Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 5 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
örülök, hogy visszatér mindenki 😊

zölddel jelöltem azt, aki szerintem megéri az 53 szűkítést, sárgával azt, akinek esélye lehet, és pirossal azt, aki szerintem sansztalan. plusz Gregory, akinél bármi lehet.

vélemény?
rva
Gregory SB MVP lesz ahogy írtam 1-2 hónapja, így biztos hogy rosteren lesz!

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
4–3-ban hat LB bőven elég lehet, úgyis lassan az esetek felében mindenki nickelben játszik, akkor meg csak kettő marad. Inkább arra vagyok kíváncsi, a három korábbi, mostani és jövőbeli sérült kezdő kaliber közül melyik marad egészséges szeptemberig. Én remélem, hogy Lee most már letud egy teljes szezont, megérdemelné

több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
örülök, hogy visszatér mindenki 😊

nézegettem a roster-t, és nem látom a megoldást


zölddel jelöltem azt, aki szerintem megéri az 53 szűkítést, sárgával azt, akinek esélye lehet, és pirossal azt, aki szerintem sansztalan. plusz Gregory, akinél bármi lehet.

viszont így csak 6 linebackerem van, bár amennyit a defense base felállásban játszik ez talán elég
9 offensive linemen, ez a tavalyi szint, 10 defensive lineman, mert Marinelli szereti a rotációt
viszek egy harmadik QB-t is.

vélemény?

Szerkesztette: rva
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Most olvastam hogy a forum itt marad! 😀 Grat a tulajoknak a megegyezéshes!
Csita
Akkor most az, aki átregelt áruló vagy fanatikus?
Wong
Kurvamindegy, az egyetlen szempont hogy ne aprózódjunk. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
Csita Dallas Cowboys 329
Most olvastam hogy a forum itt marad! 😀 Grat a tulajoknak a megegyezéshes!
Csita
Akkor most az, aki átregelt áruló vagy fanatikus?
Wong
Fanatikus! Én is regeltem oda nagy nehezen! De ezt jobban szeretem! 😀

Szerkesztette: Csita
több mint 5 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Most olvastam hogy a forum itt marad! 😀 Grat a tulajoknak a megegyezéshes!
Csita
Akkor most az, aki átregelt áruló vagy fanatikus?
több mint 5 éve
Csita Dallas Cowboys 329
Most olvastam hogy a forum itt marad! 😀 Grat a tulajoknak a megegyezéshes!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
Na látom ide sem jön már a törzsgárda vissza... 😕 kösz mindent, aki itt véleménnyel töltötte meg a sorokat.
rva
Nem hiszem,h törzstag lennék. 6 éve olvasom a hozzászólásaitokat. Nem tervezek váltani. Szerintem a mi csapatunk közössége összetartó. Nem ugrándozunk ide oda.
Wong
most úgy néz ki, mégis itt marad a fórum.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Bowl.hu jövője | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 5 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Na látom ide sem jön már a törzsgárda vissza... 😕 kösz mindent, aki itt véleménnyel töltötte meg a sorokat.
rva
Nem hiszem,h törzstag lennék. 6 éve olvasom a hozzászólásaitokat. Nem tervezek váltani. Szerintem a mi csapatunk közössége összetartó. Nem ugrándozunk ide oda.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
a Cowboys a maradék 90-es helyre leigazolta Antwaun Woods-ot.
6"1' magas, 318lbs igazi run stuffer 1-Tech amire többen egész offseason-ben vártak 😊
kezd a defensive front is tömött lenni, nem csak a WR-ek
rva
Így első blikkre én nem látok benne semmit, 6'1 alacsony, futás ellen meg amúgy sem rossz Lee.
Még Simán jöhetne DT vagy olyan DE, akit Marinelli átképez.
Charlie Firpo
hát ahhoz már nagy csoda kellene, hogy komoly igazolásunk legyen az 53-as szűkítés előtt
rva
Mire gondolsz csoda kifejezés alatt? Tank és Martin szerződést kap, átstrukturálva 28 helyett kb. 20 milliós idei bekerüléssel és máris jöhet valaki egy évre plusz opciókkal.
FA-ról vagy más csapattól, én még simán el tudom képzelni.
Charlie Firpo
1) nincs elérhető szabadügynök a defense falba aki a mostaniakhoz képest előrelépés lenne
2) D-Law szerintem nem kap új szerződést, mert megnézik mit játszik a tag alatt mielőtt hosszú távra elköteleződnek mellette

