Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Talpközép csont van törve nem a kislábujj.
több mint 5 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Collins lábtörés. Műteni is kell de elvileg a szezonra már bevethető lesz.
Cowboykarcsi90
* Maliek Collins. Csak, mert nem mindegy. 😊
Mondjuk inkább most, mint szezon közben.
Sonpi
az 5th metatarsal tört el
 www.physioadvisor.com.au/wp-content/uploads/25089256400x400.jpg
januárban is pont ez a lába volt eltörve,lehet, hogy erőltette és rásérült.

közben Terrell McClain elment a városból, épp a Falcons-nál vizitel.
nem tudom mennyi pénzt kér, de biztos nem keveset, ha Dallas-ból is deal nélkül ment el...
rva
A jobb lába volt eltörve, most meg a bal.
Egy kis-lábujj még nem nem a világ. Nem öröm, de nyár végén már edzhet.
Charlie Firpo
mindkét lába volt törve, csak az egyik az első szezonjában, a másik meg a másodikban.
slowmotion
Csak nekem nem egyenlő a lábtörés a kis-lábújj töréssel?
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 843 — Cowboys fan
Collins lábtörés. Műteni is kell de elvileg a szezonra már bevethető lesz.
Cowboykarcsi90
* Maliek Collins. Csak, mert nem mindegy. 😊
Mondjuk inkább most, mint szezon közben.
Sonpi
az 5th metatarsal tört el
 www.physioadvisor.com.au/wp-content/uploads/25089256400x400.jpg
januárban is pont ez a lába volt eltörve,lehet, hogy erőltette és rásérült.

közben Terrell McClain elment a városból, épp a Falcons-nál vizitel.
nem tudom mennyi pénzt kér, de biztos nem keveset, ha Dallas-ból is deal nélkül ment el...
rva
A jobb lába volt eltörve, most meg a bal.
Egy kis-lábujj még nem nem a világ. Nem öröm, de nyár végén már edzhet.
Charlie Firpo
mindkét lába volt törve, csak az egyik az első szezonjában, a másik meg a másodikban.
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Collins lábtörés. Műteni is kell de elvileg a szezonra már bevethető lesz.
Cowboykarcsi90
* Maliek Collins. Csak, mert nem mindegy. 😊
Mondjuk inkább most, mint szezon közben.
Sonpi
az 5th metatarsal tört el
 www.physioadvisor.com.au/wp-content/uploads/25089256400x400.jpg
januárban is pont ez a lába volt eltörve,lehet, hogy erőltette és rásérült.

közben Terrell McClain elment a városból, épp a Falcons-nál vizitel.
nem tudom mennyi pénzt kér, de biztos nem keveset, ha Dallas-ból is deal nélkül ment el...
rva
A jobb lába volt eltörve, most meg a bal.
Egy kis-lábujj még nem nem a világ. Nem öröm, de nyár végén már edzhet.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Collins lábtörés. Műteni is kell de elvileg a szezonra már bevethető lesz.
Cowboykarcsi90
* Maliek Collins. Csak, mert nem mindegy. 😊
Mondjuk inkább most, mint szezon közben.
Sonpi
az 5th metatarsal tört el
 www.physioadvisor.com.au/wp-content/uploads/25089256400x400.jpg
januárban is pont ez a lába volt eltörve,lehet, hogy erőltette és rásérült.

közben Terrell McClain elment a városból, épp a Falcons-nál vizitel.
nem tudom mennyi pénzt kér, de biztos nem keveset, ha Dallas-ból is deal nélkül ment el...

Szerkesztette: rva
több mint 5 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Tul vastag a DT poszt..,
több mint 5 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Collins lábtörés. Műteni is kell de elvileg a szezonra már bevethető lesz.
Cowboykarcsi90
* Maliek Collins. Csak, mert nem mindegy. 😊
Mondjuk inkább most, mint szezon közben.


több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Collins lábtörés. Műteni is kell de elvileg a szezonra már bevethető lesz.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nézte valaki az 'All or nothing' sorozatot? Ha igen, hol?
Wong
A jútyúbon van fent belőle, és ez a tegnapi BTB cikk is elég erős:
 www.bloggingtheboys.com/2018/5/7/17327552/10-things-we-learned-from-dallas-cowboys-season-on-all-or-nothing-jason-garrett-ezekiel-elliott

Az látszik, hogy Garrett nem csak az a "pályaszéléntapsikoló" edző, ahogy pl. azt a hazai közvetítőcsapat is előszeretettel gúnyolta. Tud ő máshogy is.

Ha már nézés:
Ajánlom mindenkinek a Lasvegas Bowl-t, én Esch miatt kezdtem most nézni (anyám, az első play-ben rögtön 3&1-et állít meg), viszont ottragadt a szemem Cedrick Wilson-on.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
én nem lepődnék meg egy T. McClain igazoláson. igaz ma a 49ers-nél látogat, de pl a Dolphins elengedte szerződés nélkül. nálunk anno jól szerepelt, és pont egy kezdő szintű 1T nem jött össze a drafton.
rva
Vizitál is. Meglesz szerintem.
gyeek
Ha összejön akkor talán szép lassan megérik egy Crawford Earl Thomas trade. Úgyis hiány van odaát a D line emberekben, nekünk meg van most már bőven. Még ráteszünk egy jövő évi késői picket és kész is. 😊
100yard
Akkor dobnék én egy hátast a nirvánába!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
én nem lepődnék meg egy T. McClain igazoláson. igaz ma a 49ers-nél látogat, de pl a Dolphins elengedte szerződés nélkül. nálunk anno jól szerepelt, és pont egy kezdő szintű 1T nem jött össze a drafton.
rva
Vizitál is. Meglesz szerintem.
gyeek
Ha összejön akkor talán szép lassan megérik egy Crawford Earl Thomas trade. Úgyis hiány van odaát a D line emberekben, nekünk meg van most már bőven. Még ráteszünk egy jövő évi késői picket és kész is. 😊
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
én nem lepődnék meg egy T. McClain igazoláson. igaz ma a 49ers-nél látogat, de pl a Dolphins elengedte szerződés nélkül. nálunk anno jól szerepelt, és pont egy kezdő szintű 1T nem jött össze a drafton.
rva
Vizitál is. Meglesz szerintem.
gyeek
olvastam én is.
pénz van rá elvileg (meg Tre Boston-ra is lenne)
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
én nem lepődnék meg egy T. McClain igazoláson. igaz ma a 49ers-nél látogat, de pl a Dolphins elengedte szerződés nélkül. nálunk anno jól szerepelt, és pont egy kezdő szintű 1T nem jött össze a drafton.
rva
Vizitál is. Meglesz szerintem.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Nézte valaki az 'All or nothing' sorozatot? Ha igen, hol?
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
én nem lepődnék meg egy T. McClain igazoláson. igaz ma a 49ers-nél látogat, de pl a Dolphins elengedte szerződés nélkül. nálunk anno jól szerepelt, és pont egy kezdő szintű 1T nem jött össze a drafton.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
No, melyik Cowboys drukkernek nem borsózik a háta és párásodik be a szeme a mai BTB hír rovattól?

 www.bloggingtheboys.com/2018/5/5/17318658/cowboys-news-honoring-jason-witten-whats-next-for-the-cowboys-at-tight-end
gyeek
nekem
az elérzékenyülés már megvolt a PC közben
slowmotion
osztrakiszmosz, gtfo! 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 843 — Cowboys fan
No, melyik Cowboys drukkernek nem borsózik a háta és párásodik be a szeme a mai BTB hír rovattól?

 www.bloggingtheboys.com/2018/5/5/17318658/cowboys-news-honoring-jason-witten-whats-next-for-the-cowboys-at-tight-end
gyeek
nekem
az elérzékenyülés már megvolt a PC közben
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
No, melyik Cowboys drukkernek nem borsózik a háta és párásodik be a szeme a mai BTB hír rovattól?

 www.bloggingtheboys.com/2018/5/5/17318658/cowboys-news-honoring-jason-witten-whats-next-for-the-cowboys-at-tight-end

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
@Slow Szerintem Wittennek nagyobb a penetration ratingje 😊 Ha megnezed, hogy milyen felveteli mintaja van az ESPN sportcsatornanak, a jelenlegi politikai klimaban, szerintem Witten a kisebbseg 😊 Az ilyen poziciokba manapsag egyenesen hatranyt jelent pl, hogy feher 😊 (most viszont ugye az elso kommentem menten meg sem) De en szemely szerint orulok neki, kivancsi vagyok, hogy milyen kommentator lesz. A jelenlegi orszagos csatornak kozul nem igazan van kedvenc kommentatorom, szoval hajra Witten 😊
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 843 — Cowboys fan
Kicsit arnyalom a kepet. Az ESPN az elmult par evben annyira elment balra a politikai palettan (igen, egy sportcsatorna), hogy iden volt olyan honap amikor 500 ezer (!!!) elofizetot veszitettek. (Plusz mas tenyezok is szerepet jatszottak, de ez kiemelkedik) Persze a Disney, mint anyavallalat finanszirozasi vedernyot jelent nekik, de a kozelmultban annyira eltavolodtak a “feher kozeposztaly”-tol, (ezt most nem fejtem ki) hogy azt mashogy nem lehet helyreallitani, csak ha az emlitett feher kozeposztaly egyik szent tehenet (haha) kepernyore teszed. Persze ettol meg szerintem egy visszafogott szemelyisegu Witten is lehet nagyon jo kommentator, foleg ha kap egy tarsat aki kiegesziti, de en azert a fentieket is szamitasba vennem, ha a mierteken gondolkodom.
undisputedly
vagyis a csöppet sem csóró feka Chuckyt a csöppet sem csóró feka Wittenre cserélték?
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Anno szerintem senkinek nem volt kétség pl. Romo esetében, hogy ha visszavonul, 90 százalék hogy szakkommentátorkodni fog. Mert olyan alkat volt eleve, akiről látszik, hogy informatívan, szórakoztatóan érthetően tudja előadni magát illetve a mondandóját.

