Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
ha nem lesz Earl Thomas trade, akkor egy jó OG nagyon kéne második körben,

addig mindenki szórakoztatásra draft grades:

SB Nation:

Walterfootball:

CBS Sports:

Bleacher Report:

The Ringer:

Blogging The Boys felhasználói szavazás:

SI.com

USA Today:

Yahoo Sports:


természetesen mint minden évben, Walter lehúzza a draftot, de ezt akár jó jelnek is tekinthetjük, lásd korábbi "jólsikerült" értékeléseit. a Bleacher Report-tól már jó ideje nem várok semmit, de azt is kaptuk.
elég vegyes vágott a többi értékelés, "C-" -tól kezdve "A"-ig minden van, majd meglátjuk.
hátha nem one-year-wonder lesz ez a srác
rva
Két észrevétel: A BTB cikke alapján durván jó az idei safety felhozatal, kéne egy fiatal tökös ebből. Dzsokibarátom reakciója is álljon itt: "Á, egy hollandus, protestáns erkölccsel, munkabírás az egekben, 6 gyerek, szolíd családi élet, nincs kicsapongás... " Majd ránéz szakmailag is, Bronco meccset nem látott. ☺

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
ha nem lesz Earl Thomas trade, akkor egy jó OG nagyon kéne második körben,

addig mindenki szórakoztatásra draft grades:

SB Nation:

Walterfootball:

CBS Sports:

Bleacher Report:

The Ringer:

Blogging The Boys felhasználói szavazás:

SI.com

USA Today:

Yahoo Sports:


természetesen mint minden évben, Walter lehúzza a draftot, de ezt akár jó jelnek is tekinthetjük, lásd korábbi "jólsikerült" értékeléseit. a Bleacher Report-tól már jó ideje nem várok semmit, de azt is kaptuk.
elég vegyes vágott a többi értékelés, "C-" -tól kezdve "A"-ig minden van, majd meglátjuk.
hátha nem one-year-wonder lesz ez a srác
több mint 6 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 609 — Pfizer & Moderna fan
Így hogy a Giants Barkleyt húzta, én sem szomorodtam el Esch-től.
Rápickeltünk a Giantsre 😀

több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Will Hernandez, james Daniels és Braden Smith is bent van még.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
Huu nagyon örülök őt szerettem volna,legnagyobb needre jött, James meg gondolom azert nem kellett,mert 2. körösért jöhet Thomas?
ha az meg lesz 3 kör TE,WR, G ,DT?
Kroos
Az öreg nagyformában volt :

Jones misspoke when asked if the Cowboys had any conversations about trading for Thomas, saying, “I’m not going to get into that. That’s part of the deal. I mean not deal, but . . . we have no deal.”
100yard
deadline makes deals.

nekem nem tetszik ez az LVE pick, még szoknom kell. a tavalyi Taco pick is hasonló - úgy tűnik laikusként, hogy voltak jobb játékosok még benn (TJ Watt, remember?) de legalább annak örülök, hogy nem Ridley-t húztuk.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Huu nagyon örülök őt szerettem volna,legnagyobb needre jött, James meg gondolom azert nem kellett,mert 2. körösért jöhet Thomas?
ha az meg lesz 3 kör TE,WR, G ,DT?
Kroos
Az öreg nagyformában volt :

Jones misspoke when asked if the Cowboys had any conversations about trading for Thomas, saying, “I’m not going to get into that. That’s part of the deal. I mean not deal, but . . . we have no deal.”
100yard
á, csak a pia beszél (vagy nem beszél) belőle, mint mindig 😊
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Huu nagyon örülök őt szerettem volna,legnagyobb needre jött, James meg gondolom azert nem kellett,mert 2. körösért jöhet Thomas?
ha az meg lesz 3 kör TE,WR, G ,DT?
Kroos
Az öreg nagyformában volt :

Jones misspoke when asked if the Cowboys had any conversations about trading for Thomas, saying, “I’m not going to get into that. That’s part of the deal. I mean not deal, but . . . we have no deal.”
több mint 6 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Huu nagyon örülök őt szerettem volna,legnagyobb needre jött, James meg gondolom azert nem kellett,mert 2. körösért jöhet Thomas?
ha az meg lesz 3 kör TE,WR, G ,DT?

PunBB bbcode test
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Jó lesz ez. Bár DJames meg mégjobb, de ne legyünk telhetetlenek. Safety, DT és TE közül jöhet ma!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Mint minden évben, most is pure laikus vagyok az egyetemi prospectekhez.
Így csak arra támaszkodva hogy ti itt mit irtatok róla, illetve a tény hogy égető szükség volt egy linebackerre, eddig nekem tetszik.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Minden evben ugy voltunk ha van Lee akkor elfogadhato a vedelem ha serult akkor meg ligaalja. Talan most valtozik ez a helyzet.
több mint 6 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Nekem nagyon tetszik ez a pick, bár kicsit félek a csigolyaproblémáitól.
(A James felmozgás elszalasztását azért én is sajnálom, de szerintem úgyis jönni fog Thomas)

Cowboys 4ever.
több mint 6 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Sajnáltam, hogy nem mentünk fel Hameszért, de LVE volt a másik akit szerettem volna. Ha nem lesz para a nyakával, boldogság lesz.


több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Hát ez nem jött be
tamas424
Nekem nagy rukkos pikk, dupla vagy semmi alapon. Felrebbentek sérülés titkok, rossz "ősök". Mindenképp a legsebezhetőbb posztra jött.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 523 — Így remélem megfelelek nektek.....
Francba, jó pick.....
több mint 6 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Hát ez nem jött be
több mint 6 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
trade Derwin Jamesért most opció.
gyeek
Most már megéri sztem is
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
trade Derwin Jamesért most opció.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Stream üz. plz. Derwin James csúszik...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
én vagy a DL közepére húznék (1tech) vagy az offense közepére (OG/C) első körben, opcionális le-trade.
rva
Amig a jelenlegi D stáb van Dallasban, nagyon meglepődnék, ha egy elsőköröst áldoznának egy 1tech tacklere.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
En meg nem tudom most.. Szerintem van most olyan a keret, hogy nyugodtan lehessen BPA-zni ( talan RB kivetelevel ). Szoval en azt huznek aki csuszik es jo prospect. Majd mindegy milyen posztra. Aztan a masodik kortol lehet mar posztra huzni.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
én vagy a DL közepére húznék (1tech) vagy az offense közepére (OG/C) első körben, opcionális le-trade.
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Draft wishlistem sikerült a fanspeaken úgy-ahogy megvalósítani (minusz Vita Vea):

19: R1P19
WR CALVIN RIDLEY
ALABAMA
Legjobb WR prospect a 19. helyen nagyon Cowboysos. Egyesek szerint (szerintem is) DJ Moorenak magasabban van a plafonja (páran Steve Smith seniorhoz hasonlítják), de Ridley biztosabb és készebb termék.

50: R2P18
S JUSTIN REID
STANFORD
Ha nincs Earl Thomas, itt az idei draft legjobb ballhawk safetyje.

81: R3P17
LB JOSEY JEWELL
IOWA
Sean Lee shareware verzió. Hitchens is erről az egyetemről jött, földhöz csapkodnám a seggem örömömben ha eddig a körig így jönnének a spílerek.

116: R4P16
DL POONA FORD
TEXAS
Alulméretezett ágyúgolyó 1-tech posztra. Broaddus pet catje ha ez számít (nekem igen 😊)

137: R4P37
CB RASHAAN GAULDEN
TENNESSEE
Kris Richard által preferált méretekkel bír. Egyetemen befakkolt a közönségnek, emiatt csúszik, de jó játékos.

171: R5P34
RB JOHN KELLY
TENNESSEE
Witten alma materéből a második játékos. Hines és Ito Smith itt már nem volt opció sajna, biztonsági megoldásnanak több mint elfogadható opció Kelly.

192: R6P18
LB FRED WARNER
BYU
Idáig szerintem nem fog ő csúszni, szilárd depth a LB egységnek, amire nagyon ráfér az erősítés.

193: R6P19
DL P.J. HALL
SHSU
1-Tech duplázás. "Competition."

208: R6P34
QB LOGAN WOODSIDE
TOLEDO
Ha kései QB pick, akkor nálam ő jöhet szóba. "Competition."

236: R7P18
WR DARREN CARRINGTON II
UTAH
Ezt a picket csakis Broaddusnak köszönhetem, egyik tweetjében írta egy kérdésre az ő nevét, miszerint ki lehet az idei év meglepetés embere aki első évében robbanthat a semmiből.



Hát a Guard pick az elmaradt, szóval elmehetek a p*csába... Előlem vitte el a gép nem kicsit aljas módon a kiszemeltjeimet, de a valóság remélem kárpótol egy nem első körös választással.
gyeek
Egész jó, de én WR-t nem húznék, az smoke.
Ja és nálam:
1. kör Hernandez
2. kör: LB
3. kör TE (Andrews)
4. kör: Safety

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Draft wishlistem sikerült a fanspeaken úgy-ahogy megvalósítani (minusz Vita Vea):

19: R1P19
WR CALVIN RIDLEY
ALABAMA
Legjobb WR prospect a 19. helyen nagyon Cowboysos. Egyesek szerint (szerintem is) DJ Moorenak magasabban van a plafonja (páran Steve Smith seniorhoz hasonlítják), de Ridley biztosabb és készebb termék.

50: R2P18
S JUSTIN REID
STANFORD
Ha nincs Earl Thomas, itt az idei draft legjobb ballhawk safetyje.

81: R3P17
LB JOSEY JEWELL
IOWA
Sean Lee shareware verzió. Hitchens is erről az egyetemről jött, földhöz csapkodnám a seggem örömömben ha eddig a körig így jönnének a spílerek.

116: R4P16
DL POONA FORD
TEXAS
Alulméretezett ágyúgolyó 1-tech posztra. Broaddus pet catje ha ez számít (nekem igen 😊)

137: R4P37
CB RASHAAN GAULDEN
TENNESSEE
Kris Richard által preferált méretekkel bír. Egyetemen befakkolt a közönségnek, emiatt csúszik, de jó játékos.

171: R5P34
RB JOHN KELLY
TENNESSEE
Witten alma materéből a második játékos. Hines és Ito Smith itt már nem volt opció sajna, biztonsági megoldásnanak több mint elfogadható opció Kelly.

192: R6P18
LB FRED WARNER
BYU
Idáig szerintem nem fog ő csúszni, szilárd depth a LB egységnek, amire nagyon ráfér az erősítés.

193: R6P19
DL P.J. HALL
SHSU
1-Tech duplázás. "Competition."

208: R6P34
QB LOGAN WOODSIDE
TOLEDO
Ha kései QB pick, akkor nálam ő jöhet szóba. "Competition."

236: R7P18
WR DARREN CARRINGTON II
UTAH
Ezt a picket csakis Broaddusnak köszönhetem, egyik tweetjében írta egy kérdésre az ő nevét, miszerint ki lehet az idei év meglepetés embere aki első évében robbanthat a semmiből.



Hát a Guard pick az elmaradt, szóval elmehetek a p*csába... Előlem vitte el a gép nem kicsit aljas módon a kiszemeltjeimet, de a valóság remélem kárpótol egy nem első körös választással.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
attól, hogy nincs semmi a háttérben, még az NFL elkaszálhatja. szeretnek önkéntes Law&Order-t játszani.
rva
Ez engem mondjuk kevésbé zavar, mintha lenne valami súlyos, ami miatt viszont pápá NFL. Az a néhány meccs jó lesz arra, hogy kicsit ürüljenek a szerek
Wyatt
Jah, csak nekünk már kicsit tele van a puttony a faszival, mert ha jol számolom, ha most is eltiltanák, az már a harmadik alkalom lenne. Az ilyen olyan sérülések miatt kihagyott meccsekről nem is beszélve. Oké arról kevésbé tehet.
Cowboykarcsi90
mivel az előző eltiltása PED miatt volt, így ez nem jelentene automatikus örökre eltiltást, ilyen szempontból az Elliott féle 6 meccsel kell(ene) számolni. kérdés ugye, mit gondol gudell, hogy ez mennyire 'detrimental to the league'. gumiszabály FTW.
rva
Nem tudom miért tiltanák el. Az asszony maga nyilatkozta, hogy a legdrágább férj, a legjobb apa, és Őrá aztán sosem emelt kezet. Szerintem ez csak vihar egy kanál vízben.
100yard
láttam én már karón varjút. vagy nyugtával dícsérd a napot.
a rosszindulat nem ismer határokat...
ne legyen igazam, de szerintem ligaszinten is lesz vizsgálat, bármit is nyilatkozott az asszony.
(Fish szerint elég se-veled-se-nélküled kapcsolatban élnek, sok balhéval)