Szerkesztette: rva
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
a Cowboys a maradék 90-es helyre leigazolta Antwaun Woods-ot.
6"1' magas, 318lbs igazi run stuffer 1-Tech amire többen egész offseason-ben vártak 😊
kezd a defensive front is tömött lenni, nem csak a WR-ek
rva
Így első blikkre én nem látok benne semmit, 6'1 alacsony, futás ellen meg amúgy sem rossz Lee.
Még Simán jöhetne DT vagy olyan DE, akit Marinelli átképez.
Charlie Firpo
hát ahhoz már nagy csoda kellene, hogy komoly igazolásunk legyen az 53-as szűkítés előtt
rva
Mire gondolsz csoda kifejezés alatt? Tank és Martin szerződést kap, átstrukturálva 28 helyett kb. 20 milliós idei bekerüléssel és máris jöhet valaki egy évre plusz opciókkal.
FA-ról vagy más csapattól, én még simán el tudom képzelni.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
a Cowboys a maradék 90-es helyre leigazolta Antwaun Woods-ot.
6"1' magas, 318lbs igazi run stuffer 1-Tech amire többen egész offseason-ben vártak 😊
kezd a defensive front is tömött lenni, nem csak a WR-ek
rva
Így első blikkre én nem látok benne semmit, 6'1 alacsony, futás ellen meg amúgy sem rossz Lee.
Még Simán jöhetne DT vagy olyan DE, akit Marinelli átképez.
Charlie Firpo
hát ahhoz már nagy csoda kellene, hogy komoly igazolásunk legyen az 53-as szűkítés előtt
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
a Cowboys a maradék 90-es helyre leigazolta Antwaun Woods-ot.
6"1' magas, 318lbs igazi run stuffer 1-Tech amire többen egész offseason-ben vártak 😊
kezd a defensive front is tömött lenni, nem csak a WR-ek
rva
Így első blikkre én nem látok benne semmit, 6'1 alacsony, futás ellen meg amúgy sem rossz Lee.
Még Simán jöhetne DT vagy olyan DE, akit Marinelli átképez.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
a Cowboys a maradék 90-es helyre leigazolta Antwaun Woods-ot.
6"1' magas, 318lbs igazi run stuffer 1-Tech amire többen egész offseason-ben vártak 😊
kezd a defensive front is tömött lenni, nem csak a WR-ek
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
Na látom ide sem jön már a törzsgárda vissza... 😕 kösz mindent, aki itt véleménnyel töltötte meg a sorokat.
rva
én mondjuk offseasonben nem szoktam sokat írni, szóval én akkor se sokat beszélnék itt, ha nem lett volna szakadás
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
Na látom ide sem jön már a törzsgárda vissza... 😕 kösz mindent, aki itt véleménnyel töltötte meg a sorokat.
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
nap kérdése, Tavon lesz az új Lucky vagy az új Dunbar?

illetve szeretném Harry Hiestand-ot OL coach-nak jövőre.
rva
Válaszom: Tavon lesz az új Dwaine Harris. Ha hoz meccsenként 5-8 yard átlag visszahordást (azaz néhány 20+-ost), akkor én már örülni fogok.
Dunbar utólérhetetlen volt - sérülésekben, Laki meg...

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
nap kérdése, Tavon lesz az új Lucky vagy az új Dunbar?

illetve szeretném Harry Hiestand-ot OL coach-nak jövőre.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Azoknak akik később vennék észre mi a helyzet:
 fuzovelkifele.com/forum/nfl-csapatforumok/dallas-cowboys/

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
én átmentem, csak még rá kell jönnöm, hogy rakjam fordított időrendi sorrendbe a hozzászólásokat, mint itt.
slowmotion
nem lehet átfordítani
rva
hát az nem jó.
azt láttam, ha hírekben disqussal szólok hozzá, akkor lehet, ez szopó lesz, de majd hozzászokunk. vagy nem.
slowmotion
ezt a disqus részt még nem vágom, bár én avatart sem tudtam beállítani...

állítólag van "ugrás az első olvasatlanra" link, és akkor már csak görgetni kell, az meg majdnem mindegy, hogy lefelé vagy felfelé.
rva
ugrás az utolsó kommentre van
a disqus meg kommentmotor, de az eddigiek közül talán a második legjobban tetszik. (az első az, ami a sbnation-ön van). disqust már évek óta használok, mert az van a Fonaton.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
én átmentem, csak még rá kell jönnöm, hogy rakjam fordított időrendi sorrendbe a hozzászólásokat, mint itt.
slowmotion
nem lehet átfordítani
rva
hát az nem jó.
azt láttam, ha hírekben disqussal szólok hozzá, akkor lehet, ez szopó lesz, de majd hozzászokunk. vagy nem.
slowmotion
ezt a disqus részt még nem vágom, bár én avatart sem tudtam beállítani...

állítólag van "ugrás az első olvasatlanra" link, és akkor már csak görgetni kell, az meg majdnem mindegy, hogy lefelé vagy felfelé.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
én átmentem, csak még rá kell jönnöm, hogy rakjam fordított időrendi sorrendbe a hozzászólásokat, mint itt.
slowmotion
nem lehet átfordítani
rva
hát az nem jó.
azt láttam, ha hírekben disqussal szólok hozzá, akkor lehet, ez szopó lesz, de majd hozzászokunk. vagy nem.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
én átmentem, csak még rá kell jönnöm, hogy rakjam fordított időrendi sorrendbe a hozzászólásokat, mint itt.
slowmotion
nem lehet átfordítani
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
én átmentem, csak még rá kell jönnöm, hogy rakjam fordított időrendi sorrendbe a hozzászólásokat, mint itt.
meg hát ugye a 12+ év tagság most újra kezdődik, ott most mind newcomerek leszünk, (pont mint az a jugó vagy milyen doktornő a vészhelyzetben, aki otthon orvos volt, ámerikában takarító, és erre akkor jönnek rá, amikor takarítónőként felnyit egy mellkast, hogy megmentsen valakit.)

Ja, amúgy miért van az, hogy ha valami működik, meg jó, akkor az hamar véget is ér? Ez nekem spec. nagyon nem tetszik.
Charlie Firpo
mer' a zélet a zilyen.
nekem ez lényegében a harmadik oldal ugyanott, de más néven.

mondjuk inkább itt kelljen kényszerűen költözni, mint a való életben...

Szerkesztette: slowmotion
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
Nekem nem nagyon sikerül regisztrálni a FK-ra. Nem kapok megerősítő mailt. Vagy csak sokat kell rá várni? Tapasztalat?
tamas424
spam mappádat is nézd meg, nekem is oda jött.
de az a fórum annyira fapad nekem, hogy én ezt tekintem elsődleges fórumnak egyelőre.