Minden tiszteletem Wittené, nekem kb. egy szent tehén, de szerintem ő fele ennyire se “tévés” személyiség. Az meg hogy futballszakmailag képzett, önmagában kevés.

Csak én látom így?

Persze ettől még Ő láthatja benne a kihívást, meg ahogy ti is írtátok, ez valóban egy egyszer az életben lehetőség. Csak na.
Cowboykarcsi90
nézd, csináltak neki egy meghallgatást, és ezek szerint bejött nekik.
szerinted ha lett volna nála jobb jelölt, akkor felkérik? az ESPN-nek is az az érdeke, hogy minél fogyaszthatóbb terméket tegyen le az asztalra, és abban a szakértő kommunikációs készsége simán benne van.
slowmotion
Kicsit arnyalom a kepet. Az ESPN az elmult par evben annyira elment balra a politikai palettan (igen, egy sportcsatorna), hogy iden volt olyan honap amikor 500 ezer (!!!) elofizetot veszitettek. (Plusz mas tenyezok is szerepet jatszottak, de ez kiemelkedik) Persze a Disney, mint anyavallalat finanszirozasi vedernyot jelent nekik, de a kozelmultban annyira eltavolodtak a “feher kozeposztaly”-tol, (ezt most nem fejtem ki) hogy azt mashogy nem lehet helyreallitani, csak ha az emlitett feher kozeposztaly egyik szent tehenet (haha) kepernyore teszed. Persze ettol meg szerintem egy visszafogott szemelyisegu Witten is lehet nagyon jo kommentator, foleg ha kap egy tarsat aki kiegesziti, de en azert a fentieket is szamitasba vennem, ha a mierteken gondolkodom.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 843 — Cowboys fan
Anno szerintem senkinek nem volt kétség pl. Romo esetében, hogy ha visszavonul, 90 százalék hogy szakkommentátorkodni fog. Mert olyan alkat volt eleve, akiről látszik, hogy informatívan, szórakoztatóan érthetően tudja előadni magát illetve a mondandóját.

Minden tiszteletem Wittené, nekem kb. egy szent tehén, de szerintem ő fele ennyire se “tévés” személyiség. Az meg hogy futballszakmailag képzett, önmagában kevés.

Csak én látom így?

Persze ettől még Ő láthatja benne a kihívást, meg ahogy ti is írtátok, ez valóban egy egyszer az életben lehetőség. Csak na.
Cowboykarcsi90
nézd, csináltak neki egy meghallgatást, és ezek szerint bejött nekik.
szerinted ha lett volna nála jobb jelölt, akkor felkérik? az ESPN-nek is az az érdeke, hogy minél fogyaszthatóbb terméket tegyen le az asztalra, és abban a szakértő kommunikációs készsége simán benne van.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Anno szerintem senkinek nem volt kétség pl. Romo esetében, hogy ha visszavonul, 90 százalék hogy szakkommentátorkodni fog. Mert olyan alkat volt eleve, akiről látszik, hogy informatívan, szórakoztatóan érthetően tudja előadni magát illetve a mondandóját.

Minden tiszteletem Wittené, nekem kb. egy szent tehén, de szerintem ő fele ennyire se “tévés” személyiség. Az meg hogy futballszakmailag képzett, önmagában kevés.

Csak én látom így?

Persze ettől még Ő láthatja benne a kihívást, meg ahogy ti is írtátok, ez valóban egy egyszer az életben lehetőség. Csak na.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én is tisztelem, becsülöm, mindig tartottam tőle. De talán a draft előtt 1-2 nappal is bejelenthette volna,akkor talán másként alakul. Bár kétlem ne sejtették volna.
dande
Ahhoz az elmélethez ki mit szól, hogy Witten azért csak akkor szólt amikor, mert a 'Boys is hasonlóan járt el Dezzel? Mmint kvázi kibaszásból. Nehezen hiszem el egy ilyen ikonról.
Borbinho
most tették meg az ajánlatot. ő meg belegondolt, hogy Gruden tíz évig csinálta, ha most nem vállalja el, akkor lehet hogy már nem is lesz rá lehetősége.
slowmotion
A monday night meccs a legmagasabb presztízsű "szakértői" média állás amit meg lehet szerezni. Szerintem is ez lehetett a döntő. Ez egy egyszeri lehetőség az életben, ha most nem fogadja el, az ESPN keres valaki mást és bezárult az ajtó.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
nincs ezzel semmi baj, ez üzlet mindkét fél részéről.
sajnálom, hogy elmegy, de azon nem vagyok felakadva, hogy mikor jelentette be. akkor, amikor neki jól esett. ennyi.
azért a 15 évért csak kapott egy gyémánttal kirakott labdát, ha már gyűrűje nem lett.