NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
JMD próbál visszakúszni a hátsó bejáraton. 😀TheMileHighCity
Nem tudtam, hogy meleg 😀

De amúgy ki az az edző, akiről szó volt?
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A francba hogy nem figyeltem, csak a végére 😀 Ami ez volt: coach "harbróg" .... Denver Broncos...JMD.... 😀

forrás: ESPN.

Valaki help? 😀JC6
JMD próbál visszakúszni a hátsó bejáraton. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
The Broncos will formally interview interim coach Eric Studesville for the team's full-time job after the seasonBlack_Adder
Szerintem korrekt csóka, de valljuk be nem vele képzeljük el a jövőt.akike
Egy szép gesztus felé. Nem több szerintem se...
Egyébként én elégedett vagyok vele. Nehéz helyzetben kapta a csapatot, és valamit azért kihozott belőle...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
The Broncos will formally interview interim coach Eric Studesville for the team's full-time job after the seasonBlack_Adder
Szerintem korrekt csóka, de valljuk be nem vele képzeljük el a jövőt.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
The Broncos will formally interview interim coach Eric Studesville for the team's full-time job after the season

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A francba hogy nem figyeltem, csak a végére 😀 Ami ez volt: coach "harbróg" .... Denver Broncos...JMD.... 😀

forrás: ESPN.

Valaki help? 😀
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Elway visszatért 😊
The Denver Broncos and John Elway have reached an agreement for the two-time Super Bowl winning quarterback to join the team's front office this week as an executive vice president, team sources have told ESPN NFL Insider Adam Schefter.
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5981059&campaign=rss&source=NFLHeadlinesdeny79
Isten földi manifesztációja és jobbkeze is itt van már... semmi sem állíthatja meg kezdődő kereszteshadjáratunkat! 😂


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Elway visszatért 😊
The Denver Broncos and John Elway have reached an agreement for the two-time Super Bowl winning quarterback to join the team's front office this week as an executive vice president, team sources have told ESPN NFL Insider Adam Schefter.
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5981059&campaign=rss&source=NFLHeadlines
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Előzetes a Chargers-meccshez Black_Adder tollából:

http://denversports.blog.hu/2011/01/01/broncos_vs_chargers_beharangozo

Készüljetek estére szenteltvízzel, misekönyvvel, és kezdjük gyűjtésbe, hogy a jövőévi szezonkezdetre felépítsük a Tebowista templomunkat a vasárnapi misékhez. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
mik azok a posztok, amit a draftról idén meg lehet oldani?olvastam haromt ajánlását Ahmad Blackről, és a többi lehetséges jelölt ki lenne?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerintem rossz linket tettél be 😊
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
kb a draft előbb 2 hónappal leírtam hogy Tebownak és a köcsögnek ugyan az az ügynöke és ez milyen vicces, de akkor mindenki szart rá 😛haromt
http://www.youtube.com/watch?v=br_FQP2v61A 😀

a hang rossz minőségű, de ha valaki nem értené: "érdekes meccs lesz, mindkettőnek ugyanaz a managere"Höri
Ugyan itt OFF, de ha már történt ilyen pont idén, igazi szorítóban, igazi címmeccsen, akkor legyen itt az a link is:
http://www.youtube.com/watch?v=v8uAMPwV8HY
kb 0:21-nél bólint Harrison, hogy mehet. Aztán olyan erősen megpaskolták a haját, hogy össze is csuklott 😊
Bár a menedzserük nem volt ugyanaz, Haye családja szépen kaszált a véletlenül eltalált menetszámmal, hogy mikor is lesz a KO 😊

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Aaron Wilson of NFP reports that the Denver Broncos' contractual obligations to their former coach are over.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Arról van valami információtok, hogy érdeklődtök Hue Jackson Raiders OC iránt?
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Meglepő módon TT a hét újonca 😀, plusz megvan a Never say never moment of the week is 😛

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az ideinél nehéz lesz szarabbat csinálni...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
BUÉK MINDEN DENVERI ARCNAK!

Remélem szuper évünk lesz 😊
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor


😐


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
R.I.P. Darrent Williams 😕

//----------------------------------

injury statusz:
Q: Bailey, Moreno, Dawkins, Orton, McBath, Bruton, Royal, Haggan
P: Decker, Tebow, Bay-bay

//-----------------------------------

És mindenkinek Rives-földbedöngölésekben, Broncos győzelmekben és Tebow TD-kben gazdag boldog új évet kívánok!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Boldog új évet srácok! Tebow legyen velünk a következő idényben is. De előtte még zúzzuk le a Köcsögöt 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kb a draft előbb 2 hónappal leírtam hogy Tebownak és a köcsögnek ugyan az az ügynöke és ez milyen vicces, de akkor mindenki szart rá 😛haromt
http://www.youtube.com/watch?v=br_FQP2v61A 😀

a hang rossz minőségű, de ha valaki nem értené: "érdekes meccs lesz, mindkettőnek ugyanaz a managere"

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kb a draft előbb 2 hónappal leírtam hogy Tebownak és a köcsögnek ugyan az az ügynöke és ez milyen vicces, de akkor mindenki szart rá 😛
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
“Much was made of (Tebow’s) throwing motion coming out of college, just like it was mine,” said Rivers. “I’m a fan of the game, and watching him in college, he’s a super competitor and his teams find ways to win. … Anytime you’ve got a guy like that at quarterback, you’ve got a chance.”

“That’s OK,” said Tebow of the animus the Chargers have aimed at the Broncos. “It’s football. It’s a game you don’t have to like who you’re playing against. We definitely respect their coaches and their players. I’m just looking forward to this great opportunity to play the San Diego Chargers, a great organization. … I’m looking forward to the opportunity to play against Philip Rivers. It’ll be a lot of fun.”

Rivers and Tebow share the same agent. In professional sports, that almost makes you blood relations. 😀

Rivers was tall and lean and a thrower, Tebow thicker and far more a running threat. There were nearly as many questions about Rivers’ sidearm delivery, though, as there were about Tebow’s mechanics and fullback-like ways behind center.

“I haven’t necessarily talked to Philip about anything like that,” said Tebow. “I know about what was said about him, some of the obstacles he had to overcome coming into the NFL. I definitely respect his work ethic and what he’s gone through and what’s he’s done with the San Diego Chargers over his career.”
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Még egy kis éves denveri sportáttekintés néhány órával 2011 beütése előtt:

http://denversports.blog.hu/2010/12/31/veget_ert_a_2010_es_esztendo


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
az nfl.com-on mikor jelenik meg a rookie QB-k között TT? hány meccs kell hozzá?mert a min. passes/game megvan az utóbbi két meccsen.
kíváncsi vagyok, hogy Colorado államban mennyi gyereket keresztelnek Timnek, ha legyőzzük Köcsögéket 😀


http://www.youtube.com/watch?v=br_jbNWH_L0aztec
Meccsenként 14 passz kell hozzá. Tehát jelenleg 15*14, a szezon végén pedig 16*14 passz kéne hozzá, azaz 224.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear