már KCs kapcsolatok: Toub?
dande
Jahj, csak Mayfield ne kerüljön ide...mert őt szeretem 😀
Viccen kívül persze remélem jobb lesz a Browns, és vigyék el inkább Rosent. Mayfield meg menjen a Giantsbe.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Hát azért Brown is csinált kellő mennyiségű faszságot.
Az ő kivágását megértem, Hue maradását már nem.
Bazzani
ki tudna a jelen körülmények között valami értékelhetőt felmutatni?
baggio
Rohadt egyszerű srácok, drafton húzni kell egy Kevin Costnert! 😀 És sínen vagytok.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Most olvasom, h a felállás ugyanaz marad, továbbra is külön külön jelent Haslamnak Hue és Dorsey. Éljen soká Jimmy és a problémamegoldó képessége!

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Toub Reid országos cimborája vagy 20 éve. ST coach. Ràadàsul magasabb posztra kockázatos hívni. Mondta párszor, nem is érdekli. Megél ebből jól, és itt legalább ő a király.

Másik. J. Dorsey elküldésében leginkább az játszott szerepet, hogy a valóban jó szezonok után komlyabb pénzt gondolt magának, mint a csapat tulaja (dupláját kb.). Nem tudtak megegyezni. Huntnak Reid a lényeg, eleve is ő volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vajon jön e Kovács Sanyi s mellé új QB aki tanulhat mögötte (szegény már csak erre jó) vagy mindjá be tudják húzni a fr QBt (Mayfield)? Mondjuk új HC sztem is kéne, a kérdés h ki. Ha már KCs kapcsolatok: Toub?
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Ez spec. jó döntés, a Chiefsnél kiváló munkát végzett, még ha Reid is volt ott a fő karmester. Így Sashi hirtelen kirúgása is érthető(bb), megelőztük a többi GM-needes csapatot. Ezt érdemes elolvasni a Chiefstől való elküldéséről:
 amp.kansascity.com/sports/nfl/kansas-city-chiefs/article158155634.html

Csak Huet kéne valahogy kirúgni, Dorsey-é természetesen a végső szó az 53-at illetően, minimális remény talán van :/

Tom Pelissero: One more note on new #Browns GM John Dorsey: he has control over the roster in his contract, sources tell @RapSheet and me. (Andy Reid had it in KC.) He'll run the draft, free agency, etc.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000889412/article/john-dorsey-named-browns-general-manager

Ez gyors volt, John Dorsey az új GM.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Scot McCloughan iszik mint a gödény, kelleni is fog ide az itóka hogy bírja ezt a toxikus közeget.
P@trik
speciel jó munkát végez, ha tud dolgozni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Lassan én is alkoholista leszek, pedig még csak nem is vagyok helyi :/
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Kyle Shanahan is igen csak sietve távozott innen anno, és akkor is azt hitte mindenki, hogy ő döntött rosszul. Most összehasonlítanám az ő és a browns győzelmei számát azóta...

Szerintem ez a Haslam brigád a steelers-ravens-bengals trió ügynöke és szándékosan züllesztik a legmélyebbre a csapatot, hogy mindegyiküknek legyen évi biztos két win 😀 😀 😀

Ha lesz iszákos gm-ünk, akkor jöhet vissza johhny is, gordon már a fedélzeten. Játékos értekezlet az olyan lesz mint itthon, mindig egy kocsmában leülünk és megnézzük a Mátra tévén az összefoglalót, ha Jolika megtalálja rajta a Sport2-t.

Szégyen ami itt megy.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
 cdn.thinglink.me/api/image/589500313354895362/1240/10/scaletowidth

Ancient Regime
Helmut Zimmer
ez remélem mindenkinek megvolt, szenzációs könyv 😊
 moly.hu/konyvek/szerb-antal-a-kiralyne-nyaklanca


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal